Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2009., 18:40   #1021
Quote:
Merilin22 kaže: Pogledaj post
...ma dobro sad, svaku noć je malo pre ambiciozna hipotetika ne misliš
...pretpostavimo da ljudi u vezi prosječno vode ljubav 3 puta tjedno... Što bi izašlo kakvih 15 puta mjesečno... što bi izašlo kakvih 180 puta godišnje... što bi nakon 3 godine izašlo kakvih 550 puta... fina brojčica
...i pretpostavimo da ti ljudi imaju oko 25 godina

...s druge strane imamo djevojku od 25, koja seksualno aktivna od recimo, 16-e, 17-e godine... do 25 nije imala ozbiljnu vezu (niti potrebu za istom recimo)... ali je godišnje promjenila 2 partnera...
- s jednim je bila 3 mjeseca... pa je bila solo ostatak godine... na ljeto je upoznala tipa, ljetna romansa koja uključuje seks... na jesen se vratila i ušla u dvotjednu ''vezu'' s likom (koja je uključivala seks) no prekinula jer joj nije odgovaralo... i eto, prošla godina, nije bilo nikakvih divljih provoda i ludovanja, pa niti pretjerane aktivnosti, ali 3 frajera + su tu...
...a to je primjer samo jedne i to sasvim obične, normalne ako ne i pomalo pasivne godine...
...tokom tih 9 godina, 20 partnera se sasvim lako promjeni... i to nema nikakve veze sa nesigurnošću u sebe i nedostatkom samopoštovanja...

...ako povučemo paralelu, izglednije je da ta djevojka koja je u 9 godina promjenila 20 partnera neće doći ni do polovice brojke od 550, koju si ti sa dragom odradio u samo 3 godine...

...kad su vam brojke već tako mile

...također imamo i ljude koji izričito vole seks i unutar njihovog sustava kao osoba on je jako kvalitetno odvojen od ljubavi i emocija... I tvrditi da su takvi ljudi nesigurni u sebe i nemaju samopoštovanja je naprosto stupidno... Možda bi ti, da tako izbrijavaš to radio samo zbog nesigurnosti u sebe i nedostatka poštovanja, možda bi ja... ali s nekim trećim to ne mora imati apsolutno nikakve veze...

takav način razmišljanja je samo posljedica sindroma >>svijet je skrojen po okvirima moje persone<< i da, nužna mu je evolucija da ga korigira jer ga korigirati treba... svijet nije skrojen po okvirima tvoje persone... svijet je daleko kompleksnija i šarenija priča sa fenomenalnim spektrom različitosti koji je osnovno ljudsko bogatstvo, i neophodan
Da, ali ti si tu nešto pomiješala. Uopće nije bitno koliko si ti to puta odradila sa samo jednim partnerom već se broji koliko si ih ti promijenila. Žena koja se udala sa 20 godina i ostala u braku sa svojim mužem do kraja smrti možda se više puta posexala od neke koja zarađuje lovu sexanjem, pa onda ova prva ispada gora od ove druge, kakva ti je to logika?
I to itekako ima veze sa nedostatkom samopouzdanja jer očito ima problem da se veže za samo jednu osobu nakon nekog vremena.

Kad me netko pita koliko sam u životu auta promijenio, nitko me neće pitati koliko sam puta sjeo u jedini auto koji sam imao već koliko sam ih promijenio
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2009., 18:43   #1022
4 do sada
blue_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2009., 19:48   #1023
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Da, ali ti si tu nešto pomiješala. Uopće nije bitno koliko si ti to puta odradila sa samo jednim partnerom već se broji koliko si ih ti promijenila. Žena koja se udala sa 20 godina i ostala u braku sa svojim mužem do kraja smrti možda se više puta posexala od neke koja zarađuje lovu sexanjem, pa onda ova prva ispada gora od ove druge, kakva ti je to logika?
I to itekako ima veze sa nedostatkom samopouzdanja jer očito ima problem da se veže za samo jednu osobu nakon nekog vremena.

Kad me netko pita koliko sam u životu auta promijenio, nitko me neće pitati koliko sam puta sjeo u jedini auto koji sam imao već koliko sam ih promijenio
...ma nisam ništa pomiješala, samo sam to htjela brojčano izrazit da se vidi kako to izgleda, i time istaknut da žena koja promjeni 20 partnera u 10-ak godina ne mora bit neka luda napaljenkuša... ona može u troduplo dužem vremenskom razdoblju ostvarit duplo manje seksualnih kontakata, no što ti u troduplo kraćem vremenskom razdoblju... a zašto ona sirota ne bi mogla imat jedak broj seksualnih iskustava u istom vremenskom razdoblju kao i ti bez da je se osuđuje, samo zato što nema redovitog partnera? Bezveze... to su krivo postavljena mjerila

...samopouzdanje i sposobnost da se vežemo za samo jednu osobu nakon nekog vremena nema apsolutno nikakve veze jedno s drugim. Gdje ti tu vidiš vezu?

Uz to je i jako bitno razlikovat sposobnost da se vežemo za samo jednu osobu i želju da se vežemo za samo jednu osobu... to su dvije debelo različite stvari... recimo, Emericzy nema tu želju da se veže za samo jednu osobu (seksualno), a iz njegovog opusa je itekako vidljivo da je sposoban čovjek i krcat samopouzdanjem...

