Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2012., 10:13   #241
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
...gornji dio se super spekao,dobio lijepu boju unutra,unutra nije bio sirov ali donja strana je bile blijedunjava,zasto?
slike slijede kada prebacim ih na komp
Sljedeći put nemoj samo otklopiti, nego ga izvadi iz zdjele i nastavi peći samo na rešetki pećnice.
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2012., 10:18   #242
Samo pratim temu. Moram zapamtiti ovo sa dodavanjem sjemenki. To mi je sljedeće u planu...
__________________
Moj blog
Little Miss Violet is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2012., 11:59   #243
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
spekla danas kruh i to okrugli,pogacu,ispao mi je super,lijepo se odvojio od posude,lagano.radila sam kako je Donata mi rekla,pekla ga u inox padeli,malo ju pouljila,tijesto pobrasnila prije nego ga stavila unutra i pekla pola sata pokriveno i nakon toga toliko otkriveno,gornji dio se super spekao,dobio lijepu boju unutra,unutra nije bio sirov ali donja strana je bile blijedunjava,zasto?
slike slijede kada prebacim ih na komp
ne znam zasto uljit teću, na taj način mi se čini da se samo puno prije može zalijepit , uvijek kad ga radim samo dobro pobrasnim kruh, cak malo i teću prije stavljanja i to je to
inox je malo zeznut, jer tece imaju deblje dno i tesko je s njima regulirat temp, treba duze da se zagrije, vise susi, bar mi se tako cini
meni su se najbolje pokazale najobicnije emajlirane, samo sam odvidavala one plasticne dijelove na poklopcu, a u zadnje vrijeme pecem u onoj za ispod peke (imam jednu veliku i jednu manju, pa mi veca glumi poklopac). Nekako volimo da je kore pa stavljam u tu veliku da bude sta tanji
Posto poslije bude dosta brasnat, imam i jednu cetku koju koristim samo za isprašit kruh
svaka pecnica je drukcija i jednostavno moras par puta probat dok ne nadjes formulu koja tvojoj odgovara, nakon toga ce ici zatvorenih ociju
Tavanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2012., 21:16   #244
Quote:
Donata kaže: Pogledaj post
Sljedeći put nemoj samo otklopiti, nego ga izvadi iz zdjele i nastavi peći samo na rešetki pećnice.
izvadila sam ga bila iz padele i prebacila u pleh za pizzu peci pitki i malo se je onda donji dio jace speko,ali nema veze svejedno se pojeo,moj muz sve smaze:cerek

Quote:
Tavanka kaže: Pogledaj post
ne znam zasto uljit teću, na taj način mi se čini da se samo puno prije može zalijepit , uvijek kad ga radim samo dobro pobrasnim kruh, cak malo i teću prije stavljanja i to je to
inox je malo zeznut, jer tece imaju deblje dno i tesko je s njima regulirat temp, treba duze da se zagrije, vise susi, bar mi se tako cini
meni su se najbolje pokazale najobicnije emajlirane, samo sam odvidavala one plasticne dijelove na poklopcu, a u zadnje vrijeme pecem u onoj za ispod peke (imam jednu veliku i jednu manju, pa mi veca glumi poklopac). Nekako volimo da je kore pa stavljam u tu veliku da bude sta tanji
Posto poslije bude dosta brasnat, imam i jednu cetku koju koristim samo za isprašit kruh
svaka pecnica je drukcija i jednostavno moras par puta probat dok ne nadjes formulu koja tvojoj odgovara, nakon toga ce ici zatvorenih ociju
nisam pouljila ne znam koliko samo malo ali meni se uopce po ulju ne lijepi tako se lijepo izvadi iz posude bez problema

evo i slikice da vidite kakav je ispao
prva tek izvadjen iz pecnice a druga se vidi donji dio slabije pecen



