Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2007., 11:33   #1
Kuhinjska Birtija Ivanøv

Otvaram i ja birtiju. Ovom prilikom zelim se zahvaliti
-mom technical support manageru Emericzyu
- nasem velicanstvenom forumskom kuharu za inspiraciju za ovaj "Magor Rip Off"
-i svima vama koji ste navratili

Dobro dosli.



-----------------------------
Tamne, svjetle, mlijecne, s kestenima, rumom ...varijancije su razne ali malo je onih koji mogu odoljeti njenom sarmu.
Cokolada!

Cokolada raste na drvetu Theobroma cacao sto se moze prevesti kao : "Hrana Bogova". Slovi kao afrodizijak koji sadrzi antioksidante i feniletilamin koji je poznat kao cokoladni amfetamin. Mozemo li iz toga zakljuciti kako svi koji jedu puno cokolade vjecno ostaju mladi, high i posjeduju takve moci u krevetu zbog kojih se i kosti Don Juana prevrcu u grobu od zavisti?
Popularno misljenje glasi da su prvu cokolada pili Maje ali arheolozi tvrde da ta cast pripada Olmecsima. Zahvaljujuci Kristoferu Kolumbu, cokolada se nasla u Europi a njenu popularnost dugujemo Hernanu Cortesu, Willyu Wonki i nasoj pohlepi. Cokoladna groznica je stvorila i jos uvijek stvara milijune ovisnika diljem svijeta. Da li ste vi jedni od njih? Moj weapon of choice je tamna gorka cokolada. A mlijecnu jedem samo ako me netko prisili na to.
Ivanøv is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 11:36   #2
Vruca cokolada sa cilijem, rumom, cimetom, vodom i medom
Ivanøv is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 11:41   #3
Narancine kore u tamnoj cokoladi

Cokolada i naranca su kao Romeo i Juliet. Smrtonosno.

Zadnje uređivanje Ivanøv : 19.02.2007. at 14:46.
Ivanøv is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 11:50   #4
Maline, liker od narance...




Zadnje uređivanje Ivanøv : 19.02.2007. at 14:50.
Ivanøv is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 11:58   #5
Svinjetina u umaku od sljiva, cokolade, sampanjca....




Zadnje uređivanje Ivanøv : 19.02.2007. at 14:47.
Ivanøv is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 12:03   #6
Crème brulée s djumbirom, bijelom cokoladom i majcinom dusicom.



Ivanøv is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 10:19   #7
Iz sebe imam karijeru chefa pa se ne zabrinjavam sa kolicinama sastojaka vec ih biram po vlastitom ukusu. Preporucujem da i vi radite isto. Ako nesto ne uspije, pa cemu sluze kante za smece i kucni ljubimci?


........................................
Svinjetina u umaku od sljiva, cokolade, sampanjca
sastojci - svinjetina ili neko drugo meso( preporucujem patku jer bi se izvrsno slagala sa sampanjcem)
- maslinovo ulje
- sol i papar
- luk
- 2-3 ljubicaste sljive
- sampanjac(1 casa)
- 1 zlicica tamne izmrvljene cokolade

priprema
Posoliti i popapriti svinjetinu, prziti je 10 minuta na tavi u vrucem maslinovom ulju. Doliti sampanjac i prziti jos jedno 10 min. Premjestiti svinjetinu u tepsiju i preliti po njoj dvije trecine ulja ostavljajuci ostatak u tavi. Staviti peci 20 min. U tavi s ostatkom ulja i alkohola dinjstati narezani luk, pa dodati izmiksane 2 sljive i cokoladu(ne pretjerati s njom jer previse cokolade unisti okuse). Ostaviti na vatri 15 minuta(povremeno mjesati) pa preliti po ispecenoj svinjetini. Ukrasiti po zelji.
Ivanøv is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 10:35   #8
Narancine kore u tamnoj cokoladi

sastojci:
- kora od narance
- voda
- secer(2 salice)
- cokolada za kuhanje(ili neka druga koju volite)

priprema:
Oprati narance. Izrezati ih na cetiri dijela. Oguliti kozu. A meso narance pojesti. Kozu narezati na duguljaste komade i staviti je u vodu. Kada voda zakipi, ocjediti i ponoviti isti postupak. Nakon toga, staviti narancinu koru u secer i 1 salicu vode. Nakon sto zakipi, kuhati 15 min. Ocjediti i ostaviti preko noci ili bar 2-3 sata u frizideru. Otopiti cokoladu na laganoj vatri i umakati koru po koru u nju. Staviti cokoladom premazane kore na pijat, cekati dok se ne stvrdne.
Ivanøv is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2007., 07:45   #9
Crème brulée s djumbirom, bijelom cokoladom i majcinom dusicom

