Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2012., 22:08   #61
Quote:
LelaSt kaže: Pogledaj post
Podignnit cu ponovo temu,mi sad trazimo ogradicu za stepenice, za kucu, vidili smo da ima u Bauhousea, al problem je sto je najveca 1,13m a nama treba 1,5 metar.
MOze pomoc, ako tko zna gdje bi mogli potraziti ili neki savjet, ako je imao veliki prostor za ograditi.
Tih u Lidla nema, a obisli smo sve ove "uardi sam" ostale ducane... (Baumax, BricoStore...)
imaš u Lesnini i Kiki ali je cijana oko 500 kn, mi smo se namučili sa tom ogradicom...imali iz Bauhausa (preko njmaškala kupili) i bilo je totalno nepraktično jer se mora šarafiti svaki put kad se otvara ogradica...na kraju mi je stolar morao napraviti leisnu i staviti drugačiji otvor, to me isto koštalo 200 kn dodatno
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 22:41   #62
Da li netko zna može li se ova ogradica iz Lidla (Safety 1st) montirati tak da se stave dvije jedna do druge? Treba nam za 150 cm. I jel jednostavna za korištenje?
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 23:25   #63
Dragi roditelji, ako će kome biti od koristi, opet ih ima u LIDL-u ovih dana.

http://www.lidl.hr/cps/rde/xchg/lidl...ndex_25574.htm
Walpurgas is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 12:39   #64
Moze li mi netko reci da li ovih ograda bude u rijeckom Lidlu ,da ne idem bezveze? Hvala
__________________
2011. Stigla nam nasa srecica!
silky88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 15:15   #65
Moze li mi netko preporuučiti ogradicu koja bi se dala montirati na kruzne stepenice (dakle one koje idu oko stupa kruznog promjera) bez busenja.
Je li ova lidlova takva?

Stepenice ovako nekako izgledaju, posudjena slika s neta, ali slicne su


Ili trazim nemoguce ?
eruditio is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2013., 19:50   #66
Da se i ja nadovežem na ovu temu, tj.na zadnji post. Imam potpuno isti problem tj.te kružne stepenice i ne mogu nigdje nači ogradu za njih. Da li je netko vidio ili zna kako bi je bilo najbolje napraviti?
Hvala!
Hello_Kitty is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2013., 20:50   #67
najbolje ti je dati radit od stolara, tako sam ja...kod mene nisu kružne stepenice nego obične ali isto sam imala problem jer je s jedne strane zid a s druge rukohvat...

prvo sam se bila zeznula pa kupila pogrešnu, ničemu nije služila na kraju mi je stolar napravio za 200 kn

imate isto one skupe u lesnini i kiki po 500 kn, ne znam dali bi one bile o.k.
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2013., 22:43   #68
Problem je sta niti sa jedne strane nema zid da se usarafi a takvih nema nigdje za kupit. Dala bi ja stolaru da napravi ali se u konstrukciju stepenica ne smije nista busiti pa nemam uopce ideju sta napraviti
Hello_Kitty is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 09:25   #69
Kome treba danas ima u Lidlu safety 1st zastitnih ograda za stepenice,cijena 180 kuna
__________________
2011. Stigla nam nasa srecica!
silky88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 15:23   #70
Evo vidim neke cure pitale za zastitnu ogradu za stepenice koje su u krug, ili-kao moja situacija, stepenice koje idu uz zid a duga strana je otvorena tj. inox ograda je,dakle nemoze se busiti u zidu nista.

Vjerojatno ste to vec nabavile ali mozda nekom drugom posluzi. Mi smo takvu ogradu po svuuuda trazili,ne samo da se nema jedna strana di zaserafit vec nisam ni htjela nista busit na stranu di je zid.

Nasla sam takvu ogradu u Pikapolonici (Bubamara kod nas), ograda je 80eur +svaki nastavak,produzetak ako kome treba je 20eur 15cm.

