Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2008., 21:13   #41
A cuj,trebalo je i sa nekom lovom kupit oruzje za ratovanje,nije bas bilo dijamanata na bacanje,a neki zlocesti striceki iz sume sa bradama i crvenim zvjezdicama na šljemovima su vec naveliko zarili i palili po Hrvatskoj
_GrGa_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 10:04   #42
đede mraze...mi zaključili da su partizani pametniji...čak se i U2zwei i GaGo i The BiK Duper slažu...pa možeš zaključati temu...

unaprijed hvala!

UPRAVA
sajo034 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 19:10   #43
Kako bi Partizani bili pametniji od ustaša ... ja bih prije rekao dezorjentiraniji, jer se nisu borili za svoju domovinu, već za Jugoslaviju.

A najpametniji u WW2 su bili domobrani ... borili su se za svoju domovinu, a kad su vidjeli da gube rat, samo su promjenili stranu ili otišli kućama svojim obiteljima, nikakve zločine nisu činili za razliku od ustaša ili partizana, nisu bili zasljepljeni nekakvom kvazi ideologojom kao ovih dvoje, a vjerujem da su i kao ljudi bili obićniji i pošteniji.

U kraju odkud je moj otac; Partizani su uglavnom bili lopuže, a ustaše lokalni sileđije (naravno; prije rata) ... e sad ko je pametniji od ovih dvoje luzera, nebih se htio kladit
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 19:42   #44
moj je đed bio nekoliko puta u partizanima...nakon rata je presao na budizam...sad je neki poglavica na tibetu i slusa beatlese...po zadnjim informacijama do zuba je naoruzao tibetansku mladez i posalo ih da napadnu Kinu...bit ce udarile mu staracke pjege u glavu...
kutna garnitura is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 21:06   #45
glupo postavljeno pitanje-valjda bolji ratnici?
cinjenica je da je bilo i jednih i drugih losih i dobrih podjednako,ali je i cinjenica
da bi one ustase koji su se pokazali dobrim Hitler slao na front za SSSR.
Tako da su ustase i domobrani na balkanu bili losi ratnici.
Oni na fronti SSSR su bili dobri.
sony2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 10:18   #46
Quote:
sony2000 kaže: Pogledaj post
glupo postavljeno pitanje-valjda bolji ratnici?
cinjenica je da je bilo i jednih i drugih losih i dobrih podjednako,ali je i cinjenica
da bi one ustase koji su se pokazali dobrim Hitler slao na front za SSSR.
Tako da su ustase i domobrani na balkanu bili losi ratnici.
Oni na fronti SSSR su bili dobri.
i to je ono kaj kod hrvata ne valja...sve kaj valja odmah u gastarbajtere
sajo034 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 11:51   #47
evo našao sam snimke djeda

http://www.youtube.com/watch?v=gm6nNoipWFs

junak,a ne heroj
sajo034 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 14:11   #48
Quote:
sajo034 kaže: Pogledaj post
evo našao sam snimke djeda

http://www.youtube.com/watch?v=gm6nNoipWFs

junak,a ne heroj
Jadan djeda, utopio se...

http://www.youtube.com/watch?v=TW_aeOadt5Y

__________________
"Dođite brzo stop dovoljno mjesta za sve u bačvi ruma stop nema posla stop odlična plaća stop piješ cijeli dan stop ševiš cijelu noć stop požurite možda neće dugo trajati"
U2dva is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 14:39   #49
Quote:
U2dva kaže: Pogledaj post
Jadan djeda, utopio se...
nije,nije...dobro roni i hoda sa Nikolinom Pišek
sajo034 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 15:57   #50
Quote:
sajo034 kaže: Pogledaj post
nije,nije...dobro roni i hoda sa Nikolinom Pišek
Najbolji komadi su se uvijek čuvali za naše drugove..