Podrijetlo ovog popularnog deserta nije jasno. Francuska, Engleska i Spanjolska vode krvav rat za tu cast . Crème brulée ima slican okus nasoj rozati.

sastojci
600 ml slatkog vrhnja
300 ml mlijeka
3 jaja
4 zumanjaka
80 grama secera
300 grama bijele cokolade
par grana majcine dusice
2 zlice naribanog djumbira
smedji secer


priprema
Zagrijati pecnicu na 180 C.
Pomijesajte mlijeko, slatko vrhnje, secer(bijeli), majcinu dusicu i djumbir. Staviti na vatru. Kada zakipi, skinuti s vatre i dodati isjeckanu cokoladu i pjenasto izmjesana jaja(ukljucujuci zumanjce). Promjesajte malo i ocjedite kroz gazu ili sitno cjedilo. Izliti u kalupe i peci u vodenoj kupki( u veliku tepsiju nalijete vode i u to stavite kalupe).
Peci 40-ak minuta. Ohladiti. Posuti smedji secer po njima i zapaliti ih s plamenikom. Ako ne posjedujete plamenik, ne uzbudjujte se. Moze se koristiti i pecnica.
Ivanøv is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2007., 19:06   #10
Quote:
Ivanøv kaže: Pogledaj post
kako si napravio ove cokoladne plocice?
Moze iscrpan receptic?
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 09:12   #11
Karmela, pogodi tko je danas poslije posla svratio na pijacu po maline i domaci sir? I tko je ukrao svjeza jaja iz restorana jer kod kuce nema svojih?
Oh Ye of Little Faith! Jos uvijek sam tu ali radim ili spavam pa se ne javljam.
Souffle topic posvecujem Karmeli i svima koji zive u zabludi da je souffle, iako tako malen, kompliciran kao dobri stari Napoleon. Kad o Napoleonu...za vas koji niste culi, nas mali veliki Bonaparte je imao samo jedan testis. Ovaj dokaz da je kvaliteta znatno vaznija od kvantitete cemo imati prilike uociti i u nasim souffleima.
Za pocetak, evo nekoliko osnovnih informacija vezani za nase danasnje recepte:
1. Souffle nije tesko napraviti.
2. Najvaznija stvar kod soufflea je odabir namirnica. Kvaliteta je uber-vazna.
3. Souffle se uglavnom pece u souffle kalupima ali i ostalim posudama i ne-posudama kao sto cemo vidjeti u jednom od nasih recepata.
4. "Vodena kupka" = 1. zakuhati vecu kolicinu vode
2. uliti je u tepsiju
3. staviti souffle kalupe u tu vodenu tepsiju
Jedni bi rekli Vodena kupka je demokratski osvjestena jer pruza ravnopravnost podjele toka struje i na taj nacin omogucuje da soufflei budu ispeceni u isto vrijeme. A oni drugi bi se smijali na samu spomen takve analogije.
5. Za sto bolji souffle: bjelanci sa sobnom temperaturom.
: tuci bjelanjke u metalnoj ili plasticnoj posudi, preskocite drvenu jer takve posude imaju tendaciju crpljenja masti, bas kao i moj pokojni macak He-Man. Molim bez ruganja jer ovo je bilo u doba kada smo svi bez srama idealizirali He-Mana. Ta neinspirirana djecja vremena su iza nas. Danas imamo Darth Vadera.
Postoji jos mnostvo trikova za dobar souffle ali mozda jednog finog dana.
Ivanøv is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 09:28   #12
Souffle? sa kozjim sirom, orasima i aromaticne biljke


Genetska predispozicija za sireve je atribut mog starog. Ovaj souffle mi je najomiljeniji i ako pripremam s, sto i nije tako cesto, njega definitivno napravim.