__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 00:35   #245
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
spekla danas kruh i to okrugli,pogacu,ispao mi je super,lijepo
stvarno ti je lijep!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 09:21   #246


evo moj prvi pothvat s kruhom

400 g integralnog i 300 g raženog, možda bi bilo dobro da je samo mrvicu manje vlažan, ali meni je i ovako stvarno odličan
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 09:41   #247
Ne mogu se odlučiti koji kruhić od posljednje objavljenih bih izabrala za doručak, svi su super Mene je bolest malo zdrmala pa je odgođeno isprobavanje Donatinog načina
__________________
proljeće je ...
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 09:53   #248
oba kruha na ovoj stranici su divna
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 10:04   #249
Quote:
l3go kaže: Pogledaj post
evo moj prvi pothvat s kruhom

400 g integralnog i 300 g raženog, možda bi bilo dobro da je samo mrvicu manje vlažan, ali meni je i ovako stvarno odličan
Prekrasno izgleda!
Što se tiče vlage, raženi je uvijek vlažniji od pšeničnog, zato mi je drago da isprobavamo dok ne dođemo do savršenog omjera. Jedini savjet kojeg mogu dati je da se tekućina dodaje polagano, ne sva odjednom.


Pohvale i za bijeli kruh OOOOOO!
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 10:37   #250
Quote:
l3go kaže: Pogledaj post
[evo moj prvi pothvat s kruhom

400 g integralnog i 300 g raženog, možda bi bilo dobro da je samo mrvicu manje vlažan, ali meni je i ovako stvarno odličan
Baš dobro izgleda.Ovo su buča sjemenke?

Raženo brašno kombiniram s cjelovitim pšeničnim nabavljenim u mlinu u omjeru 1/3 raženog i 2/3 pšeničnog.Na 1kg brašna dovoljna je jedna vrećica suhoga kvasca.Pečem ga prvo na jačoj temperaturi oko 220,a onda nakon 20tak minuta smanjim na 170-180 ovisno u kojoj pećnici pečem.
Čudno je to da svaka pećnica ima neki svoj život i drugačije shvaća naredbu koju zadaš na šalterima i gumbima.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 10:53   #251
Sinoć sam zamijesila kruh od raženog 200g, crnog 200g i bijelog300g sa starterom 250+50, 1/4 žl.kvasca, 1,5 žl soli i 400ml vode, uglavnom pratila @Donatin recept za onaj okrugli kruh (samo što sam malo zbrljavila omjere brašna).
Kod miješanja su mi se stvorile grudice koje nisam u potpunosti mogla razbiti miksanjem. Do sada sam radila samo sa bijelim brašnom, tako da nemam iskustva sa drugim vrstama brašna.
Sad ga idem premijesiti (super se dignuo), pa ću viditi što je sa tim grudicama


Edit: Kruhovi su vam redom svima super.
__________________
Zamela me bura..
Casidy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 11:01   #252
Quote:
Casidy kaže: Pogledaj post
Sinoć sam zamijesila kruh od raženog 200g, crnog 200g i bijelog300g sa starterom 250+50, 1/4 žl.kvasca, 1,5 žl soli i 400ml vode, uglavnom pratila @Donatin recept za onaj okrugli kruh (samo što sam malo zbrljavila omjere brašna).
Kod miješanja su mi se stvorile grudice koje nisam u potpunosti mogla razbiti miksanjem. Do sada sam radila samo sa bijelim brašnom, tako da nemam iskustva sa drugim vrstama brašna.
Sad ga idem premijesiti (super se dignuo), pa ću viditi što je sa tim grudicama


