Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2008., 15:05   #61
Quote:
Lili_ kaže: Pogledaj post
Moš' odmah posadit i jednu vrbu za sebe ...
Tužne li vrbe.....
boogyman is offline  
Old 05.12.2008., 15:12   #62
Al naučio sam nešto od krokodile,vidim da se lijepa naš hrvatska jezik i dalje razvija i nadopunjuje.Već su i politički krugovi Krokodiline političke opcije počeli koristiti taj moderan sleng.
Evo i u ekonomiji smo svjedoci nove terminologije južnog voća koju je revolucionarno uveo u svijet visoke politike naš obljubljeni premijer.
boogyman is offline  
Old 05.12.2008., 15:12   #63
Quote:
Pištolj doktor kaže: Pogledaj post
Tako je. To je jedna lijepa i vrlo poucna narodna haiku pjesma i ova tamo klokanka bi se trebala oprat u studencu jer Svabo ne voli smrduje dok mrduje.

....
Lili_ is offline  
Old 05.12.2008., 15:59   #64
Quote:
Lili_ kaže: Pogledaj post
Svoje Hrvatstvo, ovdje u kolijevci-Hrvatstva (Dalmaciji), mogu dokazati 476 godina unatrag.
To su likovi poput RiSa isto znali govoriti.
PonosRetajevih is offline  
Old 05.12.2008., 16:05   #65
.

Zadnje uređivanje Lili_ : 05.12.2008. at 16:57.
Lili_ is offline  
Old 05.12.2008., 16:07   #66
Quote:
Lili_ kaže: Pogledaj post
Krivo skorojevićevko, evo ti jedne domoljubne pjesmice iz moje Dalmacije koja se pjevala 1941.g. (čak i u tvojoj Jercegovini):

"Sjedi Mare na kamen studencu, stisla noge neda pič..e njemcu !!!"

Dakle teorija ti ne drži vodu ,osim ako nisi usrašojadnica iz neke vukojebine ... znam to je tamo amen (biti izabrana od njemca - pa makar i šepavog)...
jebo te gedžo u ta tvoja usta žvalava orjunaška.mi hrvati se palimo na njemice,hrvatice se pale na nijemce-i još se ponosimo time.haha..zamisli ti to.a
vuott is offline  
Received Infraction
Old 05.12.2008., 16:13   #67
Quote:
vuott kaže: Pogledaj post
jebo te gedžo u ta tvoja usta žvalava orjunaška.mi hrvati se palimo na njemice,hrvatice se pale na nijemce-i još se ponosimo time.haha..zamisli ti to.a
To o "paljenju" na nijemce i nijemice, važi samo za četničko/usraške iscjedke popt tebe čobanine (hrvatski izraz - pastir prefin je za takve četnike koji ovdje glume naše usraše radi "dolijevanja ulja na vatru" u HR )
I ne ispiri više ovdje ta svoja, šporka četnićka, usta u mojoj temi i na moje postove.
Gubi se, ti i tvoja orjuna u tri p.m.!!!

Zadnje uređivanje Lili_ : 05.12.2008. at 16:24.
Lili_ is offline  
Received Infraction
Old 05.12.2008., 16:16   #68
Quote:
Kiamos kaže: Pogledaj post
Ne,ne ... ova tema je "samo" dokaz koliko tangira one koji su mislili pod krinkom ljevice
lupiti po Vladi RH.

Uzalud vam trud (neo)usrašoidi/ce ...
daj ne seri.šta pod krinkom ljevice?znam da ste strašno perfidni-al niste valjda tako nisko spali da jednog svoga(reich miroslav) predstavljate kao usrašoida?!
a zna se o njemu puno više nego to ti u svojoj cionističkoj tikvi misliš.
vuott is offline  
Old 05.12.2008., 16:25   #69
Quote:
Lili_ kaže: Pogledaj post
To o "paljenju" na nijemce i nijemice, važi samo za četničko/usraške iscjedke popt tebe čobanine (hrvatski izraz - pastir prefin je za takve četnike koji ovdje glume naše usraše radi "dolijevanja ulja na vatru" u HR )
I ne ispiri više ovdje ta svoja, šporka četnićka, usta u mojoj temi i na moje postove.
Gubi se, ti i tvoja orjuna u tri p.m.!!!
hehe..boli te nešto-vidi se.vidi se,dijete.
a da si mi tu-sve bi ti kosti polomio.jer mi uvrede ne trpimo. znaš li?
vuott is offline  
Old 05.12.2008., 16:28   #70
Quote:
vuott kaže: Pogledaj post
daj ne seri.šta pod krinkom ljevice?znam da ste strašno perfidni-al niste valjda tako nisko spali da jednog svoga(reich miroslav) predstavljate kao usrašoida?!
a zna se o njemu puno više nego to ti u svojoj cionističkoj tikvi misliš.
Krivo folksdojčeru!!!
Koliko ja znam, dotični je folksdojčer, u koje su usrašoidi posebno zaljubljeni još od 1941. kad su se folksdojčeri ovdje prvi ustrojili, pod oružje - za Hitlera, kroz razne svoje "bezopasne" lovačke udruge poglavito širom Slavonije.

