Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2003., 23:20   #1
Maturalac

iii , ajd da čujem - di ste bili, kolko platili, kak je bilo, blah bla bla?

ja idem tek za jednu godinu.......
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2003., 23:25   #2
espana.....
nem pojma kolko sam pLatiL.....oko 2.3oo ili više....tu negdje ugLavnom..
i biLo je divLje....ludo.....zabavno....nezaboravno....bježe Li od murije....radio sam one stvari koje nesmijem napisati s ARGentincima bez bibeka.....zatim s marokancom...on je pričao po svojem...nije kužio engleski 5% ali ipak smo se kužiLI.....potuKLi se s nekim kao izbacivačima......jebano kaj svi kuže hrVacki....
maturalac je bio razdobLJe kad sam govorio njemački najbolje u svom životu.....
upoznao sam mnogo ljudi........ugLavnom...ludnica..
__________________
esta revolution est eterna
kLošar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2003., 23:32   #3
ye, čula sam da svi izbacivači u Španjolskoj znaju hrvatske psovke
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2003., 23:36   #4
španjolska - loret de mar. to u stvari nije bila španjolska nego veliko hotelsko naselje u kojem su španjolci jedino trgovci....putovanje je bilo iscrpljujuće, totalno, a kad smo došli skužili smo da se tamo nema bogznašta radit - pijančevanje-sunčanje na prljavoj plaži-šoping po trgovinama ili krađa iz zabave po istima. kad nas je murija uhvatila u krađi(jedva smo se izvukli i to samo zahvaljujući mojoj hladnokrvnosti i diplomatskim vještinama) morali smo se zadovoljit zajebavanjem njemaca u hotelu koji su baš onda izgubili na sp u nogometu i tračanjem profesora umjetnosti koji je u ranim jutarnjim satima uočen s jednoim učenicom na povratku u hotel nakon duge šetnje plažom.
vrijeme smo kratili unekom pubu s njemcima i hrvatima, mislim iz čakovca(kloši, pozdravi tončija, tak se zvao, neki glupi metalac ) koji su mislili da sam ja talijan jer sam imao majicu od tal reprezentacije(platio 55 E, čuvajte se španj trgovaca - kod njih morate kupit, ak kažete da nemate love, oni vas tjeraju da praznite džepove ili posudite od frenda ).
osim u loretu bili smo i na flamenco showu - prvo zabavno, al kasnije ti dosadi neprestano cupkanje + loša sangria/barcelona - trebalo je biti dobro, al ja sam se loše osjećao i cijelo vrijemew tražio WC / gardeland - bezveze meni, inače sam aderenalinski otporan na takva sranja, pa čak i tog nivoa - čisto prodavanje gravitacije/ bilo mi je super jedino u dalijevom muzeju(figueras), al smo se tamo zadržali samo 1 sat da što prije stignemo vidjeti naše sobe u loretu i pogled na bazen s balkona.

sve u svemu, više bih volio da smo išli u češku, ali to bi vjerojatno propalo zbog poplave u pragu tak da smo dobro i prošli
panon youth is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2003., 23:39   #5
ja bi u Češku.. zbog halucinacija
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 09:36   #6
Quote:
misery- kaže: Pogledaj post
ja bi u Češku.. zbog halucinacija
Bili u Ceskoj, Madjarskoj, Slovackoj i Austriji... bzv. nemas kaj vidit....a napit se mozes bilo di....a i ekipa nije bila nikakva
__________________
Health food makes me sick
Magic woman is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 11:33   #7
Quote:
Magic woman kaže: Pogledaj post
Bili u Ceskoj, Madjarskoj, Slovackoj i Austriji... bzv. nemas kaj vidit....a napit se mozes bilo di....a i ekipa nije bila nikakva
Kad se na maturalac ide nije se svrha samo napit barem meni nikad nije bila...

U Ceskoj se itekako ima sto vidjet,samo treba trazit i imat dobrog vodica!!

