Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2014., 18:50   #961
Nisam to videla, izgleda demanti, po običaju, u medijima prošao neopaženo...
Ovde, naravno ako dobro razumem tekst, Milliyet ponavlja tu priču navodeći da je haber o tome odjeknuo kao bomba. Update je od jutros koliko sam videla.
U centru im je, inače, termin prikazivanja, te radnja 12. boluma...
Želim da sam loše razumela, da cela priča nije istina.

Našla nešto. Nije negiran događaj. Produkcijska kuća navodi da oni nemaju veze s tim, da nisu njihovi uposlenici pod sumnjom, već bla bla.

Zadnje uređivanje Bhea : 11.09.2014. at 18:59.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 19:26   #962
E onda sam ja pogrešno shvatio. Mislio sam da su demantovali vijest.
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 19:26   #963
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
Čitajući haber setila sam se rečenice İstanbul adamı yutar / Istanbul guta ljude, na koju sam naišla nebrojeno puta do sada, netom iz usta Ibrahima Celikkola (kroz pero Ayse Arman).
Ako je istina, a deluje da jeste, barem nije prećutano, zataškano...
Strašna vijest. A ovo mi je bome jeziva rečenica, jako jeziva.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 09:00   #964
Izgleda za se još uvijek ne može naći kanal za seriju Murata i Cansu..Kažu kako je propao Kurt Seyit i Sura niko neće seriju snimanu u dalekoj prošlosti http://televizyongazetesi.com/cansu-...5#.VBKJ5MKSxxB
Elem, možda nije članak 100% tačan, ali nešto 100% nije ok. Endemol ne može nikako početi ni sa snimanjem prve serije za koju imaju kanal, i to se čini se odgađa, trebala biti prva sedmica u septembru, pa onda Erkan rekao druga, a evo će je druga i ništa...
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 09:53   #965
Nekako imam dojam da ovi u Endemolu cekaju da se sva ova euforija oko pocetka nove sezone dizija smiri, ukine sta se ima ukinuti i da onda na miru pocnu sa snimanjem. Ili to ili Erkan 'oce slagat
Salauka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 09:58   #966
Quote:
Salauka kaže: Pogledaj post
Nekako imam dojam da ovi u Endemolu cekaju da se sva ova euforija oko pocetka nove sezone dizija smiri, ukine sta se ima ukinuti i da onda na miru pocnu sa snimanjem. Ili to ili Erkan 'oce slagat
Ne mislim da Erkan laže, nego da njemu lažu, ovi Endemolci
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 12:51   #967
Eccho Rigths, distributer za internacionalno tržište prodao je seriju Ezel u Afriku i Indiju. U Ghani i Tanzaniji će biti emitovana na tv kanalu Viasat dok su Indijici otkupili prava na rimejk

Viasat 1 Ghana je počeo s najavama https://www.facebook.com/74978761331...type=1&theater

Iz Echo Rightsa kažu se broj zemalja koje su otkupile seriju ili prava na remake popeo na 80.

Također Ezel je prva tur. serija prodata u Afriku

http://www.c21media.net/eccho-sells-ezel-to-africa/
http://www.worldscreen.com/articles/display/46679
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum

Zadnje uređivanje S.N.O.B : 16.09.2014. at 13:00.
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 14:48   #968
Ibrina nova djevojka,Sinem Kobal zajedno s Selmom Ergec i Bennu Yildirmlar snima novu seriju Gonul Isleri i postavila je na svom facebooku prvu najavu https://www.facebook.com/Sinem.Kobal
https://www.youtube.com/watch?v=Riw6l1c4-7A
femir1 is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 13:12   #969
Prema pisanju raznih portala, TMC'ova nova serija "Gönül İşleri" koja uskoro kreće na STAR TV (a Femir linkala tanıtım) je za sladokusce i poznavaoce izražajne glume uspjela pridobiti dva muška imena, svojevrsne doajene TR glumišta. Radi se ni manje ni više o Fıratu Çeliku & Aliju Ersanu Duruu! Mislim da će serija doživjeti veliki uspjeh nošena na krilima ovih glumačkih gromada.

Na forumu znam najmanje jednu fanicu koja će pobožno pratiti spomenuti dizi, a to je Xavi.
(Ja ću se šlepat uz nju.)

