Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2003., 21:40   #1
Cool Koliko vas igra GrandPrix4?

Breadfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2003., 22:10   #2
Ja sam je poceo igrat prije 3-4 mjeseca ali me nesto XP zajebava, pa me stalno izbacivalo, pa sam popizdio i vratio igru frendu i nisam je ni sprzio, a igra mi je zakon! Super je...

Moram si kupit sada novi komp, novu konfiguraciju (imam GeForce II, 800 MHz na 256Rama vec 2 godine i vise...) ili cu uzet Laptop, pa cu si je onda ponovo posudit i sprzit....

Igra je za 5!
__________________
aeon studio design
Um is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2003., 23:08   #3
Skini najnoviji patch sa www.grandprixgames.com i igra ti se više neće izbacivati na desktop.

Inače, razmišljam da otvorim hrvatski GP4 sajt (portal) sa downloadima, vijestima itd. ali ne znam koliko je ova simulacija popularna među narodom..

Bilo bi naravno i na engleskom, ali čitav projekt je tek u povojima..

Breadfan
Breadfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2003., 05:40   #4
Kazes dobra hmmmmm pa morati cemo to onda nabaviti
sto se tice site'a samo daj (za pohvalu i mislim da ces imati dobar broj posjetitelja (a mozda i ne))
__________________
The sniper rifle. For when you want to reach out and touch someone.
WARNING objects in sniper scope may appear closer then they actualy are.
Letsparty is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2003., 18:51   #5
Quote:
Breadfan kaže:
Skini najnoviji patch sa www.grandprixgames.com i igra ti se više neće izbacivati na desktop.


Breadfan
PA to te ja pitam care!!! To cu uciniti kada odem doma... Cek, cek, cek... bas me zanima dali ce to cudo radit i na ovom mom drugom kompu.... Morat cu si je sprzit i donjet probat ovdje...

Ma qrac, trebam prodat sve kompjutere i uzet si jedan laptop ili jos bolje tablet PC i gotovo... Neda mi se non-stop furat te CD-e i diskete sa jednog na drugi komp...

btw. hvala, javim ti kada sredim igru...
__________________
aeon studio design
Um is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2003., 21:36   #6
Ja imam P3 650Mhz što je naizgled 'piši propalo' konfiguracija za GP4. NO, nakon dugog vremena posjećivanja raznih popularnih foruma, saznao sam za 'cake' kako dobiti 80% detalja uz dobar PO (Processor Occupance).

Što se toga tiče GP4 se da lako konfigurirat.
Također ovisno o sistemu, GP4 se izbacuje na desktop češće ili rijeđe - meni se ovo dešavalo samo za vrijeme treninga ili kvalifikacija, nikad za vrijeme utrke.

Najnoviji patch osim problema sa izbacivanjem, ispravlja i neke sitnije gafove kao što je količina downforcea kad polomite prednja krilca i sl. (prije si sa polomljenim krilima mogao komotno nastavit vozit, dok je sa patchom downforce puno slabiji i primoran si otići u box po repair).

Što se tiče sajta, ozbiljno razmišljam o tome da ga startam jer sam i sam zaljublenik u grandprix serijal. Sastojao bi se od dosta addonova, vijesti itd..

Breadfan
Breadfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2003., 01:50   #7
Cool

Evo, otvorio sam sajt na probnu vožnju: http://www.grandprixoteka.********

Vidjećemo kako će šljakat..ako krene onda će bit puno više izbora..

Breadfan
Breadfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2003., 13:26   #8
Igram.
__________________
Then the fit hit the Shan.
floyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 10:39   #9
Jel tko zainteresiran da se osnuje Grand Prix 4 Cro liga?
daky_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 14:41   #10
viđe njuba otvara temu 5 god staru
Dario378 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 17:30   #11
Quote:
Dario378 kaže: Pogledaj post
viđe njuba otvara temu 5 god staru
A isti kurac, isto ko da je novu otvoril, so what? Čovjek pita.
__________________
"you are very fucking invader"
Lord Kinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 02:14   #12
Legendarni nastavci...moram priznat da na starom kompu frend i ja španamo sesonu gp2. Gp4 mi stalo se izbacuje na desktop na novom kompu a za stari komp je prejaka igra.
propali listič is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:05.