Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2009., 15:30   #41
Quote:
tinaa1 kaže: Pogledaj post
ja sam upisana kod dr.gjirlic u kavanjinovoj kraj hotela president ,meni se cini ok.zadnji put san bila prije godinu dana sad neznan jeli se sta prominilo,jeli se dugo ceka za termin,ima li jos neko ko je kod nje?
ja sam kod nje i zadovoljna sam skroz, mlađa ženska, super je
ceka se oko tjedan dana, ne više

Quote:
zvijezda17 kaže: Pogledaj post
evo ovako mene zanima ja sam upisana kod jedne dr..al nikad nisam bila kod nje tj opcenito kod gin.pa me zaniam mogu se ja sad otic upist kod drugog bez da oden do nje po karton ili nesto tako...mislim kad nikad nisdam bila kod nje
bila sam u istoj situaciji, upisala se u jedne, nikad otisla u nje jer sam cula da je ajme meni (a i za vidit je za prepast se), nakon nekog vremena se upisala u ove druge bez problema, dakle nemas sta ic do ove prve, oni to sami rijese
__________________
Happiness is only real when shared...
Marcelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 16:34   #42
a jel moram kad dodem kod te nove ako me ona pita jesam upisan kod koga jel joj moram rec ili?
zvijezda17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 16:48   #43
da, moraš joj rec da bi te mogla prebacit od te u sebe!
pa nije ti to valjda problem, sta koga briga sta si ti bila upisana u neke a nisi nikad bila u nje...
__________________
Happiness is only real when shared...
Marcelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 18:09   #44
e hvala ti puno na odg a kakva je ta kod koje si ti?
zvijezda17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 20:18   #45
ja imam specifičan problem,djevičnjak mi je otvoren negdje pri vrhu,mislim otvor je jako visoko i jako mal,tako da mi vrlo malo toga istječe van kad imam mengu. Još kad me uhvati bijelo pranje,stanje s ebitno pogorša pa su mi upale,svrab i crvenilo postali gotovo svakodnevnica. Nakon što su mi to pogledali roditelji,rekli su mi da ću morat na ginekološki što hitnije,da mi foktor taj otvor malo poveća,valjda će ga razrezat prema dole da lakše otječe? Jeli istina da djevice pregledava analno? Mislim,tada vjerovatno treba klistir ili nešti slično. Kojeg doktora mi možete preporučit a da je ipak preko HZZO?
__________________
Ako me ikad raniš i dušu povrijediš, upotijrebit ću samo jednu kletvu: DAO BOG DA TI MOJE USNE BUDU LIJEK,BEZ NJIH DA BOLUJEŠ ZAUVIJEK !!
Melgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 09:54   #46
Dr. Sanja Petrović

Samo da napišem i ja svoje iskustvo..

Već sam pet godina kod nje i što se tiče nje kao osobe jako je draga, ugodna i izravna. Stručnjak je, nije prepotentna i tako sve pet..

Međutim, imam osjećaj da sam kod nje uvijek kao "na traci" jer ona naručuje svakih 15 minuta pregled, a meni traje svaki cca 5 min.. skupa sa svlačenjem i oblačenjem..

Druga stvar koja mi se dogodila kod nje je ta da nju ništa ne zabrinjava - recimo rekla sam joj da mm i ja želimo dijete, pa da sam došla na pregled i tako to, a ona meni uzima bris i bez da ima ikakve rezultate govori što se mene tiče - možete.. Dobro... Nakon par dana nalaz sa higijenskog - Gardnerella... Dala mi je Canesten, iako je to ajmo reći blagi "preparat" - rekli mi svi koji nešto o tom znaju a i na netu sam čitala milijun postova, sve su cure dobile u najmanju ruku Medazol antibiotik.. Ova Gardnerella je opasna za plod jer izaziva prerani porod i pobačaj.. zato me je bilo strah i htjela sam je izliječiti prije trudnoće.. Papa test je isto napravljen, ali naravno te se čeka 2 mjeseca..

Dođem opet kod nje za dva tjedna – da ponovim bris i prepričavam joj šta je bilo prije i opet da idemo na bebu, a ona meni napravio neki red-radi pregled i kaže da sam „čista kao suza“, a nije mi uzela ni bris da vidi da li imam opet (još) tu Gardnerellu…

U međuvremenu, dođe Papa test i piše lijepo u njemu „trichomonas i Gardnerella“ – te ponoviti pregled nakon liječenja, redoviti pregledi i.t.d. Ja zovem da pitam što piše, sestra kaže rekla je doktorica da je sve u redu.. Ja kažem kako sam doznala rezultate Pape jer imam nekog tko radi u bolnici, a ona kaže da onda ako hoću dođem do doktorice pa s njom razgovaram.. I ja tako došla, i dok sam čekala red, vidjela sam u kartonu sve zadnje Papa testove (od 2004.) i SVI imaju trichomonas … A za svaki mi je nalaz rekla da je ok.. vjerojatno nju to ne zabrinjava… Ja sam se svega o tome načitala jer mene to zabrinjava..pogotovo radi trudnoće danas – sutra..
Uglavnom, nju je to uvrijedilo šta sam ja došla iako je ona rekla da je ok… Na silu mi je dala antibiotik, i nije mi dala za supruga već ono ljuto - reda radi.. A na netu sam čitala i to svugdje piše da je za trichomonas OBAVEZNO da se oboje liječe..

