Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2015., 08:43   #421
Quote:
marulam kaže: Pogledaj post
problem sa upisom novostečene diplome u radnu knjižicu

upis sad vrši mirovinsko, međutim njihova aplikacija u ponuđenom izborniku škola/smjerova ne prepoznaje završeni smjer

ima neko sa sličnim problemom ili uputom kome se obratiti
pitanje je poslato mailom na mirovinsko, ali još nema odgovora
ne znam jesu li ti odgovorili do sad
njihova aplikacija ima mogućnosti koje ima,a to znači da nema masu toga i da se ljudi snalaze i upišu često ono "najsličnije" tvojoj završenoj školi,diplomi....
nemam pojma ko im je slagao program,ali koma je
Lenac7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2015., 08:45   #422
Quote:
muzikalno prase kaže: Pogledaj post
Zna li tko kako se upisuju dodatne kvalifikacije u radnu knjižicu? Kad sam je vadila, to je bilo u županijskom uredu. Sad idem u mirovinsko? Vidim da su ljudi to već pitali, anyone?
najbolje otići do mirovinskog i pitati ih jer su oni zaduženi za taj dio.....ponijeti dokaz o dodatnim kvalifikacijama.....original i kopiju (uzimaju sebi kopiju)
Lenac7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2015., 17:07   #423
Lenac7, hvala na odgovoru! Doduše, sudeći prema ovome što si napisao gore, o aplikaciji koja nema baš neki izbor, sumnjam da ću što obaviti jer to što sam završila kod nas se ne studira.
muzikalno prase is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2015., 09:14   #424
Quote:
muzikalno prase kaže: Pogledaj post
Lenac7, hvala na odgovoru! Doduše, sudeći prema ovome što si napisao gore, o aplikaciji koja nema baš neki izbor, sumnjam da ću što obaviti jer to što sam završila kod nas se ne studira.
i ja sam žensko
a da...onda teško da će moći unijeti sasvim ispravno ukoliko se ne radi o tipičnim zanimanjima koja imamo i mi.....
kako se unazad nekog vremena promijenio naziv diplomirani inženjer građevine i sad su ti prvostupnici i magistri recimo nema više izbora unijeti dipl. ing građevine (za primjer gdje možda neko nije upisao svoje zvanje u knjižicu na vrijeme)....
i inače je taj registar klasifikacija zanimanja ajme majko i kompliciran jer se kod nas svako malo mijenja naziv zanimanja i zvanja,a u mirovinskome je isto tako krnjih mogućnosti.....
Lenac7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 17:00   #425
Pozdrav. Doskolovanje/prekvalifikacija na koju sam isao, a koja je trajala godinu dana je zavrseno u roku i dobih svjedodžbe, gdje moram ici da se to upise u radnu knjizicu odnosno sto moram napravit da se to zabiljezi, evidentira negdje jer sam struku promijenio?
Indestructible is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2015., 12:53   #426
Quote:
Indestructible kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Doskolovanje/prekvalifikacija na koju sam isao, a koja je trajala godinu dana je zavrseno u roku i dobih svjedodžbe, gdje moram ici da se to upise u radnu knjizicu odnosno sto moram napravit da se to zabiljezi, evidentira negdje jer sam struku promijenio?
HZMO u Trpimirovoj.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
marta 29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 22:37   #427
završio sam tečaj za RUKOVATELJ AUTODIZALICOM i dobio uvjernje.kazu da se upisuje to u radnu knjizicu a kako ja to mogu provjeriti jeli to upisano?
murof7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2016., 00:37   #428
Quote:
murof7 kaže: Pogledaj post
završio sam tečaj za RUKOVATELJ AUTODIZALICOM i dobio uvjernje.kazu da se upisuje to u radnu knjizicu a kako ja to mogu provjeriti jeli to upisano?
Odi u Mirovinsko u Trpimirovoj i neka ti tamo upišu u e- knjižicu.

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
marta 29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 14:36   #429
Gdje se može podići e-radna knjižica u zagrebu trebam u firmu to dofurat a pojma nemam di se to diže.
__________________
logitech
Porta93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 18:05   #430
Pozdrav,
Da li je moguće izvaditi radnu knjizicu na temelju SSS dok sam redovni student? Pa nakon 3 mjeseca izvaditi novu zbog primitka diplome (zavrsenog statusa redovnog studenta)? Uz to se mislim odjaviti sa HZZO-a kao student.
__________________
I start to complain that there is no rain..
Disease is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2016., 15:37   #431
Quote:
Disease kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
Da li je moguće izvaditi radnu knjizicu na temelju SSS dok sam redovni student? Pa nakon 3 mjeseca izvaditi novu zbog primitka diplome (zavrsenog statusa redovnog studenta)? Uz to se mislim odjaviti sa HZZO-a kao student.

možeš napraviti radnu, tj. sad nema više one stare radne nego samo ispis mirovinskog....
javiti se na mirovinsko sa svjedodžbom koju imaš na SSS i to je to.....
kasnije im nosiš diplomu i kopiju koju ostave kod sebe da upišu najviši stupanj tvog obrazovanja....

da ,paziti na rokove koje imaš kad nisi više student....i HZZO-u na vrijeme sve prijaviti...

Zadnje uređivanje Lenac7 : 03.08.2016. at 15:38. Reason: .
Lenac7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2016., 18:23   #432
Quote:
Lenac7 kaže: Pogledaj post
možeš napraviti radnu, tj. sad nema više one stare radne nego samo ispis mirovinskog....
javiti se na mirovinsko sa svjedodžbom koju imaš na SSS i to je to.....
kasnije im nosiš diplomu i kopiju koju ostave kod sebe da upišu najviši stupanj tvog obrazovanja....

da ,paziti na rokove koje imaš kad nisi više student....i HZZO-u na vrijeme sve prijaviti...
Hvala : ). Znaci na mirovinsko sa svjedozbom srednje i odjaviti se sa HZZO-a. Kakve rokove? ja sam jos redovni student do 10 mj. ali mislim poceti raditi prije.. Valjda ce sve biti u redu : )
__________________
I start to complain that there is no rain..
Disease is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2016., 16:44   #433
Quote:
Disease kaže: Pogledaj post
Hvala : ). Znaci na mirovinsko sa svjedozbom srednje i odjaviti se sa HZZO-a. Kakve rokove? ja sam jos redovni student do 10 mj. ali mislim poceti raditi prije.. Valjda ce sve biti u redu : )
na mirovinsko samo se prijaviti u sustav sa svjedodžbom....to samo znači da će te upisati....ništa drugo sada....
kad završiš to šta studiraš onda idše na HZZO- i mijenjaš svoj status i osnovu zdravstvenog osiguranja.....to sam mislila....sad si osigurana još uvijek kao studentica....zdravstveno sad ne diraš....to šta ćeš se prijaviti na mirovinsko ne mijenja zdravstveno....
a onda kad dobiješ diplomu ili potvrdu možeš i novi stupanja obrazovanja upisati i na mirovinsko....
Lenac7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 18:18   #434
Pozdrav ekipca imao bih pitanje jedno a tice se radne knjizice,naime otac mi ide ubrzo u mirovinu te mu oni za mirovinu traze predocenje radnje knizice a kako su mu u firmi vec prije 4-5 god rekli kako radna knjizica vise ne sluizi nicemu on ju je negdje zagubio.Eh sto sad radit?
Dal se negdje moze izvaditi I popuniti nova ili kako to ide?

Zadnje uređivanje Querencia : 19.10.2017. at 22:02. Reason: caps lock
bignike is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:56.