Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2014., 12:39   #41
Bas sam jucer gledala epizodu Voyagera gdje je ona glumila Species 8742 in disguise .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2014., 01:15   #42
Star Trek Axanar

napravio sam temu di bi trebali biti fan filmovi star trek, ali mislim da ovaj film svakako zasluzuje svoju temu bar ako ništa...

official website
facebook
TRAILER

trailer iznad je za "prelude to axanar" koji će trajati nekih 20etak minuta i što se može po samom traileru viditi to će zapravo biti ko nekakav dokumentarac u stilu history channela o bitki za axanar s kojim bi preko kickstartera skupljali za snimanje pravog filma star trek: axanar
za prelude to axanar je main goal bio preć 10 000 dolara, a u mjesec dana su skupili preko 100 000 tako da pogotovo kad izađe prelude mislim da nema nikakve bojazni da neće skupit dovoljno za film cijeli.
prelude to axanar je kompletan sniman u studiju iza zelenog platna, vjerovatno i zbog buđeta, iako po traileru izgleda sasvim solidno...
u prelude to axanar se michael hogan u ulozi kapetana Aprila neće pojaviti jer je bio onemogućen zbog drugih obveza, no u filmu će se pojaviti..
valja napomenuti kako cijeli casting još nije gotov te će biti još nekih bitnijih uloga poput mladog generala Changa, tako da se možemo nadat još kojem poznatom glumačkom imenu, iako već sad popis imena je sasvim solidan...
__________________
There is no good or evil: only power and those too weak to seek it.
lord_voldemort is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2014., 13:27   #43
Dobar je trailer.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2014., 17:50   #44
Quote:
lord_voldemort kaže: Pogledaj post
napravio sam temu di bi trebali biti fan filmovi star trek, ali mislim da ovaj film svakako zasluzuje svoju temu bar ako ništa...
Zašto to misliš? Shit kao i ostali. Priča je nezanimljiva, gluma isto tako, efekti srednja žalost. Iako djeluje zrno bolje nego prijašnji, ipak je to off the record Trek projekt i svakako ga ne treba izdvajati već kad su svi ostali ovdje.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2014., 18:32   #45
jebemu ovo izgleda gore i od prosječne epizode voyagera
tr0ubleM4ker is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 10:30   #46
Spec. efekti nisu loši (radi ih Tobias Richter, poznati specijalist za te stvari, koji inače radi i za druge nezavisne produkcije), postava je dobra - tu su Tony Todd (Star Trek: TNG, Star Trek: DS9), J. G. Hertzler (Star Trek: DS9), Gary Graham (Star Trek: Enterprise), Richard Hatch, Kate Vernon... - kostimi, make-up... sve je to na prihvatljivoj razini. No nikako mi se ne sviđa što neki brodovi izgledom (pa i funkcijom) sliče na one iz Abramsovih filmova (a i spec. efekti čak pomalo podsjećaju na one iz filmova). Mislim da bi to križanje trebalo izbjegavati. Međutim, jako mi se sviđa dizajn U.S.S. Aresa, vrlo je u skladu s klasičnim dizajnom ostalih brodova Ricka Sternbacha, Douga Drexlera, itd. Što se radnje tiče, ona se vrti oko kap. Gartha i povijesne bitke kod Axanara s Klingoncima. Trebalo bi još pričekati na taj Prelude to Axanar koji bi trebao biti objavljen negdje u srpnju, a onda i na sam Axanar koji bi trebao doći potkraj ove godine, ako sve bude išlo po planu, pa tek onda donijeti neki sud o tome. Za sad ne izgleda loše, mogao bi to biti prilično kvalitetan nezavisni Star Trek film.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 16:23   #47
Axanar mi izgleda bolje nego Renegades. Gluma, ako ništa drugo.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 00:44   #48
Quote:
Mr. Beam kaže: Pogledaj post
Spec. efekti nisu loši (radi ih Tobias Richter, poznati specijalist za te stvari, koji inače radi i za druge nezavisne produkcije), postava je dobra - tu su Tony Todd (Star Trek: TNG, Star Trek: DS9), J. G. Hertzler (Star Trek: DS9), Gary Graham (Star Trek: Enterprise), Richard Hatch, Kate Vernon... - kostimi, make-up... sve je to na prihvatljivoj razini. No nikako mi se ne sviđa što neki brodovi izgledom (pa i funkcijom) sliče na one iz Abramsovih filmova (a i spec. efekti čak pomalo podsjećaju na one iz filmova). Mislim da bi to križanje trebalo izbjegavati. Međutim, jako mi se sviđa dizajn U.S.S. Aresa, vrlo je u skladu s klasičnim dizajnom ostalih brodova Ricka Sternbacha, Douga Drexlera, itd. Što se radnje tiče, ona se vrti oko kap. Gartha i povijesne bitke kod Axanara s Klingoncima. Trebalo bi još pričekati na taj Prelude to Axanar koji bi trebao biti objavljen negdje u srpnju, a onda i na sam Axanar koji bi trebao doći potkraj ove godine, ako sve bude išlo po planu, pa tek onda donijeti neki sud o tome. Za sad ne izgleda loše, mogao bi to biti prilično kvalitetan nezavisni Star Trek film.
slažem se, ekipi se trailer ne sviđa jer nije nabijen akcijom, al neznam jel kuže da prelude to axanar je zapravo sniman u nekom dokumentarnom stilu, nešto ko history channel o bitki za axanar, a tek kasnije će ići pravi film star trek axanar i ako bude sve kak treba i skupe dovoljno para moglo bi to biti jedan kvalitetan film, glumce dobre već imaju, a bit će ih i još jer casting za još puno uloga se treba radit, kao što sam reko već vidit ćemo mladog generala Changa (star trek TUC), pola postave u.s.s aresa i nadam se još kojem dobrom glumcu, a i još jedna stvar još nikad nismo imali pošten film, seriju di se dotakao klingonsko-federacijski rat, najbliže tome po meni je 6 film TUC koji je po meni i najbolji i zato jedva cekam da vidim ko će i kako će odglumiti mladog Changa
edit. za one koji prate malo više star trek, odijelo koje koristi Kharn je isto ono koje je koristeno za Changa u TUC
__________________
There is no good or evil: only power and those too weak to seek it.