Edit: Kruhovi su vam redom svima super.
Uopće nisi zabrljala s omjerima brašna; važno je da ukupno brašna ima 700 gr ako radiš sa cijelom količinom startera. Po meni, problem je jedino s raženim brašnom, kod njega treba doći do količine koja se dovoljno okusno osjeti u kruhu, a opet da nije prevelika radi vlažnosti koju raženi zadrži u sebi.
Ove grudice o kojima govoriš mi nisu posve jasne, ali čekam izvještaj s gotovoim kruhom
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 11:20   #253
Evo i mene na rye bread party, na zalost sa polovicnim uspjehom.
Kombinirao sam dva recepta po sastojcima, a radio sam po prokusanom receptu za kruh sa kiselim predtijestom. Sve je bilo u redu dok nisam drugi put razvukao kruh da ga preklopim, tijesto se ponasalo kao da ima pijeska u njemu. Diglo se nesto i poslije toga, ali nije to to.
Radio sam od 2 predtjesta, jedno kiselo a drugo mijesavina razenog i integralnog brasna. Nista, sad idem u potragu za receptom (sa kiselim predtijestom).
Evo i slija:




Inace, sve je odlicno na zadnjih par stranica, Lego po kojem si receptu radio?
Justin Thyme is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 11:24   #254
lego suuper izgleda
@cas vezano uz grudice, ja taj kruh niti miksam niti sta, samo malo perunom sjedinim i onda kad se dize stvore se mjehurici, izgleda kada sam mineralnu usula u tijesto, mozda su ti to te grudice
edit: sad vidim da se radi o starteru, nisam to jos isprobala, uvijek radim obicni no knead
al ja bi te grudice nekako skupila i bacila
@Dlapek slazem se za pecnice, jos kako sam na par adresa - kuhinja, ono sto u jednoj ispada savrseno u drugoj me osramoti,.. bas imaju "neki svoj zivot"
Tavanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 11:25   #255
Justin, po presjeku izgleda kao da je previše vlage u smjesi.
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 11:33   #256
Quote:
Donata kaže: Pogledaj post
Justin, po presjeku izgleda kao da je previše vlage u smjesi.
70%, ostavljam mogucnost da sam nesto krivo izmjerio ili izracunao.
Negdje sam procitao da kruh sa velikim postotkom razenog brasna treba pustiti da odstoji 24 h.
Justin Thyme is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 11:40   #257
Quote:
Justin Thyme kaže: Pogledaj post
70%, ostavljam mogucnost da sam nesto krivo izmjerio ili izracunao.
Negdje sam procitao da kruh sa velikim postotkom razenog brasna treba pustiti da odstoji 24 h.
Do sada sam vidjela jako puno jako različitih recepata za raženi ... odustala sam od ideje velikog postotka raženog, zadovoljit ću se s 30-40% i pokušat ću još jednom s tangzhong starterom.
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 11:52   #258
Quote:
Tavanka kaže: Pogledaj post
lego suuper izgleda
@Dlapek slazem se za pecnice, jos kako sam na par adresa - kuhinja, ono sto u jednoj ispada savrseno u drugoj me osramoti,.. bas imaju "neki svoj zivot"
I ja isto tak - 4 pećnice,dvije čak od iste firme,a svaka ima svoju ideju kaj je to "180 gornji i donji grijač istom jačinom".
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 12:04   #259
tnx cure sad moram probat neki od skurog brasna,dosta je bijelog bilo
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 13:26   #260
Quote:
Donata kaže: Pogledaj post
Prekrasno izgleda!
Što se tiče vlage, raženi je uvijek vlažniji od pšeničnog, zato mi je drago da isprobavamo dok ne dođemo do savršenog omjera. Jedini savjet kojeg mogu dati je da se tekućina dodaje polagano, ne sva odjednom.
pratio sam tvoje savjete, stvarno sam malo po malo vodu umješavao, sve dok nije popilo dovoljno, a bilo je to nešto malo manje od 400 ml vode.

odstupio sam samo u dijelu da sam crno brašno zamijenio raženim, bit će da je zato i bio malo vlažniji. no sada, kada je odstojao duže, čini mi se da je vlažnost skroz na mjestu.

Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
Baš dobro izgleda.Ovo su buča sjemenke?
je, bučine su.

kad sam ih dodavao u tijesto činilo mi se da sam baš nakrcao, a sad kad ga režem, nekako bih rađe da ih je više tako da, idući put svakako više sjemenki

hvala svima na pohvalama
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:16.