Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2010., 10:30   #1
Potreba za toksikolozima

Pozdrav svima.

Zanim me da li ima među vama forumašima netko tko pohađa poslijediplomski specijalistički studij toksikologije na FBF-u? Naime, upisala bih ga jer mi zvuči zanimljivo, ali opet ne znam koliko bi bilo isplativo?? Mislim koliko zaista postoji potreba za toksikolozima? Gdje sve mogu radit? Ako netko zna išta o tome ili barem ima neke pretpostavke o temi, komentari su dobrodošli.

Hvala
higgs is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 16:25   #2
Jedna moja poznanica je završila taj PDS. Radi u Uredu Predsjednika kao "kušač". Znam da je jako zadovoljna s poslom i plaćom.
__________________
I`m a supergirl, and supergirls don`t cry
~Scarlet~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 07:52   #3
Mislim da je to zanimanje budučnosti. Industrija,vojska,ekologija,državne službe(inspekcija)....
renegadeZga is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 09:25   #4
Quote:
~Scarlet~ kaže: Pogledaj post
Jedna moja poznanica je završila taj PDS. Radi u Uredu Predsjednika kao "kušač". Znam da je jako zadovoljna s poslom i plaćom.
Teško da je završila jerbo je tek sad krenuo ako se ne varam.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 16:34   #5
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Teško da je završila jerbo je tek sad krenuo ako se ne varam.
Nemam pojma kad je PDS krenuo, ona je rekla da ga je završila i da radi to što sam rekla.
__________________
I`m a supergirl, and supergirls don`t cry
~Scarlet~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 16:59   #6
Ništa te ne košta da to završiš i malo podebljaš kvalifikacije, pogotovo ako te zanima.
Međutim, hoće li ti to donijeti bolju plaću - sumnjam. Kao farmaceut bi mogla zarađivati više, toksikolozi nemaju visoke plaće.
Geppetto is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 18:21   #7
Quote:
~Scarlet~ kaže: Pogledaj post
Nemam pojma kad je PDS krenuo, ona je rekla da ga je završila i da radi to što sam rekla.
Laže seko, krenuo je tek ove godine....
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 14:33   #8
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Laže seko, krenuo je tek ove godine....
E hebaj ga onda... patologije ima očito svugdje...
__________________
I`m a supergirl, and supergirls don`t cry
~Scarlet~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 14:39   #9
Tu ima nesto:
http://www.pharma.hr/Studij.aspx?mhID=2&mvID=229

Tocnije tu:
http://www.pharma.hr/Studij.aspx?mhID=2&mvID=232
Imas linkove na pdf s opcim informacijama o studiju, te popisom kolegija.

Voditelj studija je prof. Franjo Plavsic, inace ravnatelj Hrvatskog zavoda za toksikologiju, mozda mu mozes poslati e-mail s pitanjima koja te muce.
cd8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 18:41   #10
Quote:
Radi se vjerojatno o nesporazumu. Scarlet je napisala da je njena prijateljica zavrsila taj PDS, sto naravno ne moze biti istina (buduci da je taj smjer na studiju tek zapoceo s radom). Prijateljica od Scarlet je mozda zavrsila ovaj znanstveni PDS na Bioloskom odjelu PMF-a koji sam ja linkala (sto znaci da jest toksikolog), a Scarlet je pogresno zakljucila da se radi o ovome specijalistickom na Farmaciji pa je to tako napisala.
Da pitala sam ju i to je završila. Zaista radi kao toksikolog i prezadovoljna je i poslom i plaćom.
__________________
I`m a supergirl, and supergirls don`t cry
~Scarlet~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 07:16   #11
Pozdrav svima!
Prije svega isprike na podizanju stare teme.
Jos prije par godina vidjela sam da postoji specijalisticki studij (analiticke) toksikologije na FBF-u. No tada sam bila valjda prva, druga godina faksa i sada kada sam apsolvent (biomedicinsko podrucje) trazim vec mjesecima gdje je moguce upisati spec.studij toksikologije i ne nalazim na nista osim zastarjelih i nevazecih stranica i linkova.
Zna li netko jel jos uvijek moguce upisati taj studij, gdje, kako, kome se obratiti, gdje se prijaviti...?
Hvala unaprijed!
evica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 11:25   #12
Quote:
evica kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Prije svega isprike na podizanju stare teme.
Jos prije par godina vidjela sam da postoji specijalisticki studij (analiticke) toksikologije na FBF-u. No tada sam bila valjda prva, druga godina faksa i sada kada sam apsolvent (biomedicinsko podrucje) trazim vec mjesecima gdje je moguce upisati spec.studij toksikologije i ne nalazim na nista osim zastarjelih i nevazecih stranica i linkova.
Zna li netko jel jos uvijek moguce upisati taj studij, gdje, kako, kome se obratiti, gdje se prijaviti...?
Hvala unaprijed!
pitati ovdje https://www.forum.hr/forumdisplay.php?f=278

i nazvati fakultet
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:24.