Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2012., 23:41   #1301
Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
A sad odjednom mrtvi ljudi bez da ih se ugrize postaju zombiji, to znači i da će se Dale vratit samo što neće baš bit pacifistički nastrojen.
da postaju, zato sto su svi zivuci zarazeni virusom...

u stripu je odlicno objasnjeno odakle velike skupine (krda) zombija. sve u svemu zombiji se krecu i okolne lutalice se prikljucuju velikim skupinama jer zasto da ne sto vise to veselije. i tako kad krdo cuje recimo pucanj ili bilo kakav glasniji zvuk krenu u tome pravcu i iako hodaju sporije doci ce kad tad, nema brige

epizoda turbo losa ali eto...
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Old 13.03.2012., 00:35   #1302
Nikako mi nije jasno zašto toliko ljudi kukaju da je loše, ne kuže ništa, dosadno im je moraliziranje, likovi ih živciraju... Pa zar ne bi bilo jednostavnije pročitati ovaj fenomenalan strip? Serija će dobiti smisao a i zabavit ćete se odlično. Vidim da se ovdje pljucka i po najvećem američkom književniku C.McCarthyju i njegovoj genijalnoj Cesti. Kao iritacija je dječak jer zaziva oca. Nevjerojatno. Ustvari teško je danas raditi dobre filmove/serije/knjige/glazbu za budalastu i djetinjastu publiku.
I da, walking dead se ne odnosi na mrtve nego na žive, oni su živi mrtvaci. Kako god i kad god umru vratit će se jer su već zaraženi.
Nostromo. is offline  
Old 13.03.2012., 00:40   #1303
Quote:
mlaki kaže: Pogledaj post
Kak misliš postoji li pauza? Naravno da postoji, do studenog brat bratu. A kako bi drugačije?
aukurac.
Rapidshare202 is offline  
Old 13.03.2012., 01:05   #1304
Quote:
Nostromo. kaže: Pogledaj post
Vidim da se ovdje pljucka i po najvećem američkom književniku C.McCarthyju i njegovoj genijalnoj Cesti. Kao iritacija je dječak jer zaziva oca. Nevjerojatno. Ustvari teško je danas raditi dobre filmove/serije/knjige/glazbu za budalastu i djetinjastu publiku.
Ajde molim te!

Mali rođen u armagedonu, svojih cca 10 godina proživi u totalno rasturenom svijetu i ponaša se ko da je češao jaja ispod staklenog zvona cijeli život.
Papa ovo papa ono i šmrklji lete na sve strane.
Jad i bijeda.

Ne bih ništa rekao da mi nije žao potrošenih novaca u Cinestaru na to smeće od filma.

Quote:
Nostromo. kaže: Pogledaj post
I da, walking dead se ne odnosi na mrtve nego na žive, oni su živi mrtvaci.
The walking dead =/= The living dead

Quote:
Nostromo. kaže: Pogledaj post
Kako god i kad god umru vratit će se jer su već zaraženi.
Osim ako dobiju metak ili pak bilo što drugo u bulju...
Oiramij is offline  
Old 13.03.2012., 03:10   #1305
Quote:
Nostromo. kaže: Pogledaj post
Nikako mi nije jasno zašto toliko ljudi kukaju da je loše, ne kuže ništa, dosadno im je moraliziranje, likovi ih živciraju... Pa zar ne bi bilo jednostavnije pročitati ovaj fenomenalan strip? Serija će dobiti smisao a i zabavit ćete se odlično.
Ja je gledam zato jel volim post apokaliptičnu teme.Zombiji,fallout i te šeme. Al ne možeš reć da je serija baš nešto, barem meni je dosta dosadna sa bezličnim bezveznim likovima za koje te nije briga. Jedini ok napisan lik je onaj Daryl, a pojavljuje se u 10% scena. Šta tu pomaže strip ili to da znamo da su svi zaraženi? I dalje ostaje samo osrednja serija s eto,zombijima.
Marakeš is offline  
Old 13.03.2012., 08:32   #1306
Quote:
Oiramij kaže: Pogledaj post
Današnja moralnost i humanost?!
Mora da se zajebavaš....
Koji dio ti nije jasan? Misliš da ljudi oduvijek imaju isti set moralnosti kao danas?

Quote:
Nostromo. kaže: Pogledaj post
I da, walking dead se ne odnosi na mrtve nego na žive, oni su živi mrtvaci.
Jedan od onih epic trenutaka iz stripa, kad Rick to kaže
Ono is offline  
Old 13.03.2012., 08:41   #1307
Inače, vidim Michonne, zatvor, T-Dog kežualno ubacio Governora u svoj vokabular u ovoj epizodi. Od treće sezone se očekuju velike stvari
Ono is offline  
Old 13.03.2012., 10:54   #1308
Quote:
Rapidshare202 kaže: Pogledaj post
Nego..zna li netko postoji li pauza između sezona s obzirom da sada ova završava?
Ne kužim ovo pitanje... Pa koja serija nije imala pauzu između sezona? Zato se i zovu sezone...
Moram priznati da me iznenadio kraj... Znači da nitko više nije siguran
Doctor Sammy is online now  
Old 13.03.2012., 11:29   #1309
Quote:
Oiramij kaže: Pogledaj post
Ajde molim te!