p.s.
a o tom tvom lomljenju mojih kostiju, prijetnje su to jednog jadnika koji se ustvari takve sudbine boji ali za samog sebe.

Zadnje uređivanje Lili_ : 05.12.2008. at 16:36.
Lili_ is offline  
Old 05.12.2008., 16:35   #71
Quote:
Lili_ kaže: Pogledaj post
Krivo !!!
Koliko ja znam, dotični je folksdojčer u koje su usrašoidi posebno zaljubljeni. 1941. folksdojčeri su se ovdje prvi ustrojili, pod oružjem - za Hitlera, kroz razne svoje "bezopasne" lovačke udruge poglavito širom Slavonije.
neće biti.ja imam informacije.to je igra.a još mi nije jasno-što ti radiš u toj igri. a dobro-tebi su draži gedže(jer si dalmatinska orjunašica-sve pet)a meni su draži volksdeutscheri(jer imam njemačke krvi). a miroslav reich,igrom slučaja,nije ni gedžo ni folksdojčer.on je židov-aškenaz. samo se s tim ne hvali javno.ništa čudno.obično se židovi ne hvale svojom pripadnošću,iako su toga svjesni.
za tvoju informaciju-u hrvatskoj,u zagrebu je djelovala cionistička organizacija,imali su vojnički organiziranu mladež(onako-fašistoidnog tipa)-bili su naoružani.crnokošuljaši židovski. tadašnja policija je muku mučila s njima.
vuott is offline  
Old 05.12.2008., 16:38   #72
Dokaz:
Quote:
vuott kaže: Pogledaj post
hehe..boli te nešto-vidi se.vidi se,dijete.
a da si mi tu-sve bi ti kosti polomio...

Gubi se folksdojčerski neo-fašisto, koji ovdje otvoreno i prijetiš lomljenjem kostiju.
Ovaj put proći ćete još gore nego 1941.-1948.
Mrš' iz moje teme van - đubre fašističko !!!

Zadnje uređivanje Lili_ : 05.12.2008. at 16:51.
Lili_ is offline  
Received Infraction
Old 05.12.2008., 16:44   #73
Quote:
Lili_ kaže: Pogledaj post
Krivo folksdojčeru!!!
Koliko ja znam, dotični je folksdojčer, u koje su usrašoidi posebno zaljubljeni još od 1941. kad su se folksdojčeri ovdje prvi ustrojili, pod oružje - za Hitlera, kroz razne svoje "bezopasne" lovačke udruge poglavito širom Slavonije.

p.s.
a o tom tvom lomljenju mojih kostiju, prijetnje su to jednog jadnika koji se ustvari takve sudbine boji ali za samog sebe.
a ti si zaljubljena u gedže,ili možda samo glumiš hrvaticu a zapravo si cionistkinja.kako uopće možeš sudjelovati u raspravi ako si nepismena.što ti to znači-"krivo folksdojčeru"?valjda se služimo nominativom a ne vokativom-"pije vodu kraljeviću marko".
šta ti to znači-"usrašoidi"-prvi put za to čujem?
P.S.hehe..ako baš hoćeš testirat moj strah od lomljenja kostiju(pa čije god bile) onda mi pošalji privatnu poruku u kojoj ćeš uredno navesti svoj broj telefona ili mobitela.
-a druga stvar-kažeš da smo mi(tko to mi?)posebno zaljubljeni u folksdojčere,nijemce. pa,dobro-ja imam njemačke krvi,baka mi je bila njemačkog porijekla-a krv nije voda.to je svakom pametnom jasno. a ti si zaljubljena,kao orjunašica-izdanak orjunaške familije-u gedže.pa,nemam ništa protiv toga-jer se o ukusima ne raspravlja.
vuott is offline  
Received Infraction
Old 05.12.2008., 16:56   #74
.
.
.
Pushiona ste, folksdojčeri + usrašoidi !!!
Nema vam ništa od tih vaših prosvjeda

ZAGREB - Natpis 'Otkazano' pojavio se na nekoliko plakata u Zagrebu kojima se poziva na današnji veliki prosvjed pod nazivom 'Stegnite vi svoj remen, bando lopovska'.

