Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2005., 08:47   #1
Muška odijela i dodaci

znači ne svadbena, ovo ono, nego službena ali ne sad ona od nekih 2 soma ćuna nego jeftinija.
di toga ima za kupit?
di ima varteks, outlet?
fala na pomoći.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2005., 09:01   #2
jeftinije od 2000 kuna ne mozhesh kupit mushko odijelo.


mozhesh eventualno neku shtracu i sprdachinu, ali normalno odijelo - ne.


ne znam za te outlte, kod nas toga nema.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2005., 09:34   #3
čikita, odite u varazdin u varteksov tvornicki ducan .... imas odijela od ciste runske vune po 600 kn ... najskuplje odijelo koje sam vidjela tamo dodje 1700 kn
jedino treba imat srece i doci tamo kad dobiju robu iz tvornice, a rekli su mi da je dobivaju otprilike svaka 2 tjedna
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2005., 09:39   #4
niš od vž, hitno mi je, danas sutra je zadnji rok.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2005., 11:54   #5
kamenskov ducan na jarunu kod edo pizzerie
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2005., 09:09   #6
bili u varteksovom outletu jučer - nema broja.
bili u kamenskom - inventura.
bili u KIM modi - nema broja
na kraju smo otišli drito u varteks na trg, našli lijepo odijelo, ko njemu po mjeri šivano, tamno sivo - do crno cijena 1300 kn s popustom 1050 kn.
jedino mi nije bila po volji tuksa od prodavačice koja kad sam ju pitala jel nam može pomoći najprije duuuugo trepnula i onda rekla mooooooolim? a baba ima prek 50 godina.
takvo neljubazno stvorenje, nespremno za pomoć, koju boli qurac za sve, šturo odgovara na pitanja i stvarno ali stvarno ne pokazuje ni malo trunke pristranosti i ljubaznosti ne bi smjelo tamo raditi.
em što moj dragi nije baš standardno građen pa je i stoga malo neugodno tražiti odijelo em što se ni on ni ja baš ne kužimo baš u sve potankosti i detalje na koje treba obratiti pažnju.
htjela smo kupiti još i košulju orljavinu, prekrasna je - crna sa tankim neravnomjernim crtama ali košulje se ne isprobavaju!
ono, htio bi im ostaviti novce ali nemožeš, pa nećeš valjda kupovati odjeću koju nisi isprobavo...jebote pa nisu košulje gaće u pitchku strininu.
il ja nisam "moderna" ženska ili fakat dugo nisam hodala po dućanima pa ne znam za tu novu foru prodavanja odjeće.
i eto, htjeli ne htjeli ostavili smo lovu tamo sretni što smo ipak našli ono što smo tražili ali uz tako gorak okus neljubaznosti da je to strava.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2005., 09:47   #7
Quote:
chiquita kaže:
...otišli drito u varteks na trg, našli lijepo odijelo...
Baš me zanima hoće li ti bit tak lijepo nakon prvog posjeta kemijskoj čistionici... Al kolko para tolko muzike...
Paragalactic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2005., 09:51   #8
Quote:
Paragalactic kaže:
Baš me zanima hoće li ti bit tak lijepo nakon prvog posjeta kemijskoj čistionici... Al kolko para tolko muzike...
kaj stvarno?
daj opiši svoje iskustvo.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2005., 09:58   #9
Quote:
chiquita kaže:
kaj stvarno?
daj opiši svoje iskustvo.
Flizelin nabubrio... Al možda tebi neće...
Paragalactic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2005., 10:06   #10
ja nisam nikada imala problema sa bilo kojim komadom robe iz Varteksa, a bogami ni moj dragi
cak se i moj sef, Talijan inace, bacio na kupnju varteksovih odijela
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2005., 13:48   #11
Quote:
Paragalactic kaže:
Flizelin nabubrio... Al možda tebi neće...
e vis, to nije greska proizvodjaca vec kem. cistione i flizelin nije nabububrio vec se odljepio
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2005., 13:57   #12
Quote:
magic kaže:
jeftinije od 2000 kuna ne mozhesh kupit mushko odijelo.


mozhesh eventualno neku shtracu i sprdachinu, ali normalno odijelo - ne.



Slozila bi se sa Magicom, odjelo - a da izgleda dobro - neces naci za ispod 2000 kn.

Kad ti treba odjelo?

