Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2017., 23:49   #841
Ja samo znam da više ništa neznam.. Moji neprijatelji su bili mineralno ulje, citrusi i onaj vrag iz spf-a (titanijkakoveć), a eto sad uspijem prošvercati...

I te "centrale" se ne sjećam iako se osjećam kao dinosaur. Ali sjećam se reklama tipa Pipi, džirlo devojke, Dinastije i moje miljenice Alexis itd..
Svizac15 is offline  
Old 20.04.2017., 23:54   #842
Quote:
Svizac15 kaže: Pogledaj post
Ja samo znam da više ništa neznam.. Moji neprijatelji su bili mineralno ulje, citrusi i onaj vrag iz spf-a (titanijkakoveć), a eto sad uspijem prošvercati...

I te "centrale" se ne sjećam iako se osjećam kao dinosaur. Ali sjećam se reklama tipa Pipi, džirlo devojke, Dinastije i moje miljenice Alexis itd..
vidis da sam fakat...ancient, ne old.
pitajte svoje bake i djedove - oni ce se sigurno sjetiti pcelarske centrale
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 21.04.2017., 00:00   #843
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
vidis da sam fakat...ancient, ne old.
pitajte svoje bake i djedove - oni ce se sigurno sjetiti pcelarske centrale

frupy, okrenimo priču i pošaljimo poruku ovoj piletini:

to što vi jeste, mi smo već bile.
to što mi jesmo, to ćete vi tek biti.
(stara talijanska, skoro ko haiku)


__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 21.04.2017., 00:06   #844
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
frupy, okrenimo priču i pošaljimo poruku ovoj piletini:

to što vi jeste, mi smo već bile.
to što mi jesmo, to ćete vi tek biti.
(stara talijanska, skoro ko haiku)


svidja mi se.

doc ce ginseng na vratanca.

samo me jedna stvar izludjuje u cijeloj prici: kako je moguce da jos imam breakoute u ovim godinama?!
ljudi koji se sjecaju pcelarske centrale iz gajeve ne bi smjeli imati ni pms, a kamoli breakoute u pms-u
perverzno.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 21.04.2017., 00:06   #845
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
frupy, okrenimo priču i pošaljimo poruku ovoj piletini:

to što vi jeste, mi smo već bile.
to što mi jesmo, to ćete vi tek biti.
(stara talijanska, skoro ko haiku)


Biž, biž...dalje to od nas...nismo baš za balzamiranje...ovaj..kremiranje.

Ovo ti je epitaf sa jedne grobnice u Rimu....stara talijanska pisma
BBC drama is offline  
Old 21.04.2017., 00:15   #846
Quote:
BBC drama kaže: Pogledaj post
Biž, biž...dalje to od nas...nismo baš za balzamiranje...ovaj..kremiranje.

Ovo ti je epitaf sa jedne grobnice u Rimu....stara talijanska pisma
znam da je, zato sam napisala (stara talijanska) ispod teksta.
mi, pterodaktilke, smo gledale uživo postavljanje epitafa u prvom redu, gospođe madam signore
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 21.04.2017., 00:23   #847
Tješimo se.
Dok ima onih prije nas na redu za epitaf na grobnici ima za nas fore...mi smo samo potomci pterodaktila.
Kad postanemo prva linija za ...eee, nećemo o tome. Triba ić leć.

Laku noć!
BBC drama is offline  
Old 21.04.2017., 00:30   #848
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
daaaaaaa, u pcelarskoj centrali pored hotela dubrovnik, tamo gdje je danas boban

boze al sam stara
ma kak'i ... u Razvitkovoj parfImeriji sam kupovala IVU ... ova firma se među prvima rastopila u privatizaciji

aaa ... mislim da bih ja mogla ponijeti titulu najstarije,
kladim se :
šijem vas sve bar ove koje vas imam na fejsu

Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
ljudi koji se sjecaju pcelarske centrale iz gajeve ne bi smjeli imati ni pms, a kamoli breakoute u pms-u
perverzno.
kak ne ... tu i tamo još dobijem i piklicu u mite-ser
što ću, imam vesele i radno sposobne jajnike
moje bogatstvo: tu i tamo koja bora, pa malo masnjikav nos i brada, obrazi crveni i napeti kao ... celofan, ne malo zgužvani oko očiju - pergament papir
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 21.04.2017., 00:36   #849
upadam malo kao padobranac, imam jedno pitanje samo

iskočilo mi na instagramu neko čudo, izgleda kao crna pasta koju se namaže po nosu, bradi, di već, ostavi da se osuši i kad se oguli, očisti pore. točno se vidi ta gadarija, crna sasušena maska i mala govanca kako vire iz tog
ja sam davnih dana isprobavala to s želatinom i mlijekom ali ovo mi se čini puno djelotvornije i potražila sam na netu - bezobrazno je skupo za naručiti iz amerike.
ima dosta tih azijskih alternativa, jel itko ima preporuku što uzeti, a da djeluje na istom principu? inače imam normalnu kožu, u svoje 24 godine jedina njega lica mi je piling jednom tjedno, očistiti šminku koju praktički ne nosim (varijanta bb krema + maskara najčešće) balea gelom s pumpicom ili kokosovim uljem ako sam jače našminkana, namazati se bar 2-3 puta tjedno dove hidratantnom kremom.
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Old 21.04.2017., 00:40   #850
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
svidja mi se.

doc ce ginseng na vratanca.
O kojem točno pričaš?
Dobila sam Sulwhasoo ginseng ulje od Krafnice, kaže da je njoj dobro, rekoh - pitam. SUM mi je ... genijalno ...


