Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2017., 08:52   #921
A naočale su da bolje vidi...što?
__________________
Prokletstvo na način jedne forumašice: "Ostani u svom znanju".
Notfunny is offline  
Old 16.12.2017., 09:41   #922
Quote:
dct4 kaže: Pogledaj post
Jutro, probaj s yogom. Ozbiljno mislim

https://thechive.files.wordpress.com...rip=info&w=600
A razmišljao sam već o tome, ali uzme puno vremena to. Ove 10 min dnevno vježbe su taman ono što mi treba.
Nego šta ovim yadnim ženama nabijaš komplekse s tim pičkamy?
kukuruza zlatko is offline  
Old 16.12.2017., 09:44   #923
Quote:
kukuruza zlatko kaže: Pogledaj post
A razmišljao sam već o tome, ali uzme puno vremena to. Ove 10 min dnevno vježbe su taman ono što mi treba.
Nego šta ovim yadnim ženama nabijaš komplekse s tim pičkamy?
kompleksi su tu, ja ih samo promatram, nit nabijam nit odbijam. Sve u svrhu naučnih istraživanja
dct4 is offline  
Old 16.12.2017., 09:59   #924
Quote:
kukuruza zlatko kaže: Pogledaj post
A razmišljao sam već o tome, ali uzme puno vremena to. Ove 10 min dnevno vježbe su taman ono što mi treba.
Nego šta ovim yadnim ženama nabijaš komplekse s tim pičkamy?
Tebe se zaista lako čita

Nezanimljivo.
__________________
Prokletstvo na način jedne forumašice: "Ostani u svom znanju".
Notfunny is offline  
Old 16.12.2017., 10:28   #925
Pricali ste nesto o viber grupama...



Totalno mogu zamisliti Ingrein u ovoj situaciji.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Old 16.12.2017., 10:33   #926
oj, deste sta sam propustila?

pijem kafu, moram u teretanu, ne da mi se, ko i uvek. sto me naravno nece spreciti da odem i pretvorim se u superzenu makar na sat vremena.
darling is offline  
Old 16.12.2017., 10:49   #927
Quote:
darling kaže: Pogledaj post
oj, deste sta sam propustila?

pijem kafu, moram u teretanu, ne da mi se, ko i uvek. sto me naravno nece spreciti da odem i pretvorim se u superzenu makar na sat vremena.
Krivo. Tamo si nitko i ništa da bi ostatak vremena bio super

Odoh u kupovinu.


Btw, propuštaš odgovoriti na moja pitanja
__________________
Prokletstvo na način jedne forumašice: "Ostani u svom znanju".

Zadnje uređivanje Notfunny : 16.12.2017. at 11:55.
Notfunny is offline  
Old 16.12.2017., 11:05   #928
Quote:
dct4 kaže: Pogledaj post
kompleksi su tu, ja ih samo promatram, nit nabijam nit odbijam. Sve u svrhu naučnih istraživanja
gospon doktor

Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post
Tebe se zaista lako čita

Nezanimljivo.
Prekul si za mene, odma si me pročitala.
kukuruza zlatko is offline  
Old 16.12.2017., 13:10   #929
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Pricali ste nesto o viber grupama...



Totalno mogu zamisliti Ingrein u ovoj situaciji.
Buahahahaha
Bogme ja jos nisam tako hrabra
__________________
I have seen the whole of the Internet
Ingrein is offline  
Old 16.12.2017., 15:24   #930
Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post
Krivo. Tamo si nitko i ništa da bi ostatak vremena bio super
nije, tamo sam uvek kraljica, a u zivotu kako kad. danas, na primer, nisam.
darling is offline  
Old 16.12.2017., 15:52   #931
Quote:
darling kaže: Pogledaj post
nije, tamo sam uvek kraljica, a u zivotu kako kad. danas, na primer, nisam.
Evo, što se mene tiče dajem ti dozvolu da i na rekri budeš kraljica, danas bar :klap:
Kako ste vaše visočanstvo?
Znam, nekad sam fin
dct4 is offline  
Old 16.12.2017., 18:40   #932
Podborki Ii

Eto nije vam sudjeno da se samo tako rijestie mene i mojih podborki peripetija.