Eto, za sada ostajem kod nje, ali ponavljam bris opet za mjesec dana, i ako mi tada ne bude kako treba, odlazim kod drugoga.. Nema druge..
Fiffy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 19:45   #47
Quote:
Fiffy kaže: Pogledaj post
Samo da napišem i ja svoje iskustvo..

Već sam pet godina kod nje i što se tiče nje kao osobe jako je draga, ugodna i izravna. Stručnjak je, nije prepotentna i tako sve pet..

Međutim, imam osjećaj da sam kod nje uvijek kao "na traci" jer ona naručuje svakih 15 minuta pregled, a meni traje svaki cca 5 min.. skupa sa svlačenjem i oblačenjem..

Druga stvar koja mi se dogodila kod nje je ta da nju ništa ne zabrinjava - recimo rekla sam joj da mm i ja želimo dijete, pa da sam došla na pregled i tako to, a ona meni uzima bris i bez da ima ikakve rezultate govori što se mene tiče - možete.. Dobro... Nakon par dana nalaz sa higijenskog - Gardnerella... Dala mi je Canesten, iako je to ajmo reći blagi "preparat" - rekli mi svi koji nešto o tom znaju a i na netu sam čitala milijun postova, sve su cure dobile u najmanju ruku Medazol antibiotik.. Ova Gardnerella je opasna za plod jer izaziva prerani porod i pobačaj.. zato me je bilo strah i htjela sam je izliječiti prije trudnoće.. Papa test je isto napravljen, ali naravno te se čeka 2 mjeseca..

Dođem opet kod nje za dva tjedna – da ponovim bris i prepričavam joj šta je bilo prije i opet da idemo na bebu, a ona meni napravio neki red-radi pregled i kaže da sam „čista kao suza“, a nije mi uzela ni bris da vidi da li imam opet (još) tu Gardnerellu…

U međuvremenu, dođe Papa test i piše lijepo u njemu „trichomonas i Gardnerella“ – te ponoviti pregled nakon liječenja, redoviti pregledi i.t.d. Ja zovem da pitam što piše, sestra kaže rekla je doktorica da je sve u redu.. Ja kažem kako sam doznala rezultate Pape jer imam nekog tko radi u bolnici, a ona kaže da onda ako hoću dođem do doktorice pa s njom razgovaram.. I ja tako došla, i dok sam čekala red, vidjela sam u kartonu sve zadnje Papa testove (od 2004.) i SVI imaju trichomonas … A za svaki mi je nalaz rekla da je ok.. vjerojatno nju to ne zabrinjava… Ja sam se svega o tome načitala jer mene to zabrinjava..pogotovo radi trudnoće danas – sutra..
Uglavnom, nju je to uvrijedilo šta sam ja došla iako je ona rekla da je ok… Na silu mi je dala antibiotik, i nije mi dala za supruga već ono ljuto - reda radi.. A na netu sam čitala i to svugdje piše da je za trichomonas OBAVEZNO da se oboje liječe..

Eto, za sada ostajem kod nje, ali ponavljam bris opet za mjesec dana, i ako mi tada ne bude kako treba, odlazim kod drugoga.. Nema druge..
ma nemarna je skroz, ja ne mogu virovat da ju je uopće ijedna pacijentica ovdje na forumu ishvalila.
Tako kad sam joj ja rekla da mi napravi sve briseve, ne samo papu, jer sam čitala negdje da se papa testom ne može otkrit npr. klamidija ako je imaš, ona meni je na to drsko odgovorila da se ostavim čitanja medicinskih enciklopedija jer šta onda nisam studirala medicinu kad me sve zanima, još sam joj rekla da mi je momak bija pozitivan na klamidiju, pa da mi napravi bris, ona me "istjerala " vani sa komentarom da sam paranoična i da se prekrstim i izlazim iz ordinacije.
Mislim da sve ove koje je odi na forumu hvale je uspila smantat svojim šarmom i zajebancijom, kao uvik dobro raspoložena, ma samo obična šarlatanka
goldieblackie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 11:06   #48
Quote:
goldieblackie kaže: Pogledaj post
ma nemarna je skroz, ja ne mogu virovat da ju je uopće ijedna pacijentica ovdje na forumu ishvalila.
Tako kad sam joj ja rekla da mi napravi sve briseve, ne samo papu, jer sam čitala negdje da se papa testom ne može otkrit npr. klamidija ako je imaš, ona meni je na to drsko odgovorila da se ostavim čitanja medicinskih enciklopedija jer šta onda nisam studirala medicinu kad me sve zanima, još sam joj rekla da mi je momak bija pozitivan na klamidiju, pa da mi napravi bris, ona me "istjerala " vani sa komentarom da sam paranoična i da se prekrstim i izlazim iz ordinacije.
Mislim da sve ove koje je odi na forumu hvale je uspila smantat svojim šarmom i zajebancijom, kao uvik dobro raspoložena, ma samo obična šarlatanka
Ma znaš kako se kaže, dok ti je dobro i nemaš nekih velikih tegoba, dobar ti je doktor... Tek kad nedaj bože imaš ovako nešto onda vidiš jeli doktor dobar ili nije

Ma i meni je to rekla da se ostavim čitanja kad sam joj rekla da mislim da Canesten nije dovoljan za Gardnerellu... A to možeš pročitati na svakoj stranici koja ti se na google-u otvori o Gardnerellu...

