Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Kako bi regirale u opisanom slučaju?
Uz neugodu bi se pravila da ne primjećujem. 120 23.67%
Uz ugodu bi se pravila da ne primjećujem. 119 23.47%
Opalila bi mu šamar. 173 34.12%
Opipala bi rukom o čemu se točno radi. 95 18.74%
Glasovatelji: 507. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2007., 01:00   #61
Vratila nam se Smart. Vec sam mislila da su modovi na godisnjem.
__________________
I wasn't me when we met... What shape of insanity keeps leading you back to me?
_malicka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 01:00   #62
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
ne, nije takav stav. stvar je u tome što posve sigurno gradom ne hodaju ružni egzibicionisti i pripijaju se uza žene. po ovim pričama ovdje ispada da su u gradovima po tramvajima poplave odvratnih ljudi koji curicama s leća guraju svoje grbave hlaće. gotovo sam siguran da je velika većina tih ljudi izgledala posve normalno, samo što nisu bili "savršeni". njušim licemjerstvo, to je sve.
Ne samo da ispada, nego i jest tako. Po gradu ti ide jedno 30-tak takvih jadnika. Ja sama sam ih iskusila, i vjeruj mi, odurni su. Znaš što je točno odurno? To što su stare konjine a pipaju i trljaju se uz cure koje su srednjoškolke ili izgledaju tako, jer računaju da su prezbunjene da bi reagirale. I vjeruj mi, svaka od tih cura će prvi put misliti da je zabrijala i da je krivo protumačila situaciju. Drugi put neće.

Onog trena kada ti se smežurani metar i pedeset nizak ćelavac u znojnoj košulji prikelji uz leđa onda možeš njuškati licemjerstvo ovdje.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 01:03   #63
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Ne samo da ispada, nego i jest tako. Po gradu ti ide jedno 30-tak takvih jadnika. Ja sama sam ih iskusila, i vjeruj mi, odurni su. Znaš što je točno odurno? To što su stare konjine a pipaju i trljaju se uz cure koje su srednjoškolke ili izgledaju tako, jer računaju da su prezbunjene da bi reagirale. I vjeruj mi, svaka od tih cura će prvi put misliti da je zabrijala i da je krivo protumačila situaciju. Drugi put neće.

Onog trena kada ti se smežurani metar i pedeset nizak ćelavac u znojnoj košulji prikelji uz leđa onda možeš njuškati licemjerstvo ovdje.
dobro, nemam s tim iskustva, priznajem.
30-ak? ajjj...

šteta što nikad nisam nazočio takvoj situaciji.

a inače, ima li i ženskih osoba koje to rade?
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 01:06   #64
Šta se tiče spreja (koji btw imam odavno i nosim...uz još neke sitnice koje mislim nabavit )...pa zar vam se ne čini da bi napravile sranje i sebi i ispraznile cijeli tramvaj ?
Jeste vi ikad isprejali što iz tih sprejeva?
Ja jesam, u stu domu i cijeli hol se ispraznio, ljudi su izlazili iz soba i bjesnili...

A šta se drkaroša tiče, triba to sve naglas, zapamtite cure moje, pogotovo školarke kojima je (ne svima, srećom ) neugodno podizat glas...

a mi starije, ako se tko još hoće naslanjati ,bi to trebale iskoristit ko ispušni ventil od svakodnevnog stresa, ko boksačku vreću, bilo verbalno ili fizički...da im ne padne na pamet ući u tu liniju...