Daklem ako je netko vidio gdje ima djecjih zenski air maxica ? Ako netko zna da ne tabanam od shoping centra do shoping centra. Te airmaxice su kao neka zaraza.


Drugo inhalator. Imam ga ali pretpostavljam da untra idu nekakva ounjenja mirisi sto vec. Gdje se to kupuje? Ayin ti ne moras odtovarati.
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Old 16.12.2017., 19:25   #933
https://shoebedo.com/hr/outlet/undefined?brand=9

Ovo je link na outlet (nema puno brojeva), ali imaš i normalnu ponudu. Sve ok s dostavom.
fuj is offline  
Old 16.12.2017., 20:21   #934
Quote:
darling kaže: Pogledaj post
nije, tamo sam uvek kraljica, a u zivotu kako kad. danas, na primer, nisam.
Ajde, dobro
__________________
Prokletstvo na način jedne forumašice: "Ostani u svom znanju".
Notfunny is offline  
Old 16.12.2017., 22:52   #935
Evo malo me sram napisati jer sam mislio da se to u nasem gradu vise ne dogadja, ali ako dolazite u zagreb, ne sjedajte u taksije ispred zeljeznickog kolodvora. Vozite se cameom eco taxijem ili uberom.

Daklem stigao sam do kolodvora sa dvije velike vrecice kisobranom, i punim ruksakom na ledjima. Tramvaja nije bilo jedno 10 min, a na stanici je bila guzva kao na kincertu rolling stonesa. I tak zakljucim damslijedecih x tramvaja necu uci, a i nakon tiga je upitno. I rekoh taksi je pojeftinio do kvatrica ne moze bitintako skupo.

Dodjem do likova ispred kolodvora, pitam tko je prvi, a lik za kojeg sam mislio da je prvi me pita a dokle idem.

Tu mi je vec lagano poceo padati mrak za oci, velim kvatric a on se neckajuci pristane.

Krenemo mi, i do krizanja branimirove i subiceve je na taksimetru bilo 30 kn, a cifre su se naocigled okretale. Pitam ja njega koliko im je start veli on 16kn, da bi trebalo biti i vise jer je sad nicna ali eto bet nije cicija vozi me po normalnojntarifi.za one koji nisu iz zgb od kolodvora do krizanja sa subicevom ima maks 1km i dva semafora koji su nam bili zeleni. Pitam ga ja da li je on u radio taksi udruzenju, on nesto promelje kako je privat.

Stignemo mi do kvatrica (jos jedno maks kilometar dva) i taksimetar pokazuje 50kn, on veselo izrecitira 50kn. Velim mu da mi da racun, a on kao da mu je smrt dosla na vrata. Velio on, ali onda cu vam morati dodati pdv, i nocnu voznju. Velim ja napisite sve sto mislite da trebate napisati. On prtlja po ladicama, od nekud vadi blokmza racune vrti po njemu. Tu vam onda ide pdv i nocna, cekajuci da odustanem, valim da samo pisite sto mislite da treba. On poluokrenuto od mene zvrlja racun tako da vreti prethodne i prepisuje s niih.ja drzim 100 u ruci a on racun i razmjenjujemo ih onako da svaki cvrsto drzi svoj papir i ceka da drugi malo popusti. Vraca mi 50 i kaze da nije ibrqcunap pdv i nocnu i da ce on sad to morati nadoknaditi gazdi i gundja u bradu zasto svi njega jebu.