Ograda se samo stisne,tj zategne da stoj cvrsto i naslanja se na zid sa nekim gumicama da krajevima (da ne sklizne i ne osteti zid) tako da zid,ograda..ostaju netaknuti kad se skine ograda. Ima vise tih nastavka gumenih,meni je trebao ravan za na zid i neki u obliku slova V za na okruglu sipku od ograde da lijepo sjedne nutra sipka i ne tako se ograda nemoze pomaknut Da ne raspravljam previse evo slike od ograde iz marketa (Ok ova je cjela na zidu al kad se promjene nastavci ide i na ograde) Jedina mana je sta kad se ogradica otvori dole na stepenici ostaje ona sipka,to je naravno zato sta se ograda ne serafi u zid pa je nesto mora drzat skupa,jel..

http://nakup.pikapolonica.com/otrosk...24013283000038
__________________
Nemoj samo mislit,reci!
Pink Mosquito is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 07:32   #71
Ja sam uzela Lidlovu ogradu, s jedne strane je zid a s druge ograda,ali sam problem riješila jednom ravnom lajsnom koju sam učvrstila na ogradu i onda sam imala gdje zakačiti ogradu.I onako od udaraca (i kad mali trese) pobjegne s vremenom i od zida.Jednostavna je za korištenje,samo je treba pri zatvaranju zamahnut da upadne jezičak jer ako polako dižeš i spuštaš ne uhvati zakačku već samo do pola pa je jednom moj mali u trešnji i otvorio. Ali mogu je pohvaliti jer stoji već 2,5 godine i u svakodnevnoj je upotrebi.
__________________
MOJ ALBUM
Jolanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2015., 12:34   #72
Pozdrav svima! Podizem temu- imam curicu 4 godine i treba mi zastitna ogradica za balkonska vrata. Imate li preporuku za neku ogradicu koja je visoka, da budem sigurna da ju ne moze preskocit pomocu stolca? Vidjela sam neke ali su do 75 cm visine a to mi je nisko nekako... Hvala
Lenkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2015., 12:49   #73
Quote:
Lenkica kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Podizem temu- imam curicu 4 godine i treba mi zastitna ogradica za balkonska vrata. Imate li preporuku za neku ogradicu koja je visoka, da budem sigurna da ju ne moze preskocit pomocu stolca? Vidjela sam neke ali su do 75 cm visine a to mi je nisko nekako... Hvala
Mi smo kupili u ikei prije par mjeseci, ali je visina isto tu negdje. Ne znam imaju li visu.
Liana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2015., 12:38   #74
Quote:
Lenkica kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Podizem temu- imam curicu 4 godine i treba mi zastitna ogradica za balkonska vrata. Imate li preporuku za neku ogradicu koja je visoka, da budem sigurna da ju ne moze preskocit pomocu stolca? Vidjela sam neke ali su do 75 cm visine a to mi je nisko nekako... Hvala
Mi imamo iz ikee i iz lidla, ali ni jedna nije napravljena da ju uz pomoc stolca ne bi mogla preskociti
listopad14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 12:34   #75
Evo i nas u fazi stavljanja ogradice. Uzet ćemo ju u Lidlu ili Ikei. Možete mi, pliz, reći kako se montiraju te ogradice - se treba bušit zid ili...?
__________________
Panta rhei...
Sola is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 22:03   #76
Mi imamo neke kaj smo kupili u Lesnini i za njih je trebalo busiti zid.
Ne znam kakve su ove iz Lidla i Ikee.
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2018., 14:19   #77
Malo da osviježim temu, kupio netko ogradice nedavno?
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2018., 06:28   #78
Quote:
peachwoman kaže: Pogledaj post
Malo da osviježim temu, kupio netko ogradice nedavno?
Bile su u Kauflandu, mi uzeli jednu, jednu imamo iz Lidla, iste su.
__________________
cura
beba
profesorka87 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:47.