Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2013., 21:33   #21
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
nisam mislio na takvu vrstu ozbiljne uloge. na ulogu u nekakvom ozbiljnijem filmu, drami nekoj npr.
joj ne!! odale vam je drama mjerilo za kvalitetu glume?????
sam da ne glumi sa starkeljama tipa Cher, Mišel Fajfer, Meril Stip... , pada mi napamet onaj film sa Diajne Kiton (valjda je to stara od Micheal Kitona) i Jack Niklosona...mrzim takve obiteljske drame
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 21:35   #22
Quote:
ex conn kaže: Pogledaj post
joj ne!! odale vam je drama mjerilo za kvalitetu glume?????
pa s obzirom na godine bolje bi mu pasala drama nego uloga indiane jonesa
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 21:38   #23
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
pa s obzirom na godine bolje bi mu pasala drama nego uloga indiane jonesa
ma ne tooo...može on odglumiti vrlo dobro onu obiteljsku tragediju kao u Firewall il neki thriller kao Beneath the surface... ne mora bit naganjanja ili junačenja...
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 07:21   #24
Izgleda da ozlijede nisu teške i da će se brzo oporaviti

PAO AVION KOJIM JE UPRAVLJAO HARRISON FORD Ozlijeđen je, završio je u bolnici

Mali avion kojim je pilotirao slavni holivudski glumac Harrison Ford srušio se u četvrtak na jedan golf teren u Los Angelesu, izvijestili su TMZ i drugi američki mediji.

Prebačen je u bolnicu, gdje su mu ozljede okarakterizirali kao teške, a stanje mu je, kako je prvotno izvijestio časopis People, pozivajući se na službenu objavu lokalnih vatrogasaca, kritično. No, kasnije su počela pristizati izvješća da, iako je glumac ozlijeđen teže, stanje nije toliko dramatično.

Na Twitteru se javio i njegov sin Ben Ford, koji je napisao da je u bolnici s ocem. 'Tata je dobro. Natučen je, ali je dobro!', napisao je Ben zahvaljujući se na dobrim željama koje su mu brojni uputili.


Nekoliko sati nakon nesreće, priopćenje za javnost poslao je Fordov agent, koji je napisao da se glumac našao u problemima nedugo nakon polijetanja te da je bio prisiljen sletjeti. 'Natučen je i trenutno o njemu brinu u bolnici. Ozljede nisu opasne po život i očekuje se da će se u potpunosti oporaviti', stoji u priopćenju.

72-godišnjak je, inače, iskusan pilot, a u prošlosti je već imao nezgoda.


Točni uzroci pada aviona, do kojeg je došlo oko 14:30 po lokalnom vremenu, zasad nisu jasni. Ipak, glasnogovornica policije Nurie Vanegas na izvanrednoj je konferenciji za novinare izjavila kako se vjeruje da je riječ o mehaničkom kvaru.

U međuvremenu se pojavio i audiozapis na kojemu se čuje komunikacija Forda s kontrolom letenja. Glumac u jednom trenutku govori da mu je otkazao motor, a spominje i stablo. Istražitelji nesreće naknadno su potvrdili da je letjelica zapela za krošnju jednog stabla prije pada.

Ford je letio avionskim oldtimerom Ryan PT-22 Recruit, koji je u široj uporabi bio u vrijeme Drugog svjetskog rata. U letjelici je bio sam, a golf teren na koji je prizemljio nalazi se u neposrednoj blizini aerodroma Santa Monica.

Na mjesto događaja stigli su i vatrogasci, no požar nije izbio.

Eksperti za avijaciju navode da je Ford vjerojatno izveo herojski čin pronašavši mjesto na koje je uspio sletjeti bez posljedica za ljude na tlu. Dodaju da je Los Angeles izrazito gusto naseljen i ukazuju na činjenicu da se uz sam golf teren nalazi kvart s obiteljskim kućama.

Također, analitičar David Soucie, koji se pojavio u programu CNN-a, tvrdi da je Ford vjerojatno bio samo desetak sekundi leta udaljen od piste prema kojoj se vrlo vjerojatno vraćao nakon što je možda uočio problem s motorom koji je iz nejasnih razloga otkazao.

http://www.jutarnji.hr/pao-avion-s-h...jeden/1308566/
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 10:19   #25
Millenium falcon je sletio
SHOGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 11:12   #26
Jednom Han Solo, uvijek Han Solo.

Tko zna što je krijumčario u avionu.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 12:00   #27
http://www.imdb.com/title/tt0095174/
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 15:25   #28
Quote:
Wild Horses kaže: Pogledaj post
Jednom Han Solo, uvijek Han Solo.

Tko zna što je krijumčario u avionu.

E sad baš.....
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 16:35   #29
John Book i jedna od ljepših policijskih akcija na filmu
Witness
Illana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 16:52   #30
Harrison mi je neizmjerno drag glumac. Fantastičan glumac. Pojava.
okapoaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 14:46   #31
Njegova karijera je veoma zanimljiva. Od samog pocetka je bio u "dobrom drustvu". Jeste da je imao nebitne uloge, ali uvijek u dobrim filmovima. Svo to iskustvo mu ipak nije pomoglo da izraste u velikog i autenticnog glumca. No da bude samo kritike, njegov performans u "Regarding Henry" me je odusevio.
Freidenker is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2015., 10:57   #32
DOKTOR Richard Kimble. Scena kada u odvodnom kanalu drhti pred federalnim šerifom i onda skoči s brane (doduše, u vodu je pala gumena lutka koja liči na njega) je za anale. Bog filma.
Grupa Queen is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2015., 15:32   #33
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
DOKTOR Richard Kimble. Scena kada u odvodnom kanalu drhti pred federalnim šerifom i onda skoči s brane (doduše, u vodu je pala gumena lutka koja liči na njega) je za anale. Bog filma.
Definitivno jedna od najboljih uloga
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 15:08   #34
Quote:
Sloterdijck kaže: Pogledaj post
On je bez veze glumac..Zbunjola..
djeluje možda kao zbunjola, ali je sigurno daleko od toga i daleko od bezveznog glumca...meni osobno oduvijek jedan od najdražih glumaca

Quote:
Wild Horses kaže: Pogledaj post
Jednom Han Solo, uvijek Han Solo.


tko zna, možda se na setu star warsa i zaljubio u pilotiranje


a sad da ne budem offtopic moram reći da mi je bez ikakve sumnje blade runner njegova najdraža uloga, a usput i najdraži film

prvo sam ga gledala u indiani jonesu i to mi je do dan danas ostao jedan od jako dragih filmova, ali s blade runnerom se ništa ne da usporedit (pa čak ni star wars, koliko god to bilo teško mi za reći jer i star wars obožavam)

ali osim toga, čovjek fakat ima dobre uloge i odlične filmove
__________________
"It's very dull work."
"I like dull work."
lady vintage is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:32.