Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2008., 08:53   #1061
Quote:
alex k. kaže: Pogledaj post
Ja sam oduševljena majicama, tunikama i haljinama u X nationu! Sad već imaju poprilično sniženje, a modela haljina i tunika koje su rezane ispod prsa, a prema dolje idu u A kroj ima jako puno. Kupila sam par tunika od 69 do 129 kn. Haljine su snižene s 400-500 na dvjestotinjak kn.
To se isplati pogledati..to ću ja brzinski u ponedjeljak prije mora vidjeti..hvala
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 10:18   #1062
mama nova na malesnici

Quote:
plagra kaže: Pogledaj post
Curke,trebam pomoć...da li itko zna da li je dučan Mama Nova na Malešnici ok sa cijenama ili malo too much?
cijene su im vrlo ok i prihvatljive.. cak i za gotovinu dobijete i popust
cvijetic70 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2008., 15:01   #1063
Riječke trudnice!

jeste li u zadnje vrijeme škicale što ima u dućanima?
nisam iz Ri pa me zanima jer ubrzo idem tamo...
ima što u Toweru ili mi preporučujete grad?
Maya_78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2008., 20:37   #1064
baš nitko?
Maya_78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2008., 19:56   #1065
Quote:
Maya_78 kaže: Pogledaj post
baš nitko?
evo da ti bar netko odgovori, iako nemam bas neke info
ja uglavnom kupujem u normalnim trgovinama, a ne u onima za trudnice jer bez problema nadjem majicice i haljinice u bilo kojoj trgovini...
mozda ti je bolje da odes u Tower, jer imas sve na jednom mjestu
Athina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 13:14   #1066
samo da javim svoja iskustva iz Towera...
jako sam zadovoljna, u običnim dućanima našla super stvarčice koje će poslužiti u trudnoći I NAKON (što je meni bilo bitno...osim ako se moda ne promijeni iz temelja )
sve je više-manje 50% sniženo pa je i povoljna kupnja...
Maya_78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 14:15   #1067
cure
sad sam stigla s tržnice s jaruna - danas sam prvi put vidjela da tamo ima "Anita" dućan, zatvaraju 31.08. i imaju veliko sniženje
kupila sam: grudnjak za dojilje, puna cijena 293 kn i čarape protiv vena 70 den, puna cijena 126 kn - oboje sniženo 40%
i trudničke traperice, s elastanom 5%, puna cijena 250 kn, snižene 50%
ja sam kupila najveće koje su bile, br. 42, ostali su još manji brojevi 40 i manje.
__________________
uzrujavati se zbog onoga što nemaš znači uludo trošiti ono što imaš.
MariaDelMar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 10:08   #1068
Question

Quote:
MariaDelMar kaže: Pogledaj post
cure
sad sam stigla s tržnice s jaruna "Anita" dućan, zatvaraju
ja sam kupila najveće koje su bile, br. 42, ostali su još manji brojevi 40 i manje.
hm sto mi znaci anita ak nema veci broj od 42. a bila sam u mariboru u H&M, i popiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii::::dila od guzve na granici. uglavnom, dosla tamo, misla da me neznam kakva ponuda ceka, a ono sve nis posebno svega par modela, traperice 400 kn?!?!?!, nije bas neka jeftinjaca. a i kad se sjetim, gorivo, pa ona njihova cesta, vrucina, guzve...NIKAD VISEEEEEEEE...
Uglavnom vratih se razocarana, premorena i nis nisam kupila ....

a ta MAMA NOVA, to sam nes cula da imaju trapke za 250 kn? jel to istina? jel ima sto jos tamo dobroga i gdje je to uopce??? ne daaaa mi se vise van zg-a.

tnx
ranka1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 11:12   #1069
Quote:
ranka1 kaže: Pogledaj post
hm sto mi znaci anita ak nema veci broj od 42.
ranka, zatvaraju dućan i zato su im ostali samo mali brojevi. a napisala sam da nema većih brojeva čisto da cure ne idu bez veze, ako ime treba veći broj
btw. traperice sam platila 125 kn.

anita je jako dobra marka grudnjaka, koji su isto sniženi - ako si dobro pročitala moj post

