Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2014., 22:06   #1
Kingsman - The Secret Service (2014)

http://youtu.be/yyxDVCb3ky4
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 22:33   #2
Zanimljivo. Gledat će se
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 16:27   #3
Prvi komentari na film http://www.joblo.com/movie-news/earl...d-kingsman-573

Trailer 2 http://youtu.be/kl8F-8tR8to
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2015., 01:15   #4
Pogledao.
Ovo je ludo!
Prije sam gledao Wild Tales koji je isto lud do bola.
I onda naletim na ovo. I ludilo se nastavlja.

Jako jako zanimljivo, drago mi je što je Firth kuler bez premca jer je takvu ulogu zaslužio.
Uz probleme s ritmom filma do scene u crkvi (Ajme, crkva, to će se pamtit godinama), pa onda vatrometi na kraju. Jednostavno inventivan film s tehnički gotovo savršenom izvedbom i odličnom glumačkom ekipom, definitivno bolje od prosječnog američkog filma sličnog žanra, poigravanje s detektivskim žanrom i referiranje na uzore te izvrtanje klišeja.
I nekako mi je vjerodostojniji jer je feeling britanski, ne američki.
Dakle, jako zabavno, viuzalno impresivno, ima i nekakva radnja, taman koliko treba humora.
Vrijedi pogledat.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2015., 07:51   #5
Ovo meni izgleda bedasto... tipa The Avengers bedasto... samo što nema ni Voldemorta i Đejms Bonda...
Insert/Break is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2015., 09:24   #6
Quote:
Insert/Break kaže: Pogledaj post
Ovo meni izgleda bedasto... tipa The Avengers bedasto... samo što nema ni Voldemorta i Đejms Bonda...
Ali ima poremecenog jacksona i jebeno dobru negativku bez nogu.
A film je dobar koliko i njegovi negativci.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2015., 11:30   #7
vidim da su komentari pozitivni a i izgleda obećavajuće. instant watchlista!
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2015., 13:18   #8
Mene je film oduševio iako sam u početku bio skeptičan s obzirom da mi po traileru i nije izgledao previše obećavajuće. Preporuka u svakom slučaju.
envi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2015., 20:29   #9
Film je spoj Kickassa i James Bonda i taj spoj u ovom filmu savršeno funkcionira. Ne pokušava biti ozbiljan i to nam savršeno daje do znanja, ali to ne sprečava film da vas drži napetima nonstop. Glumačka ekipa i glazba su fenomenalni. Čista zabava od početka do kraja. Bio sam sa miješanim društvom u kinu i svi su oduševljeni napustili dvoranu

samo da vam napomenem, kada se upale svijetla u kinu, ostanite sjediti jer film nije gotov. Kod nas se cijelo kino diglo i krenulo van i onda je nastala histerija kad su se svi počeli vraćati u dvoranu

8,5/10
__________________
jebotepatak!
C2V3N is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2015., 21:58   #10
Odlican film koji polagano prolazi nezamjecwn od smeca zvanog 50 nijansi sive.Preporuka 10/10
__________________
Quid quid latinae dictum set, altrum sonar
Nadbiskup is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 13:00   #11
Quote:
C2V3N kaže: Pogledaj post
samo da vam napomenem, kada se upale svijetla u kinu, ostanite sjediti jer film nije gotov. Kod nas se cijelo kino diglo i krenulo van i onda je nastala histerija kad su se svi počeli vraćati u dvoranu

8,5/10
Jesmo bili u istom kinu možda?

Ja sam imala "sreće" pa sam među zadnjima izlazila i skužila to o čemu govoriš. A li da me ubiješ, sad se ne sjećam tog dijela koji sam gledala "na stojećki". Zadnje čega se sjećam je princeza i njena guza . Ispričaj mi na pm ostalo, tu ne smijemo .

Meni je film super - do scene u crkvi i onog masovnog ubijanja. Dalje od toga imam samo upitnik iznad glave i wtf.
ZNR-ZOP-ZO is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 20:58   #12
Quote:
ZNR-ZOP-ZO kaže: Pogledaj post
Jesmo bili u istom kinu možda?

Ja sam imala "sreće" pa sam među zadnjima izlazila i skužila to o čemu govoriš. A li da me ubiješ, sad se ne sjećam tog dijela koji sam gledala "na stojećki". Zadnje čega se sjećam je princeza i njena guza . Ispričaj mi na pm ostalo, tu ne smijemo .

Meni je film super - do scene u crkvi i onog masovnog ubijanja. Dalje od toga imam samo upitnik iznad glave i wtf.
Nakon scene u crkvi mi je došlo da počem pljeskat u kinu.

Prvi dio filma je nešto sporiji i onda počinje totalni kaos sa scenom u crkvi. Otprilike kao u zadnjem traileru https://www.youtube.com/watch?v=7D-dkRWBaco

za vrijeme odjavne špice nije se dogodilo ništa previše bitno ali...

!!!MOGUĆI SPOILER!!!







Eggsy dolazi u pub i tamo cugaju njegov očuh i ekipa i onda se odvrti otprilike slična scena ko i kad je kingsman došao u pub pričati se eggsyjem
__________________
jebotepatak!
C2V3N is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 22:11   #13
E da, da....tnx.
ZNR-ZOP-ZO is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 22:28   #14
Odlicno.
Scene fajta pre dobre, pogotovo crkva.

Ima dobrih fora ali fora sa supkom je najjaca.

Svida mi se i sto je dobro vidljiv Millarov stil pa je frend cak prokomentirao da ga Kingsman podsjeca na Kick ass iako nije citao niti jedan strip niti je znao da je Kingsman napravljen po predlosku.

Main villain koji fuflja i ima slab zeludac. Genijalno.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 23:52   #15
Odlična zajebancija od filma
Ozbiljno odrađen neozbiljan film - sa toliko gluposti koje osvajaju.
Preporuka!
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 11:23   #16
Odlican film, vrijeme proletilo, totalno je lud film. Ja nisam ni trailer gledao i bas me ugodno iznenadio.

Da li ima negdje na netu ta poslednja scena posto sam otisao iz kina odmah nisam znao da ima nesto poslije
dzeremi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 23:01   #17
film je odličan
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 07:44   #18
Jel ovo kao Kickass štih, nešto između akcije i komedije ili?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 08:44   #19
Kolegica s posla mi je rekla da je film uzasan i za djecu i steta novaca sto je dala za kartu . No meni je trailer izgledao super, pa smo ipak otisli pogledati. I bio mi je super . Najzabavniji flim zasada ove godine. Ironicna komedija rekla bih .

Ok, church scene je mozda bila malo too much, ali i to samo kad sad poslije razmisljala o njoj, u tom trenu dok sam gledala ju nisam tako dozivjela. I da, vatrometi, oh .

Naravno da nisam citala topic ranije, normalno da smo se ustali i onda onako s nosem ispred platna gledali zadnju scenu .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 09:36   #20
danas se ide gledat!
__________________
MovieLand - Planet filma
MovieLand is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:48.