Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2014., 15:53   #4921
Pitanja za Chello- se dugo ceka ak tam klopamo? Jel guzva? Isli bi s klincem pa ne znam koliko ce njemu bit zabavno cekati...
micek-jerry is offline  
Old 20.09.2014., 11:57   #4922
chello je dobar za dostavu, al sam ambijent za ručati tamo u lokalu je loš. još uz to sa djetetom, ne bi preporučila
rock on... is offline  
Old 20.09.2014., 12:29   #4923
Vagabund ?! Molim komentar nekog tko je bio, hvala !
techno is offline  
Old 20.09.2014., 14:38   #4924
Chateau des Jardins

Konačno sam i treću zagrebačku mlinac-style pizzu probala.

Dakle: vruća, veeeliks. Tijesto savršeno (pardon: mlinac savršen ). Baš kak treba, naglasila sam da cijenim malo crnog po rubovima. Uzela s mozzarellom i bukovačama. Ne znam... rajčica je "grupirana" po pizzi, vuče mi na paradajz konzervu, iako nije jako slana. Ne mogu uopće definirati, ali ne paše mi. Možda zato jer nije po svuda razmazana, pa je prenaglašen taj okus...moguće da su dijelom pelati, dijelom konzerva i nikak mi se to ne sviđa.

Mozzarellu nisam praf ni osjetila i moram priznati da Karijola (ak se nije kaj promijenilo u zadnjih godinu dana ili kolko već nisam bila) definitivno stavlja puno više mozzarelle i od Dukse i Chateaua.

Generalni dojam: nisam ostala paf, nekak mi je sve skup nedorečeno. Vvjerojatno ću se vratiti zbog odličnog tijesta, možda probati bijelu s mozzarellom i šampinjonima. Na takvu bi trebali staviti više..

Cijena: 42 kune.
__________________
-
"There is no love sincerer than the love of food."
o-killed is offline  
Old 20.09.2014., 17:04   #4925
Mi kod Žaca bili zadovoljni količinom mozzarele i finim paradajzom (meni bi, doduše, dobro došlo mrrrvicu više paradajza) pa možda tamo da probaš mlinac-pizzu?
Nisam vidjela kakva je jer smo mi i ostatak gostiju jeli normalnu, obično tijesto, ali svi sastojci su odlični pa bi mogla biti i ta tanka pizza.
Možda da ih nazoveš i pitaš jel ta tanka mlinac-pizza...
Mada im je normalna pizza isto fino tanka, samo rubovi bucmasti.
tweetee is offline  
Old 20.09.2014., 17:17   #4926
Ma u biti pizzu jedem jako rijetko. Sva ta kruhasta klopa mi je u stvari bezveze... preko 10 godina nisam uopće jela pizzu, onda sam skužila Karijolu i jela je baš često. Onda mi je počela čudno sjedat, pa su nakon fiskalizacije i smanjivanja PDVa digli cijene i to mi je baš diglo živac.
U zadnjih dvije godine pojela sam po pizzu u Karijoli, Duksi, Rimu i ovo danas. Od Žaca je mama naručila i veli da joj je odlična bila, tak da će mi vjerojatno doć na red jednom. Jedino kaj je Žac i od Karijole skuplji, čini mi se...
__________________
-
"There is no love sincerer than the love of food."
o-killed is offline  
Old 20.09.2014., 20:41   #4927
Mihita

Nisam bio već par godina tamo pa da pitam ovdje prije nego s ekipom odem tamo, kakva je sad pizza u Mihiti u Dubravi?
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Old 20.09.2014., 22:32   #4928
Quote:
o-killed kaže: Pogledaj post
Ma u biti pizzu jedem jako rijetko. Sva ta kruhasta klopa mi je u stvari bezveze... preko 10 godina nisam uopće jela pizzu, onda sam skužila Karijolu i jela je baš često. Onda mi je počela čudno sjedat, pa su nakon fiskalizacije i smanjivanja PDVa digli cijene i to mi je baš diglo živac.
U zadnjih dvije godine pojela sam po pizzu u Karijoli, Duksi, Rimu i ovo danas. Od Žaca je mama naručila i veli da joj je odlična bila, tak da će mi vjerojatno doć na red jednom. Jedino kaj je Žac i od Karijole skuplji, čini mi se...
Ne volim kruhaste pizze, al Žacova nije kruhasta. Tanka je vjerojatno još dalje od kruhaste

