Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2013., 10:20   #241
U takvim situacijama vodim se jednim pravilom: Zamisli najgoru moguću verziju kraja tog odnosa (ne znam, da se preseli u Egipat, bankrotira, a da mu je posljednji poslovni potez objava vašeg privatnog filma na youtubeu), pa vidi jel bi to izdržala.
Ako bi samo da, al mi se nekako čini sa baš i ne bi.
Sretno
Ester Probem is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 12:25   #242
Quote:
Ester Probem kaže: Pogledaj post
U takvim situacijama vodim se jednim pravilom: Zamisli najgoru moguću verziju kraja tog odnosa (ne znam, da se preseli u Egipat, bankrotira, a da mu je posljednji poslovni potez objava vašeg privatnog filma na youtubeu), pa vidi jel bi to izdržala.
Ako bi samo da, al mi se nekako čini sa baš i ne bi.
Sretno
gluposti. najgora opcija uopče nije da on bankrotira ili da se odseli u egipat. najgora opcija je ako se ona za njega uda, rodi mu dijete i onda se idućih 40 godina mora svako jutro buditi kraj čovjeka koji joj se gadi -to je agonija. a ne egipat

a rastat se neće, jer se neće željeti odreći egzistencije, a ovaj ako je bogat i moćan će joj još pretit da će joj oduzet dijete

to je najgori kraj -tih 40 godina agonije. kojih će morat provest uz njega
crno-prase is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 14:47   #243
A zakaj pišete o najgorim mogućim opcijama?
Istina, ja sam svašta već tu napisala i naravno- moja sugestija je uvijek bila da otkanta lika što prije.
Ali kak sam ja optimist po prirodi, a i vi ste me sad povukli za jezik da pomislim koja bi bila najbolja moguća opcija

Napisala je da joj se gadi, a od kad su imali seks da joj se manje gadi. Dakle, tendencija je takva da što je više seksa, to je manje gađenja. Nakon godinu dana gađenja više ne bi ni bilo jer bi se navikla
Imala bi para, uživala u njegovoj pažnji, ljubavi a možda se i sama zatreskala u njega i rodila troje (e sad mi je shit napisati sljedeće al moram) prekrasne dječice imala vilu s bazenom, kućne ljubimce i ne bi ga nikad poželjela ostaviti
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 15:16   #244
Postoji jedna istina....
Ljudi koji se vjenčaju iz bilo kakve računice ( materijalne, stambene, emotivne ili društvene ) obično ne mogu računati jedno na drugo.
I veze im završe kao cimerstvo, laž i dosada...navika.Dok je korisno i zabavno.
Pa....ja navijam za ljubav.
Pravu ljubav ne zaljubljenost a ljubav traži vrijeme i strpljenje te zrelost i poštovanje spoznaje kada da te netko divan želi zbog tebe samoga....
Ono..trebam te jer te volim a ne volim te jer te trebam.

Ne zbog sigurnosti i straha od samoće, želje da se netko brine o tebi...već svjesno, punom dušom.
To nemaju svi ljudi, tu zrelost i čistoću duše, pa se mnogi vežu ili vjenčaju za ljude koji su im slični jer vole slične stvari, slušaju sličnu glazbu, slično ili isto razmišljaju i imaju jedno od drugog koristi.Bilo kakve.
Takvih ima na tisuće.
No...nisam srela nikada, nikada doista sretnog muškarca/ženu kod onih koji su se vezali/vjenčali zbog koristi.Tu uvijek fali dio duše, fali ljubav, bliskost i ima puno skrivenog, manipulacija i laži.
U takvim vezama ljudi nikada nisu iskreni i među njima nema iskrene ljubavi i prijateljstva.Jadan je to život pun štetnih kompromisa...
Kao da ne svijeu nema čak 7 milijardi ljudi i kao da ne možemo nekoga dobroga naći tko će nas iskreno voljeti. Iskreno ,bez da ima koristi od nas ili mi od njega.
To je već stvar manjka samopoštovanja i ...određene podmuklosti i računice.
A većina takvih ljudi koji se vežu iz koristi ne usreće se i samo nisu svjesni da su i oni nekome samo potrebni i korisni a ne voljeni.

