Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak > Pivnica

Pivnica Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2007., 22:09   #61
Quote:
firestarter1987 kaže: Pogledaj post
Ja sam probo 10 puta upalit zaredom. Nije islo.
ja sam sad probo i uspio

ok, star je samo dvije godine ali svejedno ne bi trebao biti problem
__________________
Bok!
Limeni Nos is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2007., 12:59   #62
Ja volim svog Zippolina
Dvaput sam ga ostavio vani i našao ga . Kakva je to tuga bila u tom trenutku...
Nije možda praktičan ali ugođaj je poseban. Od zvuka do plamena po svakom vremenu...
__________________
Since 1999!
Judgement day is here !
Show your tits and I'll judge 'em !
Nipple Twister is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2007., 13:46   #63
za nešto što volim i nešto što je od prave koristi i nešto što te neće iznevjeriti, dajem lovu bez problema.



crveni = original nazive je Candy apple red mettalic 300 kuna
sivi = Rolling Stones (namjerno sam ga izlizao da još bolje izgleda) 280 kuna
kromirani = Chrome Visions (limited edition, povodom 75 godina zippo-a) 300 kuna

i idem dalje sa sakupljanjem.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2007., 14:03   #64
eto vidjeh temu... pa cu da se zalim...
ja eto ostao bez svojeg najdrazeeeg zippa prije nekih tjedan dana... pilo se na sanku al spletom okolnosti necija ruka bila brza od mog oka... bio mali crni...meni posebno drag... a sad se nema para da nadoknadim damage!!!
Smece lopovsko!!!

smrc!!
__________________
...you won't go far with the life that you're living...
Cl4r17y is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2007., 14:14   #65
Prije sam fural zippo kao i mnogi drugi, jer je prije cca 10 god bio puno popularniji, ali jednom mi je iscurio u prednjem džepu traperica. E, jaja su me pekla 2 sata , i od onda hvala lijepo.
Crodra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 04:23   #66
Quote:
davidoff_lights_1 kaže: Pogledaj post
evo ja sam jedan od mnogih posnosnih vlasnika ZIPPO-a. je*ena je to stvarčica šta se mene tiče isplati se za njega dati lovu koju košta!
isplati, isplati. ako ne gubiš stvari kao ja
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 18:04   #67
Quote:
THE dzubre kaže: Pogledaj post
jebes zippo...

koristio sam ga duuugo vremena, dok nisam naso definitifno najebeniji upaljac sto postoji na planetu i to ne mjenjam

Windmill Delta SP
http://moontrail.com/accessrs/a-wind...ill_delta.html
crni afkors
em punjenje traje mi 10x duze nego benzin u zippou, em stvarno ga mozes upalit usred orkana, po kisi, buri gdje oces, i posto je turbo jet a ne plamen, deset puta je efikasniji

- jedino je pizdarija sto njime nemos osvjetlit sobu, niti ga coolerski zapalit i bacit u lokvu benzina da napravis exxxploziju
al trgovac se zakunio u desno jaje da njime mogu zapalit pljugu i na antartici ak ocu

e kolega, i ti si isto krknuo min 500kn za Windmill-a

imam ih 2. maslinasto-zelenog i crnog.

kao sto je dzubre vec rekao... ma mozes ga upaliti usred tornada, nema straha. izbacuje jak mlaz, kao da drzis pravu malu let lampu u dzepu
ni slucajno pokusati usporedjivati njegov plamen sa plamenom pazarskih jet flameova. pazarski imaju stozast plavi plamen a windmill bijeli.


e da, imam 5 originalnih zippo upaljaca koje svako malo servisiram i sa svima sam pokusao upaliti 10 puta. niti jedan nije zakazao.
cak sam uspio doci do 30 puta.
khri is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 18:53   #68
Evo moje mini kolekcije (jedan je burazov). Loša slika je zato jer je uslikano s mobitelom.