Ni ja često ne jedem pizzu, pogotovo ne u zadnjih godinu dana otkako izbjegavam gluten jer sam potvrdila da je gluten to što me muči godinama... al povremeno, vrlo rijetko, pojedem nešto s brašnom jer volim i fino mi je, iako znam da će mi biti zlo
tweetee is offline  
Old 21.09.2014., 03:20   #4929
Quote:
techno kaže: Pogledaj post
Vagabund ?! Molim komentar nekog tko je bio, hvala !
Nis posebno. Ukusna miješana. Slavonska tak tak.
Quote:
rock on... kaže: Pogledaj post
chello je dobar za dostavu, al sam ambijent za ručati tamo u lokalu je loš. još uz to sa djetetom, ne bi preporučila
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Pitanja za Chello- se dugo ceka ak tam klopamo? Jel guzva? Isli bi s klincem pa ne znam koliko ce njemu bit zabavno cekati...
Ne čeka se dugo. Ako se dijete oce zabavljat pobogu uzmite pizzu za van i vodite ga u lunapark. Inace u Chello idem zbog hebene pizze a ne da buljim u akvarij sa strane ili u sliku nekakvu
Havoc123 is offline  
Old 21.09.2014., 07:52   #4930
Quote:
tweetee kaže: Pogledaj post
al povremeno, vrlo rijetko, pojedem nešto s brašnom jer volim i fino mi je, iako znam da će mi biti zlo
Eh da, ljubav je bol...
__________________
-
"There is no love sincerer than the love of food."
o-killed is offline  
Old 26.09.2014., 16:30   #4931
Ekipa, trebam preporuku za dostavu u Novom Zagrebu, Sopot. Fala :*
=DJ= is offline  
Old 26.09.2014., 17:35   #4932
Možda jedna od one dvje na Laništu .. kako li im je ono ime ..
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Old 26.09.2014., 18:37   #4933
Quote:
=DJ= kaže: Pogledaj post
Ekipa, trebam preporuku za dostavu u Novom Zagrebu, Sopot. Fala :*
Quote:
Buraz kaže: Pogledaj post
Možda jedna od one dvje na Laništu .. kako li im je ono ime ..
napoli, fianona i paesano (koji se pokvario) = lanište.
A1, 6 = središče
DeeJay Dee is offline  
Old 26.09.2014., 18:52   #4934
kaj nije i chello nedavno otvorio u novom zagrebu novi lokal? u tom slučaju bi njih stavio prije svih gore nabrojanih
Levistej is offline  
Old 26.09.2014., 21:17   #4935
Kad smo već u Novom Zagrebu, kakva je pizza u Coloniji u Travnom?
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Old 26.09.2014., 21:21   #4936
Jedna je pizzeria u Zg vrijedna spomena. Duksa...

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
hukers is offline  
Old 26.09.2014., 21:22   #4937
[QUOTE=hukers;51677841]Jedna je pizzeria u Zg vrijedna spomena. Duksa
hukers is offline  
Old 26.09.2014., 22:29   #4938
Mi uzimamo iz Fianone i pizza je ok.
Ali bas to, samo ok, nista posebno, ako si gladan, najedes se i to je to.
I meni fali vec dugo postena pizzerija u N.Zagrebu, prije mi jedno vrijeme bila dobra u Jumbolini, ne znam sto je na kraju s tim, jel jos zatvoreno?
The unforgiven is offline  
Old 26.09.2014., 23:57   #4939
Quote:
Levistej kaže: Pogledaj post
kaj nije i chello nedavno otvorio u novom zagrebu novi lokal? u tom slučaju bi njih stavio prije svih gore nabrojanih
Je, ali imaju poprilično malen radijus dostave, ni do pola N.Zagreba.
=DJ= is offline  
Old 27.09.2014., 21:15   #4940
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Nisam bio već par godina tamo pa da pitam ovdje prije nego s ekipom odem tamo, kakva je sad pizza u Mihiti u Dubravi?
Odlična kao i uvijek!

Baš smo je danas jeli
*darcy* is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:57.