O ekipi ne mozes tako govorit, nekome je ekipa dovoljno 2 frenda iz razreda...
BUBI69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 15:30   #8
Ja sam bila u Češkoj na maturalcu,premda smo kao razred htjeli u Španjolsku raska nam to nije dopuštala...
Ali smo se iznenadili koliko je bilo odlično u Pragu
Imali smo odličnog vodiča koji nas je zabavljao a i pokazao dosta znamenitosti..te svake večeri odlazak u disko na 4 kata,u kojem je jedne večeri bila hrvatska večer ..
te odličan porovod u hotelu uz bezaboravni BRANIK (pivo koje je jeftinije od vode)
__________________
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom.
Ana So is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 22:50   #9
Quote:
ana_os kaže: Pogledaj post
te odličan porovod u hotelu uz bezaboravni BRANIK (pivo koje je jeftinije od vode)
onda nisi bila u Tescu, tamo imaš vodu za 3 krune iliti 1 kunu poslije te vode nisi više isti. Inače, ak ne piješ onda ti je užas...
Arnold Strong is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 12:39   #10
Quote:
ana_os kaže: Pogledaj post
Ja sam bila u Češkoj na maturalcu,premda smo kao razred htjeli u Španjolsku raska nam to nije dopuštala...
Ali smo se iznenadili koliko je bilo odlično u Pragu
Imali smo odličnog vodiča koji nas je zabavljao a i pokazao dosta znamenitosti..te svake večeri odlazak u disko na 4 kata,u kojem je jedne večeri bila hrvatska večer ..
te odličan porovod u hotelu uz bezaboravni BRANIK (pivo koje je jeftinije od vode)
jesi bila u tjednu 3.9-10.9?

na zadnjem katu kad je DJ raspalio srce vatreno?
SkuLL :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 22:18   #11
Quote:
BUBI69 kaže: Pogledaj post
Kad se na maturalac ide nije se svrha samo napit barem meni nikad nije bila...

U Ceskoj se itekako ima sto vidjet,samo treba trazit i imat dobrog vodica!!

O ekipi ne mozes tako govorit, nekome je ekipa dovoljno 2 frenda iz razreda...
prolaziš sa 5.0 i svi te mrze u razredu jelda
sovče is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2003., 23:42   #12
Quote:
Luđakinja kaže:
ye, čula sam da svi izbacivači u Španjolskoj znaju hrvatske psovke
ma znaju par riječi i onda se prave važni i pametni. to su teške sirovine - idem ja navečer ulicom sa frendom, okrenem se i njega nema odjednom -- a ono ga uhvatio izbacivač i - UBACIO unutra, jer tamo kad prolaziš ulicom gomila nekih kretena dijeli ti prospekte disko klubova i pokušava te ugurat u svaki, nakon petnaest min skupiš toliko letaka da možeš i sam dijeliti
panon youth is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 20:11   #13
Quote:
panon youth kaže:
ma znaju par riječi i onda se prave važni i pametni. to su teške sirovine - idem ja navečer ulicom sa frendom, okrenem se i njega nema odjednom -- a ono ga uhvatio izbacivač i - UBACIO unutra, jer tamo kad prolaziš ulicom gomila nekih kretena dijeli ti prospekte disko klubova i pokušava te ugurat u svaki, nakon petnaest min skupiš toliko letaka da možeš i sam dijeliti
to je dobro, možeš žmirećki ići po ulicama..malo tučnjave i to je sve
 
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 16:26   #14
Quote:
panon youth kaže: Pogledaj post
ma znaju par riječi i onda se prave važni i pametni. to su teške sirovine - idem ja navečer ulicom sa frendom, okrenem se i njega nema odjednom -- a ono ga uhvatio izbacivač i - UBACIO unutra, jer tamo kad prolaziš ulicom gomila nekih kretena dijeli ti prospekte disko klubova i pokušava te ugurat u svaki, nakon petnaest min skupiš toliko letaka da možeš i sam dijeliti

ja sam bila sad ovo ljeto i upoznali smo se s izbacivačima iz Hollywooda (disko), i pričali s njima normalno na hrvatski. Ovaj jedan je baš ih Hrvatske došao iz Istre i već četiri godine radi tamo u lloretu.
čiko_miko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2003., 23:43   #15
panon kad si ti to bijo na maturaLcu....u kojem mjesecu..
6. ili 8?
__________________
esta revolution est eterna
kLošar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2003., 23:44   #16
kraj šestog pa do početka sedmog
panon youth is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2003., 23:48   #17
onda smo biLi v isto vrijemE.....valjda...friK..
ja sam nekima ljudima....nem pojma odkud su....mislim križefci..ili tak nekaj........uglavnom sraL sam im da sam iz bRAziLa....i tak....
a likovi došLi na plažu s radijom......a iz njega dERE...... vOLIm piti.....voLIm piti...
__________________
esta revolution est eterna
kLošar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2003., 23:51   #18
iiii, ludilo a nisi ono meni rekel da se jedan stalno muval s kamionđijama?
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2003., 23:54   #19
jesi i ti išao u onaj pub, stones, tak se zvao mislim, ono žuto svjetlo pa skreneš, plavi tip kupi goste na glavnoj ulici, čak mislim da sam upoznao nekog marka iz čakovca , a sa tončijem imam i fotku
panon youth is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2003., 00:19   #20
da, sad bu još ispalo da se vi ustvari poznate.. yeah, right
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:20.