Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fotografija > Fotoaparati i oprema

Fotoaparati i oprema Tvornica fotografija

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2012., 19:53   #2801
Da odgovorim sama sebi, pomogao je reset. No, još ne znam zašto je do toga došlo in the first place.
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 20:40   #2802
obično bude od slabe baterije
__________________
Prof. Farnsworth:"Everyone's always in favor of saving Hitler's brain. But when you put it in the body of a great white shark, ooohh! Suddenly you've gone too far!"
CrniDjuro is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 20:49   #2803
Tak si nekak i ja mislim.
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 18:18   #2804
Quote:
CrniDjuro kaže: Pogledaj post
zeiss ikonta će postić 100-400$ samo ako je kupac ili bedast ili je aparat potpuno obnovljen i presložen. Šansa da ti mjeh ne pušta svijetlo je nula, a šansa da ti shutter ne radi kako spada je 3/4. U objektivu je obično prašina i gljive + coating se skine čim ga ružno pogledaš. No kad se sve to posloži i coatign ne ošteti previše onda je to fin folder.
ikonta otisla za odlicnih 1700, ispostavilo se da je bila potpuno ispravna.
__________________
Album
taz_devilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 19:16   #2805
odlično za tebe, kažem, još nisam vidio ikontu sa ispravnim shutterom i bez rupa na mjehu. Ovo je valjda prva u 50 godina
__________________
Prof. Farnsworth:"Everyone's always in favor of saving Hitler's brain. But when you put it in the body of a great white shark, ooohh! Suddenly you've gone too far!"
CrniDjuro is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2012., 12:30   #2806
kakve su mi šanse da na hrv. oglasnicima nađem neki y/c telac normalne cijene? 135 ili 200 mm recimo...
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2012., 16:13   #2807
Neko prodaje kakav kompaktniji rangefinder a da nije sovjetski ili glomazan?

Zadnje uređivanje croreiki : 14.12.2012. at 16:13. Reason: typo
croreiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2012., 20:54   #2808
štajaznam, yashica lynx 5000? al iskreno, to je veličine om4 sa 50tkom. Manje je od Yashice electro 35, u svakom slučaju...
__________________
Prof. Farnsworth:"Everyone's always in favor of saving Hitler's brain. But when you put it in the body of a great white shark, ooohh! Suddenly you've gone too far!"
CrniDjuro is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2012., 21:25   #2809
Quote:
CrniDjuro kaže: Pogledaj post
štajaznam, yashica lynx 5000? al iskreno, to je veličine om4 sa 50tkom. Manje je od Yashice electro 35, u svakom slučaju...
cekaj, manja je? sto nije to ista velicina
croreiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2012., 22:20   #2810
Quote:
croreiki kaže: Pogledaj post
cekaj, manja je? sto nije to ista velicina
ne, electro 35 je šira i niža i iste debljine; sveukupno je veća. Možda mi se kasnije navečer da pofotkat ih zajedno pa ti pokažem...
u svakom slučaju lynxica je gro bolje napravljena.
__________________
Prof. Farnsworth:"Everyone's always in favor of saving Hitler's brain. But when you put it in the body of a great white shark, ooohh! Suddenly you've gone too far!"
CrniDjuro is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 09:19   #2811
Btw, Đuro, PX625 baterija imaš u Praxisu za neku siću, a bome ih imaju i u Baterije Zagreb.

PX675 je ono kaj je potencijalno zajebano za zamjeniti.
elkarrde is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 09:34   #2812
Poštovani

Jer ima tko u Zg za popravak analognih fotića? Imam dva Zenit 11 od kojih bi se lako sastavio jedan potpuno ispravan i odličan. Naravno, da se isplati. Možda bih se i ja upustio, ali fali mi alat, a onda nužno kod otvaranja (silvanja) ostaju ružni zarezi.

Hvala i pozdrav
tompaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 20:17   #2813
Pitanje za ekipu iz Zadra?

Di je najbolje razvijati i skenirati c/b negative? U foto Vijeke?

Tamo san kupija color film i skuzija da je u Praxisa 3 puta jeftinije. Pa sam naručio nekoliko c/b da isprobam koji mi je najbolji.
Kod foto vijeke su mi rekli da je razvijanje i skeniranje 20 + 15 kn.
Rolling_thunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 20:24   #2814
Quote:
Rolling_thunder kaže: Pogledaj post
Pitanje za ekipu iz Zadra?

Di je najbolje razvijati i skenirati c/b negative? U foto Vijeke?

Tamo san kupija color film i skuzija da je u Praxisa 3 puta jeftinije. Pa sam naručio nekoliko c/b da isprobam koji mi je najbolji.
Kod foto vijeke su mi rekli da je razvijanje i skeniranje 20 + 15 kn.
Ja ti imam doma rotacioni skener. Skenira više nego dobro. Imam i kompletnu tamnu komoru, ali c/b razvijanje ti je u stvari gušt raditi sam.
baribb is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 20:35   #2815
Quote:
baribb kaže: Pogledaj post
Ja ti imam doma rotacioni skener. Skenira više nego dobro. Imam i kompletnu tamnu komoru, ali c/b razvijanje ti je u stvari gušt raditi sam.
Da i mislin raditi sam razvijanje ali možda za početak da par filmova razvijem ipak kod nekoga tko ima iskustva a ne da ja zajeb...

Ipak neman ja ništa iskustva sa razvijanjem filmova.
Rolling_thunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 09:58   #2816
Quote:
Rolling_thunder kaže: Pogledaj post
Da i mislin raditi sam razvijanje ali možda za početak da par filmova razvijem ipak kod nekoga tko ima iskustva a ne da ja zajeb...

Ipak neman ja ništa iskustva sa razvijanjem filmova.
Kako misliš steći iskustvo da daš razviti film u foto studio?
jedino da nađeš nekoga tko razvija doma pa vidiš uživo kako se to radi.
mislavf is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 16:16   #2817
Quote:
mislavf kaže: Pogledaj post
Kako misliš steći iskustvo da daš razviti film u foto studio?
jedino da nađeš nekoga tko razvija doma pa vidiš uživo kako se to radi.
Ma mislo sam da ne sjebem ovih prvih pet-šest filmova koje sam kupio da vidim koji će mi najviše odgovarati. Da sam siguran da je do filma a ne do mog razvijanja. Pa bi poslije pomalo počeo vježbati.
Rolling_thunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 17:36   #2818
Ima netko za preporucit ili prodat analogni Canon SLR za par stotina kuna? Ne mora biti neki uber, ekstra.. bitno mi je samo da radi.
Idem ubrzo na jedno malo kratko putovanje po selima i zabitima.. pa bi htio opalit i koju fotku na film.. poneki portret i sl. a kako vec imam solidne Canon EF L objektive ne isplati mi se "ulagat" u drugi sustav ili mount.. pa trazim najjeftinije rijesenje.
Hvala!
smarinovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 17:52   #2819
oću ti posudit, ako ne misliš kupovat?
__________________
ajde mala brzo gaće svuci,još od minhena nosin ga u ruci
spiderwoomen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 21:56   #2820
našao na oglasniku prefora minoltu Vectis S-100 za malu lovu i sav oduševljen gledam kakvo je to čudo i onda vidim da koristi aps film. jel se to imalo isplati? onako, za gušt...
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:46.