Moj muz je bio poslovno u Kini, i tamo je isao kod jednoga covjeka, i sasio mu odjelo za 5 dana. Super cijena. Super odjelo. Dosad je narucio 6 odjela od tog covjeka. Mogu ti javit na PM za broj/adresu.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2005., 13:59   #13
Quote:
Cro-cutie kaže:
Moj muz je bio poslovno u Kini, i tamo je isao kod jednoga covjeka, i sasio mu odjelo za 5 dana. Super cijena. Super odjelo. Dosad je narucio 6 odjela od tog covjeka. Mogu ti javit na PM za broj/adresu.
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2005., 14:01   #14
Quote:
xxGaladrielxx kaže:
I kaj je tu smjesno??
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2005., 14:07   #15
Quote:
Cro-cutie kaže:
Slozila bi se sa Magicom, odjelo - a da izgleda dobro - neces naci za ispod 2000 kn.

Kad ti treba odjelo?

Moj muz je bio poslovno u Kini, i tamo je isao kod jednoga covjeka, i sasio mu odjelo za 5 dana. Super cijena. Super odjelo. Dosad je narucio 6 odjela od tog covjeka. Mogu ti javit na PM za broj/adresu.
aha, a kak šalje odijela u zagreb? poštom?
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2005., 14:20   #16
Quote:
chiquita kaže:
aha, a kak šalje odijela u zagreb? poštom?
Da, postom. Upitat cu ga, al cini mi se da je plation $500 CAD a to je negdje izmedu 2000 - 2200 kuna. I odjela su stvarno super. Prvo mu se javis preko emailom, on ti posalje razne materijale koje bi zelio, pa onda posaljes mjere itd i stize sve za 2 tjedna.

Evo, tu sam nasla adresu kod muza:

Wongs Tailor
G-3 Hankow Center, 5-15 Hankow Road
G.P.O Box 97085 T.S.T., Kowloon, Hong Kong
Tel: 23751808, 27363770
Fax: 23170275
Email: [email protected]
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2005., 14:21   #17
Quote:
chiquita kaže:
aha, a kak šalje odijela u zagreb? poštom?
pa odes tam i pokupis, cc
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2005., 14:58   #18
obicno se kosulje ne isprobavaju. Vazno je znati omjer "vrata". Nije mi se jos dogodilo da ne bi pasalo. Bio sam jednom u frci kad sam uletio u ducan i kupio kosulju (u hotelskom ducanu, ne cinite to ako ne morate) i trazio da skine etiketu i iglice jer sam morao vec biti na sastanku par katova vise u to vrijeme. U toj kosulji. Isuse koliko iglica je izvadila trajalo je duze nego da sam ju sam sivao
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2005., 15:01   #19
Quote:
dodouprolazu kaže:
obicno se kosulje ne isprobavaju. Vazno je znati omjer "vrata". Nije mi se jos dogodilo da ne bi pasalo. Bio sam jednom u frci kad sam uletio u ducan i kupio kosulju (u hotelskom ducanu, ne cinite to ako ne morate) i trazio da skine etiketu i iglice jer sam morao vec biti na sastanku par katova vise u to vrijeme. U toj kosulji. Isuse koliko iglica je izvadila trajalo je duze nego da sam ju sam sivao
ma znam da, frendica mi veli da prodavačica ako je iole sposobna uzme metar i izmjeri omjer vrata pa po tome zna veličinu ako gospon kao što je moj ne zna koji broj nosi ali što je s trbuhom?
ja sam još uvijek za da se košulja i takve stvari ne mogu kupiti bez probavanja, jedino ak si manekenski tip i posjeduješ tijelo točnih mjernih oznaka.
a takvi su rijetki.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 19:06   #20
Quote:
chiquita kaže: Pogledaj post
ma znam da, frendica mi veli da prodavačica ako je iole sposobna uzme metar i izmjeri omjer vrata pa po tome zna veličinu ako gospon kao što je moj ne zna koji broj nosi ali što je s trbuhom?
ja sam još uvijek za da se košulja i takve stvari ne mogu kupiti bez probavanja, jedino ak si manekenski tip i posjeduješ tijelo točnih mjernih oznaka.
a takvi su rijetki.
Ja prodavala košulje..
uvijek imaš izložene sve veličine svih modelana vješalici, da ljudi probaju model i veličinu a zatim biraju uzorke ( ostale košulje nisu na vješalici) koji su izloženi. Nemože se baš sve košulje vaditi jer su one zbilja složene da ti treba 5 minuta da ih raspakiraš, a nemoguće ih nazad spakirati.
I nitko poslje ne želi tu košulju, koja je raspakirana..(večina)

i to je to!
__________________
mene ako se sete na dan bezbednosti sete, ako se ne sete nikom ništa.
Planinarka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:53.