Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2008., 16:03   #341
na stranu bush i vanjska politika, svi amerikanci koje sam upoznala, a to je poprilična količina, su mi bili odlični-kvalitetni i dragi ljudi. doduše, svi ti moji poznanici spadaju u srednju ili višu obrazovanu demokratsku klasu, ali ipak bolji su mi od evropljana, generalno gledano.
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 16:20   #342
ja govorim o njihovoj vanjskoj kakti kompromisno-diplomatskoj politici koja je zbilja...
moji favoriti su definitivno Englezi,od muzike pa sve do predivno uređenih vrtova na koje sam slaba i odličnih krim-serija...bez obzira što me oduševljavaju sa milijun stvari,njihova vanjska politika je isto kao i američka,šuplja na sto i jednu stranu...šačica ljudi je tak koja vodi te prljave poslove,dio naroda je uvijek takav da će se prikloniti,al ne pričam o amerima općenito,ili englezima,ili bilo čemu drugom,ne generaliziram ništa na ovom svijetu osim skinjara,njih bi sve...
__________________
...al ti i ja,buraz,sjajimo u mraku.
kse is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 16:25   #343
pa kultura u engleza je super, sam su oni neki umišljeni i bahati. ide mi na živce što europljani imaju predrasude prema 'balkancima', kažeš da si iz hrvatske i odmah im se promijeni slika o tebi, a to, recimo, kod amera nikad nisam primijetila, i fakat su to najotvoreniji ljudi koje znam
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 16:32   #344
ne mogu reći da znam dovoljno engleza,amera,rusa ili bosanaca da bi sudila o tome kakvi su ljudi i nikad ne bi sudila nekoga po tome od kud je,jer ne želim da se prema meni netko tak odnosi...između ostalog,studiram diplomaciju,bilo bi sramotno reć da nemam nikakve tolerancije za druge samo zato što su od nekuda,vodim se objektivnim činjenicama u razmišljanju i oprezom,al ne i kompaktnim stavom prema nečem novom...
__________________
...al ti i ja,buraz,sjajimo u mraku.
kse is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 17:59   #345
ni ja ne generaliziram, samo govorim o stavovima koji su se formirali na osnovi mog životnog iskustva. ovo su činjenice, a ne generaliziranje. i ni na koji način ne utječu na moj stav prema nepoznatim ljudima.
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 18:02   #346
onda se slažemo oko istog...
__________________
...al ti i ja,buraz,sjajimo u mraku.
kse is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 21:25   #347
peace, sister
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 21:30   #348

meni je ovo zdrava rasprava u kojoj iznosimo svoja mišljenja što argumentiranije možemo(jesam li napisala ovo s argumentom ispravno...?),bez vrijeđanja i uvreda,kako se i inače volim sporazumijevati,a vidim i ti,draga imenjakinjo(ak sam dobro vidjela)
škicni malo druge teme kakve se trenutno rasprave vode,mi smo male bebe...
__________________
...al ti i ja,buraz,sjajimo u mraku.
kse is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 12:45   #349
ma škicam ja, nisam ni ja baš zlato kaj da ti velim, moj matični pdf je Automobili
da, imenjakinje smo
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 19:24   #350
zašto ne,ja jedva znam koji auto imam,a kamoli neš više...
ja imam možda 10 postova na glazbi,došla pitat kaj to znači kvalitetni turbo folk,i neki brale me prijavio moderatoru radi vrijeđanja jasmina stavrosa(zvanog staki),zato što između ostalog ne mislim da su on i njemu slični carevi...
reko,ajd da me radi ovog silnog offtopica netko ukori,al radi najdražeg mi stavrosa,nikako ne shvaćam...
__________________
...al ti i ja,buraz,sjajimo u mraku.
kse is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 20:05   #351
Quote:
kse kaže: Pogledaj post
zašto ne,ja jedva znam koji auto imam,a kamoli neš više...
ja imam možda 10 postova na glazbi,došla pitat kaj to znači kvalitetni turbo folk,i neki brale me prijavio moderatoru radi vrijeđanja jasmina stavrosa(zvanog staki),zato što između ostalog ne mislim da su on i njemu slični carevi...
reko,ajd da me radi ovog silnog offtopica netko ukori,al radi najdražeg mi stavrosa,nikako ne shvaćam...

staki aka milo vasić!!
jagodica_bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 20:19   #352
zbilja nisam nikoga i ništa vrijeđala,samo sam potvrdila neš što je već rečeno,prvo su mi rekli da sam muško,da sam retaj,a onda da sam retajka i tak te stvari...
al to se ne kažnjava,samo se mene upozorava da se dolično počnem ponašati...
__________________
...al ti i ja,buraz,sjajimo u mraku.
kse is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 21:01   #353
Quote:
Innocent kaže: Pogledaj post
pa kultura u engleza je super, sam su oni neki umišljeni i bahati. ide mi na živce što europljani imaju predrasude prema 'balkancima', kažeš da si iz hrvatske i odmah im se promijeni slika o tebi, a to, recimo, kod amera nikad nisam primijetila, i fakat su to najotvoreniji ljudi koje znam
Oni ne znaju di je Hrvatska.

OT: J.Lo mi je prestrašna na prvoj slici Nego, vezano uz J.Lo, njezina odjeća mi je zakon

@I28 - super mi je Alicisa, ona mi je uvijek prekrasno našminkana
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 23:28   #354
Quote:
kse kaže: Pogledaj post
zašto ne,ja jedva znam koji auto imam,a kamoli neš više...
ja imam možda 10 postova na glazbi,došla pitat kaj to znači kvalitetni turbo folk,i neki brale me prijavio moderatoru radi vrijeđanja jasmina stavrosa(zvanog staki),zato što između ostalog ne mislim da su on i njemu slični carevi...
reko,ajd da me radi ovog silnog offtopica netko ukori,al radi najdražeg mi stavrosa,nikako ne shvaćam...


Čovječe, jesam se nasmijala!
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 23:43   #355
kom se da,nek ide provjerit...
ja sam se drapala od smijeha pol dana,staroj nije bilo jasno zašto,i kad sam joj ispričala,pa se i ona počela skup sa mnom...ajd malo veselja u mom otužnom životu...
__________________
...al ti i ja,buraz,sjajimo u mraku.
kse is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 23:56   #356
Sad sam i ja skužila taj post i umirem
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 00:09   #357
__________________
"Lifes to short to have on a bad outfit..."
I28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 00:12   #358
Jel' to na slici ona Vanessa Radman ili kako već?
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 00:14   #359
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Jel' to na slici ona Vanessa Radman ili kako već?
da to je ona ... znam je i ženska mi je skroz ok.
http://www.youtube.com/watch?v=PB9awkO4_oQ
__________________
"Lifes to short to have on a bad outfit..."
I28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 00:25   #360
Meni ona ima jako lijepe usne, zapravo, općenito mi je lijepa i sva nekako profinjena (barem takve neke uloge ima čini mi se ). I ne znam zašto, ali sviđa mi se kako govori
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:49.