Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2016., 15:21   #281
Po opisu, što tu ima koštati 11000 kn???? I još 15??? Za to se napravi komplet sve novo tip top... srušeno nesrušeno... ali poželjno je slike staviti i objasniti detaljno što se tražilo ili traži.
lifeiscool is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 15:41   #282
Quote:
lifeiscool kaže: Pogledaj post
Po opisu, što tu ima koštati 11000 kn???? I još 15??? Za to se napravi komplet sve novo tip top... srušeno nesrušeno... ali poželjno je slike staviti i objasniti detaljno što se tražilo ili traži.
uspjeli smo ga nagovoriti da za onih 11000 napravi i novu ploču, ostalo ćemo sami
chloetoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 12:30   #283
Da li netko ima iskustva s ovom firmom- radi se o drvenoj stolariji?
http://www.emsi.hr/

hvala
lukinjo88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2016., 15:32   #284
Samo javljam da pripazite ako namjeravate raditi s tvrtkom Grab instalacije.
http://www.njuskalo.hr/ostale-usluge...oglas-11467467 Izbjeći davanje kapare ukoliko je to moguće. Na kraju smo raskinuli ugovor jer je ograda trabala biti gotova u listopadu 2015. godine, a na kraju nismo imali niti pola ograde 10.02.2016. godine. Tim gore što je srušio postojeću ogradu na balkonu (2. kat) i ostavio mi je samo stupove bez rukohvata i bilo kakve zaštite, a imam malu djecu od 4 i 2 godine, pa si non stop mislim da li su vrata od balkona zatvorena i da li će klinci izletiti na balkon. Strašno
MRCINA2102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 18:40   #285
Ima li netko iskustva s ovim vodoinstalaterom ? http://www.jomadom.hr/
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2016., 14:16   #286
smijem li ja ovdje pisati o iskustvu sa strankama....

kada ti namjerno rade sitna ostecenja pa traze spustanje cijene npr....
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2016., 17:47   #287
Quote:
bubica1 kaže: Pogledaj post
smijem li ja ovdje pisati o iskustvu sa strankama....

kada ti namjerno rade sitna ostecenja pa traze spustanje cijene npr....
Kaj se tako nešto stvarno dešava?
Iskreno nisam taj tip stranke, imala sam hrpu majstora u životu od u stanovima do u procesu gradnje kuće.
Nažalost moja iskustva su da nije bilo niti spuštanja cijene niti previše kvalitetne izvedbe, u gradnji sam bila i debelo prevarena( ajde to je prošlost, samo pišem kao podatak, ne živim više u toj kući).

Iskreno, jedino s kime sam imala jako dobro iskustvo(žalosno da je to jedino a prošla sam iskustva sa puno majstora) je Fidermuc gradnja.
Nisu bili nimalo jeftini i nije bilo spuštanja cijene, ali su mi davno napravili veću adaptaciju stana sve pic mic kako se kaže, točno kako je dogovoreno bilo u dlaku.
Od rokova do izvedbe.
I još su čistili za sobom plus ispred vrata, pomeli stubište.
afra is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2016., 19:21   #288
Quote:
afra kaže: Pogledaj post
Kaj se tako nešto stvarno dešava?
I
kolicina prevaranata je jednaka sa obje strane
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2016., 19:22   #289
Quote:
bubica1 kaže: Pogledaj post
smijem li ja ovdje pisati o iskustvu sa strankama....

kada ti namjerno rade sitna ostecenja pa traze spustanje cijene npr....

Najbolje bi bilo da otvoriš novu temu, jer se na ovoj forumaši informiraju o izvođačima.

Bit će zanimljivo čuti i iskustva majstora.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 10:10   #290
Quote:
ellaria kaže: Pogledaj post
Ima li netko iskustva s ovim vodoinstalaterom ? http://www.jomadom.hr/
Ja imam losa iskustva i nikako ih ne preporucam...cijevi u kupaoni su mi napravili tak da je sifon spojen da ne mozes normalno pustiti vodu punim mlazom u lavabo jer ti se voda skroz digne na pod kupaonice i poplavi... odgovor je da se laganije treba pustati voda
Jos jedna forumasica je imala slican problem sa kadom... dakle, vodu iz pune kade mora pustati malo po malo....
Ako ih nisi vec uzela, preporucam da ih zaobidjes....
Find.out is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 13:33   #291
Nema podnog sifona koji nece preliti van kad se kroz njega pusti puna kada vode. Zato se kada ne spaja na podni sifon, vec samo umivaonik. Ako umivaonik poplavljuje onda nije dobro montiran sifon.
Chvembo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 14:27   #292
Pricas bezveze. Naravno da ima i da se nece preliti.
Kod mene je podni sifon na koji je spojena kada i nikad se ne prelije.
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 15:49   #293
I kod mojih staraca. Instalacija je stara 36 godina i još nikad nije bodaniz kade izbila na sifon.

Poslano sa mog GT-I9060 koristeći Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 16:54   #294
Quote:
Chvembo kaže: Pogledaj post
Nema podnog sifona koji nece preliti van kad se kroz njega pusti puna kada vode.
Ovo će se dogoditi ako je u sifonu došlo do suženja protočnosti, kada se zapuni dlakama i prljavštinom uljepljenom sapunicom, pa tada dolazi do izlijevanja vode po podu kupaonice.