Zadnje uređivanje lord_voldemort : 15.06.2014. at 00:56.
lord_voldemort is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2014., 03:18   #49
PRELUDE TO AXANAR

izašao je prelude to axanar, film traje 20min i kao što sam već prije napisao to je kratak dokumentarac u stilu history channela o četverogodišnjem ratu s klingoncima.

film se trenutno može pogledat samo na linku gore, kasnije ce bit dostupan na youtubeu, razlog je zato što se skupljaju donacije za pravi film Star Trek Axanar.

prelude to axanar također je financiran preko kickstartera i skupilo se oko 100 000$ donacija, snimanje je trajalo 2 dana, film je u potpunosti sniman u studiju iza zelenog platna, zato nema scena unutrasnjosti brodova, most...pokrenuta je kampanja za skupljanje donacija za film Star Trek Axanar koji bi se trebao snimati 20etak dana, a koštao oko 650 000$
do sada je u prvih 5 dana (od 30) skupljeno 140 000$
za snimanje filma unajmit će se skladište za izradu setova


potrebno je izraditi mostove za brodove i ostale prostorije, a za izradu su zadužene osoba koja je izradila most kelvina i enterpisea u JJ Star Treku i osoba koja je izradila most SHIELDovog helicarriera u Avengersima...
za razliku od prelude to Axanar, za snimanje filma će biti potrebni i platit glumce pa dio novaca i na to će se potrošit, casting za film će biti tek najavljen i nadam se jos kojem dobrom imenu...jedno sigurno ime koje će biti u filmu a ne pojavljuje se u preludeu je Michael Hogan u ulozi kapetana Aprila kao prvog kapetana Enterpisea...


pogledao sam ovaj prelude i mogu reć da mi se jako sviđa, efekti su pristojni, reko bih vrlo dobri i s obzirom na buđet od samo 100 000 su napravili jako dobar posao tako da bi to moglo izgledat jako dobro kad se tu doda jos glumaca, setova...

