Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2011., 00:13   #61
Obećajem!
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 19:57   #62
Evo damas mi dan proša uz Vindijin Probiotik L.casei i izgleda da se stanje popravilo. Gorčina je puno manja, skoro zanemariva ..u stomaku kruli i tako...
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 14:39   #63
Smile

Evo da se i ja javim,muči me zadnjih par dana odvratno gorak okus u ustima. Inače pijem antibiotik ne znam dali je zbog njega ili drugo nešto. Usto imam refluks i isto problem sa onim "poklopcem" pa stalno pijem lanzul.Ima li tko kakav savjet da ublažim taj odvratan okus
xyansev is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 20:49   #64
Quote:
spyker22 kaže: Pogledaj post
I meni Haus triba..upravo mi je ovako ko što Dolores u jednoj sličnoj temi piše:


Njoj je problem stvarao sprej za tijelo protiv komaraca, a ja ne vidim da nešto radim, grizem, ližem što inače ne činim. Ne znam otkud ta gorčina.
Upravo ko što ona kaže, što god poidem - gorko je; bila to čokolada, kruv, sir, kavijar, naranča, šišmiš ili dvopek..poslije svega okus gorčine u grlu.

Jel kogod riješio problem il je gastroenterolog jedina nada?
Čitam malo, tražim odgovore i ništa
evo gore citirano mogu potpisati od riječi do riječi
Ljudi jel vam prošlo samo od sebe ili ste otkrili kakav uzrok?
Što mi je činiti?
kahna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 01:48   #65
Mene je mučila gorčina u ustima koja se javlja za vreme i nakon jela i pića - nije praćena drugim problemima, samo loš ukus u ustima... I u pitanju su bile pinjole, seme bora! Naime, neke vrste pinjola prave taj još nedovoljno ispitani efekat koji se zove "pine mouth" koji sam od sebe nestaje 5-15 dana nakon što ste poslednji put konzumirali pinjole. Ukoliko nemate druge simptome, a skoro ste jeli pinjole, nije loše probati sa ovom "terapijom".
meelosh is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 12:23   #66
Doktorica mi je za grlo preporucila da u ljekarni kupim neki sprej za grlo na bazi propolisa, e sad citam i vidim da su dobar Apipro i Propolgola (bez alkohola), sad neznam kakvu tocno funkciju ima alkohol, dali je bolje da uzmem bez ili ovaj sa alkoholom?
ebelinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 18:10   #67
Gorak ukus u ustima

Može neki saavijet u vezi slijedećeg.
Naime nekoliko dana mi se pojavljuje gorak ukus u ustima, od jutra, pa se malo smanji, ali svakim danom je jače. Ono što pored toga sam primjetio da imam povremenu bol sa desne strane stomaka (kako sijevajući, ne jaka bol), stomak malo "glasnije" radi kao i crijevahttp
Strašno me iritira ova gorčina, zvao liječnicu kaže da dođem za 7 dana ako ne prestane. Nedavno sam radio lab.nalaze i sve uredu od glukose, kolesterola, tri, čak i oni jetreni enzimi ss bili u ref.granicama....što bi ovo moglo biti???

Zadnje uređivanje syntr : 21.05.2015. at 18:40.
syntr is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:32.