__________________
Come to the dark side, we have cookies.
Firestarter '87. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 20:53   #69
Quote:
khri kaže: Pogledaj post
e kolega, i ti si isto krknuo min 500kn za Windmill-a

imam ih 2. maslinasto-zelenog i crnog.

kao sto je dzubre vec rekao... ma mozes ga upaliti usred tornada, nema straha. izbacuje jak mlaz, kao da drzis pravu malu let lampu u dzepu
ni slucajno pokusati usporedjivati njegov plamen sa plamenom pazarskih jet flameova. pazarski imaju stozast plavi plamen a windmill bijeli.


e da, imam 5 originalnih zippo upaljaca koje svako malo servisiram i sa svima sam pokusao upaliti 10 puta. niti jedan nije zakazao.
cak sam uspio doci do 30 puta.
narafski, upaljac novog stoljeca, jebes zippo
nego lol, zasto imas 2 windmilla? pa koji ce ti? i 5 zippoa? :rof: 4k cuna na upaljace
strastveni pusac
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 00:19   #70
Quote:
THE dzubre kaže: Pogledaj post
narafski, upaljac novog stoljeca, jebes zippo
nego lol, zasto imas 2 windmilla? pa koji ce ti? i 5 zippoa? :rof: 4k cuna na upaljace
strastveni pusac
dzubre... vjeruj mi da neces pozalit na investiciju.
moj mi je do sada ispao sa 2m visine, presao autom preko njega (ispao mi iz plitkog dzepa kada sam isao sjest u auto)... i NIKADA ME NIJE IZNEVJERIO.
da samo vidis kako je fora s njim bariti picone. curi treba vatre a ti isuces brener i prepolovis joj cigaru
s njim sam potpalivao vatru, vario brodske konopce.
ekipa na brodu bjezi u brod zapalit cigaru a ja na kormilu jebacki pripaljujem u stavu Corto Maltese
gradjen ti je ko tenk. samo ga nemoj izgubiti


2 windmill-a kupio. jedan meni (vise sam outdoorsman nego pusac) a jedan bratu.

1 zippo kupio (limitirana serija harley davidson) a ostale dobio na poklon



4k cuna ti je puno? da mi samo vidis kolekciju hladnog oruzja (macevi i nozevi)

kruna svega je fallkniven a1 noz
mozes s njim na autu ispilati bravu iz vrata (hebo Ramba )


evo sam do sada napravio par serija po deset paljenja sa jednim od zippo-a.

ma niti jednom nije zastekao.
khri is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 02:17   #71
Quote:
davidoff_lights_1 kaže: Pogledaj post
evo ja sam jedan od mnogih posnosnih vlasnika ZIPPO-a. je*ena je to stvarčica šta se mene tiče isplati se za njega dati lovu koju košta!
Šta toliko vrijedi na njemu. Košta 250 Kn, a za to kupim 100 pualjača i palim cijeli život nešto sa njima. Isto tako mogu kupiti 250 ili 500 kutija šibica i isto paliti. Zippo je precjenjen.
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 11:05   #72
Quote:
khri kaže: Pogledaj post
dzubre... vjeruj mi da neces pozalit na investiciju.
moj mi je do sada ispao sa 2m visine, presao autom preko njega (ispao mi iz plitkog dzepa kada sam isao sjest u auto)... i NIKADA ME NIJE IZNEVJERIO.
da samo vidis kako je fora s njim bariti picone. curi treba vatre a ti isuces brener i prepolovis joj cigaru
s njim sam potpalivao vatru, vario brodske konopce.
ekipa na brodu bjezi u brod zapalit cigaru a ja na kormilu jebacki pripaljujem u stavu Corto Maltese
gradjen ti je ko tenk. samo ga nemoj izgubiti
prika windmilla imam vec godinu dana
kada sam ga prvi puta vidio, nije mi se svidio jel je velik, u onom gumenom oklopu, ko batmanov gadget je izgledao... al kada sam ga otkopcao, pa otvorio i onaj brener opalio, izvadio sam lovu istog trena i nikad pozalio...
ono, zippo me prcao totalno, imao sam skupi, fini srebrni... ali jebeni benzin, em mi smrdi, em neznam koji kurac neko tvrdi - ali to govno se gasi kod jaceg vjetra - nikada ali NIKADA nisam vidio nekoga da mu vjetar puse u facu a on jebaci izvuce zippo - upali ga bez problema i fakerski si zapali cigaretu - jak vjetar ga ugasi bez pola frke...
ova ludost, zapalio sam si pljugu u tajfunu, po buri, kisa pljustala, na njega, uvijek pali masina
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 12:03   #73
Quote:
khri kaže: Pogledaj post
ekipa na brodu bjezi u brod zapalit cigaru a ja na kormilu jebacki pripaljujem u stavu Corto Maltese


