Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2019., 19:41   #1
Solomonska magija

Eh, eto, da se i ja javim.

Uglavnom, ništa posebno, zanima me ima li tko na sajtu da se bavi ceremonijalnom magijom - Solomonovi pečati, planetarni pentakli, Goethia? Taman nešto istražujem u zadnje vrime, izgleda mi dosta dobro, a ti stari grimoriji uglavnom drže vodu.
totels is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2019., 13:07   #2
Evo mogu ti ja odmah reci sve bitno o tome. Nikakva magija, pa ni solomonska, nema nikakvu bazu u znanosti, ne moze biti dokazana, ne moze nista promjeniti. Gubis vrijeme ako se s time mislis "ozbiljno" baviti, a ak je za zabavu, ok, siroko ti polje.

Mogu jos kako pomoci?
BramaFix is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2019., 13:25   #3
Quote:
totels kaže: Pogledaj post
Eh, eto, da se i ja javim.

Uglavnom, ništa posebno, zanima me ima li tko na sajtu da se bavi ceremonijalnom magijom - Solomonovi pečati, planetarni pentakli, Goethia? Taman nešto istražujem u zadnje vrime, izgleda mi dosta dobro, a ti stari grimoriji uglavnom drže vodu.
Bavih se, šta te zanima?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2020., 17:51   #4
Quote:
totels kaže: Pogledaj post
Eh, eto, da se i ja javim.

Uglavnom, ništa posebno, zanima me ima li tko na sajtu da se bavi ceremonijalnom magijom - Solomonovi pečati, planetarni pentakli, Goethia? Taman nešto istražujem u zadnje vrime, izgleda mi dosta dobro, a ti stari grimoriji uglavnom drže vodu.
Nešto o tome pisao sam davne 2008. godine na ovom podforumu pa možeš pogledati na temi Salomonov ciklus, većinom s naglaskom na razvoj grimorija iz tzv. Salomonovog ciklusa.

https://www.forum.hr/showthread.php?t...hlight=salomon

O Goeciji imaš na ovom linku, također jedna od tema s podforuma:

https://www.forum.hr/showthread.php?t...hlight=salomon
__________________
Čovjek ne može poludjeti kad vidi đavla, zato što prije nego što ga prizove, on mora već biti lud.
zuni9 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:06.