Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2016., 00:12   #41
Kako je kod vas, ima li novosti...?
Mademoiselle_92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 09:21   #42
Draga Cupanka, nadam se da ste vi i vaše životinjice dobro! Želim vam blagoslovljen Božić , puno zdravlja, sreće i uspjeha u 2017!!!!!
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 22:41   #43
Dragi nasi, dobro smo ali u velikoj guzvi, imamo novosti ali sve vam napisem nakon blagdana jer sam duzna jos i obracun i svasta nesta
Za sad Vam samo zelim pozeljeti Sretan Bozic i Novu Godinu od sapica i od mebe, neka vam se ispune sve vase zelje i da budete zdravi i veseli
Tipkamo se uskoro
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 02:34   #44
Evo nas konačno, najprije ću staviti račune

Kutija je potrgana jer su Arci i Malena morali u autu probati jel valja šta ta hrana -.-"





Žao mi je što izgleda neuredno i ne vidi se kako treba ali teško je poslikati kad su računi, pogotovo od Mullera i Dm-a veliki a ovdje je dozvoljena određena veličina slike, no nadam se da se bitno ipak vidi.
Donaciju smo dobili od sljedećih forumašica :Mademoiselle_92 (120 kn) , Arie, onna1 ( 200 kn ) , Mala Khala (100 kn ) , R.C 100E , Hermes Birkin
Molim vas da se ne ljutite što ne znam tko je točno koliko uplatio obzirom da je prošlo dosta vremena a i bilo je nešto donacija i na fejsu, nadam se da sam točno napisala za ove koje jesam.
Znači od tih novaca su sterilizirane mace, plaćen put do veta, kupljena hrana, čekamo još jednu naruđbu hrane da stigne i taj račun stavim odmah.

Ja vam se najiskrenije ne mogu dovoljno zahvaliti, hvala vam od sveg srca na svemu

A sad novosti

3 mace sa tavana su udomljene i to ne biste vjerovali, u zajednički dom...ja sam još van sebe iskreno, imam i slike iz novog doma, stavim ih čim ih obradim

Još jdna novost je ta da sad imamo na skrbi 4 psa, na Novu Godinu mm i ja krenuli smo u goste, no na izlalzu iz Martinaca mm je spazio malog psića kako uplašeno prilazi vrlo prometnoj cesti, naravno stali smo, no mali je pobjegao ispod čuprije u cijevi, otprilike 3h smo ga pokušavali uloviti, što je bilo dosta teško obzirom da je uplašen bježao od nas a auti su svako malo jurili brzo na cesti, najviše me strah bilo da ne podleti pod auto, to si nikad ne bih oprostila...i tako malo po malo, nekako smo ga mm s jedne, ja s druge strane kanala pritisnuli i konačno ulovili....Bože što je smrdio
Bili smo sutra dan kod veta, naravno i očekivano, čipa nema, ja sam odmah oglasila po stranicama dali ga netko traži, nitko se nije javio i tako mi sad imamo još jedna usta za hraniti....
Ako imate fejs možete pogledati slike i kratki filmić spašavanja
Budem i ovdje stavila slike da vidite kakav je to mali medonja šjatki

Eto toliko za sad, ako sam nešto zaboravila, slobodno me posjetite i molim vas, nemojte Vi nas zaboraviti, brojimo 4 psa i 11 maca na skrbi, trebamo vašu pomoć !

Veliko hvala
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 03:23   #45
Naravno da sam našla još računa...




Ima i od ranijih mjeseci



cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 03:31   #46
Ovako je krenulo..






A ovako završilo


Kod veta

cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 03:36   #47
Čim sam vidjela da nema rep, tj ima mali batrljčić, molila sam se u sebi da nema čipa...







Ja se toplo nadam da će maleni brzo osvojiti nečije srce i otići u svoj zauvijek dom
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 23:02   #48
Kako nam naručena hrana sa Zooplusa ne dolazi danas već 9 dan, a po onome što vidim kad kliknem praćenje pošiljki, još dugo neće, pri kraju smo sa hranom i morali smo u kupovinu, najavljuju opet snijeg i nevolje pa sam im kupila dosta mokre hrane u nadi da će ipak za koji dan doći i suha sa Zooplusa pa da nastavimo tempom, mokra samo nedjeljom jer drugačije bi bankrotirali :/

Oko 100 paštetica i par vrećica za mace ( 1,90 kn) i 15-ak velikih pašteta za pse ( 5,90)= 241,90 kn Ako bi netko htio poslati donaciju, bila bih zahvalna....puno nas je, i papamo dosta


Taman dok sam obrađivala slike, jave mi se udomljene tavanske mace, pa evo i njih u svom toplom domu



