Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2006., 11:37   #21
dorucak: kuhana sunka, jaja (koja nazalost ne smijem jesti zahvaljujuci mojoj zuci ), mladi luk (kojeg ne smijem jesti zahvaljujuci mojem kronicnom gastritisu ), rotkvice
rucak: mamina juha (najbolja od cijelog rucka), kuhano povrce, purica, mlinci (ma i to je u rangu s juhom ), za desert sam ja zaduzena al nisam jos odlucila koje kolace cu raditi
vecera: vino
Anson is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 15:22   #22
Može recept što detaljnije ako nije problem kako speć šunku u kruhu jer ja svake godine imam kuhanu u vodi pa bi malo promjene.
__________________
Pozdrav!
Chome is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 15:27   #23
Quote:
manc kaže:
Ja bi lepo prosila recept, ak nije problem
navečer pišem
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 15:46   #24
Hocemo recept za sunku u kruhu

To je moja baka pravila ali je to jelo zvala praska sunka i sjecam se da je tvrdila da je to zapravo njihovo njemacko jelo ali su im Cesi oteli recept i onda su valjda Nijemci okupirali Cehoslovacku zbog sunke i piva ono, to je nase, ma nase, e jel vase? e pa vidjecemo mi cije je.

Inace, meni nedostaju bakini slavonski mali kolaci, one nekakve stanglice od limuna, rum kuglice i slicne umanjenice
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 15:57   #25
dorucak standardno: sunka, sir, tvrdo kuhana jaja, e sad nije bilo za kupit mladog luka pa cu napravit francusku
rucak: kokosja juhica, koka s krumpirom u pecnici, selekcija pecenog i kuhanog povrca, mahune na salatu.
za kolace jos ne znam sta cu.

nego ja bi volila spremit sirnicu al ne znam, ako netko ima dobar provjeren recept......
 
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 16:09   #26
Quote:
Vanjushka kaže:
Inace, meni nedostaju bakini slavonski mali kolaci, one nekakve stanglice od limuna, rum kuglice i slicne umanjenice
mmmmmmmmm salenjaci i mađarica
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 16:19   #27
Da da, salenjaci
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 16:42   #28
Quote:
Vanjushka kaže:
Da da, salenjaci
s domaćim pekmezom od šljiva bistrica
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 20:19   #29
doručak će se vjerojatno prespavati, cijela familija na ručku
napravit ćemo kuhanu šunkicu, buncek, malo purice ( za starije članove koji ne bi smjeli šunku ), punjena jaja, francuska, krumpir salata, zelena, paradajz, kus-kus, kruh s češnjakom...
naravno, kolača xy vrsti

joj užas, čisto prežderavanje
dobardan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 20:26   #30
Quote:
polly kaže:
ja ni sama još ne znam
sigurno budu:

šunka spečena u kruhu kuružnjaku, na to okidamo svi po redu

japanski vjetar okruglog oblika
E sad ja molim recept za šunku u kruhu i japanski vjetar, ak može

Fala!
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 20:28   #31
Quote:
polly kaže:
navečer pišem
Eh, tek sad vidjeh... Hvala!

Daj ubaci i japanski vjetar pliiizzzz!
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 20:44   #32
Za doručak šunkica, jaja, naribani hren, rotkvice, mladi luk... zatim kuglof i kakao.

Za ručak - ako netko može zinuti - goveđa juha, pečena janjetina, mladi krumpir, rikula, matovilac

Torta - ovaj put eksperiment - između dvije kore od badema, čokoladni rolat, prerezan na tri trake, koje se motaju jedna oko druge s kremom - u jedan veliki kotač - lijepo izgleda u teoriji - valjda će uspjeti - kad se reže, trebale bi biti vertikalne trake. Ako uspije - uslikat ću!