Deda i Nikolina


__________________
"Dođite brzo stop dovoljno mjesta za sve u bačvi ruma stop nema posla stop odlična plaća stop piješ cijeli dan stop ševiš cijelu noć stop požurite možda neće dugo trajati"
U2dva is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 16:01   #51
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
Kako bi Partizani bili pametniji od ustaša ... ja bih prije rekao dezorjentiraniji, jer se nisu borili za svoju domovinu, već za Jugoslaviju.
Jugoslavija je bila njihova domovina od 1918'te, po tebi su se valjda trebali boriti za svabsku domovinu.
diseased is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 16:02   #52
sajo034 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 16:03   #53
ovaj mi se ugural između ovo je za U2zwei
sajo034 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 16:04   #54
ustase su definitivno bili gluplji, jer su se borili i umirali za silu koja ih je smatrala ljudima nize vrjednosti, zapravo majmunima.
diseased is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 21:32   #55
Quote:
diseased kaže: Pogledaj post
ustase su definitivno bili gluplji, jer su se borili i umirali za silu koja ih je smatrala ljudima nize vrjednosti, zapravo majmunima.
slažem se. samo to je nekome ovdje teško dokazati. ionako su Hrvati i Srbi za naciste bili jednaki kao i ostali slaveni...
Kurac od ovce is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 21:53   #56
Quote:
diseased kaže: Pogledaj post
ustase su definitivno bili gluplji, jer su se borili i umirali za silu koja ih je smatrala ljudima nize vrjednosti...
...pa su nas "pametni" partizani spasili i strpali u drzavu koja nas je smatrala ravnopravnima. To sto su nas vise od polovice sto pobili, sto pozatvarali, sto protjerali u inozemstvo, valjda nema veze.
Bitno da su oni ostvarili svoj cilj, Jugoslaviju. Zemlju ravnopravnih naroda u kojoj su jedni bili puno ravnopravniji. Zemlju koja je postala simbol propasti i stradavanja.

Docekati kraj zivota kao najveci pusionicar u povijesti svog naroda, valjda nema vece sramote i nesrece. Sve za sto su se borili otislo u krasni k....
I Jugoslavija, i bratsvo i jedinstvo, i komunizam...

Bog im je ocito dao ono sto su svojim zlocinima i zasluzili. Nesrecu i sramotu.
A sada "pametni" zive u nezavisnoj hrvatskoj drzavi.
Ha, ha mogu si mislit kako im je to bio cilj!!!
dobbyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 22:03   #57
Pa i NDH je otisla u krasni k.,svaka drzava otide u k. kad tad
Eto Sadam Husein je bio kapitalisticki diktator pa pobio mnogo ljudi
tako da nije kriv komunizam,i da smo izborili kapitalizam opet bi imali Bleiburg
sony2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 23:07   #58
Quote:
dobbyn kaže: Pogledaj post
...pa su nas "pametni" partizani spasili i strpali u drzavu koja nas je smatrala ravnopravnima. To sto su nas vise od polovice sto pobili, sto pozatvarali, sto protjerali u inozemstvo, valjda nema veze.
Bitno da su oni ostvarili svoj cilj, Jugoslaviju. Zemlju ravnopravnih naroda u kojoj su jedni bili puno ravnopravniji. Zemlju koja je postala simbol propasti i stradavanja.

Docekati kraj zivota kao najveci pusionicar u povijesti svog naroda, valjda nema vece sramote i nesrece. Sve za sto su se borili otislo u krasni k....
I Jugoslavija, i bratsvo i jedinstvo, i komunizam...

Bog im je ocito dao ono sto su svojim zlocinima i zasluzili. Nesrecu i sramotu.
A sada "pametni" zive u nezavisnoj hrvatskoj drzavi.
Ha, ha mogu si mislit kako im je to bio cilj!!!
kao prvo, da partizani nisu pobjedili upala bi crvena armija i usput bi jos ameri napravili dresden iz zagreba i splita.
a nakon toga bi nas podarili "antifastickoj" srbiji i nabili komplekse ko nijemcima.