(čim mi se netko učini sumnjiv, odmah mu kažem da se odmakne jer mi je preblizu, a ako bude ikakvih sranja-derem se šokirano, obraćavši se ljudima oko sebe i vozaču, prijetim policijom dok ovaj odlazi,
jedna moja poznanica je imala 18 god i pitala ga je na glas zna li on koliko joj je godina i da je pedofil, to mi je bila provala, jer kao, inače, bi sve bilo o.k., tako je nekako ispalo kad je sročila)
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 01:06   #65
a jebote ako ti je neugodno nesto mu rec mozes se pomjeriti dalje pa da je neznam ti kakva guzva il izac pa cekat sljedeci..
Il Bestione is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 01:06   #66
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
a inače, ima li i ženskih osoba koje to rade?
To ne znam, morao bi se češće vozit tramom da to saznaš
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 01:07   #67
pa recimo, sestra mi je u zg u domu, i sad ak ona ide po noci nekam u birc, mislim kaj nesmije zeti djepni sa sobom??? Pa ima svakakvh gamadi i po noci (provjereno). Radije nek riskira sa djepnim ili kuhinjskim svejedno nego da ju netko po noci dok je sama nedaj Boze.... necu ovo napisati
weslose is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 01:10   #68
Quote:
Il Bestione kaže: Pogledaj post
a jebote ako ti je neugodno nesto mu rec mozes se pomjeriti dalje pa da je neznam ti kakva guzva il izac pa cekat sljedeci..
Pa to se obično i napravi. Prvi put. Ja se sjećam, imala sam 14 godina, taman upisala prvi razred srednje i vraćam se doma s Črnomerca u prepunoj 11-tici kad mi se prvi put takav prihefto uz leđa. Al mi je prva asocijacija bila da, kako je gužva, tip nema izbora, svi smo ko sardine bili poredani. Onda nakon jedne stanice kad su frajeru počele ruke plesat oko mog struka i prema gornjem dijelu tijela sam se usrala ko grlica, i probala otić u prednji dio trama, što je bilo ful teško. I okrenem se, i tip za mnom. Živa sam se uspaničila, opće nisam znala kaj da napravim osim da izađem van.

Al sam bila pametna, pričekala sam da vozač skoro zatvori vrata i iskočila sam na cestu, tip je zakasnio, pred nosom su mu se vrata zatvorila, htio je za mnom.

A danas, danas da se to desi....eeeeheej kako bi bilo veselo
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 01:13   #69
Quote:
weslose kaže: Pogledaj post
pa recimo, sestra mi je u zg u domu, i sad ak ona ide po noci nekam u birc, mislim kaj nesmije zeti djepni sa sobom??? Pa ima svakakvh gamadi i po noci (provjereno). Radije nek riskira sa djepnim ili kuhinjskim svejedno nego da ju netko po noci dok je sama nedaj Boze.... necu ovo napisati
Prvo i osnovno pravilo kad imaš sa sobom oružje jest da ga se ne bojiš upotrijebiti i da nikad njime ne prijetiš osim ako ga misliš upotrijebiti.

