Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2012., 23:20   #341
I prošli je bio sa starterom uz punu vrećicu kvasca pa se fino digao i imao rupičastu unutrašnjost kao baguette. Ovaj put sam smanjila količinu kvasca i dodala sjemenke. Odličan je. Uglavnom pratim temu, skupljam dojmove i istražujem neke svoje kombinacije.
Sljedeći put ću raditi s više brašna jer mi je super da može kruh stajati par dana bez da promjeni izgled i miris
Tek sada sam skužila, ti stavljaš još manje kvasca. Probat ću i ja drugi put smanjiti.
Pitanjce: jel tko radio samo sa starterom bez kvasca? Dojmovi?
__________________
Moj blog
Little Miss Violet is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 12:24   #342
I mene ste zarazile kruhom! Evo mog prvog No knead bijelog kruha. Bio je vrlo ukusan, jedino ću ga drugi put peći malo duže, jer donja korica mi je ostala presvijetla, a i bio je vlažniji nego što sam očekivala...
U svakom slučaju, kao što se i vidi, nestao je (zaboravila sam na vrijeme slikati presjek, pa eto samo komadića!)
Od sad svaki vikend slijedi isprobavanje raznih kombinacija!

ifigenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 12:42   #343
Quote:
ifigenija kaže: Pogledaj post
I mene ste zarazile kruhom! Evo mog prvog No knead bijelog kruha. Bio je vrlo ukusan, jedino ću ga drugi put peći malo duže, jer donja korica mi je ostala presvijetla, a i bio je vlažniji nego što sam očekivala...
Jako lijepo izgleda!
Donja korica je malo bljedunjava, ali sljedeći put znaš da možeš i dulje kruh ostaviti u pećnici. Ne treba se bojati da će se kruh prepeći, ako je pečen poklopljen pola sata, kada smanjiš temperaturu pećnice slobodno ga nastavi peći još pola sata do 40 minuta - ništa mu neće biti ... jedino ako nemaš i ti neku ludu pećnicu poput Muličine
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 13:45   #344
Quote:
Donata kaže: Pogledaj post
Jako lijepo izgleda!
Donja korica je malo bljedunjava, ali sljedeći put znaš da možeš i dulje kruh ostaviti u pećnici. Ne treba se bojati da će se kruh prepeći, ako je pečen poklopljen pola sata, kada smanjiš temperaturu pećnice slobodno ga nastavi peći još pola sata do 40 minuta - ništa mu neće biti ... jedino ako nemaš i ti neku ludu pećnicu poput Muličine
nemam, dobra je!
je li bolje, kad ga otklopim, peći sa ventiliranjem ili obično? Da ga izvadim iz posude? I treba li posudica sa vodom, obzirom da mi je bio malo vlažnjikav?
ifigenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 13:52   #345
Do sada nisam pekla s posudom s vodom, ne vidim potrebu kada ionako kruh pečem poklopljen.
Kada je na najjačoj temperaturi kod mene se peče s ventiliranjem, kruh je ionako zaštićen u zdjeli. Kada ga otvorim preselim program na onaj za kolače od 180, ali u toj fazi ventiliranje nije potrebno, nekima može i pretjerano isušiti kruh (ovisi o tipu ventiliranja i pećnici). Uglavnom, zadnjih 15 minuta pečenja kruh izvadim na rešetku od pećnice i tako dovršim pečenje.
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 14:05   #346
OK, hvala puno na odgovorima, probat ću tako.
ifigenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 13:37   #347


novi vikend - novi kruh

ovaj put 350 g bijelog, 250 g integralnog i 100 g raženog brašna, sa sjemenkama lana i suncokreta
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 13:54   #348
l3go - jako lijepo izgleda.

Umijesila sam jutros mali kruh od samo 350 gr integralnog, večeras pečem, dodat ću još sjemenke, imam nešto malo.
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 13:58   #349
Donata, jesi kad pekla samo od pirinog brašna?
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 14:50   #350
Jesam i nije mi se dopao okus. Kruh je lijepo ispao, ali neki čudan okus
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 14:55   #351
Ja sam se na okus već navikla, silom prilika A ništa, morat ću se odvažit pa probat ispeć jedan mali, da vidim.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 15:39   #352
Moj kukuruzni, po Donatinom receptu, ali sam radila od pola količine, za probu. Slijedeći je na redu raženi...

ifigenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 15:52   #353
Nisam stigla uslikati, ali ispekla sam jedan mali integralni u kalupu.
Za slučaj da netko poželi peći:

350 gr integralnog pšeničnog brašna (od Božjakovine)
mala žličica soli
1/4 žličice kvasca
150 ml vode
130 gr startera tangzhong

Umijesiti kruh, ostaviti da se diže, kad se digne premijesiti i dodati po želji šaku suncokretovih sjemenki, oblikovati štrucu i ostaviti da se diže u kalupu (onom duguljastom). Peći u pećnici zagrijanoj na 200 i nakon 15 minuta nastaviti peći na 180 još pola sata.
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 21:16   #354
Lipi su van kruhovi. Ja jos nisam takav pekla i necu do jeseni.

Trenutno subotom napravim duplu dozu medinog ludog bez jaja sa pola kolicine kvasca, i pola stavim u hladnjak a pola napravim normalni kruh,klasicno dizanje i pecenje. Ubijemo se u njemu. Jucer pizza od cetvrtine a upravo foccacia od preostale sa pikantnim zacinima. I do subote vise nis.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 01:59   #355
ifigenija, baš ti je lijepo ispao kruh
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 09:00   #356
Lego,tvoji su kruhovi tak lijepi i privlačni da čak i ja koja baš i ne volim kruh,uzdahnem kad ih vidim.
btw - imamo istu zemljanu posudu.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 16:04   #357
Kategorija: hvalite me moja usta II dio



Ne postoje riječi kojima bih mogla dovoljno dobro opisati zadovoljstvo posljednjim kruhom koji sam ispekla.

Ostalo mi je samo 320 gr raženog brašna, pa sam dodala još 380 gr integralnog. Umijesila sam kruh sa starterom, ovaj put od 50 gr crnog brašna tip 1100 i 250 ml vode (starter ohladila preko noći u hladnjaku).
Raženom brašnu sam dodala 200 ml vode i umijesila, nakon jedno pola sata, dodala sam starter, integralno brašno, 150 ml vode, žlica razom soli, 1/4 čajne žličice suhog kvasca i ostavila da se diže. Kruh se dizao oko 12 sati, nakon toga je samo preklopljen i još jednom ostavljen da se diže. Pečen u zagrijanoj posudi.

U presjeku izgleda ovako:

Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 16:37   #358
Donata fakat se imas cime hvalit
na prvi pogled mi se od ovih pomidora ucinile tresnje pa sam bila duplo ljubomorna
Tavanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 23:12   #359
Dlapek, sad sam tek vidio ovo, hvala puno posuda je bila kupljena kad je bila na nekoj akciji, znam da sam za neke nevelike novce dobio baš dobru posudu

Donata, što reći probati ću i ja napraviti taj kao tvoj za vikend, pa ćemo vidjeti hoću ga uspjeti tako dobro napraviti
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 10:54   #360
Donata, svaka čast. Mislim da ću i ja ovaj vikend isprobati...
Pitanjce: postoji li način da napravim tijesto pa recimo polovicu ispečem sada, a ostatak zamrznem/držim u frižideru par dana? Kakva su vaša iskustva?
__________________
Moj blog
Little Miss Violet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:10.