Ma idem kod dr. Strinića.. Njega i poznajem, pa će to biti drugi odnos
Fiffy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 14:30   #49
Quote:
gica kaže:
...mene je porodio...i izabrala bi ga i drugi put, bio je odličan...
...šta se tiče pregleda, zna bit malo šutljiv, pa ga moraš potezat za jezik, al kad se raspriča ne moš se više izvuć
...dosta je fin i blag, sve u svemu normalan i pristupačan
aha!je malo mirniji, al sam primjetila da ima finu ruku i nježan je.

bilo bi me malo sram kod njega da porađam, al je pristojan. hihi!

Quote:
Melgirl kaže:
jJeli istina da djevice pregledava analno? Mislim,tada vjerovatno treba klistir ili nešti slično. Kojeg doktora mi možete preporučit a da je ipak preko HZZO?
ne treba bit pravilo. npr. mene nije pregledavalo analno a bila sam djevica. samo ultrazvuk. to ovisi od slučaja do slučaja.
Melpina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 10:25   #50
jako ohrabrujuće,nadam se da ću se i ja izvuć samo sa ultrazvukom. Hvala velika,uljepšali ste mi dan.
__________________
Ako me ikad raniš i dušu povrijediš, upotijrebit ću samo jednu kletvu: DAO BOG DA TI MOJE USNE BUDU LIJEK,BEZ NJIH DA BOLUJEŠ ZAUVIJEK !!
Melgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 14:34   #51
Quote:
Melgirl kaže:
jako ohrabrujuće,nadam se da ću se i ja izvuć samo sa ultrazvukom. Hvala velika,uljepšali ste mi dan.
jako se rijetko kod djevica izvodi analni pregled, jedino ako se ustanovi da ima policinstične jajnike ili nedaj bože neki tumor, rak i sl. inace ako ima menstruacijske bolove, ili kasni menzes ili jako jace krvarenje za to se nikad ne radi an.pregled.
Melpina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 23:59   #52
idući tjedan bi morala otić na pregled,nadam se da si u pravu.
__________________
Ako me ikad raniš i dušu povrijediš, upotijrebit ću samo jednu kletvu: DAO BOG DA TI MOJE USNE BUDU LIJEK,BEZ NJIH DA BOLUJEŠ ZAUVIJEK !!
Melgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2009., 18:05   #53
Quote:
Melgirl kaže:
idući tjedan bi morala otić na pregled,nadam se da si u pravu.
to je svakome individualno, al za sebe znam i još par prija išle su samo na ultrazvuk.

javi kako je prošlo!
Melpina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 11:08   #54
ja sam u Marije Divić preko hzzo i zasad sve pohvale
sonataa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 18:57   #55
Ja kod Dr.Majić, čovik je genijalan
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 01:00   #56
COLOURE--DA Nisi mozda bila kod dr.vitanovic juric?poznato m to za uzv 150 kuna,ja mislim da niko u splitu ne uzima toliko za uzv,,meni ej vodila trudnocu doktorica branica,sjajna je al nazalost vse ne radi kod juricke prisla je u sibenik radit..
beba sara is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 02:34   #57
jeli neko zna ginekologa u st-u koji radi preko HZZO-a a voljan davat recepte i uputnice ako san upisana u drugog ginekologa (privatnog)?
i da pri tom ne žuga?
neznan za vas al meni je dosta ovih mesara koji rade priko HZZO-a..
__________________
sve je sranje osin pišanja..
scottish_fold is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 02:46   #58
btw. ima li ko iskustva sa dr.jukić iz poliklinike gynenova? ja san čula da je jako dobar..
__________________
sve je sranje osin pišanja..
scottish_fold is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2009., 00:36   #59
Quote:
sonataa kaže: Pogledaj post
ja sam u Marije Divić preko hzzo i zasad sve pohvale
Je li to ona šta je potjerana iz Omiša i Makarske jer je naplaćivala preglede preko HZZO-a? Bila je u crnoj kronici i na tv-u
llcool is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2009., 16:05   #60
Ja sam u dr.Sanje Petrovic i njie mi toliko loša. Al ipak se mislim prebacivat u drugog ginekologa iduci put kad budem trebala ic na pregled jer mi se pari da ona ne daje sve potrebne informacije. Pitas je nesto, a ona ti odg sve u kratko da te se sta prije rijesi.
__________________
Hard work pays off in the future. Laziness pays off now.
jagoda_5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:31.