Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak > Pivnica

Pivnica Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2009., 15:26   #1
Pušenje lule

Ola!

Za ozbać si nekaj razmišljam da počnem pušit Lulu?
To mi se čini baš onak, muški.Htel bi se malo pretvorit u snoba.
Brijem da to i ženke napaljuje...

Jel ima ovdje iskustava.Koju lulu, duhan, popratni accessories za sauganje kupit i gdje??
shaahab is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2009., 20:35   #2
Ja imam lulu Marco Polo. Duhan koristim ovaj za motanje (samson, zlatni dukat...), ali za lule se inače koristi drugačiji duhan koji nije rezan već je u zrncima i grančicama. Neke lule koriste filter, ali ja sam ga izvadio jer je teško za uvlačit.
Kupit lulu možeš u nekim tobaco shopovima ili poklon galerijama
__________________
The song remains the same
$#$#$
Wizzzard is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2009., 22:20   #3
Ma kakav crni duhan, njemu lula treba za weed
__________________
WEB zanimljivosti
virtuelni rad is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2009., 14:34   #4
Quote:
shaahab kaže: Pogledaj post
Ola!

Za ozbać si nekaj razmišljam da počnem pušit Lulu?
To mi se čini baš onak, muški.Htel bi se malo pretvorit u snoba.
Brijem da to i ženke napaljuje...

Jel ima ovdje iskustava.Koju lulu, duhan, popratni accessories za sauganje kupit i gdje??

lule su ti skup sport, osim ak ne želiš pušit kinesku plastiku sa kak je prije navedeno samsonom ili zlatnim dukatom, guglaj malo imaš i dobru hrvatsku lulašku stranicu...


a da se trebe pale na lulu, ne bi baš rekao, prije da se pale na crveni malboro...
döner is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2009., 14:54   #5
Quote:
döner kaže: Pogledaj post
lule su ti skup sport, osim ak ne želiš pušit kinesku plastiku sa kak je prije navedeno samsonom ili zlatnim dukatom, guglaj malo imaš i dobru hrvatsku lulašku stranicu...


a da se trebe pale na lulu, ne bi baš rekao, prije da se pale na crveni malboro...
koja se treba uopce pali na cigarete od tipa....de pokopaj se s tim misljenjem
grdobina031 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2009., 15:05   #6
Quote:
grdobina031 kaže: Pogledaj post
koja se treba uopce pali na cigarete od tipa....de pokopaj se s tim misljenjem
eto, a koja bi se onda tek na lulu palila?
döner is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2009., 18:55   #7
piperson.org u potpunosti hrvatska stranica o lulama duhanu...
Na lule se obično pale inteligentnije ženske zato što sa lulom u ruci izgledaš pametnije to ti je dobro ako hoćeš nešt ozbiljno a ak je hoćeš sam povalit drži se marlbora
__________________
The song remains the same
$#$#$
Wizzzard is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2009., 22:14   #8
Quote:
Wizzzard kaže: Pogledaj post
sa lulom u ruci izgledaš pametnije to ti je dobro ako hoćeš nešt ozbiljno a ak je hoćeš sam povalit drži se marlbora
ak u džep zatakneš list špinata, ne treba ti ni lula ni marlboro
__________________
tough ain't enough
Garovix is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 07:36   #9
Pušenje lule i nije neki skup spor, vise je problem kaj nema bas kod nas puno dobrih duhana za kupiti. Guranje duhana za cigarete u lulu nije pusenje lule.
__________________
Be brave warriors of light, the kingdom of doom will fall and light will be all over us..

Zadnje uređivanje Deedy : 06.11.2009. at 10:50.
Pegaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 20:46   #10
Ako nekog stvarno zanima pušenje lule, sve o vrstama duhana, njihovoj klasifikaciji, di ih kupiti kod nas ili van. Sve o oblicima lula, matrijalima te o samom našem lulaškom društvu, moze na forumu dimlule.com . Pušenje lule je jedna posebna strast i filozofija, žešci hobi koji te uzme sve više godinama.
__________________
Be brave warriors of light, the kingdom of doom will fall and light will be all over us..
Pegaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 20:53   #11
Dajte ukratko, kakav je okus duhana u ondosu na cigarete, ima li kakve razlike osim izgleda?
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 21:56   #12
neznam ali ima u mirisu , brat duvani lulu , cjela kuća smrdi
vidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 22:01   #13
Upoznao sam jednog lika (muž poznanice) koji izrađuje lule od nekog hrasta koji je, štajaznam, stoljećima zakopan bio pod zemljom i tako.... svaštanešto (zaboravio sam šta mi je sve napričao)

I cijenu sam 'boravio!

Ali znam da ima 2 vrste, jefitnije i skuplje, jer ih radi od 2 vrste drveta (različitih kvaliteta, očito).
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 22:19   #14
Lule se uglavnom rade od korijena vrijesa, rijedje od masline, hrasta, tresnje, uglavnom trvrdjeg drva.

Zene da se pale na lule? Ja bi bas reko suprotno. Mislim da im je to odbojno. Ja obicno pusim na nekom intimnijem mjesto jerbo je ljudima to malo neobicno pa gledaju. To je idealno za ekscentrike koji vole biti u sredistu pozornosti.

Ne pusim cesto, al tu i tamo zapalim.
__________________
Y Ddraig Goch Ddyry Cychwyn
mrachni hajduk! is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 09:43   #15
Lule se rade od korijena vrijesa, mogu se raditi od morte ( fosilizirani hrast), meerschauma (morska pijena bijele boje) i to je to. Sve ostalo su bile improvizacije za vrijeme nestašica. Duhana ima raznih, od aromaticnih, mirišljavih do ne tako mirišljavih. razlika u duhani izmedju cigaretnog i za lulu jest nebo i zemlja. Pogotovo u kvaliteti ali i u nacinu sagorjevanja
__________________
Be brave warriors of light, the kingdom of doom will fall and light will be all over us..
Pegaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 11:30   #16
Ok, ovaj poznanik lule radi od fosiliziranog hrasta.
Nisam htio napisati to jučer, da ne bi ispao bedast, jer nisam bio siguran (zaboravio, jel' te!)
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 11:46   #17
da to se zove morta i lule od njega su najskuplje u principu.
__________________
Be brave warriors of light, the kingdom of doom will fall and light will be all over us..
Pegaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 11:54   #18
I kaže da je to dobio (besplatno) od nekog seljaka koji je to izorao negdje... u Slavoniji, ili gdje već. Zamisli to!?!
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 12:40   #19
dobro i u morti ima raznih kvaliteta, inace lule od morte su uglavnom mat crne
__________________
Be brave warriors of light, the kingdom of doom will fall and light will be all over us..
Pegaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 19:46   #20
Je, pokazivao mi ih je na balkonu u ponoć, na nekom tulumu, sve mi je bilo crno pred očima!
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:24.