kao drugo, "pola su nas pobili" na koga ti mislis s "nas", na ekstremne ustase ? otvorio sam bas temu na povjesti o zivotu u jugoslaviji i nitko se dosad nije pretjerano zalio, nije da je bio raj ali svi su slozni da je bilo i daleko od propasti, cak neki misle da im je bilo bolje nego danas, pa ti dalje prodavaj maglu

kao trece, ne zivimo u "nezavisnoj drzavi hrvtaskoj" nego u "republici hrvatskoj"

a cetvrto, titula "najvecih pusionicara u povijesti svog naroda" je rezervirana za ustase jer su svoj narod izdali i puzali pred "Herrenrasom" koja ih je smatrala pola-majmunima.
diseased is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 23:35   #59
Quote:
diseased kaže: Pogledaj post
kao prvo, da partizani nisu pobjedili upala bi crvena armija i usput bi jos ameri napravili dresden iz zagreba i splita.
a nakon toga bi nas podarili "antifastickoj" srbiji i nabili komplekse ko nijemcima.
Pa nego kome su nas podarili nego srboslaviji od koje smo se morali opet u krvi otarasiti..
A ameri su i sa partizanima napravili Dresden od Zadra, Zagreba, Slavonskog Broda..itd..



Quote:
titula "najvecih pusionicara u povijesti svog naroda" je rezervirana za ustase jer su svoj narod izdali i puzali pred "Herrenrasom" koja ih je smatrala pola-majmunima.
Mislim da je titula ''najveći pušioničar u povjesti svog naroda'' već odavno u rukama onih koji su se smatrali jugoslovenima..
Ustaše su se borili za Hrvatsku, koja danas postoji a tko se borio za Jugoslaviju, koja danas, gle čuda, ne postoji..bye bye

Eh deda deda, đaba ti i Nikolina...

__________________
"Dođite brzo stop dovoljno mjesta za sve u bačvi ruma stop nema posla stop odlična plaća stop piješ cijeli dan stop ševiš cijelu noć stop požurite možda neće dugo trajati"
U2dva is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 23:53   #60
Quote:
diseased kaže: Pogledaj post
kao prvo, da partizani nisu pobjedili upala bi crvena armija i usput bi jos ameri napravili dresden iz zagreba i splita.
a nakon toga bi nas podarili "antifastickoj" srbiji i nabili komplekse ko nijemcima.
Upravo to se i dogodilo, samo sto si ti iz vjerojatno takve obitelji i takvog okruzenja da to nisi osjetio.


Quote:
diseased kaže: Pogledaj post
kao drugo, "pola su nas pobili" na koga ti mislis s "nas", na ekstremne ustase ? otvorio sam bas temu na povjesti o zivotu u jugoslaviji i nitko se dosad nije pretjerano zalio, nije da je bio raj ali svi su slozni da je bilo i daleko od propasti, cak neki misle da im je bilo bolje nego danas, pa ti dalje prodavaj maglu
"nas" sam mislio na Hrvate. Ja nisam idiot da dijelim hrvatski narod na ustase i partizane. Kad netko ubije Hrvata, za mene je ubio Hrvata.

Potpuno shvacam, ne samo da neki misle da je bilo bolje u Jugoslaviji nego im je uistinu bilo bolje. Jedino sto su razliku cijene platili milijuni drugih Hrvata.


Quote:
diseased kaže: Pogledaj post
kao trece, ne zivimo u "nezavisnoj drzavi hrvtaskoj" nego u "republici hrvatskoj"
I tu si u pravu, ali Republika Hrvatska je u svim segmentima nezavisna drzava. Znam da vas to mnoge boli, ali nemorate to trpiti. Sloboda kretanja je ustavom zajamcena u nezavisnoj hrvatskoj drzavi. Ako nemate novaca za putovnicu, sa zadovoljstvom vam je financiram.


Quote:
diseased kaže: Pogledaj post
a cetvrto, titula "najvecih pusionicara u povijesti svog naroda" je rezervirana za ustase jer su svoj narod izdali i puzali pred "Herrenrasom" koja ih je smatrala pola-majmunima.
Objektivno gledano, bez ideoloskih predrasuda kakve vi nesretnici koristite, cini se da su ustase po trenutnom stanju stvari na nasim prostorima daleko uspjesniji od sumskih bandita.
Vi vec skoro cijelo stoljece lizete guzicu i puzite pred Srbima koji vas smatraju cijelim majmunima.


Ispricavam se svima na forumu sto sam se spustio na njegov nivo al' sta se moze, na ljutu ranu, ljuta trava...
dobbyn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:56.