Zadnje uređivanje cupanka : 10.01.2017. at 23:14.
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 08:06   #49
Super da su mace ostale skupa!!!! One se jako naviknu jedne na druge i sretne su kada ostanu skupa ( osobno iskustvo!!!!). Moja mala Khala ima isto tako mali repić , obzirom da je udomljena da 5 mjeseci a prije toga je bila dva mjeseca kod volonterke mislim da je joj je to prirodno, odnosno vidjela sam slike austrijskog pinča koji isto ima takav repić ( ona tako slično i zgleda, kako ova vaša dva psića ali samo sa kratkim repićem). Uplatiti ću 100 kn za hranu.
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 12:48   #50
čupanka jesi li dobila šta za one stvari koje sam ti poslala?
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 00:30   #51
Quote:
mala khala kaže: Pogledaj post
Super da su mace ostale skupa!!!! One se jako naviknu jedne na druge i sretne su kada ostanu skupa ( osobno iskustvo!!!!). Moja mala Khala ima isto tako mali repić , obzirom da je udomljena da 5 mjeseci a prije toga je bila dva mjeseca kod volonterke mislim da je joj je to prirodno, odnosno vidjela sam slike austrijskog pinča koji isto ima takav repić ( ona tako slično i zgleda, kako ova vaša dva psića ali samo sa kratkim repićem). Uplatiti ću 100 kn za hranu.
Da, teta koja ih je udomila se dosta namučila oko socijalizacije, ali sad je ok, nije idealno ali je dobro.
Dobro je što su "vezane" pa se nije morala još i s time bakčati da ih navikavati jednu na drugu, žao mi je što nije uzela i četvrtu, ali ne može, i ovo joj je muž jedva dopustio (sad ih ne bi dao ni za šta na svijetu-tako ona kaže, a ja sam to odmah znala )

Puno hvala na donaciji <3

Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
čupanka jesi li dobila šta za one stvari koje sam ti poslala?
Draga Lola, nisam, planiram aukciju na forumu kad malo otopli jer mi je nezgodno voziti se do pošte, daleko je a kod nas slabo čiste cestu :/

Naletili smo na akciju u Konzumu 50 kn
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 19:19   #52
Stigla konačno hrana sa Zooplusa, lopatica za wc a grebalicu smo dobili od Zooplusa uz kupljenu hranu



Puno vam hvala dragi naši na vašoj velikoj pomoći
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 21:53   #53
Malo uživamo u snježnim radostima







cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 21:40   #54
Medo zica prijevoz iz Os do Zg gdje ga ceka njegova zauvijek obitelj, ako mozete pomoci, javite mi se u inbox, hvala
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 02:59   #55
Medo nam je u petak otputovao u Zg u svoj zauvijek dom i odmah nam se javio

Naravno, prvo što je napravio u novom domu


Kako je iz relativno mirnog mjesta došao u buku, bojao se obaviti nuždu vani pa se malo uneredio unutra, pa je dobio plenicu


Već drugi dan je bilo puno bolje tako da pelenice više ne nosi


I porukica od udomiteljice koja me je baš dirnula


A ja zahvaljujem svima Vama, od sveg srca
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 08:30   #56
:jump ing:
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 23:48   #57
Red radosti tri reda tuge...takav je valjda zivot...jedna zivotinjica je otisla u svoj sretan dom, a danas, kad mi je trebao biti sretan dan, jer kazu da su na rodendan sretni dani, jedna maca je otisla u svoj vjecni dom...
Mile, najstariji macak sa hranilista, poginuo je danas na cesti ispred moje kucice....tuga i bol su jedva podnosljivi....nebo je dobilo jos jednog macjeg andela, a ja sam izgubila dio sebe...na ovo se jednostavno ne mozete naviknuti, koliko god puta da se desilo, bol je jednaka, a boli vraski
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 23:55   #58
Uzasno mi je zao.
Nitko se na to ne bi trebao naviknuti. Drzi se.
-Animal- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 09:58   #59
RIP
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 07:37   #60
Još nisam došla k sebi od posljednjeg nemilog događaja a već je miletovo mjesto zauzela druga maca...ne u mom srcu, barem ne za sad...
Za ovo mačulence mi je dojavljeno prije nekog vremena, no kako mi nije blizu, zamolila sam gospođu kod koje je malena dolutala, da ju zadrži, naravno, na apele se nitko nije odazvao (kasnije sam saznala da je malena i prije oglašavana da joj se traži smještaj, no ništa), jučer smo konačno otišli po nju, mala maca od kojih 4mj.
U međuvremenu sam saznala da je maca imala svoje ljude ali su ljudi odselili i ostavili je pa se sirota snalazila kako je znala, kod gospođe je došla sva uljepljena ljepilom za štakore, tako da ju je ona kupala i šišala, no još uvijek ima poljepljenih dlaka, stomačić je veliki a ima i šugarce u uhicama.

Još se nije opustila i pokazala svoj karakter, no po riječima gospođe, jako je mirna i umiljata maca (bila je i Candy takva kad ju je mm donio, no već nakon par sati se pretvorila u divljakušu koju ću jako teško udomiti )

Evo ljepotice


cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:28.