Zadnje uređivanje pozitivax : 28.03.2013. at 15:21.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 16:09   #245
nakraju dana svatko ima svoju savjest, svatko si kroji sudbinu.na tebi je da odlučiš što je najbolje za tebe u ovom trenutku života, a vrijeme će pokazat da li si bila u pravu
2hot2handle is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 13:03   #246
dao bi se kladit u ilijadu maraka da je ovdje bio post o crvenkapici
crno-prase is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 20:05   #247
Quote:
crno-prase kaže: Pogledaj post
dao bi se kladit u ilijadu maraka da je ovdje bio post o crvenkapici
Post je obrisan, a idući offtopic i trolanje bit će i kartonirani.
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 20:30   #248
ne vidim u čemu je problem, ovakvim stvarima se žene bave od kad je svijeta i vijeka
odurni_gad is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 22:55   #249
Quote:
odurni_gad kaže: Pogledaj post
ne vidim u čemu je problem, ovakvim stvarima se žene bave od kad je svijeta i vijeka
A kao muškarci se ne bave...riiiiiiiiiiiiiiight .
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 13:28   #250
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
A kao muškarci se ne bave...riiiiiiiiiiiiiiight .
Bave se,ali kao pimpovi. Nemam ja nista protiv toga, sve se svodi na zakon ponude i potražnje. Ona ima pičku, on ima pare. Nadam se da pokretačica ima jako dobru pičku jer ovom njenom (koliko god da je glup) njena pička će dosaditi,a pun je para pa će mu se nuditi i druge mlađe i bolje pičke pa da pokretačica moze naći novog koji je spreman plaćati.
odurni_gad is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 14:00   #251
Quote:
odurni_gad kaže: Pogledaj post
Bave se,ali kao pimpovi. Nemam ja nista protiv toga, sve se svodi na zakon ponude i potražnje. Ona ima pičku, on ima pare. Nadam se da pokretačica ima jako dobru pičku jer ovom njenom (koliko god da je glup) njena pička će dosaditi,a pun je para pa će mu se nuditi i druge mlađe i bolje pičke pa da pokretačica moze naći novog koji je spreman plaćati.
Možda u tvojem svijetu. U mojem su se itekako za mene lijepili kad sam imala novaca....i to uvijek oni od kojih sma imala više...isto tako, kako sam ostala bez novaca i oni se odlijepili. Pa reci da nisu sponzoruše.

Ne svi, i najvjerojantije je takvih među muškarcima manje nego među ženama, ali itekako ih ima. Čak i ako rade, ako nisu baš dobrostojeći, itekako će tražiti "bogatiju" ženu. Ali kažem, to se tak ne prepoznaje odmah i ne priča se baš o tome.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 19:49   #252
Quote:
Morenaaa kaže: Pogledaj post
hmm..bila sam napaljena, covjek mi je pruzao svu paznju i eto sad pljucajte po meni.
kako se mozes napaliti na nekoga ko ti se gadi?

Quote:
Morenaaa kaže: Pogledaj post
Znaci, imam dobro placen posao, kupujem sama sebi krpice, imam pristojno auto...sama sam zaradila za to, ne sexom zasigurno.
takve zene "don't sell their pussy for money"

Quote:
Mabrouka kaže: Pogledaj post
Imaš priliku, iskoristi je. Iz iskustva kažem, nikad ne znaš što se može razviti iz nečeg što je počelo kao "prilika". Sretno.
počelo je kao gađenje......ako ti gađenje poistovjećuješ sa prilikom - go for it!

Quote:
crno-prase kaže: Pogledaj post
ok sve 5

ali zašto bi netko tko navodno ima novac želio provesti više od 5 minuta s nekim ko mu se gadi, da ne govorim o seksu ili o udaji

zašto? ne razumijem? možda sam glup?

da rezimiramo, ti kažeš da novac imaš ali se želiš udati za tipa koji ti se gadi da bi imala još više novca. zbunjujuće!
mozda ona ne moze kontrolirati vlastitu pohlepu i glad za novcem, pa stalno hoce jos......

Quote:
perilica kaže: Pogledaj post
Dileme kakve muče autoricu ne muče stoga nekog tko je "kalibar", već prosječne žene koje su svjesne da će im se ovakva prilika pojavit sad i nikad više. Prema tome, rekla bih da su se ljudi osvrnuli na post u kojem je prvi put spomenuta riječ "kalibar" upravo zato jer su itekako svjesni da je stav prema kojem netko posjeduje vrhunske osobine samo zato jer ga gadljiv tip s kešićem želi jebat jednostavno - glup.
potpis........svi smo mi sebi apoloni i subjektivno gledamo na vlastiti izgled.....ja isto cisto sumnjam da je ovdje rijec o zeni natprosjecnog izgleda
GLAVATAR is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2013., 13:30   #253
stvarno ne vidim potrebe da se uvaljuje u brak. Ako joj sex za novac s nekime tko joj se gadi nije problem, a napisala je da je taj dio vec odradila, fino nek radi po satu. Kad joj zatreba i to je to. Nema potrebe da zaglavi u braku.
odurni_gad is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2013., 13:32   #254
Quote:
Morenaaa kaže: Pogledaj post
Nakon nekoliko dana, prekinula sam kontakt sa njim jer mi se jednostavno jos vise zgadio, kako fizicki, a posebno njegov nacin razmisljanja tj poslovanja gdje sve gleda kroz novac i vlastiti dobitak ( materijalni i emocionalni ).
najjači dio.
ti dala pičke iako ti se gadi, a on je odvratan jer gleda sve kroz novac
odurni_gad is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2013., 13:42   #255
Nije li svaka veza zbog interesa, sexa, spremačice, kuharice, zaštitinika, lakšeg života, lažnog osjećaja ljubavi?
__________________
Zamjenim eure za dolare, dolare za funte, funte za eure i zaradim više nego ti u tjedan dana
Diler na Forexu is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2013., 14:03   #256
Quote:
Morenaaa kaže: Pogledaj post
Naslov sve govori. Ne znam da li postoji vec neka slicna tema, tako da se odmah ispricavam. Takodjer odmah navodim da sam klon.