Sejvala sam broj posta gdje si spomenula Sulwhasoo linije, tražim neke isključivo uzorkiće s dobrim anti age - za preko ljeta.
Flawless - isprobala sam emulziju ... vrlo mi je privlačna.
Kakva je - u plavoj ambalaži?


Lani sam izbjegavala te malo jače stvari, samo tako vodeno, biljno - došla jesen i tako sam osjećala da me zateže, koža sve ... hidratizirana, gladna, potrošena, zategnuta, isprana, no-plump.
Ne bih htjela opet i ove godine.

aj plz,
tko je češće koristio Sulwhasoo - neka mi rezimira još jednom te njihove linije, tu sam se malo pogubila ...
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 21.04.2017., 05:56   #851
Dosta koke s godinama, pocet cu se osjecati staro a sad sam si bas taman

Sretan petak!

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 21.04.2017., 08:43   #852
Cure, trebam neku bb kremu koja je neutralnog/zutog podtona.
Tek kad sam pocela koristiti korejske bb-ice skuzila sam svoj podton : D
Jel probala koja skinfood peach sake bb? Ta vuce na zuto.
I prijavljujem da meni rozi mizon snail gel nista ne radi, vracam se smedoj mizonki.


Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
Pegi B. is offline  
Old 21.04.2017., 09:00   #853
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
O kojem točno pričaš?
Dobila sam Sulwhasoo ginseng ulje od Krafnice, kaže da je njoj dobro, rekoh - pitam. SUM mi je ... genijalno ...


Sejvala sam broj posta gdje si spomenula Sulwhasoo linije, tražim neke isključivo uzorkiće s dobrim anti age - za preko ljeta.
Flawless - isprobala sam emulziju ... vrlo mi je privlačna.
Kakva je - u plavoj ambalaži?


Lani sam izbjegavala te malo jače stvari, samo tako vodeno, biljno - došla jesen i tako sam osjećala da me zateže, koža sve ... hidratizirana, gladna, potrošena, zategnuta, isprana, no-plump.
Ne bih htjela opet i ove godine.

aj plz,
tko je češće koristio Sulwhasoo - neka mi rezimira još jednom te njihove linije, tu sam se malo pogubila ...
ne koristim ti ja sulwhasoo, sto god sam probala mi je strasno smrdilo, a s obzirom da oni vole retinol i saponine ginsenga - necu probavati ni ubuduce.
jedino sto mi je dobro ( i to tek nakon dosta isprobavanja) mi je njihov first care activating serum.
razmisljam o onom ginseng ulju bez saponina, ali samo razmisljam.

Flawless ti je linija od sum-a, ne sulwhasoo. i genijalna je.

od sum-a imam:
Water full (plava linija)- to je laganija ljetna hidratantna linija (iako ne skroz lagana, ima tu svega i svacega)
Time Energy (crvena kutija, bocice zuckaste kao i kod secret repair) - anti age linija koja usput regulira sebum, za mjesovitu i masniju kozu, dosta matira
Flawless (bordo linija)- samo cu reci da joj naziv totalno pristaje
Secret Repair (crvena kutija, zuckaste bocice) - to je bas prava, puna, bogata anti age njega, mrvicu preteska za ljetne mjesece, inace savrsena
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 21.04.2017., 09:18   #854
Quote:
enedielle kaže: Pogledaj post
upadam malo kao padobranac, imam jedno pitanje samo

iskočilo mi na instagramu neko čudo, izgleda kao crna pasta koju se namaže po nosu, bradi, di već, ostavi da se osuši i kad se oguli, očisti pore. točno se vidi ta gadarija, crna sasušena maska i mala govanca kako vire iz tog
ja sam davnih dana isprobavala to s želatinom i mlijekom ali ovo mi se čini puno djelotvornije i potražila sam na netu - bezobrazno je skupo za naručiti iz amerike.
ima dosta tih azijskih alternativa, jel itko ima preporuku što uzeti, a da djeluje na istom principu? inače imam normalnu kožu, u svoje 24 godine jedina njega lica mi je piling jednom tjedno, očistiti šminku koju praktički ne nosim (varijanta bb krema + maskara najčešće) balea gelom s pumpicom ili kokosovim uljem ako sam jače našminkana, namazati se bar 2-3 puta tjedno dove hidratantnom kremom.
Ne znam koliko je shipping s ove stranice koju si linkala i što ti je skupo, ali Biore sam nedavno primijetila na feelunique
Pa ti sad vidi Shipping s ove stranice je oko 4€, tak nekak.