ps kad kliknete na link prvi video je trailer, dolje niže je film
__________________
There is no good or evil: only power and those too weak to seek it.
lord_voldemort is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2014., 21:35   #50
Video možete skinuti tako što odete na web stranicu kickstartera gdje je video, zatim (u Mozilla Firefox pregledniku) na Tools > Page Info > Media. Scrollate dolje i kliknete na prvi video (u stupcu pod type naveden kao 'video'), ima ovaj dugačak naziv: d2pq0u4uni88oo.cloudfront.net/projects/738707/video-422705-webm.webm. Zatim dolje kliknuti na 'save as...' i iza naziva video-422705-webm staviti .avi, tj. preimenovati ga u video-422705-webm.avi (ili pak po želji, Axanar.avi ili kako već). Spremi i to je to.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 23:12   #51
evo i youtube link za prelude to Axanar
prelude to Axanar
potvrđeno je da će Garret Wang poznat kao Harry Kim iz star trek Voyagera glumiti klingonskog kapetana prvog D-7 broda u ratu.


stavili su animaciju mosta broda Ares kojeg ce izgraditi u skladistu koje su unajmili za izgradnju setova na kojima ce se snimat film
most

zasad je skupljeno nešto preko 300 000 dolara
__________________
There is no good or evil: only power and those too weak to seek it.
lord_voldemort is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 02:10   #52
jedna od glumačkih želja Axanar tima je redatelj i glumac Seth MacFarlane (Ted, tko preživi pričat će). žele ga za ulogu jednog od kapetana bitke za Axanar.

jel itko pogledao prelude to Axanar da napiše dojmove??
__________________
There is no good or evil: only power and those too weak to seek it.
lord_voldemort is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 12:12   #53
Opa, prikupili su preko 600.000 dolara. To je dosad najveći prikupljeni iznos jedne nezavisne Trek produkcije. Svaka čast. Tome je dobrim dijelom doprinio George Takei, kako sami kažu.

Pogledao sam Prelude i ne mogu zasad mnogo reći na osnovu ovog manjeg videa u kojem se likovi uglavnom samo osvrću na priču i vidimo tek nekoliko isječaka sa specijalnim efektima, ali moja ocjena je pozitivna. Prelude ostavlja prilično dobar dojam. Make-up ima zadovoljavajuću kvalitetu, kostimi su također na kvalitetnoj razini, glumci da i ne govorim, velik dio njih Star Trek veterani. Tony Todd je impresivan, kao i uvijek. Vrlo dramatičan ovdje. Priča ima potencijala, prikazuje jedan dio Star Trek povijesti kojim se toliko nije bavilo. Od scena s brodovima osobito mi se svidjela ona gdje klingonski ratni brod u asteroidnom polju bježi od USS Aresa. Također i solo preleti Aresa. Inače mi je eksterni dizajn tog broda prilično dobar, a također i interni (barem na osnovu onoga što se dosad imalo prilike vidjeti). Uglavnom, sve upućuje na to da je riječ o ozbiljnoj i profesionalnoj produkciji koja ima za cilj stvoriti nezavisni profesionalni Star Trek film visoke kvalitete. Nadajmo se da će biti još nekih trailera i scena prije samog filma.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 00:31   #54
Evo u ovom članku space.com otprije mjesec dana među zf filmovima koje bi trebalo pogledati u 2015. spominje se i Star Trek: Axanar (među tri dodatna filma).

No mislim da su malo pogriješili. Film koliko je meni poznato neće biti prikazan u kinima nego na internetu. Radi se o nezavisnoj produkciji financiranoj tzv. Kickstarterom koja je isključivo neprofitna.

Quote:
"Star Trek: Axanar": This fun looking "Star Trek" fan film should warp into theaters in 2015, and we can't wait to see what the filmmakers do with it. The producers of the movie successfully raised funds for the project via Kickstarter in 2014.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 01:10   #55
Ja sam stvarno FAN Star Treka od malena i zauvijek, ali više mi je pun racku FEDERACIJE iskreno, htio bi da naprave film o STAR TREK iz onoga paralelnoga svemira GDJE SMO MI LJUDI ISPUNILI UISTINU SVOJ PRAVI potencijal, i umjesto što smo stvorili neku Komunističko-Liberalnu tvorevinu AKA smeće zvanu FEDERACIJU i žrtvovali smo svoj istinski LJUDSKI potencijal za neke INFERIORNE vrste, koje smo trebali zdrobiti i priključiti Imperiju Zato smo tamo u alternativnom svemiru stvorili TERRAN EMPIRE!!!!