Quote:
ranka1 kaže: Pogledaj post
a bila sam u mariboru u H&M, i popiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii::::dila od guzve na granici. uglavnom, dosla tamo, misla da me neznam kakva ponuda ceka, a ono sve nis posebno svega par modela, traperice 400 kn?!?!?!, nije bas neka jeftinjaca. a i kad se sjetim, gorivo, pa ona njihova cesta, vrucina, guzve...NIKAD VISEEEEEEEE...
Uglavnom vratih se razocarana, premorena i nis nisam kupila ....
tnx
preko granice se ne ide u šoping u 8. mjesecu, osim ako nisi baš gola i bosa - upravo zbog gužve na graničnim prijelazima
u normalnim okolnostima do maribora ima sat i 15 min vožnje ako poštivaš ograničenje
__________________
uzrujavati se zbog onoga što nemaš znači uludo trošiti ono što imaš.
MariaDelMar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 11:40   #1070
potpisujem CVjetic 70

ne bih se slozila SUPERSURFER, naime, prije nego sto sam se doselila u RH, radila sam kao poslovoda u lancu ducana sa tekstilom u svabiji, i ne moze mi nitko prodat fore da je nesto nekog drugog sastava od stvarnog. na opip ti mogu reci sastav materijala u postotak cak, i koja vrsta odredenog materijala i koji je bio nacin obrade. znam, faca sam a u MAMA NOVA sam kupovala, i moram ti rec da stoje iza sastava, bas sam isla vidit te trudnicke majice mama nova i sastav im je vrlo solidan, a kolko sam vidla vecina artikala je "modal" koji je poznat kao visa kvaliteta pamuka, raspitaj se ako se kuzis u tekstil za sifru "mod94/1.3/4wgk". materijali su im zbilja kvalitetni, mozda te buni ako su te koji put u ducanima po kojekakvim sumnjivim centrima uvjeravali za poliester da je svila, pa si sad jadna zbunjena...

a sto se tice brojeva, tu se nebih uplitala jer nisam na to obracala paznju. ja sam sebi nasla brojeve btw, cjena im je bila 200tinjak kn (majice, natpisi), dodes, vidis, probas, kupis, ja sam jos uvjek pobornik toga, a internet soping prolazi samo kad je literatura i tiskovine u pitanju, hehehehe
tinas_asi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 17:06   #1071
možda će nekom biti od koristi ova informacija
ja sam trudničke traperice kupila u Entity dućanu ( uglavnom imaju traperice, ali i ostalih hlača i majica i to baš za trudnice)

cijena 250,00 kn
a bilo je i ljetnih tanjih hlača na sniženju po 100,00 kn

evo link sa lokacijama dućana u HR http://www.entity-jeans.hr/lokacija.htm
nelly.nelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 14:22   #1072
ja sam se mislila zaletiti do Ljubljane u H&M ali su mi rekli da nema
za trudnice...međutim malo sam proguglala i piše da u centru SuperNova
ima H&M Mama...jel tko možda bio...

a vidim da bi se mogla zaletiti i do zagreba bar po traperice jer sam jučer
u Rijeci naletila na snižene traperice koje su 400,00 kn...inače su 700,00...
__________________
Imati dijete znači kako ni u jednom dijelu toga puta jednostavno ne možeš zamisliti da ga je moguće voljeti više nego ga već voliš, jer sav se topiš od ljubavi, voliš koliko uopće ljudsko biće može voljeti, a onda zapravo shvatiš da voliš ga još i više.
Nova0303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 08:39   #1073
Ja nemam ovdje nigdje u blizini trgovinu sa trudničkim riflama i to me frustriraaaaa....
A treba nagovoriti dragog da se zaletimo do koridora!
__________________
2 curke
kirshna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 13:43   #1074
Quote:
ranka1 kaže: Pogledaj post
hm sto mi znaci anita ak nema veci broj od 42. a bila sam u mariboru u H&M, i popiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii::::dila od guzve na granici. uglavnom, dosla tamo, misla da me neznam kakva ponuda ceka, a ono sve nis posebno svega par modela, traperice 400 kn?!?!?!, nije bas neka jeftinjaca. a i kad se sjetim, gorivo, pa ona njihova cesta, vrucina, guzve...NIKAD VISEEEEEEEE...
Uglavnom vratih se razocarana, premorena i nis nisam kupila ....