Budući da se prosvjed treba održati za nekoliko sati, ovo je jedan od posljednjih pokušaja protivnika prosvjeda da na taj način dezinformiraju sve koji su naumili popodne izaći na trgove glavnih gradova i dati svoju podršku generalnom nezadovoljstvu hrvatskih građana, komentiraju članovi i pokretači Facebook grupe i prosvjeda.

više na:
http://www.jutarnji.hr/vijesti/clana...2,5,,143873.jl[/
.
.
.p.s.
molim admina/moderatora da zakljuća ovu, već potrošenu, temu.
Hvala!
Lili_ is offline  
Old 05.12.2008., 17:01   #75
zanima me objašnjenje šta znači riječ-"neofašito"? jel to neka nova riječ ili govorite japanski ili ste se pomalo-zapjenili?
vuott is offline  
Old 05.12.2008., 18:26   #76
Poziv na okupljanje "onih koji namjeravaju tući prosvjednike"

OSIJEK - Samo nekoliko sati prije velikog prosvjeda "Stegnite vi svoj remen bando lopovska", koji je iniciran na Facebooku, na istoj toj internetskoj zajednici osnovana je i "Grupa za sve one koji namjeravaju tući prosvjednike 5.12.".

U opisu grupe stoji poziv "Ajmo svi u ovu grupu pa na trgove jajima, krumpirima, vodom po prosvjednicima, Ivo mi smo uz tebe". Grupa je do 14 sati imala ukupno 20 članova.

- Iz ovih stopa zovem policiju, ovo je pozivanje na nasilje! Neka se sad provjere profili ovih ljudi, kao što su se provjeravali i naši – užasnut je bio Jakša Matovinović, jedan od koordinatora grupe "Stegnite vi svoj remen bando lopovska". (Suzana Lepan/EPEHA)

http://www.jutarnji.hr/vijesti/clana...2,5,,143873.jl
Lili_ is offline  
Old 05.12.2008., 19:19   #77
Quote:
Lili_ kaže: Pogledaj post
Poziv na okupljanje "onih koji namjeravaju tući prosvjednike"

OSIJEK - Samo nekoliko sati prije velikog prosvjeda "Stegnite vi svoj remen bando lopovska", koji je iniciran na Facebooku, na istoj toj internetskoj zajednici osnovana je i "Grupa za sve one koji namjeravaju tući prosvjednike 5.12.".

U opisu grupe stoji poziv "Ajmo svi u ovu grupu pa na trgove jajima, krumpirima, vodom po prosvjednicima, Ivo mi smo uz tebe". Grupa je do 14 sati imala ukupno 20 članova.

- Iz ovih stopa zovem policiju, ovo je pozivanje na nasilje! Neka se sad provjere profili ovih ljudi, kao što su se provjeravali i naši – užasnut je bio Jakša Matovinović, jedan od koordinatora grupe "Stegnite vi svoj remen bando lopovska". (Suzana Lepan/EPEHA)

http://www.jutarnji.hr/vijesti/clana...2,5,,143873.jl
možeš se ti praviti pametna i klevetati forumaše,ali ne možeš promjeniti neke činjenice s kojima ćemo izaći u javnost.naime-radi se na tome da se suzbije facebook mafija i imam za to svoje pouzdane ljude. policija je dužna sankcionirat remećenje javnog reda i mira i ne zanima nas ko je folksdojčer a ko srbin pri tom.
cchater is offline  
Old 05.12.2008., 20:03   #78
Nitko se tu ne pravi pameten osim tebe i onog folksdojčera.
Ja sam samo prenosila tekst iz tiskovina i pripadajuće linkove i odavna zatražila blokadu ove teme jer je potrošena.
To je sve. "Ostalo", i to "in-vivo", imali ste na tv-u !
Lili_ is offline  
Old 05.12.2008., 20:57   #79
A kladim se da ste ih zdušno podržavali u naumu na početku. Čim ste saznali da su desno orjentirani ... ajmo mijenjat stranu ... dvoličnih ni ljudi

Još mi je bilo čudno kako nisu htjeli SDP bagru na svojoj govornici.




Btw. meni su sve simpatičniji
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Old 05.12.2008., 21:32   #80
Mislim da je vrijeđanja i kartoniranja za sada dosta... bar na ovakvim temama.
Johnny_B. is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:52.