Mali rođen u armagedonu, svojih cca 10 godina proživi u totalno rasturenom svijetu i ponaša se ko da je češao jaja ispod staklenog zvona cijeli život.
Papa ovo papa ono i šmrklji lete na sve strane.
Jad i bijeda.

Ne bih ništa rekao da mi nije žao potrošenih novaca u Cinestaru na to smeće od filma.


The walking dead =/= The living dead


Osim ako dobiju metak ili pak bilo što drugo u bulju...
kakav debil
henkak is offline  
Old 13.03.2012., 12:33   #1310
Meni je valjda jedinoj serija super, baš napeta i zanimljiva

Neeee, ode mi seksi psiho Shaneeeeeee
Mother Earth is offline  
Old 13.03.2012., 14:41   #1311
Quote:
henkak kaže: Pogledaj post
kakav debil
Zbog?



Quote:
Ono kaže: Pogledaj post
Koji dio ti nije jasan? Misliš da ljudi oduvijek imaju isti set moralnosti kao danas?
Nije mi jasan dio u kojem ti aludiraš da danas postoji nešto zvano moralnost i humanost.

Gdje si samo tu laž pročitao?
Oiramij is offline  
Old 13.03.2012., 19:38   #1312
Dakle, pogledah konačno.
Darly- "idem se ispišat"
T- Dog govori?!

Prvih pola sata serije, opet gomila bespotrebnih i preglupih dijaloga. Ne znam što su željeli postići s ovakvom sezonom. Naspram prve, ovo je u vecini slučajeva žalosno i dosadno. Mnogo toga se ovdje moglo bolje izvesti.
No, dobro, zadnjih 15 minuta serije na neki način vraća napetost. Rick, legendo!

Kraj je totalno...brrr. Konačno valjda odlaze s faking farme. I puno zombija dolazi
Iskreno se nadma krvavoj idućoj epizodi.

I malo šale...

Female Toxic is offline  
Old 13.03.2012., 21:05   #1313
nisam danima mogo forum otvorit..attacked/blocked page a vi tu kenjate non stop. kako to?

vec smo zakljucili da je ova serija teski fail..nije bitno koliko ima akcije nego jednostavno losa spika, Breaking Bad isto nema puno akcije al je spika vrhunska.
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Old 13.03.2012., 22:02   #1314
Quote:
fugazi kaže: Pogledaj post
nisam danima mogo forum otvorit..attacked/blocked page a vi tu kenjate non stop. kako to?
Moglo se... samo si trebao ignorirati upozorenje svog browsera Barem je meni tako radilo...
Female Toxic is offline  
Old 13.03.2012., 23:45   #1315
Quote:
Oiramij kaže: Pogledaj post

Nije mi jasan dio u kojem ti aludiraš da danas postoji nešto zvano moralnost i humanost.

Gdje si samo tu laž pročitao?
Aha
Iz postova osobe s kojom sam raspravlja, valjda. Ako ništa, bar postoji privid moralnosti i humanosti. Empatije, da tako kažem. Dok voda ne dođe do ušiju. Sve je voda.
Ono is offline  
Old 14.03.2012., 02:20   #1316
Michonne će glumiti Rutina Wesley.... navodno...
crotemplar is offline  
Old 14.03.2012., 09:37   #1317
Napokon nešto po mom ukusu. Ubijen je jedan od 4 iritantno dosadna lika, virus je malčice mutirao i 300 zombija je krenulo osvojiti dosadnu farmu.

Nadam se da će superženu pojesti u 13oj epizodi pa da pogodim sistem 2/4
Pumpido is offline  
Old 14.03.2012., 09:37   #1318
Quote:
Mother Earth kaže: Pogledaj post
Meni je valjda jedinoj serija super, baš napeta i zanimljiva

Neeee, ode mi seksi psiho Shaneeeeeee
i meni ne znam šta je ovima koji se žale

i mislim da su se prerano riješili Shanea kao jednog od karaktera "nositelja" serije, s obzirom da je, koliko sam čuo, najavljeno snimanje bar još jedne sezone
dedina tambura is offline  
Old 14.03.2012., 09:51   #1319
Quote:
crotemplar kaže: Pogledaj post
Michonne će glumiti Rutina Wesley.... navodno...
Izgledom paše skoro pa savršeno koliko vidim.
Za one koji još ne znaju, David Morrissey će bit Governor.
Ono is offline  
Old 14.03.2012., 14:05   #1320
Quote:
fugazi kaže: Pogledaj post
nisam danima mogo forum otvorit..attacked/blocked page a vi tu kenjate non stop. kako to?

vec smo zakljucili da je ova serija teski fail..nije bitno koliko ima akcije nego jednostavno losa spika, Breaking Bad isto nema puno akcije al je spika vrhunska.
točno to, dijalozi su vrlo teško probavljivi ali i glumci mi ne izgledaju baš uvjerljivi. i koje god rasprave da san vodija oko walking deada svi kažu pa ne možeš 45 min imat akciju. točno. to i ne tražin, ali neka bar taj neakcijski dio bude prihvatljiv, a ne da moraš premotavat kad god u kadar dođe sara tancredi
gauss-jordan is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:14.