Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2014., 13:03   #181
Ima te pravo bacit ako ne ispravis tu jedinicu. Prosjek nije bitan.
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2014., 13:16   #182
Moras sve negativne ispravit.



Ako ti u 7. razredu vec padas matematiku, kako ce tebi, sine, biti u srednjoj skoli ?!
AngelicDevil is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2014., 13:18   #183
Question

Quote:
dje-CAk kaže: Pogledaj post
Ima te pravo bacit ako ne ispravis tu jedinicu. Prosjek nije bitan.
Probao sam ispraviti tu jedinicu i to je bila kruznica u biti..Iso sam ispraviti i ona mi je nacrtala kuteve u toj kurznici i ja sam vidio pravi kut i rekao sam da je to 90 stupnjeva odmah nakon toga sam vidio obodni kut dole da je 37 stupnjeva i rekao sam za ovaj koji sam prvi put rekao da je 90 da je 37 puta 2 74 stupnjeva...I ona je meni rekla evo ti jedan -.-
ZidoGGaming is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2014., 19:04   #184
Quote:
ZidoGGaming kaže: Pogledaj post
Probao sam ispraviti tu jedinicu i to je bila kruznica u biti..Iso sam ispraviti i ona mi je nacrtala kuteve u toj kurznici i ja sam vidio pravi kut i rekao sam da je to 90 stupnjeva odmah nakon toga sam vidio obodni kut dole da je 37 stupnjeva i rekao sam za ovaj koji sam prvi put rekao da je 90 da je 37 puta 2 74 stupnjeva...I ona je meni rekla evo ti jedan -.-
Dobro je i napravila.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2014., 19:22   #185
Dobro si se sjetio razmisljati o tome dva dana prije kraja godine

Nema ti druge nego sjest, naucit ako jos nesto stignes i odgovarat sljedeci put kad imas matematiku. Trebao si se vec naviknuti na način rada profesorice i prilagodi se njoj jer ona tebi sigurno nece.

A sto se tice ovog zadatka iz kojeg si dobio jedinicu, s pravom si je dobio. Dobio si jedan najjednostavniji zadatak i nisi ga dobro riješio iz prve. Da je neki tezi zadatak pa si se negdje zabunio i kasnije ispravio, sumnjam da bi dobio komad, ali ovo se zapravo ne moze ni zvati zadatkom. U svakom slucaju dođi pred plocu, skuliraj se, razmisljaj, nigdje ti se ne zuri i rijesi to.

Ako i odeš na popravak, jebiga... nije kraj svijeta. Tad ces imat komisiju pred kojom ces odgovarat pa ces bit siguran da ces bit pravedno ocijenjen i da te nitko ne mrzi (kako to navodno ova profesorica radi)
__________________
Mi smo kazalište. U jednom trenu glumci, a u drugome publika. - R. Goffman
random96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2014., 15:29   #186
ovako, znači sada 30.6. imam popravni iz povijesti, inače sam 2.srednji... i jako se bojim popravnog jer do sada nisam nikada bila na popravnom.. i sad me zanima samo jedna stvar znači pismeni dio mi je 30.6. a usmeni je 7.6. meni je profesor rekao ako prođem na pismenom tj. ako dobijem 2 da ne moram odgovarati usmeno, ali ne znam hoće meni profesor javiti u međuvremenu između pismenog i usmenog jesam ja prošla da ne moram bez veze učiti do usmenog ako sam prošla

Zadnje uređivanje Nbegic123 : 23.06.2014. at 15:37.
Nbegic123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2014., 17:20   #187
Quote:
Nbegic123 kaže: Pogledaj post
ovako, znači sada 30.6. imam popravni iz povijesti, inače sam 2.srednji... i jako se bojim popravnog jer do sada nisam nikada bila na popravnom.. i sad me zanima samo jedna stvar znači pismeni dio mi je 30.6. a usmeni je 7.6. meni je profesor rekao ako prođem na pismenom tj. ako dobijem 2 da ne moram odgovarati usmeno, ali ne znam hoće meni profesor javiti u međuvremenu između pismenog i usmenog jesam ja prošla da ne moram bez veze učiti do usmenog ako sam prošla
A to je?
Fighter94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 13:47   #188
Quote:
Nbegic123 kaže: Pogledaj post
ovako, znači sada 30.6. imam popravni iz povijesti, inače sam 2.srednji... i jako se bojim popravnog jer do sada nisam nikada bila na popravnom.. i sad me zanima samo jedna stvar znači pismeni dio mi je 30.6. a usmeni je 7.6. meni je profesor rekao ako prođem na pismenom tj. ako dobijem 2 da ne moram odgovarati usmeno, ali ne znam hoće meni profesor javiti u međuvremenu između pismenog i usmenog jesam ja prošla da ne moram bez veze učiti do usmenog ako sam prošla
Pa ako si naučila za pismeni onda ne moraš ponovno za usmeni. Za usmeni će ti onda biti dovoljno samo ponoviti gradivo, za što ti je dovoljan dan ili dva. A i vjerujem da će ti javiti čim sazna...
__________________
Da je ljudski mozak toliko jednostavan da ga možemo shvatiti, mi bismo bili toliko glupi da ga ipak ne bismo shvatili.
CherryLie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2014., 12:27   #189
Post Drugi popravni rok

Eo kako pise u naslovu idem na drugi , tj jesenski popravni rok, znaci ja sam prvi srednje sad bi trebao u drugi srednje i neznal dal cu proc , idem u Elektrotehnicku skolu Zg smijer ElektroTehnicar 4godine, znaci pao sam samo matematiku i na prvom roku sam se sam sjebo i to sve i pao sam prvi rok rekla profa dodi na drugi, drugi rok je sad za par dana ja jesam ucio puno puno imam samo 4 gradiva za odgovarat od 6 tj imam i pismeni ispit, ja znam da ja znam dost tog bar 95% i jos cu ic sve ove dane na instrukcije al opet imam taj neki osjecaj da cu past ponovno a ako padnem starci me vise nezele u skolu slat.... Moje pitanje je jel ste imali iskustva s jesenskim rokom iz matematike ili slicnog predmeta i jel istina da ako pismeni napisem vise od 40% odma prolazim?
nadam se da cu proc
DarkPredatorCro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:37.