Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2009., 19:02   #1
Karnolit gradnja d.o.o.

karnolit gradnja doo iz Ivanić grada, zanima me dali netko zna nešto o njima, gdje rade, kolko su veliki, bilo šta korisno.

Vidim da stalno traže zidare, tesare, poslovođe...

i što je najbolje, više ljudi, ne jednog, nego njihovi oglasi su recimo 30 tesara i slično
marion56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2009., 00:47   #2
Radili su na WestGate-u, onaj novi shopping centar kod Zapresica sto se otvara za koji dan.

Isti glavni izvodjac (kome su oni kooperanti) je zapoceo gradnju novog shopping centra u Splitu (od istog investitora).

Ostale detalje ne znam.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2009., 07:22   #3
Quote:
MaliZeleni10 kaže: Pogledaj post
Radili su na WestGate-u, onaj novi shopping centar kod Zapresica sto se otvara za koji dan.

Isti glavni izvodjac (kome su oni kooperanti) je zapoceo gradnju novog shopping centra u Splitu (od istog investitora).

Ostale detalje ne znam.
znači grade grube radove, i velika su firma....?
marion56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 16:46   #4
Napisao sam da ne znam druge detalje osim ovih koje sam gore napisao.

Ali ako traze tesare i zidare onda sigurno ne postavljaju kanuf vec saluju i betoniraju i po nekoj logici ako traze odjednom puno ljudi da jesu velika firma iako to u HR moze imati drugacije znacenje.

Ako trazis posao najbolje da ih nazoves i pitas sta te zanima.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 16:50   #5
Quote:
MaliZeleni10 kaže: Pogledaj post
Napisao sam da ne znam druge detalje osim ovih koje sam gore napisao.

Ali ako traze tesare i zidare onda sigurno ne postavljaju kanuf vec saluju i betoniraju i po nekoj logici ako traze odjednom puno ljudi da jesu velika firma iako to u HR moze imati drugacije znacenje.

Ako trazis posao najbolje da ih nazoves i pitas sta te zanima.

šta se ljutiš odmah? pitanje je općenito a ne samo za tebe...

A to što traže odjednom toliko ljudi u HRB znači samo jedno, raditi đabe koji mjesc dok ne skužiš da će te zavaljati za lovu i tek onda daš otkaz
marion56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 13:35   #6
Thumbs down

Nemojte se zaposljavati u karnolitu to ce vam biti pogreska u zivotutaj direktor ivo ne placa nista ne prijavljuje ljude ima ljude iz bosne rade dve tri sedmice i vrati ih nazad.Da nam samo za kartu i kaze poslat cu pare a para nikad.zoves ga na mobitel ne javlja se obeca jednu satnicu a da daje posve drugu ljudima skida sate kao nisu dobro napravili sve u svemu katastrofa
dobarmladic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2010., 16:48   #7
KARNOLIT gradnja doo

Cuj nemoj srat o onome sta neznas! Frend mi radi kod njih vec skoro god dana i za razliku od ostalih firmi dobro je plaćen a sta je najvaznije PLACA JE REDOVNA! Koliko sam cuo od njih ljude traze zbog obima posla! Rade u Splitu ogromni shoping centar;u Osijeku RADE PORTANOVU,MERCATONE,AVENU MALL.... AKO NESTO NEZNATE NEMOJTE PREDPOSTAVLJAT I SRAT
tony_bosnjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2010., 18:36   #8
Quote:
tony_bosnjak kaže: Pogledaj post
Cuj nemoj srat o onome sta neznas! Frend mi radi kod njih vec skoro god dana i za razliku od ostalih firmi dobro je plaćen a sta je najvaznije PLACA JE REDOVNA! Koliko sam cuo od njih ljude traze zbog obima posla! Rade u Splitu ogromni shoping centar;u Osijeku RADE PORTANOVU,MERCATONE,AVENU MALL.... AKO NESTO NEZNATE NEMOJTE PREDPOSTAVLJAT I SRAT


nemoj biti nekulturan i psovati, čovjek je napisao ono što on zna, a isto tako i tebi netko može to reći ....

a to gdje grade nije problem saznati i ne znači da nije istina to što je navedeno, osim ako ti nisi gazda ili nešto slično...jer da ti samo frend tamo radi nebi se tako zapjenio ovdje
marion56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2010., 21:12   #9
Quote:
tony_bosnjak kaže: Pogledaj post
Cuj nemoj srat o onome sta neznas! Frend mi radi kod njih vec skoro god dana i za razliku od ostalih firmi dobro je plaćen a sta je najvaznije PLACA JE REDOVNA! Koliko sam cuo od njih ljude traze zbog obima posla! Rade u Splitu ogromni shoping centar;u Osijeku RADE PORTANOVU,MERCATONE,AVENU MALL.... AKO NESTO NEZNATE NEMOJTE PREDPOSTAVLJAT I SRAT
Čuj, ako ne znaš pisat, onda nemoj ni pisat ni srat...piše se NE ZNAM.
__________________
Najveći neradnici u državi: Pravo na grad, Zelena akcija, Crvena akcija, Milan Bandić i Niko Gamulin (bespravni graditelj)
ZgRege is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:54.