Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2010., 17:07   #21
Quote:
snjeska kaže: Pogledaj post
ja mislim da oni po zakonskim propisima o sigurnosti il sl ne smiju tak stavit rampu radi mogucih pozara, potreba hitne sluzbe itd, mora se imat prohodan put bez ogranicenja
Zvala sam već nadležne,ne smiju,sad u akciju!
elllena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 15:14   #22
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
O takvim stavrima ne može on odlučiti samo zato što je većinski vlasnik, za takve stvari treba potpise svih suvlasnika, a on to nema.
Tako je.
__________________
Putopisi: Island Egipat Kuba Južna Amerika Turska | Silba Smještaj
Putnik92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2010., 18:01   #23
Evo, tko je zainteresiran iz kompenzacije stanovi po 1600m2 (ukupno sa parkingom). BTW ni po toj cijeni ništa ne mogu prodati tako da...

pa ko voli nek izvoli...

http://www.euro-interijeri.hr/nekret...jena=&oID=1259
ivo08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 19:12   #24
ima tko kakva novija iskustva sa ovim stanovima...koju je sada cijena kvadrata?...vidim da je ostalo dosta neprodanih stanova
Ninna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2010., 00:14   #25
Meni je agent nudio jedan po 1390 EUR... ali nisam bila ni malo zainteresirana - u pitanju je prizemlje
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2010., 00:39   #26
Quote:
ivo08 kaže: Pogledaj post
A jesu ga usrali sa tim parketom...
__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2010., 16:52   #27
Quote:
BBlue kaže: Pogledaj post
Meni je agent nudio jedan po 1390 EUR... ali nisam bila ni malo zainteresirana - u pitanju je prizemlje
da, ni meni nisu ti u prizemlju nimalo zanimljivi...
Ninna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 19:16   #28
Quote:
Madana kaže: Pogledaj post
Bok!
Evo javljam se vezano za stanove kod City centra ako vam je to još aktualno.
Da li ste mislili na stanove firme Euroyachting ili od Pionira?
Ja sam kuplia stan od firme Euroyachting i stanujem od 5 mjeseca 2010. Za sada je sve super!
Poštovana susjeda, da li ste vidjeli obavijest u liftu? Čistačica ima univerzalni ključ koji otvara sve stanove, čistila je neprodane stanove. Kad sam ja pitala što je s 4. ključem koji su oni imali od našeg stana (zato jer je otključavala naš stan majstorima dok su rješavali popravke), gospođa M. je rekla da ga je uništila.Nisam ni znala da postoji univerzalni ključ. I sad da ja vjerujem M...ili čistačici da oni neće ući u naš stan jer je prodan!??
elllena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 09:21   #29
Pozdrav, molio bih informacije o ovim stanovima. Pogledao sam jedan i čini mi se sve Ok, osim što su baš svi zidovi u stanu obloženi knaufom!!?? Kako na takav zid objesiti kuhinjske elemente? Jeli ima tko kakvih iskustava?
kupac2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 22:53   #30
Quote:
elllena kaže: Pogledaj post
Poštovana susjeda, da li ste vidjeli obavijest u liftu? Čistačica ima univerzalni ključ koji otvara sve stanove, čistila je neprodane stanove. Kad sam ja pitala što je s 4. ključem koji su oni imali od našeg stana (zato jer je otključavala naš stan majstorima dok su rješavali popravke), gospođa M. je rekla da ga je uništila.Nisam ni znala da postoji univerzalni ključ. I sad da ja vjerujem M...ili čistačici da oni neće ući u naš stan jer je prodan!??
Protuprovalna vrata imaju 4 ključa. 3 ključa dobije vlasnik stana, a 4. ključ je univerzalni ključ kojim se otključava/zaključava stan za potrebe popravaka itd. Kad dobiješ svoja 3 ključa i jednom otključaš i zaključaš vrata njima, s univerzalnim ne možeš više ništa, tako je meni objašnjeno.
ms_4ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 00:18   #31
Quote:
ms_4ever kaže: Pogledaj post
Protuprovalna vrata imaju 4 ključa. 3 ključa dobije vlasnik stana, a 4. ključ je univerzalni ključ kojim se otključava/zaključava stan za potrebe popravaka itd. Kad dobiješ svoja 3 ključa i jednom otključaš i zaključaš vrata njima, s univerzalnim ne možeš više ništa, tako je meni objašnjeno.
To nije istina.Zato jer smo mi živjeli u stanu i x puta otključali/zaključali vrata sa svojim ključem pa je unatoč tome,uz našu dozvolu,investitor otključavao vrata majstorima (sa univerzalnim ključem za koji nas je uvjeravao da je 4.ključ našeg stana koji se automatski uništava kad reklamacije završe). a nažalost, tvoja teorija ne funkcionira na vratima u našoj zgradi, jer je našoj susjedi čistačica ušla u stan dok je ona bila doma sa tim univerzalnim ključem.tako da smo ipak promijenili bravu!
elllena is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 00:23   #32
Quote:
elllena kaže: Pogledaj post
To nije istina.Zato jer smo mi živjeli u stanu i x puta otključali/zaključali vrata sa svojim ključem pa je unatoč tome,uz našu dozvolu,investitor otključavao vrata majstorima (sa univerzalnim ključem za koji nas je uvjeravao da je 4.ključ našeg stana koji se automatski uništava kad reklamacije završe). a nažalost, tvoja teorija ne funkcionira na vratima u našoj zgradi, jer je našoj susjedi čistačica ušla u stan dok je ona bila doma sa tim univerzalnim ključem.tako da smo ipak promijenili bravu!


