Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2011., 14:21   #621
Hvala ti!!!
Miss Jones is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 15:09   #622
zna mozda koja od vas di mogu nac ovakvu boju? http://www.garnierusa.com/img/our_pr...1-700-pack.png
__________________
" Per Aspera Ad Astra. "
Anci_92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 22:39   #623
Da li je netko koristio Schwarzkopf Perfect Mousse boja za kosu u pjeni - crnu?!
Posto sama bojam kosu (koja je preko pola leđa) ovo mi se cini vrlo prakticni.
Voljela bih cuti nekoliko misljenja. Hvala.
__________________
"...cos everything is energy and energy is you and me..."
Kizti is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 18:35   #624
Može li mi netko pls preporučiti neku prirodno smeđu do tamnosmeđu boju, koja ne ispadne crno i NEMA CRVENI ODSJAJ Što god sam dosad probala, imalo je taj glupi crveni odsjaj I da, da ne isušuje jako kosu. Ne bih Palette.
Puzzled is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 00:07   #625
Syoss. Moja stara je dosad tri smeđe nijanse probala dok nije odlučila koja joj se najbolje sviđa i sve su bez crvenog odsjaja. E sad, druga stvar ako si ti prije imala crvenu kosu, onda nije čudo da se ne možeš riješit crvenog odsjaja.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 21:38   #626
Quote:
sunny_july kaže: Pogledaj post
Prirodnu boju meda sam ofarbala Palette tamna čokolada (G3) i rezlutat mi se sviđa pa me zanima koliko se ova boja ispire pošto svaki dan perem kosu? Hoću li kod sljedećeg farbanja trebati bojati samo izrast ili opet cijelu kosu? Prvi put sam se ofarbala pa ne znam previše o Palette bojama, a ni o drugim zapravo. Hvala
Nitko mi nema odgovor na ovo?
Dobro, nema veze, sad me zanima znate li za neku smeđu boju s ljubičastim odsjajem? Tražim po netu, al ne ide mi baš.. Odnosno nađem nijansu, al onda to bude neka stvarno žnj boja koju neću nigdje naći
sunny_july is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 19:03   #627
Smeđu s ljubičastim odsjajem teško. Jedino ak nađeš neku mahagonij nijansu koja na ljubičasto vuče ili na smeđu kosu hitiš ljubičasti preljev, onaj iz vrećice, onda bi ti vjerojatno samo odsjaj uhvatio, a boja ne.

Što se tiče farbanja, pa vidjet ćeš kak će se boja ispirat. Ako ti je izrast ogroman, a ostatak kose okej, onda farbaj samo izrast pa recimo svaka dva mjeseca sve, kad se boja baš ispere da se jako vidi.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 20:43   #628
Imam 4 pitanja.

1) U kojem omjeru se standardno najčešće stavljaju farba i hidrogen?
2) Što se dobije ako se u omjeru poveća farbe, a što ako se poveća hidrogena?
3) Ako farbu držim kraće ili dulje od propisanoga na glavi kakvi su stand.učinci?
4) Farbam se u svij.smeđe (7) i imam 2 bočice hidrogena, 6% i 9% i ne znam kojeg bi uzela pa kakav je učinak kojeg na kakvu kosu i podlogu? Kaj ak ih pomješam?

Hvala.
Kakve su vam farbe Academy (volhair)?
Maria_¤ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 08:14   #629
Quote:
Puzzled kaže: Pogledaj post
Može li mi netko pls preporučiti neku prirodno smeđu do tamnosmeđu boju, koja ne ispadne crno i NEMA CRVENI ODSJAJ Što god sam dosad probala, imalo je taj glupi crveni odsjaj I da, da ne isušuje jako kosu. Ne bih Palette.
Meni je dosad najbolje ispala keune, ni traga crvenom odsjaju. Sa palette sam se zeznula prije neki dan i nikad više, pretamna i sa crvenim odsjajem.
yvek is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 11:46   #630
Quote:
Maria_¤ kaže: Pogledaj post
Imam 4 pitanja.

1) U kojem omjeru se standardno najčešće stavljaju farba i hidrogen?
2) Što se dobije ako se u omjeru poveća farbe, a što ako se poveća hidrogena?
3) Ako farbu držim kraće ili dulje od propisanoga na glavi kakvi su stand.učinci?
4) Farbam se u svij.smeđe (7) i imam 2 bočice hidrogena, 6% i 9% i ne znam kojeg bi uzela pa kakav je učinak kojeg na kakvu kosu i podlogu? Kaj ak ih pomješam?

Hvala.
Kakve su vam farbe Academy (volhair)?
1. obično 1:1, jedino neke profi farbe u drugim omjerima ili one bez amonijaka (u neke od njih tipa Palette color&gloss, ide manje hidrogena nego farbe), ali sve ti je to navedeno kad kupiš farbu u uputama

2. ništa, barem ja nisam neku promjenu primjetila, osim u gustoći smjese

3. možda malo slabije primi, ali ovisi o kosi, farbi i sl. Na mojoj glavi je učinak isti držala ja farbu 20 ili 40 minuta.

4. Ovisi kakvo posvjetljivanje trebaš. 6% je neki standard koji dolazi u farbama za kosu i koristi se za posvjetljivanje nijansu, dvije, a 9% za cca. 3 nijanse. Ako ih pomiješaš, dobiješ nešto između, ali ovisi u kojem omjeru. Ako staviš više 9% dobit ćeš jače posvjetljivanje nego bi dobila sa 6%, ali manje nego bi dobila s čistim 9% i obrnuto, jel...
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 16:20   #631
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Smeđu s ljubičastim odsjajem teško. Jedino ak nađeš neku mahagonij nijansu koja na ljubičasto vuče ili na smeđu kosu hitiš ljubičasti preljev, onaj iz vrećice, onda bi ti vjerojatno samo odsjaj uhvatio, a boja ne.

