Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2008., 21:19   #1
Naš ministar zdravstva

Ovih dana aktualna je tema reforma zdravstva. Kao što svi znamo, za taj zadatak najodgovorniji je ministar Milinović. Ne znam da li se sjećate tog sada uglednog građanina kako se prije negdje 6-7 god. lancem kao majmun vezao za banderu, mislim, u Gospiću, ili tako negdje? Povod su bili frka oko Norca, Haški sud i te stvari. Pa kako da netko sad ima povjerenja u takvu spodobu?
Sinbad is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 21:27   #2
Quote:
Sinbad kaže: Pogledaj post
Ovih dana aktualna je tema reforma zdravstva. Kao što svi znamo, za taj zadatak najodgovorniji je ministar Milinović. Ne znam da li se sjećate tog sada uglednog građanina kako se prije negdje 6-7 god. lancem kao majmun vezao za banderu, mislim, u Gospiću, ili tako negdje? Povod su bili frka oko Norca, Haški sud i te stvari. Pa kako da netko sad ima povjerenja u takvu spodobu?
dobra tema...ali ja nazalost ne mogu sudjelovati na istoj...naime o cem se radi...kako sam i sa Lican...ja stvarno nemam srca da ista kazem kontra njega...
kao prvo:
momcina je iz Like - a to kako on radi mene uopce ne zanima!...meni je bitno da mi imamo ednog naseg u otom zabregu....pa dal on sad dela il nedela e ja vam mogu reci - je be se meni...nek je on gore i gotovo...jab njemu jos tablu speka da kao nagradu za promicanje lickije obicaja....

Lika ionako nema nikog gore u tom zabregu i sad nam ocete sjebat i tog ednog sto smo ga poslali....
ako nista nedirajte ga da se ispuni brojcana kvota nas iz Like
uostalom esi vidijo kako je isa operirat one stos se sjebali sa onim avtobusom pa i bilo mrtije 10...on odma dosa u gooospic operirat...zavrno rukave i deri....
e zato stande momcino kad je on u pitanju....
nego - kako ono njemu ime?
mutavi djuro is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 21:39   #3
Razumin ja to, ne smije Ličanin na Ličanina.

Mislim da se Darko zove.
Sinbad is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 21:45   #4
Quote:
Sinbad kaže: Pogledaj post
Razumin ja to, ne smije Ličanin na Ličanina.

Mislim da se Darko zove.
Darko?? ....sto se meni mota po glavi Josa....aaaaaaa ne...Josa je ovaj...dadada....nenennene....to sam ja pobrka...Josa je ovaj...dadada...onaj u opcini kod nas...dadadada

nego sto sam ćio reci...imali smo mi i toga Nikicu Valentica...jeba sebe sve je zna o LADA NIVAMA.....neeeema majko..kad god bi doša kodnas..uvije bilo ĐE SI NIKA BOG TE JEBA...onda Nika dodje pa mi spekine narezemo a on se najede, prdne i pita odma ĐE JE LADA...volio je te aute Lada Nive i sve to el...on je zna ulje na diferencijalu promjent za uru vremena..bi pravio majstor...
ko zna đe je sad i on
nego...kako prezime tom Darku???
mutavi djuro is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 22:33   #5
Darko Milinović je elementarna nepogoda za hrvatsko zdravstvo.
Unimatrix001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 14:19   #6
Veli Darkec da i sad dok je ministar(inače je ginekolog)voli malo raditi stari posal kad ima vremena...jel on to malo poprčka po vladi(malim slovom,da nebi netko pomislio na Vladu Šeksa)ili naručuje doma
sajo034 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 14:24   #7
Sjećam se tog vezanja s lisicama. Koji lik
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 17:09   #8
Zar nije zanimljivo pored svih uštogljenih faca koji,usput rečeno,samo ponavljaju nabubane fraze,imati i jednog zanimljivog kojem nikada ne znaš što će sad izvaliti (pa ostat' živ!) ?!
Meni je.
Mammi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 18:10   #9
Quote:
Sinbad kaže: Pogledaj post
Ovih dana aktualna je tema reforma zdravstva. Kao što svi znamo, za taj zadatak najodgovorniji je ministar Milinović. Ne znam da li se sjećate tog sada uglednog građanina kako se prije negdje 6-7 god. lancem kao majmun vezao za banderu, mislim, u Gospiću, ili tako negdje? Povod su bili frka oko Norca, Haški sud i te stvari. Pa kako da netko sad ima povjerenja u takvu spodobu?
Ivo San ima svakako !
Gemischt is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 18:28   #10
Quote:
Unimatrix001 kaže: Pogledaj post
Darko Milinović je elementarna nepogoda za hrvatsko zdravstvo.
A tek njegov poslodavac !?
Gemischt is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 23:22   #11
a kaj misli napravit?sad kad su se svi privatizirali i kad se sve moze dobit samo daj odma plati...
bozanstvena333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 15:56   #12
Quote:
Sinbad kaže: Pogledaj post
Razumin ja to, ne smije Ličanin na Ličanina.