Mene je podstanarsko iskustvo naučilo da u svakom stanu zamijenim bravu, tako da bih to uradila i u svom stanu.

Nego, gdje mogu parkirati stanari koji nemaju svoje parkirno mjesto ??
Vidim da je to veliki problem .
Može li se parking od City centra "zlorabiti" ??
ms_4ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 10:59   #33
Quote:
ms_4ever kaže: Pogledaj post


Mene je podstanarsko iskustvo naučilo da u svakom stanu zamijenim bravu, tako da bih to uradila i u svom stanu.

Nego, gdje mogu parkirati stanari koji nemaju svoje parkirno mjesto ??
Vidim da je to veliki problem .
Može li se parking od City centra "zlorabiti" ??
Ne može,jer se po noći zatvara parkiralište pomičnim vratima, tako da nema ni unutra ni van,a pretpostavljam i da ti auto ostane,čuvari bi zvali pauka.parkiramo gdje stignemo,uglavnom uz cestu.
elllena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 18:45   #34
Dobar dan

Gledali mi danas te stanove, što jest jest gradnja izuzetno dobra nama laicima s obzirom na sve ostale novogradnje koje smo vidjeli i blago rečeno su vile od kartona

Eh sad......kaže nama teta da je kvadrat najmanje 1600 eurića i ni mrvu manje da li da joj vjerujem ili ne ? Isto tako tvrdi da su svi mali stanovi od 45 kvadrata prodani, odnosno da su još samo 4 slobodna u obje zgrade, da li da joj vjerujem ili ne ? Također netko je spominjao agente i prizemlje po 1390, koje agente, gdje se mogu naći ???? I koja je shema sa stanovima koji se nude na eurointerijerima, da li se baš mora uzet garažno mjesto i da li je njihova cijena fiksna ? Mi bi uzeli 2 stana, jedan manji, a drugi veći, ali ne po 1600 eura, to nam je puno, a lokacija je bezvezna, o pogledu da ne počinjem Cijenila bih svaku vašu informaciju i rado bi se doselila u tu zgradu, s obzirom na moje vozačke (ne)vještine rampa bi brzo bila stvar prošlosti
__________________
1.12.2013-PROTIV !
Milivojka2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 20:01   #35
Quote:
Milivojka2 kaže: Pogledaj post
Dobar dan

Gledali mi danas te stanove, što jest jest gradnja izuzetno dobra nama laicima s obzirom na sve ostale novogradnje koje smo vidjeli i blago rečeno su vile od kartona

Eh sad......kaže nama teta da je kvadrat najmanje 1600 eurića i ni mrvu manje da li da joj vjerujem ili ne ? Isto tako tvrdi da su svi mali stanovi od 45 kvadrata prodani, odnosno da su još samo 4 slobodna u obje zgrade, da li da joj vjerujem ili ne ? Također netko je spominjao agente i prizemlje po 1390, koje agente, gdje se mogu naći ???? I koja je shema sa stanovima koji se nude na eurointerijerima, da li se baš mora uzet garažno mjesto i da li je njihova cijena fiksna ? Mi bi uzeli 2 stana, jedan manji, a drugi veći, ali ne po 1600 eura, to nam je puno, a lokacija je bezvezna, o pogledu da ne počinjem Cijenila bih svaku vašu informaciju i rado bi se doselila u tu zgradu, s obzirom na moje vozačke (ne)vještine rampa bi brzo bila stvar prošlosti
Gle,ja samo znam da na ulazu br. 30 niti jedan dvosobni stan od 8 njih,nije useljen! Vjerujem da nisu baš 4 ostala

Zadnje uređivanje City : 13.02.2011. at 21:07.
elllena is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 08:48   #36
Quote:
Milivojka2 kaže: Pogledaj post
Dobar dan