I da, bit će mađarica, tortice od prhkog tijesta s čokoladnom kremom (tri vrste čokolade), te ovaj vikend ispečeni klašuni i viški cviti...
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 21:00   #33
Quote:
BBlue kaže:
uslikat ću!
.
slikaj sve
ja svaki put kod priprave odlučim da ću uslikat kolač
i narafno sjetim se odluke kad je kolač već smazan

polly niš ne kuha polly kuhaju
zval me stari danas da su nakupovali svega i svačega (između ostalog cijelu, velku šunku i domaću puru) i da oni budu kuhali i pekli pa da dođemo na ručak
voli ga kćer mamu takaj
tak da ručamo kod njih i vodimo i pesa i baku sa sobom

dobro, nije da baš ne bum niš spremala
francusku i kolače
špinat palačinke budu u ponedeljak

sad idem tražit recept za kruh
napisala sam ga već na forumu u detalje
ali neki svaki topic zaćetaju i tko bi to sad našao
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 21:07   #34
o da me blesavu
mislila sam na kolač "ledeni vjetar"
a i tko bi te sve vjetrove popamtio, te ledeni, te japanski, te španjolski,...
recept je post br. 12 na prvoj strani kremastih kolača
manje spretne kuharice mogu napraviti takvu savršenu tortu tako da u slastičarni kupe beze kore, a za filu skuhaju puding i u nju umiješaju putar
sve drugo (šlag i voće) po receptu
meni je najbolji kad se pomiješaju jagode, kivi i banane
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 21:18   #35
za početak, kak se mijesi kruh

Quote:
polly kaže:
kruh će ti biti mekši ako umiješaš dio pšeničnog brašna, stavi bar 1/3
na kilu brašna uzmi 2 dkg germe, 1 dkg soli i malu kavenu žlićicu šećera

kukuruzno brašno pofuri posoljenom kipućom vodom, izmiješaj tako da dobiješ smjesu gustoće žganaca i ostavi da se ohladi

kad je sasvim hladno (ali ne prehladno, ne stavljat u frižider ili van) priredi prvo kvasnicu
germu, šećer i žlicu brašna pomiješaj sa mlačnom vodom (ne hladnom, ne vrućom, max 37 stupnjeva) tako da dobješ smjesu gustoće tijesta za palačinke
pokrije posudu kuhinjskom krpom i stavi na toplo mjesto da se digne

u ohlađeno (sobne temperature) kukuruzno brašno umiješaj pšenićno brašno i dignutu kvasnicu uz dodavanje mlake vode umijesi elastično tijesto
kako brašno različito pije vodu ne mogu ti napisati koliko ti točno vode treba
tijesto mijesi toliko dugo dok ne postane glatko te se odvaja od ruke i zdjele (prestane se ljepiti
stavi ga u čistu vandlicu, pokrije krpom i ostavi na toplom mjestu da se digne, cca 2 sata
pazi da ga ne propuše propuh
vele stare gazdarice da ga je dobro pokrit već korištenom (zmazanom ) krpom je se bolje digne
dignuto tijesto premijesi, oblikuj i ponovno ostavi da se digne, cca 40 min
stavi peć
pećeni kruh odmah premaži vodom da kora opusti, neće zato postati gnjecava, samo će izgubiti tvrdoču drva
ili ga premaži uljem
neka se hladi prekriven krpom da ne odrveni
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 21:22   #36
kad umijesite tijesto i ono se prvi put digne razvaljajte komad na debljinu cca 3-4 cm i šunkicu zamotajte u njega
lijepo ju obavijte sa svih strana tako da je zatvorena, da joj sok ne iscuri
stavite na protvu da se još jednom digne i stavite u rol

kao što je krumpir u saftu najbolji dio kotlovine, tako je i kruh natopljen sokom šunkice koja se u njemu pekla najbolji dio uskršnje šunke

ako vam preostane tijesta oblikujte žemljice
a možete ih i staviti u kalupe za mafine do 3/4 visine kalupa, posut nekim sjemenkama i tako ispeć
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 21:25   #37
Temperatura i vrijeme pečenja???
__________________
Pozdrav!
Chome is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 21:27   #38
a ovdje su recepti za kruh

https://www.forum.hr/showthread.php?t=107864

kruh sa šunkom pecite na malo slabijoj vatri nego sami kruh i malo dulje

podravkina mješavina za kukuruzni kruh je jako dobra i jednostavna za pripremu za manje iskusne
ne treba ju furit, kuruza je pahuljasta
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 21:29   #39
komu se ne da gnjaviti sa mjesenjem kruha neka proba šunkicu ili komad vratine ispeć u vrećicama za pećenja
stvarno je jako dobro, puno bolje nego kuhana

moja kolegica s posla kaže da ona u pekari ili coopu kupi gotovo tijesto za pizzu i da u njemu peće šuku, njima fino
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 21:30   #40
Quote:
Chome kaže:
Temperatura i vrijeme pečenja???
piše ti na receptima
polly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:21.