Što se tiče farbanja, pa vidjet ćeš kak će se boja ispirat. Ako ti je izrast ogroman, a ostatak kose okej, onda farbaj samo izrast pa recimo svaka dva mjeseca sve, kad se boja baš ispere da se jako vidi.

Hvala ti
sunny_july is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2011., 19:51   #632
http://www.socap.hr/shop/data/produc...1222504985.jpg

htjela bi ovakvu boju kose, imam skroz svijetlo plavu.
jel ima koja takva slična druge marke koju mogu naći u dm-u?
i čisto informativno koliko košta od socapa ovakva farba?
m5forever is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2011., 19:48   #633
Quote:
Kizti kaže: Pogledaj post
Da li je netko koristio Schwarzkopf Perfect Mousse boja za kosu u pjeni - crnu?!
Posto sama bojam kosu (koja je preko pola leđa) ovo mi se cini vrlo prakticni.
Voljela bih cuti nekoliko misljenja. Hvala.

Koristila ju je moja mama i boja je užasna. Barem je njoj bilo. Uglavnom jako se ispire tako da poslje uopće ne bude crna nego neka slaba crna a odsjaja uopće nije bilo. I inače te boje u pjeni nisu baš nešto, savjetujem ti da ostaneš pri onim bojama.
maja-f is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 09:23   #634
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
1. obično 1:1, jedino neke profi farbe u drugim omjerima ili one bez amonijaka (u neke od njih tipa Palette color&gloss, ide manje hidrogena nego farbe), ali sve ti je to navedeno kad kupiš farbu u uputama

2. ništa, barem ja nisam neku promjenu primjetila, osim u gustoći smjese

3. možda malo slabije primi, ali ovisi o kosi, farbi i sl. Na mojoj glavi je učinak isti držala ja farbu 20 ili 40 minuta.

4. Ovisi kakvo posvjetljivanje trebaš. 6% je neki standard koji dolazi u farbama za kosu i koristi se za posvjetljivanje nijansu, dvije, a 9% za cca. 3 nijanse. Ako ih pomiješaš, dobiješ nešto između, ali ovisi u kojem omjeru. Ako staviš više 9% dobit ćeš jače posvjetljivanje nego bi dobila sa 6%, ali manje nego bi dobila s čistim 9% i obrnuto, jel...
Kako može biti svejedno stavim li više ili manje hidrogena u smjesu (odnosno farbe)? Ne čini li taj hidrogen da se boja ''primi'' (tj. kasnije teže ispire), osim što jasno posvjetljuje stvar? I kako je svejedno koliko dugo držim kad sam čitala da brojne cure drže kraće da recimo ne potamne previše (jer brojne smeđe nijanse ispadnu na kosi znatno tamnije nego je nacrtano)? Hvala na odg.
Maria_¤ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 19:20   #635
Quote:
Panda_W kaže: Pogledaj post
[CENTER]Tražim smeđu boju za kosu, onako svijetlo do srednje smeđu ali da je hladnog tona! ne one tople smeđe.. zna li netko koji proizvođač bi mogao imati tako šta?

Nešto slično ovome:
http://www.marieclaire.com/cm/realbe...28-0809-de.jpg

http://styleandbeauty.cult2.net/wp-c...brown_hair.jpg[/CENTER]
ja ovakvu nijansu tražim već duže vrime i nepostojeća je sve šta na kutiji izgleda tao to ispadne mi puno tamnije i još s crvenkastim odsjajem kad se malo ispere
ako je neko naša napokon ovakvu nijansu da je dobra i na kosi...nek javi!!!
__________________
"Leave the gun. Take the cannoli."
amali is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 19:46   #636
Quote:
Maria_¤ kaže: Pogledaj post
Kako može biti svejedno stavim li više ili manje hidrogena u smjesu (odnosno farbe)? Ne čini li taj hidrogen da se boja ''primi'' (tj. kasnije teže ispire), osim što jasno posvjetljuje stvar? I kako je svejedno koliko dugo držim kad sam čitala da brojne cure drže kraće da recimo ne potamne previše (jer brojne smeđe nijanse ispadnu na kosi znatno tamnije nego je nacrtano)? Hvala na odg.
Gle, ja sam ti odgovorila prema svojim iskustvima. Nek se još netko javi, al ovo je ono kak je meni ispadalo.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 19:49   #637
Ja koja sam sijeda mogu iz svojeg iskustva reći da to koliko sam držala farbu na glavi nije utjecalo na "tamnoću" boje....samo na to jel se primila za moje sjedine ili ne.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 20:04   #638
Tako i meni. A bome mi ni količina hidrogena nije utjecala na to kakva će mi boja ispast, jedino jačina hidrogena, naravno. Mislim, ovisi to od kose do kose, naravno...
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 21:28   #639
Pa meni je za izrast dosta pola tube....teško da sam svaki put sipala baš pola hidrogena...kao i da je bilo baš pola tube boje....a opet, ispalo je isto jer sam držala pola sata.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 16:12   #640
Zna li netko di se u Osijeku mogu i mogu li se uopće kupiti Wella Koleston boje?
__________________
Pazi što ćeš poželjeti, moglo bi ti se i ostvariti...
mademoiselle... is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:39.