Taksi je 6091:vlasnik horvat mario. Na racunu pise gradska voznja ime ivan prezime ne vidim procitati oibn31211421127, i 50 kn, racun 211

Budem vidio magu li s tim podacima nekog nagaziti, ne jer cu propasti, nego jer me sram da si u mom gradu taksistindozvoljavaju da kradu i nas i nawe goste.
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Old 16.12.2017., 22:58   #936
Evo sad sam pogledao na google mapsima udaljenost koju smo presli je 2,3km
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Old 16.12.2017., 23:24   #937
Pogledaj i kako bi te Uber izašao 15-20, a taxi 30-ak redovne cijene


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 17.12.2017., 00:26   #938
And then things got serious in the city of Zagreb.
Welcome to the Ozarks
dct4 is offline  
Old 17.12.2017., 04:29   #939
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Old 17.12.2017., 08:06   #940
Quote:
Arash's friend kaže: Pogledaj post
Evo malo me sram napisati jer sam mislio da se to u nasem gradu vise ne dogadja, ali ako dolazite u zagreb, ne sjedajte u taksije ispred zeljeznickog kolodvora. Vozite se cameom eco taxijem ili uberom.

Daklem stigao sam do kolodvora sa dvije velike vrecice kisobranom, i punim ruksakom na ledjima. Tramvaja nije bilo jedno 10 min, a na stanici je bila guzva kao na kincertu rolling stonesa. I tak zakljucim damslijedecih x tramvaja necu uci, a i nakon tiga je upitno. I rekoh taksi je pojeftinio do kvatrica ne moze bitintako skupo.

Dodjem do likova ispred kolodvora, pitam tko je prvi, a lik za kojeg sam mislio da je prvi me pita a dokle idem.

Tu mi je vec lagano poceo padati mrak za oci, velim kvatric a on se neckajuci pristane.

Krenemo mi, i do krizanja branimirove i subiceve je na taksimetru bilo 30 kn, a cifre su se naocigled okretale. Pitam ja njega koliko im je start veli on 16kn, da bi trebalo biti i vise jer je sad nicna ali eto bet nije cicija vozi me po normalnojntarifi.za one koji nisu iz zgb od kolodvora do krizanja sa subicevom ima maks 1km i dva semafora koji su nam bili zeleni. Pitam ga ja da li je on u radio taksi udruzenju, on nesto promelje kako je privat.

Stignemo mi do kvatrica (jos jedno maks kilometar dva) i taksimetar pokazuje 50kn, on veselo izrecitira 50kn. Velim mu da mi da racun, a on kao da mu je smrt dosla na vrata. Velio on, ali onda cu vam morati dodati pdv, i nocnu voznju. Velim ja napisite sve sto mislite da trebate napisati. On prtlja po ladicama, od nekud vadi blokmza racune vrti po njemu. Tu vam onda ide pdv i nocna, cekajuci da odustanem, valim da samo pisite sto mislite da treba. On poluokrenuto od mene zvrlja racun tako da vreti prethodne i prepisuje s niih.ja drzim 100 u ruci a on racun i razmjenjujemo ih onako da svaki cvrsto drzi svoj papir i ceka da drugi malo popusti. Vraca mi 50 i kaze da nije ibrqcunap pdv i nocnu i da ce on sad to morati nadoknaditi gazdi i gundja u bradu zasto svi njega jebu.

Taksi je 6091:vlasnik horvat mario. Na racunu pise gradska voznja ime ivan prezime ne vidim procitati oibn31211421127, i 50 kn, racun 211

Budem vidio magu li s tim podacima nekog nagaziti, ne jer cu propasti, nego jer me sram da si u mom gradu taksistindozvoljavaju da kradu i nas i nawe goste.
Da, prošle godine kada sam se vraćala iz Berlina, skužila sam da je uzimanje taxi-a na stajalištima skupo. Početna cijena je, kao što si napisao, 16 kn.
Taxi od moje kuće do autobusnog kolodvora dođe 30 kn, dok je obrnuti smjer 50 kn.

Tako da uber ili pozivanje taxi-a.

Ja sam bila prigovorila, čovjek je rekao da me onda vozi gratis, što sam prihvatila (vjerojatno u drugoj situaciji ne bih, ali sam se također osjetila prevarenom/opljačkanom).
__________________
Prokletstvo na način jedne forumašice: "Ostani u svom znanju".
Notfunny is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:25.