Gledali mi danas te stanove, što jest jest gradnja izuzetno dobra nama laicima s obzirom na sve ostale novogradnje koje smo vidjeli i blago rečeno su vile od kartona

Eh sad......kaže nama teta da je kvadrat najmanje 1600 eurića i ni mrvu manje da li da joj vjerujem ili ne ? Isto tako tvrdi da su svi mali stanovi od 45 kvadrata prodani, odnosno da su još samo 4 slobodna u obje zgrade, da li da joj vjerujem ili ne ? Također netko je spominjao agente i prizemlje po 1390, koje agente, gdje se mogu naći ???? I koja je shema sa stanovima koji se nude na eurointerijerima, da li se baš mora uzet garažno mjesto i da li je njihova cijena fiksna ? Mi bi uzeli 2 stana, jedan manji, a drugi veći, ali ne po 1600 eura, to nam je puno, a lokacija je bezvezna, o pogledu da ne počinjem Cijenila bih svaku vašu informaciju i rado bi se doselila u tu zgradu, s obzirom na moje vozačke (ne)vještine rampa bi brzo bila stvar prošlosti
Ja sam bio tamo prije par mjeseci i nuđeno mi je za 1700€ ni lipe manje. Mislim da je gradnja OK, ali brate lokacija je totalna nula. Kad ti netko dođe u goste nema gdje parkirati. Iza kuća će slijedećih 5 godina biti veliko gradilište, puno prašine, kamiona i slično. Ispred kuća je todorić kupio onaj propali centar tako da će i tamo bit gradnje. To je daleko od formiranoga kvarta.A blizina CC1 mi i nije neka prednost, puno automobila. opet da ga nema nemaš gdje kupit novine i kruh ujutro Tamo cijena ne bi trebala biti veća od 1300€! Moje mišljenje
kupac2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 10:17   #37
Quote:
kupac2011 kaže: Pogledaj post
Ja sam bio tamo prije par mjeseci i nuđeno mi je za 1700€ ni lipe manje. Mislim da je gradnja OK, ali brate lokacija je totalna nula. Kad ti netko dođe u goste nema gdje parkirati. Iza kuća će slijedećih 5 godina biti veliko gradilište, puno prašine, kamiona i slično. Ispred kuća je todorić kupio onaj propali centar tako da će i tamo bit gradnje. To je daleko od formiranoga kvarta.A blizina CC1 mi i nije neka prednost, puno automobila. opet da ga nema nemaš gdje kupit novine i kruh ujutro Tamo cijena ne bi trebala biti veća od 1300€! Moje mišljenje

Tamo sam gledala stan prije otprilike mjesec dana.
Zanimao me stan do 47 m2. U prizemlju je cijena 1500 €/m2, a od 1.-8. kata 1600 €/m2. Zbog parkinga sam definitivno odustala. Preskupo je !!!1
ms_4ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 11:31   #38
WOW ekipa, hvala na brzim odgovorima

apsolutno se slažem sa svima vama oko lokacije, parkinga i cijene, a i arogantnog stava gospođe

još mi priča o ljepoti pogleda s jedne strane nezaboravan pogled na krov CC1, s druge na šoder, blatnjavu livadu, tuđi vrt i pionirove zgrade, i to s 8 kata, ne daj bože uzet stan na 4 katu pa gledam nekom od suseda koja sapunica je na programu

a o baušteli u narednih 10 godina nisam ni razmišljala do sad, huh....

na netu je 80% zgrade slobodno, a priča nam da je prodano, il me lažeš il si updejtaj stranicu nakon desetak agencija, građevinskih poduzeća, razno raznih lokacija i blejanja po stanovima i nacrtima ne može me više nitko tak veslat, i bog blagoslovio forume

ovaj tjedan krećemo u ozbiljnu akciju što se te zgrade tiče, stvarno bi uzeli 2 stana, veliki za mene i dečka i mali bi uzeo njegov brat, pa ako žele zaradit 1500 eura po kvadratu u roku mjesec dana super, ako ne, naći će se netko drugi jer brat bratu stan na kraju grada pored gradilišta i shoping centra stvarno ne vrijedi ni tolko......

I jedva čekam da ju pitam za daljinski od rampe, to čuvam za kraj dogovorili se ili ne, ta rampa me bode u oči.