A iskreno, cure se i ne snalaze s noževima previše. Radije nek ima sa sobom šoker nego oštricu, šoker je lak za upotrebu, ne može prekoračiti nužnu samoobranu, definitivno obara protivnika za razliku od histeričnog curetka koji lamaće nožićem kojeg se, ustvari, i sama boji.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 01:15   #70
Quote:
weslose kaže: Pogledaj post
pa recimo, sestra mi je u zg u domu, i sad ak ona ide po noci nekam u birc, mislim kaj nesmije zeti djepni sa sobom??? Pa ima svakakvh gamadi i po noci (provjereno). Radije nek riskira sa djepnim ili kuhinjskim svejedno nego da ju netko po noci dok je sama nedaj Boze.... necu ovo napisati
Najgore je pak ako stekne lažnu sigurnost zbog nekog nožića koji joj stoji na dnu torbe, pa prolazi bez beda takvim prostorima-jer zapamti, oni su ti koji su itekako spremni na napad (i mogućnost otpora), a ne žrtva.
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 01:16   #71
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
...
Slicna situacija, isto klinka bila, samo sta ja nisam bila dovljno pametna pa da pricekam da tramvaj vec skoro pocne zatvarati vrata nego sam cim je stao izletila van, lik naravno zamnom, usrala sam se od straha, pocela panicno bjezat i skoro zavrsila pod autom... veliko raskrizje bez semafora za pjesake, samo pothodnik u koji ja nisam isla nego sam pretrcavala cestu, panika...
__________________
I wasn't me when we met... What shape of insanity keeps leading you back to me?
_malicka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 01:17   #72
a di su tu muški u anketi?
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 01:18   #73
Quote:
Ri§ kaže: Pogledaj post
a di su tu muški u anketi?
Ostali u tramvaju....
__________________
I wasn't me when we met... What shape of insanity keeps leading you back to me?
_malicka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 01:22   #74
isla mi je sestra i na tae kwon do al takav je tip da mislim da bi noz mogla upotrijebiti (samo u najgorem slucaju). Ipak ko zna dal se bude mogla oslonit samo tekvondo tak da joj ja preporucam noz. Ipak samo cekam da netko potvrdi duljinu ostrice
weslose is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 01:24   #75
Quote:
_malicka_ kaže: Pogledaj post
Slicna situacija, isto klinka bila, samo sta ja nisam bila dovljno pametna pa da pricekam da tramvaj vec skoro pocne zatvarati vrata nego sam cim je stao izletila van, lik naravno zamnom, usrala sam se od straha, pocela panicno bjezat i skoro zavrsila pod autom... veliko raskrizje bez semafora za pjesake, samo pothodnik u koji ja nisam isla nego sam pretrcavala cestu, panika...
jebate, sve ih treba streljat.
Mene je jedan uhvatio s leđa kad sam bila srednjoškolka, sledila sam se i daleko bila od toga da ga udarim (ogroman je gad bio), a kao i trenirala sam borilačke vještine , ništa od toga, samo ga želiš odmaknuti od sebe...i kad mi je puka film i počela sam mu govorit da mu hoću vidit lice da ga znam prepoznat posli (nešto pameti mi je ostalo na jeziku, hvala Bogu), pustio me i okrenuo se, a ja sam tek tada osjetila tu provalu bijesa, umjesto da bježim, izvadila šestar iz torbe i krenula (glupača ) za njim da mu ga zabijem u vrat...na kraju je netko uletio a ovaj šmugnuo...
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 01:26   #76
Quote:
lala kaže: Pogledaj post
umjesto da bježim, izvadila šestar iz torbe i krenula (glupača ) za njim da mu ga zabijem u vrat...na kraju je netko uletio a ovaj šmugnuo...


Imam vec scenu u glavi...

Sva sreca da je na kraju ipak sve dobro proslo...
__________________
I wasn't me when we met... What shape of insanity keeps leading you back to me?
_malicka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 01:30   #77
skim vi zivite oni izgleda samo gledaju koju sljedecu da siluju
__________________
Cekaj me na dalekoj stazi
gdje lipa stara mirise
dokazi da ne mogu nista
vjetrovi, oluje i kise
Sultiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 01:36   #78
Draga moja, vjerovala ti ili ne, takvo što je doživjela većina žena.

Druga stvar je što će se svaka požaliti i poznaniku ako joj je t-com krivo obračuna račun, a neće za kavom u uredu prepričavat kako joj je netko dahtao u punom busu za vratom ili slično...zato normalni muškarci često misle da žene paranoiziraju oko sumnjivih tipova ( a istraživanja govore da intuicija može pomoć itekako)
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 01:39   #79
Quote:
lala kaže: Pogledaj post
Draga moja, vjerovala ti ili ne, takvo što je doživjela većina žena.

Druga stvar je što će se svaka požaliti i poznaniku ako joj je t-com krivo obračuna račun, a neće za kavom u uredu prepričavat kako joj je netko dahtao u punom busu za vratom ili slično...zato normalni muškarci često misle da žene paranoiziraju oko sumnjivih tipova ( a istraživanja govore da intuicija može pomoć itekako)
meni se desilo, ali samo u italiji

inace tu se nikad i ne vozim javnim prevozom pa ne mogu znati ali vjerujem da je tako, nazalost
__________________
Cekaj me na dalekoj stazi
gdje lipa stara mirise
dokazi da ne mogu nista
vjetrovi, oluje i kise
Sultiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 01:41   #80
Quote:
Sultiana kaže: Pogledaj post
meni se desilo, ali samo u italiji

inace tu se nikad i ne vozim javnim prevozom pa ne mogu znati ali vjerujem da je tako, nazalost
u tome lezi rjesenje vaseg problema

naci nekoga sponzora koji ce vas vozati okolo
__________________
:zubo:
_inzinjer_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:19.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger