Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2016., 20:46   #5801
Pozdrav, stvarno se nadam da bude tako kako su rekli. Nego, evo mene s istim pitanjem. Susjedi koji su uselili na jesen jeste li dobili račune za plin? Il ima netko info kad bi to moglo biti?
classe1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 21:29   #5802
Ako smo dobro upućeni grad ima kredit za stanove do 2023. Nadam se iskreno da ce biti otkupa po razumnoj cijeni i da ce priznati najamnine jer ako nakon toliko godina i novca opet na cestu i od tog ništa, ne znam stvarno sto cemo i kamo onda.
Račune cete dobiti kasnije, nakon 3-4 mjeseca mi smo dobili i za najam i za struju i vodu i plin sve je kasnilo nekoliko mjeseci ali odite s ugovorim u plinaru, ocitajte brojila i platite. Tako mozete i struju i vodu. Da se ne nakupi, onda ce biti puno za platiti.
milica67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 17:42   #5803
Quote:
classe1 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, stvarno se nadam da bude tako kako su rekli. Nego, evo mene s istim pitanjem. Susjedi koji su uselili na jesen jeste li dobili račune za plin? Il ima netko info kad bi to moglo biti?
Bio dns u poglavarstvu.ceka se da potpise s plinarom neke papire i rekli mi da ce zvati nas za potpose ugovora o distribuciji i da cuvamo novce.na planiru se neisplati ici jer tamo necete nista obaviti.nema duga po broju brojila niti icega.bit ce ocitano stanje od useljenja pa do kad ne ocitaju.
mariolazg10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2016., 23:08   #5804
Hvala na info. Nama u plinari prije rekli da napravimo ugovor s njima i platimo sta imamo a u gradu su nam rekli da sacekamo i da ništa ne radimo na svoju ruku. Novce čuvamo pa kad bude, bude ;-)
classe1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2016., 14:29   #5805
Dali je netko bio sinoc na sastanku u A bloku, neka rasprava oko urbanistickog plana naselja???
i znam da se spominjalo vec, ali evo opet-kako ste rijesili stvari s susjedima? konkretno imam terasu na kojoj imam svaki dan cikova za poludit, neki dan mi je doletio i kondom.Osim toga zna pasti koja snita kruha, komad pizze i sl.
Posto puno radim i putujem nemogu stalno pratit bacača s gornjih katova, a doma mi zive starci pa me malo i frka za njih dok su solo, a ja bi najradije nekome isla reci sta mu ide....a glupo mi je zakrvit se s nekim i tako zivjeti, ali brate mili dosta vise.
Kobila Suzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2016., 22:40   #5806
Žalim vas koji imate terase jer vam stvarno svašta može završiti na terasama. . A i ne kužim ljude koji se ponasaju ko životinje i bacaju kroz prozor takve stvari. Možda da na ulazna vrata od zgrade naljepite papir sa molbom da ne rade to. Jer sa kucanjem susjedima po vratima nećete ništa postici. Zapravo se tu ništa ni ne može. Jer ako takvo nešto rade mislim da ih ničije upozorenje ne može spriječiti.
classe1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 08:51   #5807
Da, to je u kulturi pojedinaca valjda i neznam sta bi tu moglo stati na kraj. Sta je najgore, radi se o mladoj ekipi s djetetom, zaista ne kuzim takvu aljkavost i bezobzirnost :/
Velim, meni je jedino strah da mi starcima koji su vec u godinama netko ne dodje pametovat ili nedajboze nesto drugo ....a opet sutiti nema isto smisla
Kobila Suzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 13:46   #5808
Nažalost nista. Ko i ljudima koji ne pokupe izmet svojih ljubimaca. Dok idem u šetnju moram dobro paziti kud ću proci kolicima.
I evo tko ne zna, počeli su konačno zvati za potpisivanje ugovora za plin pa cemo moći riješiti i te racune
classe1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2016., 21:00   #5809
Jelkovčani, krasno odgajate djecu!
25 od 30 stabala je podleglo vandalizmu s potrganim granama u drvoredu pored škole i skloništa. Bravo!
Viceroy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2016., 22:56   #5810
Quote:
Viceroy kaže: Pogledaj post
Jelkovčani, krasno odgajate djecu!
25 od 30 stabala je podleglo vandalizmu s potrganim granama u drvoredu pored škole i skloništa. Bravo!
http://s17.postimg.org/8efo0ai0v/image.jpg

Zadnje uređivanje City : 28.03.2016. at 12:30.
Viceroy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 17:00   #5811
Ima li tko informaciju što se gradi iza Plodina u Resniku, veliko ograđeno gradilište?
__________________
19.09.2011.<3TiN<3
13.05.2014. <3Mark<3
tina3003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2016., 07:30   #5812
Hm, da nije kaufland?
malo je blizu plodina, ali znam da je bilo govora da na mjestu gdje je sad Tokic na Lj.Posavskog da je trebao uletiti kaufland, pa zato.....
i jel zna netko sta je s DM-om? kaO trebao je uletit ducan, pretpostavljam preko puta konzuma negdje.....
Kobila Suzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2016., 22:26   #5813
Bas nam u kvartu fali drogerija. Navijam za bipu :-p
A i kaufland nek nam samo dode. .
Vidjela sam da u b bloku uređuju tri ili četiri lokala. Nadam se da nisu sve bircevi vec i nešto korisnije ;-)
classe1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2016., 07:54   #5814
moze i bipa
samo da se dovede nesto, stvarno bi dobro doslo. Posta je isto bila spomenuta, ali otom potom ocito.
Bas secem jucer i skuzim kolika hrpa poslovnih praznih prostora...mislim da su u startu malo pretjerali s tolikim brojem, nema sanse da se i u neko zlatno doba ekonomije, ako takvo uopce jos moze i doci, sve popuni....
Kobila Suzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2016., 14:44   #5815
Quote:
tina3003 kaže: Pogledaj post
Ima li tko informaciju što se gradi iza Plodina u Resniku, veliko ograđeno gradilište?
Mislim da je nešto tipa Emil Frey Auto Centar iliti Mercedes
Smia - B8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 12:02   #5816
Pozdrav ekipa,

da li ima nekog tu na forumu da je iz A bloka i da ima internet od VIP-a?

Zanima me da li VIP-ov internet ide preko optičkog kabla od BTnet-a koji je
provučen skroz u stan ili preko koaksijalnog, pa onda moraju bušit rupe i provlačit kablove u stan?
matija456 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 18:10   #5817
Pozdrav, friško sam uselio u A blok. Može li mi netko reći što je s garažama ispod, može li se to iznajmiti i koja je procedura za najam toga?
gapquote is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 20:30   #5818
Prije svega dobro došli dragi sumještani, nemate što bušiti VIP je u svim blokovima A, B, C i D. zovite nekog od prodajnih predstavnika u stanu vam se nalazi kutija sa optikom preko koje se spajte na mrežu po vašoj želji na VIP operatera. Garaže su većinom gradske (jer nisu prodane obzirom na iskazane cjene) sad ih grad iznajmljuje zovite gradsko poglavarstvo i pitajte detalje. Ugodan boravak u Novom Jelkovcu
STAN B7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 20:46   #5819
Quote:
matija456 kaže: Pogledaj post

Zanima me da li VIP-ov internet ide preko optičkog kabla od BTnet-a koji je
provučen skroz u stan ili preko koaksijalnog, pa onda moraju bušit rupe i provlačit kablove u stan?
optički kablovi nisu vlasništvo BTneta nego Zagrebačkog digitalnog grada i svi operateri ga iznajmljuju od njega
passat96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 18:43   #5820
Stan kupnja

Pozdrav

Da li netko zna da se mozda tu u jelkovcu prodaje kakav manji stan 35-40 kvadrata povoljno??? Hvala
anamatej is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:22.