Hmda.. Ma volimo te mi, merak etme!


I njemu smiješno...
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 17:07   #970
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
Prema pisanju raznih portala, TMC'ova nova serija "Gönül İşleri" koja uskoro kreće na STAR TV (a Femir linkala tanıtım) je za sladokusce i poznavaoce izražajne glume uspjela pridobiti dva muška imena, svojevrsne doajene TR glumišta. Radi se ni manje ni više o Fıratu Çeliku & Aliju Ersanu Duruu! Mislim da će serija doživjeti veliki uspjeh nošena na krilima ovih glumačkih gromada.
onome koji je spojio ova dva velikana Turskog glumista ... i ja cu s vama gledat
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 11:25   #971
Pokrenuo se "Endemol".

http://izleyiciplatformu.com/haber/3...k-kareler.html



Cevdet Mercan juče započeo snimanje serije "Paramparca" (Nurgül Yeşilçay i Erkan Petekkaya).Biće emitovana na Star TV.

Prvi video snimak...
http://www.youtube.com/watch?v=rtwhR5cNW90


Zadnje uređivanje Jocuska : 18.09.2014. at 11:36.
Jocuska is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 20:39   #972
Uskoro na Kanalu D počinje serija Şeref Meselesi


Fragmani za prvu epizodu http://video.kanald.com.tr/serefmese...Fragmani/25980

Quote:
Şeref Meselesi yakında Kanal D'de!
Kanal D’nin başrollerini; Kerem Bürsin, Şükrü Özyıldız, Yasemin Allen, Şükran Ovalı, Burcu Biricik, Alma Terziç, Taner Turan, Uğur Uzunel, Baki Çiftçi, Kağan Uluca, Sezin Bozacı, Hakan Salınmış, Şebnem Doğruer, Ahmet Dizdaroğlu, Şerif Erol ve Tilbe Saran’ın paylaştıkları, merakla beklenen yeni dizisi “Şeref Meselesi”nin çekimleri büyük özenle ve hummalı bir şekilde devam ediyor.

Yapımını D Yapım’ın, yapımcılığını E. Ayşe Durmaz’ın üstlendiği, yönetmenliğini Altan Dönmez’in yaptığı, çekimlerine Ayvalık’ta başlanan ve İstanbul’un Balat semtinde devam eden dizinin konusu şöyle;

Yiğit (Kerem Bürsin) ve Emir (Şükrü Özyıldız) iki kardeştir. Yiğit çekici, hovarda ve dışadönük bir gençken,Emir Yiğit'in aksine dış görünüşünden ziyade aklına güvenen, zeki ve çalışkan bir gençtir. Her ne kadar dünyaları zıt olsalar da, birbirine çok bağlı bu iki kardeşin dünyaları, önce dedelerinin, ardından da babalarının ölümü ile altüst olur. İstanbul’da yeni taşındıkları mahallenin soğuk ama can yakan güzeli Sibel (Yasemin Allen) her iki kardeşin de gönlünü çelerken, genç kızın yakın arkadaşları, Derya (Şükran Ovalı) ve Kübra (Burcu Biricik) da ilk görüşte kendilerini Yiğit’in cazibesine kaptıracaklardır.

Sürükleyici hikayesi ve kuvvetli oyuncu kadrosu ile izleyicilerin yeni ekran gözdesi olmaya aday “Şeref Meselesi” yakında Kanal D’de!