Obično ne održavamo sifon dok ne vidimo vodu po podu a oni neupoznati sa situacijom, odmah zovu vodoinstalatera. Uglavnom, povremeno čišćenje sifona bi trebalo biti obavezno. Jednostavno, a spašava od većih problema, a i nepotrebnog zivkanja majstora. :Samsvojmajstor:

Ako od samog početka korištenja kade dolazi do prelijevanja, znači da se radi lošem projektu ili lošoj izvedbi odvodnih cijevi.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 22:48   #295
loše iskustvo sa http://www.beketic-instalacije.hr
nisu napravili tlačnu probu, nisu do kraja zašarafili ventile tako da je curila voda nakon otvaranja ventila, nisu pričvrstili cijevi nego sve ostalo labavo.
kada su trebali doći popraviti nedostatke nisu došli u dogovoreno vrijeme (2 sata kasnije jedva šegrt došao), niti su se htjeli javiti na mobitel, tek nakon zvanja s drugog mobitela su se javili.
uglavnom loše, ofrlje, obavljen posao
schokolade is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 20:08   #296
Krešimir Krešo Šoštarek, maler, izbjegavati! Preporučio nam ga je stolar koji nam je radio vanjsku stolariju, kad ju je nakon 3 g trebalo zaštititi, namazati Sandolinom.

Na prvu, čovjek ostavio dobar dojam, došao, dao ponudu. Zovem ga za par dan da prihvaćamo ponudu, lik veli ok, ne mogu doći raditi prije 11.7., to je bilo na početku lipnja. Da ga nazovemo tjedan prije 11.7. pa će nam reći koji dan točno dolazi. Zovemo 7.7., veli on, javim vam za 2 dana kad dolazim. Zovemo opet 12.i13.7., on se ne javlja. Stiže sms da je u inozemstvu da će se javiti za dan-dva čim se vrati. Zovemo za 2-3 dana... Naravno, ništa. Niti se javio niti pojavio.

Mogu razumjeti da je dobio veći posao ili bilo što drugo, ali zar se tako ne može reći??? Cijeli godišnji smo prema njemu posložili. Nismo ni druge ponude tražili!! Sad je 8 mj, nikog nema... Kakav šljam! Još smo mu napomenuli odmah kad smo prihvatili ponudu da ga lijepo molimo samo jednu stvar-kad de dogovorimo oko početka radova da se poštuje datum.
LanaMala is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 19:57   #297
Bok svima!
Imala sam savrsenu rekonstrukciju kupaonice dok sve nije krenulo po zlu...
Evo lijepih slikica za pocetak.

[/IMG]IMG]http://i63.tinypic.com/29o4caf.jpg[/IMG]


Zadnje uređivanje salemode : 22.08.2016. at 21:24.
salemode is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 21:41   #298
Thumbs down

Kao sto se moze vidjeti nema plocica, vec je to betonski premaz ili franc. beton cire. Izvodac Colledani hr. odnosno VPM Design me je uvjeravao da uz pravilan estrih nece biti nikakvih problema zato sam ga i trazila da mi on pronade majstore koji ce znati izvest estrih koji ce kasnije odgovarati tom materijalu. Da dugu pricu skratim nakon par mjeseci zidovi pucaju unatoc mrezici i ljepilu, komadi oko podne kanalice tusa se otkrhavaju pri svakom vadenju resetke prilikom odrzavanja i ciscenja. Ili je materijal nekvalitetan ili pak majstor nedovoljno dobro obucen. Meni nebitno. Jos uvijek je pod garancijom ali gospodina vlasnika firme to previse ne zanima i pokusava se praviti blesav i prebacuje lopticu na izvodace estriha, koji su naravno u to vrijeme bili njegovi kooperanti , vrlo iskusni u tom poslu a sada su to neki moji majstori koji su lose odradili posao . Javljam nastavak price jer ne odustajem od sanacije ili povrata novca za prevaru. Materijal je sve samo ne otporan i uzasno tezak za odrzavanje. Prljavstina kod tusa se skuplja u sitne rupice koje ni na koji nacin ne mozete oprati, a ribanje i jaka sredstva zabranjena. Moj savjet je zaboravite COLLEDANI

Zadnje uređivanje salemode : 22.08.2016. at 21:59.
salemode is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 21:49   #299
A moj i da zaboravite ove moderne pizdarije s betonskim premazima i držite se keramike. Jer to jako rjetko ispadne dobro i trajno. Pogotovo kod nas gdje se oznaka "majstor" koristi vrlo maštovito.

Poslano sa mog GT-I9060 koristeći Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 11:40   #300
Da upozorim ljude koji trebaju majstore na g. Mladen Krsnik (Obrt gradnja) u ZG, ako Vam se slucajno javi za renoviranje stana dobro razmislite jer niti je majstor od rijeci niti od djela. Prekoracenje rokova radova za duplo,21 na 45 dana, radovi izvedeni fuserski, polovicno. To je moje osobno iskustvo pa ga dijelim sa Vama da nas ne bude vise.
biba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:49.