Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2012., 16:01   #21
Na uputama pise da se ne koriste za vrijeme menstruacije.

Sent from my E10i using Tapatalk
June177 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2012., 22:22   #22
Pitanjce, dal se u ljekarni može kupiti aplikator za stavljanje vaginaleta?

gin. mi ih je dala, 3 u pakiranju ali ja to nikako ne mogu staviti, pa me zanima da li je uz pomoć aplikatora lakše? ovo mi je 1.put da ih koristim.
Ili da odem u ljekarnu i kupim kremu za vanjsko mazanje, hoće učinak biti isti?
__________________
La la la la
Minnie11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2012., 12:08   #23
Quote:
June177 kaže: Pogledaj post
Na uputama pise da se ne koriste za vrijeme menstruacije.

Sent from my E10i using Tapatalk
U mojim uputstvima pise da se koriste za vrijeme menstruacije dok je ginekologica rekla da ih ne koristim
...Honey... is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2012., 12:21   #24
Moj je meni rekao da ih mogu koristiti ako puno ne krvarim, jer da u protivnom nemaju učinka i da je to jedini razlog zašto se za vrijeme menstruacije u principu ne koriste.
flyingappletree is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2012., 12:55   #25
Quote:
...Honey... kaže: Pogledaj post
U mojim uputstvima pise da se koriste za vrijeme menstruacije dok je ginekologica rekla da ih ne koristim
Nevjerojatno :-D Evo imam upute ispred sebe "lijecenje Plimycol vaginalnim tabletama se ne provodi tijekom menstrualnog krvarenja..."


Sent from my E10i using Tapatalk
June177 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2012., 14:20   #26
ja ih upravo koristim i isto u uputama piše da se NE KORISTE za vrijeme menstruacije, a to mi je i ginekologica rekla.

mene zanima sljedeće: jel i vama to "ispadne" van, kak da se izrazim? onak mrvičasto, maloprije sam bila na wc-u pa sam skužila na papiru bijelo i mrvičasto, kao da se vaginaleta razmrvila. a gurnem duboko navečer prije spavanja i sve. nije mi jasno kako bi se to uopće i moglo održati unutra. koristila sam pred mjesec i pol gyno dactarin vaginalnu kremu i još neke vaginalete, isto bi idući dan sve sluzavo izašlo iz mene

a sad sam primjetila i crvenkasto/ružičastu boju, blagu doduše, al skuži se. otkud to? jest da mi je menga završila jučer pa da možda ima "ostataka" malo, ali nije to ta boja...

Zadnje uređivanje El Gato Félix : 20.11.2012. at 22:37. Reason: spajanje postova
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2012., 21:31   #27
Gasolina, normalno je da curi van
Sto se tice tragova krvi ne znam je li to normalno, ali i meni je tako bilo.
Ana77Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 19:09   #28
bila sam danas prvi put na pregledu zbog gljivica i dobila sam te vaginalete plimycol, i sad me zanima trebaju li se one namociti u vodi prije upotrebe jer sam procitala da se neke vaginalete namoce dok za ove nista ne pise ni u uputama ni drugdje, hvala
bbasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 20:04   #29
Quote:
bbasm kaže: Pogledaj post
bila sam danas prvi put na pregledu zbog gljivica i dobila sam te vaginalete plimycol, i sad me zanima trebaju li se one namociti u vodi prije upotrebe jer sam procitala da se neke vaginalete namoce dok za ove nista ne pise ni u uputama ni drugdje, hvala
malo ih namoči pod mlazom tople vode jer se teže tope, ali opet ne tako teško kao npr. canesten.
__________________
"Ljudska je glupost institucionalizirana i poticana od društva, a svaki oblik borbe protiv nje unaprijed je osuđen na propast." - Krleža
rossi79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 15:24   #30
ja niti jedne nikad nisam močila, niti mi je to ginić rekao, niti je to pisalo na uputama.
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 15:29   #31
Ja sam opet sve močila, čak i rojazol vaginalete koje su neke masne, ko da su od voska. Lakše se uguraju ako su mokre i počnu se prije rastapati, tako da sumnjam da močenje može naškoditi.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 18:16   #32
Mogu li se plimycol vaginalete kupiti bez recepta u ljekarni i ako da,koliko kostaju? Koristila sam i njih i kremu preporukom ginekologa i svrbez i peckanje su mi prosli.. Ali kupila bih jos jednu kutiju cisto da budem sigurna
Maksi99 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:59.