Dizinin yapım ve oyuncu kadrosu da şöyle:
Yapım : D Yapım
Yapımcı : E. Ayşe Durmaz
Yönetmen : Altan Dönmez
Senaryo Uyarlama : Seray Şahiner
Uygulayıcı Yapımcı : Ebru Sakal
Görüntü Yönetmeni : Orkun Çatak
2.Yönetmen : Gökçen Usta Çaylar
Müzik : Salvatore Riccardi
: Yıldıray Gürgen
Sanat Yönetmeni : Aynur Topalak
Oyuncular : Kerem Bürsin (Yiğit Kılıç), Şükrü Özyıldız (Emir Kılıç), Yasemin Allen (Sibel), Şükran Ovalı (Derya), Burcu Biricik (Kübra), Alma Terziç (Gül), Taner Turan (Sadullah), Uğur Uzunel (Selim), Baki Çiftçi (Ender), Kağan Uluca (Nihat), Sezin Bozacı (Neriman), Hakan Salınmış (Hakkı), Şebnem Doğruer (Fatma ), Ahmet Dizdaroğlu (Ayhan), Şerif Erol (Hasan) ve Tilbe Saran (Zeliha)
Meni izgledaju kao zanimljiva ekipa,samo je pitanje kakva će radnja biti,ovaj sažetak ne otkriva previše.Do sada sam gledala Kerema i Yasemin,ali su mi ovko na prvu jako simpatični i Şükrü i Şükran,imaju skoro pa ista imena
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 09:22   #973
Nova serija "Aşkın Kanunu" (Zakon Ljubavi) dolazi uskoro naTRT1.
Producent Erol Avcı TMC Film, redatelj Çağatay Tosun, scenario Sema Ali Erol
Glavne uloge tumace Mustafa Üstündağ i Ceyda Düvenci.
Ovo je prica o bracnom paru Çetin i İpek. Oboje su policajci, i serija pocinje tako sto zele da se razvedu. Cetinova mama je presretna sto ce se rijesiti snahe, ali na zajednickom zadatku, ponovo se zblizavaju i ljubav pobjedjuje.

preveden 1. fragman

TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 09:35   #974
Ijao, pa ovo je komedija.
Kad pocinje, kad pocinje?
biljanap is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 09:56   #975
I moja reakcija je bila slična.
Uskoro kažu, nema više info za sada.
Glumci, režiser, žanr...
Malo fotki.



PS.
Zna li se ko igra Cetinovu mamu, da ne tražim, nadam se neka vrsna komičarka?
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 10:19   #976
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
PS.
Zna li se ko igra Cetinovu mamu, da ne tražim, nadam se neka vrsna komičarka?
Ona mi je savrsena za tu ulogu. Ali ona sigurno nije. Nadam se da je neka dobra glumica u pitanju.
Njih dvoje su mi pun pogodak.
biljanap is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 16:51   #977
merhaba herkesi
znam da upadam ko padobranac.
al jednostavno ne mogu da odolim a da ne pitam.
dal ima ikakve nade da neka od nasih balkanskih tv stanica odkupi seriju Hatirla Sevgili??
kad vidim koje su se sve serije odkupile ne kontam zasto ta serija nije odkupljena.
a mogu reci da je kvalitetnija od vecine serija koje su bile prikazane kod nas.
glumacka ekipa je izvrsna (cansel elcin,feride cetin,okan yalabik,beren saat,berk hakman,belcin belgin i drugi...)
iskreno se nadam da ce se naci neka tv stanica koja ce jednog dana odkupiti tu seriju.
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 02:32   #978
Quote:
biljanap kaže: Pogledaj post
Ona mi je savrsena za tu ulogu. Ali ona sigurno nije. Nadam se da je neka dobra glumica u pitanju.
Meni je na um bila pala Nur Sürer, ali i ona snima drugu seriju, Bana Artık Hicran De. Dobar izbor bi (mi) bila i Seray Gözler, ali i ona snima, Aşktan Kaçılmaz.
Kakogod, i ja se nadam nekoj vrsnoj glumici, komičarki.
Quote:
biljanap kaže: Pogledaj post
Njih dvoje su mi pun pogodak.
Slažem se. On imam sjajnu komičarsku žicu, koliko se sećam i ona, pa još ako su se uklopili... milina.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 03:07   #979
Ajme, slucajno cujem ovaj haber za Baburovu novu seriju. Pa to se mora gledati.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 11:15   #980
Quote:
witch69 kaže: Pogledaj post
Nova serija "Aşkın Kanunu" (Zakon Ljubavi) dolazi uskoro naTRT1.
Producent Erol Avcı TMC Film, redatelj Çağatay Tosun, scenario Sema Ali Erol
Glavne uloge tumace Mustafa Üstündağ i Ceyda Düvenci.
Ovo je prica o bracnom paru Çetin i İpek. Oboje su policajci, i serija pocinje tako sto zele da se razvedu. Cetinova mama je presretna sto ce se rijesiti snahe, ali na zajednickom zadatku, ponovo se zblizavaju i ljubav pobjedjuje.

preveden 1. fragman

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...ee83d337ee600b
Oooooo, gledanje je obavezno, i to još komedija! Super
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:35.