Mislim da se Darko zove.
Nisam baš siguran,no ćuo sam da Ličani kažu : Dok je Ličana biti će i ajvana.
Što li im je ajvan?
Gemischt is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 18:12   #13
Zanimljivo kako Ličanima na ovoj temi smeta to vezanje u lance, ali im ne smeta čime je to bilo uzrokovano. Hvatanje naših branitelja, upadanje noću u njihove spavaonice, privođenje pred djecom i ženom..pa to je zaista bilo iritantno i zato je čovjek reagirao na takav način. Estetski možda loše odabran, ali ja razumijem taj revolt. A nisam iz Gospića.

Nadalje, smeta vam što i dalje povremeno radi svoj posao? Više vam se sviđaju razni hohštapleri koji ne rade ništa, nikada nisu radili ništa, pa ništa niti neznaju raditi? Volite slične sebi?
__________________
Živi!
početnik do srži is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 11:56   #14
Quote:
mutavi djuro kaže: Pogledaj post
dobra tema...ali ja nazalost ne mogu sudjelovati na istoj...naime o cem se radi...kako sam i sa Lican...ja stvarno nemam srca da ista kazem kontra njega...
kao prvo:
momcina je iz Like - a to kako on radi mene uopce ne zanima!...meni je bitno da mi imamo ednog naseg u otom zabregu....pa dal on sad dela il nedela e ja vam mogu reci - je be se meni...nek je on gore i gotovo...jab njemu jos tablu speka da kao nagradu za promicanje lickije obicaja....

Lika ionako nema nikog gore u tom zabregu i sad nam ocete sjebat i tog ednog sto smo ga poslali....
ako nista nedirajte ga da se ispuni brojcana kvota nas iz Like
uostalom esi vidijo kako je isa operirat one stos se sjebali sa onim avtobusom pa i bilo mrtije 10...on odma dosa u gooospic operirat...zavrno rukave i deri....
e zato stande momcino kad je on u pitanju....
nego - kako ono njemu ime?
Svak voli svoje, to mi je jasno. No da li je on kao Gospićanin i Ličanin za Gospić i Liku išta pametno napravio? To ne znam , ali me zanima. Evo,za primjer Glavaš- mnogi ga slijepo obažavaju, no dok je bio u HDZu nikada ništa za Slavoniju, grad i županiju nije napravio, nikada u saboru nije rekao ni A. Doduše, i drugi su isti, ali mrzim kad se neko hvali za ništa.
lescolxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 12:07   #15
Quote:
lescolxl kaže: Pogledaj post
Svak voli svoje, to mi je jasno. No da li je on kao Gospićanin i Ličanin za Gospić i Liku išta pametno napravio? To ne znam , ali me zanima. Evo,za primjer Glavaš- mnogi ga slijepo obažavaju, no dok je bio u HDZu nikada ništa za Slavoniju, grad i županiju nije napravio, nikada u saboru nije rekao ni A. Doduše, i drugi su isti, ali mrzim kad se neko hvali za ništa.
nije napravio za Liku? - covjece nema Licana koji je u Zagrebu a da nije nesto lapio za svoj rodni kraj....
sto se tice zdravstva - ako treba nek me na operaciji otvaraju sjekirom umjesto skalpelom - samo da je Lican ministar zdravstva
đed mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 12:12   #16
Ako je tako i ja ga počinjem obožavati.
lescolxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 12:20   #17
mi licani imamo zlatno pravilo prije kirurske operacije:
OBAVEZNO ODBIJAMO ANESTEZIJU
zasto?
radi usteda u zdravstvu!
Darko mora imati dobre rezultate a ko ce mu pomoc ako ne mi Licani
đed mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 12:26   #18
Quote:
đed mraz kaže: Pogledaj post
mi licani imamo zlatno pravilo prije kirurske operacije:
OBAVEZNO ODBIJAMO ANESTEZIJU
zasto?
radi usteda u zdravstvu!
Darko mora imati dobre rezultate a ko ce mu pomoc ako ne mi Licani
Geni su geni, i ja ću se operirati bez anestezije , samo da podržim ministra
lescolxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 12:28   #19
Quote:
lescolxl kaže: Pogledaj post
Geni su geni, i ja ću se operirati bez anestezije , samo da podržim ministra
đed mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 12:54   #20
s obzirom koliko ja današnjih dana aktivan naš le premijere, mislim da je u biti on i ministar zdravstva, tako da će vas on operirati... dok usus surfa netom
blade-ri is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:20.