sastojci:
-120 g domaceg kozjeg sira
-4 zlice orasa
-ruzmarin
-majcina dusica
-45 g margarina
-40 g brasna
-4 bjelanjaka
-2 zumanjka
-sol i papar
-130 ml mlijeka


priprema:
U vecem loncu, staviti dosta vode. Kada zakuha, ostavite sa strane. Zagrijati pecnicu na 200 C. Kalupe za souffle namazati s malo margarina, posuti s malo brasna i ostaviti sa strane.
Na srednjoj vatri ratopiti margarin, dodati brasno. Mijesati 4 min. Mijesajuci dodati mlijeko i izmrvljeni sir. Staviti na stranu. Isjeckati ruzmarin i dusicu i dodati ih mlijeku. Dodati orase i umijesati izmucene zumanjke u smjesu. Malo soli i papra.
Bjelanjke miksati dok ne izgledaju kao slag. Polako izmjesati u smjesu s mlijekom.
Staviti u kalupe a kalupe u vodenu kupku. Peci 25 min.
Ivanøv is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 09:56   #13
cokoladni souffle s mentom i grozdjem


Charles Schultz-stvaratelj Charlie Browna i Snoopya : "Exercise is a dirty word. Every time I hear it I wash my mouth out with chocolate."

sastojci:
-caj od mente
-4 zlice secera
-casa vode
-3 zlice margarina
-4 jaja
-50 g cokolade za kuhanje
-3 zlice brasna
-17 zrna zelenog grozdja
-3 zlice kakaa(preporucujem belgijski ali ako vasa kuzina skriva samo bjedu od kakaa, moze i taj)


priprema:
Zagrijati pecnicu na 350 C. Kalupe namazati margarinom i posuti s malo secera.
Napraviti caj od mente i procijediti.
Otopiti margarin na laganoj vatri. Dodati brasno i kakao. Mijesati 2 minute.
Mjesajuci, polako uliti vruci caj. Dodati izmrvljenu cokoladu i mjesati dok se ne otopi. Ostaviti da se ohladi(6 min). Dodati izmucena zumanjka i grozdje narezano na komadice.
Bjelanjak mikserom pretvoriti u slag. Kad se to postigne, dodati u bjelanjak zlicu po zlicu secera i mjesati. Staviti bjelanjak u cokoladnu smjesu. Uliti u kalupe i peci 25 min u vodnoj kupki.
Na slikama, S su ukraseni otopljenom cokoladom i grozdjem
Ivanøv is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 10:20   #14
Soufflé à la Karmela

Ovo je novonastali recept koji je dobio naziv zbog slicnosti Karmeline kose



lZa ovaj limunov souffle s makom, koristite organske limune jer ne sadrze kemikalije a ako nemate mogucnosti, volje ili para, onda nije vazno, ionako cemo umrijeti.
Reci ne kalupima, nasmijesi se limunima. A ako ne zelite koristiti limunovu koru, naravno, koristite kalupe.
sastojci:
-80 g secera
-6 srednjih limuna
-240 ml soka svjezeg limuna
-nastrugana kora jednog limuna
-15 g gustina
-2 bjelanjka
- 3 zlice sjemenki maka


priprema:
-Zagrijati pecnicu na 350 C.
Osjeci limune na pola. Odstraniti meso limuna. Kore limuna posuti s malo secera. Ostaviti sa strane.
Pomjesati sok od limuna, koru od limuna i 40 g secera. Drzati na srednjoj vatri dok ne zakuha. Skinuti s vatre i procjediti. Dodati gustin. Dobro promjesati. Vratiti na vatru i mjesati dok se ne zgusne. Makniti s vatre da se ohladi.
Bjelanjke izmiksati da budu slag-like. Dodati preostalog 40 g secera i jos malo miksati. Izliti souffle smjesu u limunove kore i peci(u tepsiji,ne u vodenoj kupki) 20 minuta. Kad su peceni posuti secerom u prahu.
Ivanøv is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 11:16   #15
zbog "Palacinke s hrenovkama i mozzarelom"