YEAH!

Oću Star Trek film za TERRAN EMPIRE... (I ovo ne želim samo ja nego deseci tisuća fanova Star Treka)

Ko može nadmašiti iz Gay-Federacije ovo npr., uvijek se naježim na ovaj INTRO:

Star Trek: In A Mirror Darkly Intro Theme - Original Music

KOJA MUZIKA, KOJE SCENE

Pljuu na Federaciju LONG LIVE THE EMPIRE!!!



Vidi ove ljepote, klasa Intrepid broda iz Terran Empire:

Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 12:55   #56
Naknadno stavljam poveznicu na onaj članak na space.com jer vidim da je gore nisam stavio.

10 Space Movies to Watch in 2015


Quote:
Dragon007 kaže: Pogledaj post
Oću Star Trek film za TERRAN EMPIRE... (I ovo ne želim samo ja nego deseci tisuća fanova Star Treka)
Možda i to jednom bude. Nedavno je ekipa iz Star Trek Continues snimila i na netu objavila epizodu koja se odvija isključivo u tom paralelnom mirror univerzumu s teranskim carstvom. Epizoda je izravan nastavak TOS epizode "Mirror, Mirror". Odlično je napravljena i naišla je na pozitivne kritike fanova.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 01:32   #57
Quote:
Mr. Beam kaže: Pogledaj post
Naknadno stavljam poveznicu na onaj članak na space.com jer vidim da je gore nisam stavio.

10 Space Movies to Watch in 2015




Možda i to jednom bude. Nedavno je ekipa iz Star Trek Continues snimila i na netu objavila epizodu koja se odvija isključivo u tom paralelnom mirror univerzumu s teranskim carstvom. Epizoda je izravan nastavak TOS epizode "Mirror, Mirror". Odlično je napravljena i naišla je na pozitivne kritike fanova.
pogledat ću baš, hvala
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2015., 18:02   #58
Star Trek:Renegades - finally, an official trailer!
https://www.youtube.com/watch?v=OjeX5drV9ms
Pogledajte uloge u filmu:The role of Captain Lexxa Singh will be played by Adrienne Wilkinson (Xena: Warrior Princess, Star Wars: The Clone Wars). The Renegades’ antagonist in the film, Borrada, will be played by Bruce A. Young (The Sentinel, NYPD Blue). Also currently in the cast are Walter Koenig (Chekov, Original Series), Tim Russ, Gary Graham (Alien Nation; Soval, Enterprise), Robert Picardo (the holodoctor, Voyager, Voyager), Sean Young (Blade Runner, Dune), Manu Intiraymi (Icheb, Voyager), Corin Nemec (Stargate SG-1, Parker Lewis Can’t Lose), Edward Furlong (Terminator 2: Judgement Day), Courtney Peldon (Entourage, Home Improvement), Chasty Ballesteros (Final Destination 5, The Newsroom), Kevin Fry (Eraser, Sons of Anarchy), Larissa Gomes (Saw VI, Saw 3D), actress/stunt performer Tarah Paige (Make It or Break It, Rise of the Planet of the Apes), Vic Mignogna (Dragonball Z, Star Trek Continues), Rico E. Anderson (Star Trek 2009, Dollhouse), Richard Herd (Admiral Paris, Voyager), Herbert Jefferson Jr (Battlestar Galactica) and many more!
nelle_tz is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2015., 20:51   #59
Sve je to oke, no ipak pomalo podsjeća na najavu za XXX: This Ain't Star Trek.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 07:17   #60
https://m.youtube.com/watch?v=K723TV7GZFQ

Izaso je teaser za axanar film, krenuo je drugi krug donacija
__________________
There is no good or evil: only power and those too weak to seek it.
lord_voldemort is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:23.