2 dana se trackam s Scinic medom i prek dana me konačno niš ne zateže
Već sam se brinula, otkad sam presla na Aziju me prek dana lice zatezalo, ali činjenica je da mi je rutina bila u najbolju ruku polovična. Doduše mazala sam se ova dva dana i Mamonde tonerom (ruža) i to je prvi toner ikad (a nije ovdje nešto popularan na temi) s kojim me ne zateže nakon kaj se napacam. Što znači da se pitam kakvi su ovi drugi hajpani Čekam Kiku, nadam se da će me oboriti, iako koliko Meishoku hvalite, pitam se jesam dobro odlučila

Ali sam ipak nekako glow pripisala Scinicu. Jedino kaj dragi kaže da je gorak
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Old 21.04.2017., 10:14   #855
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post


stavih veceras innisfree bamboo sleeping pack i svidja mi se, ali mm-u se svidja jos i vise.
nakon fijaska s bentonom, ovo mu je sjelo kao budali samar.
inace, cudne je konzistencije - kao neki masnjikavi gel, vec sam se prepala da cu se sjajiti kao spekom namazana, ali dooobar je stvarno.
Takve je konzistencije i Innisfree Jeju Bamboo All In One Fluid, meni odlican za popodne kad skinem sminku, a nije jos vrijeme za vecernju rutinu.

Je li normalno da imam i popodnevnu rutinu? Nekad imam osjecaj da se previse trackam.

Nakon koja 2 tjedna isprobavanja Farmstay ampoule escargot i aloe mogu reci da mi se svidjaju. Ali vise na tijelu nego na vratu (zakljucila sam da ako ih ozbiljno ne pocnem trositi da cemo se druziti do penzije). Namazem ih na dekolte i ramena navecer i mogu primjetiti da mi je koza ujednacenija i ljepsa, manje se vide ostaci raznih malih pristeva (ljeti ih dobijem dosta po ramenima od krema za suncanje i jos sam sklona izstiskivanju toga , zimi se pojave od znojenja dok vjezbam) i pigmentacije od sunca. Sve u svemu
Aloa mi se brze upije dok taj escargot mi je malo bogatiji, ali mu treba vremena da se slegne, ima mi i finish mu je malo filmast.
Quistis is offline  
Old 21.04.2017., 10:21   #856
Azijska kozmetika vol. II

Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
svidja mi se.

doc ce ginseng na vratanca.

samo me jedna stvar izludjuje u cijeloj prici: kako je moguce da jos imam breakoute u ovim godinama?!
ljudi koji se sjecaju pcelarske centrale iz gajeve ne bi smjeli imati ni pms, a kamoli breakoute u pms-u
perverzno.


+1 sjecam se pcelarske centrale (i palacinki s medom i orasima), a breakouti su jos tu pod redovno

da nisam off, odlicna mi je ona kremica za oko ociju, posebno za kapke, posebno za ispod ociju Miracle Food Skinfood, nista me ne pecka iako me vecina kremica za oko ociju pece, i kao podize kapke, nije da to vidim, al ok
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Old 21.04.2017., 11:00   #857
Quote:
Marina2501 kaže: Pogledaj post
Čekam Kiku, nadam se da će me oboriti, iako koliko Meishoku hvalite, pitam se jesam dobro odlučila
Kiku imam i mislim da ce te oboriti
Meishoku isprobavam dekant i dobar je, al kikuuuuuu


Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 21.04.2017., 11:20   #858
Je li netko od vas probao rubber maske?
Izbacilo mi je video na Insider Beauty i izgleda skroz zabavno natrackati se s ovim
Inače, ovako izgledaju te maske: https://www.glowrecipe.com/collectio...y-rubber-masks
sugarbabe55 is offline  
Old 21.04.2017., 11:45   #859
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Kiku imam i mislim da ce te oboriti
Meishoku isprobavam dekant i dobar je, al kikuuuuuu


Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
Woohoo onda

Jel tko probao
[SkinFood] Black Sugar Honey Mask Wash Off
?

I htjela bih Tony Moly black tea liniju, samo ne znam da li emulziju ili serum?
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Old 21.04.2017., 12:15   #860
Quote:
Marina2501 kaže: Pogledaj post
Woohoo onda

Jel tko probao
[SkinFood] Black Sugar Honey Mask Wash Off
?

I htjela bih Tony Moly black tea liniju, samo ne znam da li emulziju ili serum?
Imam ju, to je maska i piling ujedno, al moja naljkica je drugacija, valjda su mijenjali.
Prekrasnoca! Nahrani, izgladi, ma prekrasno nesto
Pri kraju sam al sigirno narucujem opet kad-tad

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:47.