I za kraj- korak po korak demonstracija za jedan od najjednostavnijih S-ovaca. Atlantisina "Palacinka s hrenovkama i mozzarelom" je odgovorna za bas ovaj souffle. Naime, svatko tko je prvo trbuhom, pa onda ocima pogledao taj post na palacinka natjecanju je krivo zakljucio da je Atlantina mala slika bila i je slika palacinke s tresnjama i slagom.Mmm. Ali na kraju krajeva, istina je isplivala na moje oci, pa mi je postala jasna stvarnost hrenovke. Mnogo vremena je proslo od toga dana ali i danas snivam i o tresnjama i o hrenovkama pa rekoh sebi : cetvrti i posljednji souffle neka bude ideja iz Atlantine ideje. S obzirom da nemam hrenovke, ja cu maline koje slice tresnjama a tresanja nemam.

Souffle de Atlantis


sastojci:
-casa zamrznutih malina
-4 bjelanjka
-casa secera u prahu(ne kupljenog vec obicni bijeli secer miksati u mlincu za kavu)
-sok pola limuna
- zlicica gustina



priprema:
Zagrijati pecnicu na 350 C. Namazati kalupe(4-5 manjih kalupa) margarinom i posuti ih s malo secera.


U posudi, na srednjoj vatri, zagrijati maline, secer i sok limuna. 4 min.


Pinjurom usitniti maline . Dodati gustin i mjesati jednu minutu.


bjelanjak miksati=slag like.Mjesajuci polako dodati secer. Pomjesati bjelanjak i malina smjesu.


Staviti souffle smjesu u kalupe i peci 15 min.


Istog trenutka pojesti. Naglasavam, pojesti odmah da se ne bi slegli kao moji ostali suflei.
Ivanøv is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 12:05   #16
Quote:
Shoki kaže: Pogledaj post
ajde molim te podijeli recept za ovu čokoladu s čilijem
hvala
shoki
Shoki, vecina jela i pica sto spremam se ne temelje na apsolutnoj kolicini. Ne vazem nista, vise je slucaj "make it up as you go along" i znam da kanta za smece jos uvijek postoji. Iako mi nije potrebna jer se osjecam dosta sigurno oko svih tih boja i okusa. Nadam se da ces tako i ti. Evo ti moje "otprilike kolicine" pa ti dodaj i oduzimaj po vlastitom ukusu.

Stavis na vatru 4 salice vode. Kada zakuha, dodaj chilli bez sjemenki! Kuhaj jedno 15 min ili dok se originalna kolicina vode ne smanji na pola. Procjedi tu vodu kroz sitno cjedilo. Dodaj stapic cimeta i 6 zlica omiljenog meda. Vrati na nisku vatru. Dodaj cokoladux i mjesaj dok se ne otopi. Makni s vatre. Ulij ruma po zelji(ali ne pretjeruj da ne bi rum ubio okus cokolade) i cuvaj jezik od jake temperature i ljutog cilija.
Ivanøv is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 13:06   #17
Quote:
Ivanøv kaže: Pogledaj post

Souffle de Atlantis
ah majstore

Hvala
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 17:21   #18
Quote:
Ivanøv kaže: Pogledaj post
Ovo je novonastali recept koji je dobio naziv zbog slicnosti Karmeline kose
...
awww

i'm in love!
__________________
One Kill Wonder

Zadnje uređivanje Karmela : 23.02.2007. at 20:07.
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 20:09   #19
za onaj souffle od sira - koji sir umjesto svjezeg kozjeg mogu koristiti? Moze neka feta ili nesto sl?



- bas doma imam maline u skrinji, mozda i ja napravim svoju jednostavnu pitu s malinama ako nekoga interesira?
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 20:52   #20
Quote:
Karmela kaže: Pogledaj post
za onaj souffle od sira - koji sir umjesto svjezeg kozjeg mogu koristiti? Moze neka feta ili nesto sl?

- bas doma imam maline u skrinji, mozda i ja napravim svoju jednostavnu pitu s malinama ako nekoga interesira?
Da, napravi i uslikaj ako mozes. Bilo koji sir se moze koristiti. Feta bi bio izvrstan.
------------------

sto se dogodilo s postovima drugih forumasa?zasto su obrisani
Ivanøv is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:39.