a ta MAMA NOVA, to sam nes cula da imaju trapke za 250 kn? jel to istina? jel ima sto jos tamo dobroga i gdje je to uopce??? ne daaaa mi se vise van zg-a.

tnx
ja u sloveniju ne idem iz principa, nakon sto su uveli vinjete, pa kad jos zaracunam gorivo puno mi se vise isplati kupovati u zagrebu. ranka1, slazem se s tobom, ni meni u ovom stanju ne pada na pamet putovati van.

taj ducan za koji pitas ti se nalazi na malesnici i iz vlastitog iskustva ti mogu reci da imaju jako veliki izbor, moderne stvari i po pitanju svega (cjene, kvaliteta i sl) su najbolji. nas 4 trudnice iz iste firme se kod njih oblacimo i sve smo jako zadovoljne s njima. ranka toplo ti ih preporucam i nadam se da sam ti bar malo pomogla.
ruza_67h is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 18:51   #1075
Quote:
Nova0303 kaže: Pogledaj post
ja sam se mislila zaletiti do Ljubljane u H&M
pričekajte još malo
kolovoz je najgori mjesec za kupnju odjeće - sve ljetno što valja je odavno rasprodano, a jesenskih stvari je malo i skupe su
tak da kupuješ ak naletiš na nešto dobro (i trudničko i civilno)
a da ideš van zbog šopinga u 8. mejsecu - ne isplati se (a gužve na granicama)
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2008., 10:20   #1076
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
pričekajte još malo
kolovoz je najgori mjesec za kupnju odjeće - sve ljetno što valja je odavno rasprodano, a jesenskih stvari je malo i skupe su
tak da kupuješ ak naletiš na nešto dobro (i trudničko i civilno)
a da ideš van zbog šopinga u 8. mejsecu - ne isplati se (a gužve na granicama)
nisam ni mislila ići sad...već negdje u 10-om mjesecu...
samo pokušavam saznati ima li tamo h&m za trudnice...
__________________
Imati dijete znači kako ni u jednom dijelu toga puta jednostavno ne možeš zamisliti da ga je moguće voljeti više nego ga već voliš, jer sav se topiš od ljubavi, voliš koliko uopće ljudsko biće može voljeti, a onda zapravo shvatiš da voliš ga još i više.
Nova0303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2008., 13:01   #1077
Quote:
Nova0303 kaže: Pogledaj post
samo pokušavam saznati ima li tamo h&m za trudnice...
Za Ljubljanu nisam sigurna, ali za Maribor znam da ima (onaj u gradu)
__________________
Danchica
Danchica_ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2008., 17:15   #1078
Je li tko bio/kupovao u "Fun4mum"? Zanima me kakve su tamo cijene!?
Gledala sam na web stranici - čini mi se da ima ok stvari, ali nigdje nema cijena, pa se pitam je li ?
Tnx cure!
fiorella is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2008., 17:33   #1079
Quote:
Nova0303 kaže: Pogledaj post
nisam ni mislila ići sad...već negdje u 10-om mjesecu...
samo pokušavam saznati ima li tamo h&m za trudnice...
Ima, ali u gradu. U BTC centru nema (al imaju za bebače odjel, ja sam tam potrošila lovu koju sam mislila za sebe, pa nisam ni išla do grada )
__________________
04.10.2008.
Grown-ups never understand anything by themselves, and it is tiresome for children to be always and forever explaining things to them. I have lived a great deal among grown-ups. I have seen them intimately, close at hand. And that hasn’t much improved my opinion of them.
ivana2904 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2008., 18:46   #1080
ivana šta u gradu?...jer piše mi da ima u centru super nova a on je u industrijskog zoni?ah...ja bi još i do ikee...šteta da mi nije kamo bliže...
__________________
Imati dijete znači kako ni u jednom dijelu toga puta jednostavno ne možeš zamisliti da ga je moguće voljeti više nego ga već voliš, jer sav se topiš od ljubavi, voliš koliko uopće ljudsko biće može voljeti, a onda zapravo shvatiš da voliš ga još i više.
Nova0303 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:02.