...promjenit auto i promjenit partnera, sjest u svoj jedini auto i spavat sa svojim jedinim partnerom je suporedba koja barem iz tvog aspekta ne bi trebala bit adekvatna, pošto si svojim stajalištima jasno dao do znanja da ne držiš do seksa iz sporta, da taj seks tebi ima jednu drugu dublju notu... ovom usporedbom tu vrijednost minoriziraš

...opet, ajmo i tako... sigurna sam da postoje ljudi koji bi voljeli svake godine vozit drugi auto, kada bi im to ekonomske prilike dopuštale... to ih ne čini čudnima, nemoralnima, nesigurnima i niskog samopouzdanja... sve to ima svoju vrijednost i ljepotu... ja to recimo ne bih mogla, jer plačem svaki put kad prodajem auto... ja sam kreten koji se veže sa sve, pa i stolce u dnevnom, hebiga ima nas svakakvih
...al to me ne onemogućava da vidim ljepotu te raznolikosti... ja nemogu uživat u toj raznolikosti jer nisam takav tip, al uživam u drugim stvarima... stalnom partneru, stolcima starim 25 godina koji se raspadaju u dnevnom
Merilin22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2009., 20:09   #1024
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post


Koji si ti fucker

skoro fucker

(skoro juče, skoro danas)




ajde ljudi, pomirite se s time da nismo svi isti... meni nije jasno zašto se ženska jebe s nekim tko joj ne odgovara(ili ne zna da li joj dogovara), gore navedenoj hipotetskoj djevojci je ok...i da ne bude da imam dvostruka mjerila, sa sadšnjeg gledišta ne mislim ulaziti u vezu samo zbog sexa, ili prakticirati avanturice od 2-3 odnosa...

Zadnje uređivanje Teta2U : 19.04.2009. at 04:08. Reason: multi-quote radi - iskoristite ga!! a radi i edit...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 11:01   #1025
nemoj te se smijat please

2
mr.niceguy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 11:05   #1026
uključujuči i sadašnju suprugu

ali od kad sam u braku mogao sam još, ali sam suzdržan, a i doduše nije mi niti jedna namigla kako treba, da je neznam šta bi bilo, a i bolje da nije ...

ovako mi je savjest čista

što se nebi moglo reć za misli
mr.niceguy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 11:29   #1027
4 dečka, od toga spavala s 2.

iskreno.
tina88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 18:13   #1028
nijednog, al tko zna- ako ih nastavim molit da obrate malo pozornosti na mene i pruže mi šansu možda se do 40-og rodendana rijesim prokletstva babe okružene crnim mackama koja gata buducnost iz čaše cedevite i pronadem muskarca kakvog sam oduvijek htjela.....ili barem da je musko...
Foxxy_Cleopatra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 18:14   #1029
Quote:
mr.niceguy kaže: Pogledaj post
nemoj te se smijat please

2
hahahahhah

ja 0.
Foxxy_Cleopatra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 18:22   #1030
do sada nisam imao niti jednog PARTNERA. kunem sve svim zivim i nezivim. i namjeravam ostati djevac u tom pogledu.
__________________
Previše godina, previše iskustva, Previše žena, previše bančenja, Ne pitaj me ništa, ako nisi spreman/na na bešćutnu istinu!
Ero Dero is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 18:24   #1031
sex je grijeh!goriće te u paklu!
brennner is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 18:25   #1032
Quote:
Ero Dero kaže: Pogledaj post
do sada nisam imao niti jednog PARTNERA. kunem sve svim zivim i nezivim. i namjeravam ostati djevac u tom pogledu.
a partnericu

ot: 4
__________________
bezobrazno me uzmi, zaljepi za sebe, nema šanse da se odljepim od tebe
Creed80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 18:38   #1033
Quote:
Creed80 kaže: Pogledaj post
a partnericu

ot: 4
Glupo ce zvucati, ali se ne sjecam. Sa trenutnom djevojkom sam predugo, a i godine pritiscu.

Ali evo da ne ispadne glupo, sigurno znam da su bile samo 4 vrijedne spomena s kojima sam imao vezu, a da ce mi ova 4-ta vjerojatno "trajati" do smrti. Ranije smo cesto preuvelicavali, tako da ti mogu reci oko 100 ili 200 i vjerojatno bih ti slagao, ali ne mnogo. Fakat se ne sjecam tocnom broja.

Jedino sto mogu reci je da NIKAD nisam imao 1-najt-stend (koliko se sjecam, ali mislim da se sjecam dobro), nisam nikada imao onaj rekord: druga cura svaki dan, i da nikad nisam molio ili nagovarao neku da mi da. svaki put bi ona prva skinula gace (mislim tijekom 1. sexa). ah da, i svaka djevica s kojom sam bio mi je rekla da sam bio prenijezan i da ju skoro pa nije nis boljelo (sta ti je kontrola dotoka i protoka krvi ). i time se najvise ponosim
__________________
Previše godina, previše iskustva, Previše žena, previše bančenja, Ne pitaj me ništa, ako nisi spreman/na na bešćutnu istinu!
Ero Dero is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 18:40   #1034
ot: 0 (nula)
__________________
Izvadak iz pravila podforuma Glazba:
*napomena : Chronos je najveći metalac forum.hr-a
ChR0NoS is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 18:50   #1035
Quote:
ChR0NoS kaže: Pogledaj post
ot: 0 (nula)
koliko imas godina?
kuroishijin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 18:53   #1036
Quote:
kuroishijin kaže: Pogledaj post
koliko imas godina?
17
__________________
Izvadak iz pravila podforuma Glazba:
*napomena : Chronos je najveći metalac forum.hr-a
ChR0NoS is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 18:56   #1037
Quote:
ChR0NoS kaže: Pogledaj post
17
thanks
kuroishijin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 19:08   #1038
24 godine i 2 partnera. Nadam se da će na tome ostati
oksnaps is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 19:10   #1039
21 godina, 4 veze, 2 partnera.
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 19:17   #1040
Quote:
kuroishijin kaže: Pogledaj post
Ma broj nije bitan, kvaliteta se traži
Tako mi rekoše
TheLady_22 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger