Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2017., 14:16   #1
Exclamation Traži se Gita! - PRONAĐENA

Gita se izgubila danas na Dotki, oko 11 sati ujutro. Pobjegla je kada je belgijska ovčarka koja nam je dolazila ususret napala Jucku pa se i ona uplašila.

Imam samo jednu Gitinu sliku, a kada od njezine vlasnice dobijem i druge, stavit ću ih.

Nadale smo se da se možda vratila do auta, ali nije niti ju je itko vidio. Vlasnica i njezin sin s drugim psom, Gitinim prijateljem, još traže po šumu, a ja sam se ponudila da ću što prije staviti obavijest.

Gita je velika maza i voli poslastice pa je neće biti problem zadržati i obavijestiti. Za sada na moj mob: 098/173-55-70.


Zadnje uređivanje Didi : 29.04.2017. at 15:03.
Didi is offline  
Old 29.04.2017., 15:26   #2
Ne znam hoće li puno pomoći ali ovo je mjesto odakle je Gita pobjegla. Zahvaljujući Sitkinom lokatoru, imamo točnu rutu, a nalazile smo se u šumi iznad rasadnika. Čekale smo i zvale, ja sam ostala sjediti, a vlasnica je krenula malo u krug, ali nismo je našle.

Didi is offline  
Old 29.04.2017., 18:51   #3
Gita se našla.

To jest, nije se sama našla, nego je odžogirala do Maksimira. Gdje ju je pokupio kolega džoger s kujicom džogericom. Čovjek nosi sa sobom lajnu za "rasparene" pse, Gita mu je već četvrta ovaj mjesec, srećom još mu je preostao samo sutrašnji dan, pa ju je odveo na očitanje čipa.

Tako nam je propalo poslijepodnevno traženje. No bar se mala skitnica vratila kući.
Didi is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:44.