Ali skuzila sam da Zippo ima neku cudesnu moc da privuce ljude. Koliko puta ste ostavili Zippo na stolu i bar dvoje ljudi je doslo i igralo se s njim? Samo kaj ne pocnu pricat my preciousss..

Evil
Okata is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 12:12   #74
Quote:
OkatoZlo kaže: Pogledaj post
Ali skuzila sam da Zippo ima neku cudesnu moc da privuce ljude. Koliko puta ste ostavili Zippo na stolu i bar dvoje ljudi je doslo i igralo se s njim? Samo kaj ne pocnu pricat my preciousss..
istina
__________________
Bok!
Limeni Nos is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 10:34   #75
istina ziva OKATO ZLO..
Vjecito mi se ljudi sa njim igraju, obozavaju svi onaj zvuk poklopcica.. Cura mi nije trzala opce na zippo, kao prevelik joj je, pre tezak ovo ono.. al vjecito ga je vrtila po rukama, tako ja njoj fino kupio nek vrti svoj.. al prasici to nije bilo dosta nego je meni moj maznula a meni ostao njezin.. kao moj joj je drazi.. zene..

Dali netko zna za kakav servis za zippaće u zagrebu? I gdje je taj dućan u savskoj.. kakvu ponudu imaju? imaju web adresu?
mario_tm is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 12:10   #76
E ljudi moji... tam na prošloj stranici teta plakala zbog serije II koju je izgubila prije 6 godina.... Razumijem te u potpunosti.. Ja imala seriju I, poklon bio, drag više od života, i onda ja idiot posudim dečku, kao ajde nek ti bude, ja taman dobila novi, i koristio ga je dok nije trebalo promijeniti kremen, i odonda je nestao.. Pederčina mutava, to bilo prije 5 godina, još mu uvijek to spustim. i ima zabranu korištenja zippa obzirom da je evidentno da na njih ne pazi. Krme mutavo...!

__________________
dosta mi je!
wish_I_wasn't is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 15:33   #77
Quote:
THE dzubre kaže: Pogledaj post
jebes zippo...

koristio sam ga duuugo vremena, dok nisam naso definitifno najebeniji upaljac sto postoji na planetu i to ne mjenjam

Windmill Delta SP
nego, gdje si ga kupio...?
__________________
Bok!
Limeni Nos is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 23:18   #78
Quote:
Rie kaže: Pogledaj post
Šta toliko vrijedi na njemu. Košta 250 Kn, a za to kupim 100 pualjača i palim cijeli život nešto sa njima. Isto tako mogu kupiti 250 ili 500 kutija šibica i isto paliti. Zippo je precjenjen.
da ga imas znao bi a i brijem da ti 100 upaljaca nemoze rajati cijeli zivot a isto tako niti 500 kutija šibica
davidoff_lights_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 23:54   #79
Quote:
Limeni Nos kaže: Pogledaj post
nego, gdje si ga kupio...?
narucio sa neta...
...zajedno sa plinom da se ne zajebavam trazeci...
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 11:53   #80
hvala na informaciji
__________________
Bok!
Limeni Nos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:34.