Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2010., 19:06   #21
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Kak znas da je Trn i Laktasi?Ja cula ova sad kuhala je u okviru Lausa....
Ma samo nagađam

Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Neka Banja luke
Jest da se ni ne vidi Bluka
Onaj Kolac u okviru dezerta ja sam cesto pravila dok mi se nije zgadilo i predobar je al jaaaaako zasitan....
I meni je kolač u okviru dezerta dobar, a ovi okviri predjela i gl. jela ništa posebno
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 19:06   #22
Sutra oko 11 i 15 mislim...
Ma ova danas sve vec imala pripremljeno....
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 19:25   #23
e onda mogu sutra pogledat
beautiful_garbage is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 18:37   #24
U okviru salate

A u okviru atmosfere Bosanci su me totalno razočarali, ja sam uvijek mislio kako su oni dobri domaćini, topli, srdačni kad ono svaku večer sve gore i gore, ustegnuti, komorna atmosfera, u nedostatku komunikacije stalno jedni druge pitaju jel dotični umoran...
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 21:13   #25
Jest,a sva im je emisija neka ustogljena i ko na silu...pocev od voditeljica,pa preko kandidata....Atmosfera ko na pogrebu....A kad krenu komentarisat na kraju i davat ocjene nikad kraja....droge li drobe i drobe..........gluposti.....
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 23:08   #26
nisam cula to u okviru salate a jesu vecinom ukoceni, ali bilo ih je i opustenih i pricljivih
beautiful_garbage is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 18:56   #27
A jesu ovi Bosanci stidni ljudi....
Ovaj Marinko ne zna dvi progovorit...
Predjelo mi je bas bilo super.Jednom sam jela to i bilo mi je mrak,al ono u okviru glavnog jela i onaj desert mi se nije svidlo..
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 23:09   #28
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Ovdje su svi dobri,nevivi i naivni....
Haha baš to

Toliko imaš dojam da smo "slični" sa Bosancima a onda kada vidiš ovakve neke emisije dobiješ dojam - WTF, gdje ovi žive. Mislim, nije mi namjera nikoga vrijeđat ali taj ton razgovora između ljudi, teme o kojima razgovaraju .. stvarno je malo .. hm, čudan Ljudi su totalno ukočeni, svima se sve sviđa, razgovaraju o temama gdje tko radi, kakva je "plata" tamo i da li je redovita .. ne znam, čudno mi je to sve. Ili ja uvijek naletim na tako neke čudake

Al bolja mi je ona druga njihova kulinarska emisija sa OBN-a, sad se ne mogu sjetiti imena .. format sličan onoj sa našeg RTL-a gdje ekipa kuhaju zajedno pa onda ovi kao to isprobavaju, ocjenjuju bla bla ..
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 07:32   #29
Ma oni meni izgledaju ko da im je neko utjero strah u kosti od ekipe snimatelja,tonaca.....
Pa cim nesto kazu ili se nasale odma pogledaju tam iza ko da se boje da ce ih neko klepit po glavi...
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 18:39   #30
a a la carte, gledala sam to, bila su neka trojica i samo su se zezali, mislim da ni ne znaju kuhat, mozda je to i bit emisije a marinka nisam gledala, vidjela sam teletinu ispod saca i one korpice, onaj sinoc je isto dobio dobre ocjene, mislim da ce pobijedit...i tako, ja bih ono sve probala, sad mi se jede i ovaj biljanin kolac al ko mi je kriv sto ne znam kuhat i kao da sad traje krace
beautiful_garbage is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 18:42   #31
i nismo mi bosanci toliko cudni samo ispred kamere, televizija je cudo
beautiful_garbage is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 18:46   #32
A vid ove voditeljice,samo mase skvrcenim rukama...Ajme sto je iritantna....Ona druga je puuuuno bolja i prirodnija,a ovoj bi kosu pocupala jer cjelu emisiju dok je ona tu moram okrenut i ne mogu gledat pripremu
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 19:25   #33
samo mase skvrcenim rukama i mene nervira, cak i kad neko progovori dok kuha, ona prekida i ubacuje se ali evo odmorit cemo se sedam dana od nje
beautiful_garbage is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 20:16   #34
Ona ko smor u kuhinji,samo lupeta gluposti i namece se tamo po kuhinji i smeta brate...Ona je za pjevaljku a ne za kuinju....
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 11:59   #35
ja nekad pogledam.kad bude repriza danju,nikad ne uhvatim? ma meni je to tako neugodno gledat,bude mi neugodno radi njih kak je njima neugodno pred kamerama..pa i 4.dan im isti neugodnjak ko 1.u vz5 alo su opušteniji,kansije puno.jesam rekla da mi je neugodno?
marinella is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 19:26   #36
jesi,jesi..
Ma ko ukakani su...
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2010., 18:35   #37
U okviru je dobilo konkurenciju. U ulozi glavnog jela....
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 12:51   #38
zeljka pobijedila a nisam gledala u ponedjeljak ali nema veze, bas mi jelijepa pa neka je pobijedila
beautiful_garbage is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 21:13   #39
Ja sam gledala ponedeljak i cetvrtak...ovo ostalo nisam....A ubij me ak se sjecam sta je kuhala....
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2010., 11:21   #40
Quote:
beautiful_garbage kaže: Pogledaj post
zeljka pobijedila a nisam gledala u ponedjeljak ali nema veze, bas mi jelijepa pa neka je pobijedila
Ma vraga je lijepa, baš me je živcirala. Prijavila se u emisiju kako bi reklamirala onaj k.. na glavi što ga sama radi. Svoju web adresu je valjda milijun puta htjela spomenuti
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:44.