Znaci, prije godinu dana upoznala sam muskarca starijeg 14 godina od mene ( 28 mi je ), stranac, poprilicno imucan i sto je najzanimljivije zaljubljen u mene.
Upoznali smo se sasvim slucajno, odvratan mi je bio na pravi pogled, a ako cemo iskreno trenutno mi je samo malo manje odvratan. U vrlo kratkom vremenu mi je priznao sto osjeca prema meni, i tad sam ja odlucila dati sansu da ga upoznam ( nikakva veza nije dolazila u obzir sa moje strane )
.
Ubrzo je pao sex. Nesto odvratnije u zivotu nisam dozivila i osjecala sam se kao zadnje smece, dok se on jos vise zaljubljivao i zaljubljivao u mene sto je primjetila i okolina i drustvo u kojem se krecemo.
Nakon nekoliko dana, prekinula sam kontakt sa njim jer mi se jednostavno jos vise zgadio, kako fizicki, a posebno njegov nacin razmisljanja tj poslovanja gdje sve gleda kroz novac i vlastiti dobitak ( materijalni i emocionalni ).

On je pokusao na sve nacine ( a pogotovo kupujuci me ) zadobiti moju paznju.
I zalosno za priznati - ali uspio je, mozda najvise na nagovor mojih prijateljica koji su vrsili ozbiljne razgovore da sam POREMECENA ako propustim ovu priliku sa njim, tip me hoce zeniti, ima sve, a ja se gadim na njega.
Njihovi savjeti su oni, pusti ga nek ti napravi dijete, trpi koju godinu u braku i izlazis puna love i jos uvijek mlada i sposobna da nadjes pravu istinsku srecu i ljubav.

Inace, sve ovo sto sam napravila mi se gadi, i sve ovo sto mi frendovi svakodnevno savjetuju mi se gadi, ali vec dugo vremena razmisljam o tome ne bih li trebala to zapravo i napraviti znajuci da necu biti sretna ali eto imati cu osiguran materijalni status do kraja zivota!?
Kakve su ovo gluparije .... A zašto uopće misliš da bi se izvukla puna love od njega nakon par godina? ... čisto sumnjam da je debil, bez obzira što je ludo zaljubljen.
A tvoje prijateljice mi je teško uopće komentirati....zamišljam ih kao skup kokoši koje gledaju svoju korist iz svega toga.
deepbluesea is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2013., 21:46   #257
Quote:
Diler na Forexu kaže: Pogledaj post
Nije li svaka veza zbog interesa, sexa, spremačice, kuharice, zaštitinika, lakšeg života, lažnog osjećaja ljubavi?
Sram te bilo. Sada si doslovno ubio u pojam sve pepeljuge,trnoružice i zlatokose koje u mraku sobe čuvaju svoju nevinost i vjeruju u onu "dok nas smrt ne rastavi"
__________________
Locco
bobby-j is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 13:01   #258
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Postoji jedna istina....
Ono..trebam te jer te volim a ne volim te jer te trebam.
Ovo si jako lijepo napisala, samo kaj mnogi ne kuže razliku
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 22:21   #259
Quote:
Diler na Forexu kaže: Pogledaj post
Nije li svaka veza zbog interesa, sexa, spremačice, kuharice, zaštitinika, lakšeg života, lažnog osjećaja ljubavi?
Jos mi se ovo-zbog laznog osjecaja ljubavi-najvise gadi.
resa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 22:29   #260
Quote:
resa kaže: Pogledaj post
Jos mi se ovo-zbog laznog osjecaja ljubavi-najvise gadi.
Pa da, "volim ga pa ću se udat za njega!"

I ja volim svoj krevet pa ga neću ženit.
__________________
Zamjenim eure za dolare, dolare za funte, funte za eure i zaradim više nego ti u tjedan dana
Diler na Forexu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:45.