E i još jedna ideja, zakaj se ne bi mi koji smo zainteresirani za kupnju, ako se ne varam dvoje vas je na forumu, fino našli na kavi i išli zajednički rušit cijenu, to su ipak 4 stana, možda bi uspjeli dobit neki konkretan popust.
Eto samo ideja, ako je netko za neka se javi, zajedno smo jači
__________________
1.12.2013-PROTIV !
Milivojka2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 13:20   #39
Quote:
Milivojka2 kaže: Pogledaj post
WOW ekipa, hvala na brzim odgovorima

apsolutno se slažem sa svima vama oko lokacije, parkinga i cijene, a i arogantnog stava gospođe

još mi priča o ljepoti pogleda s jedne strane nezaboravan pogled na krov CC1, s druge na šoder, blatnjavu livadu, tuđi vrt i pionirove zgrade, i to s 8 kata, ne daj bože uzet stan na 4 katu pa gledam nekom od suseda koja sapunica je na programu

a o baušteli u narednih 10 godina nisam ni razmišljala do sad, huh....

na netu je 80% zgrade slobodno, a priča nam da je prodano, il me lažeš il si updejtaj stranicu nakon desetak agencija, građevinskih poduzeća, razno raznih lokacija i blejanja po stanovima i nacrtima ne može me više nitko tak veslat, i bog blagoslovio forume

ovaj tjedan krećemo u ozbiljnu akciju što se te zgrade tiče, stvarno bi uzeli 2 stana, veliki za mene i dečka i mali bi uzeo njegov brat, pa ako žele zaradit 1500 eura po kvadratu u roku mjesec dana super, ako ne, naći će se netko drugi jer brat bratu stan na kraju grada pored gradilišta i shoping centra stvarno ne vrijedi ni tolko......

I jedva čekam da ju pitam za daljinski od rampe, to čuvam za kraj dogovorili se ili ne, ta rampa me bode u oči.

E i još jedna ideja, zakaj se ne bi mi koji smo zainteresirani za kupnju, ako se ne varam dvoje vas je na forumu, fino našli na kavi i išli zajednički rušit cijenu, to su ipak 4 stana, možda bi uspjeli dobit neki konkretan popust.
Eto samo ideja, ako je netko za neka se javi, zajedno smo jači
Na drugom forumu se jasno vidi da si kupila stan u zgradi od oriona. Čudna si ti neka forumašica. Nikakve više info nećeš dobit od mene!

https://www.forum.hr/showthread.php?t=324297&page=30
kupac2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 20:57   #40
Kupac 2011 stanovi u orion zgradama su bili naša prva opcija zbog povoljnih uvjeta, no nakon što prošli tjedan nismo dobili predugovor koji čekamo već predugo vremena odustali smo od oriona koji je btw zatvorio bravu i zgrade je preuzela Zagrebačka banka, stan koji je nama rezerviran i "obećan" ( a znamo da je obećanje ludom radovanje ) i koji je navodno od kooperanta je uredno ponuđen sindikatima na prodaju što nam nitko nije javio već smo slučajno saznali, a nama se pričalo da se čeka pismo namjere od zagrebačke banke.....aha da sigurno. To smo saznali u petak i digli ruke od oriona, odnosno ZANE nekretnina, odnosno od kooperanta ili koga već u cijeloj toj trakavici.
Budući da mi doslovce dio namještaja stoji na skladištu brže bolje smo krenuli tražiti drugi stan jer nam treba i jer ga želimo i jer smo odlučili konačno učiniti taj korak. Prekopala sam sve forume s novogradnjama i ova mi je zapela za oko tim više što se stan mogao pogledati već u nedjelju, i oduševio me. Naspram njega orion zgrade su kule od karata, a i njihovih laži i navlakuša o potpisivanju papira slijedeći i slijedeći i slijedeći tjedan mi je preko glave.

Eto to je cijela misterija oko "čudne forumašice", jel čudno što sam aktivna i na forumu plave šape, trebam li i to obrazložiti, trebaš li ti sada meni obrazložiti svoje zanimanje i svoje postove na drugim forumima za druge novogradnje ?

Forum je ovdje da se razmjenjuju iskustva i savjeti. Kad smo htjeli orion raspitivala sam se tamo, kad smo odustali našla sam novu zgradu i novi forum.
Šteta što Aries zgrade nemaju svoj forum jer bi me i tamo našao budući da u srijedu idemo vidjeti šta oni nude u cijeni kvadrata, a navodno ( s foruma o orionu i megagradnji ) nude mnogo, pa da vidimo i to čudo neviđeno

Za svoje novce i kredit koji ćemo otplaćivat do kraja života imam se pravo raspitivat o svemu svugdje, kao i ti i svatko drugi.

Zato take it easy, nisam ja KGB, samo žena u potrazi za savršenim stanom i po mogućnosti da me se ne isprevesla ponovo
__________________
1.12.2013-PROTIV !
Milivojka2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:49.