Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2012., 21:44   #9421
^ G.A.M.A.D P.R.O.K.L.E.T.A!!!!!!!!


Zadnje uređivanje neznana89 : 07.06.2012. at 21:52.
neznana89 is offline  
Old 07.06.2012., 21:50   #9422
Definitivno mogu reci zanimljiv kraj,i jedva cekam film.samo je pitanje kada ce ga prikazati na tv-u...ne zbog mene vec zbog ljudi koji nece ic gledat film,ako nista drugo,valda bude film za skinuti negdje...
mp3david is offline  
Old 07.06.2012., 22:03   #9423
nadalllina, najprije puno ti hvala za sadrzaje i sto si ih tako detaljno prepisala, zlatna si

a sad malo o sadrzajima... ova sapunica je sve samo ne sapunica, i kraj je sve samo ne sretan kraj i to mi se nimalo ne svida

zao mi je da jakov i lara misle da im je sin poginuo, i mislim da je najveca bol u zivotu izgubiti dijete, imala sam i dva slucaja u okolini, ALI mi se larina reakcija NE SVIDA. optuzivati jakova i okrenuti mu ledja? pa on JEDNAKO pati. trebali bi jedan drugome biti utjeha (a na kraju, mislim, mladi su i mogli bi i jos djece imati, pa jel nije isto bilo i s Vjerom i Alenom?!) a ne lara odlazi u samostan jedno je traziti utjehu u vjeri a drugo je ostaviti svog muza i zatvoriti se unutar samostanskih zidina.

vidim da nitko ne zali blanku, i slazem se s vama. nju mi se uopce ne gleda u njenom ocajavanju, a kriva je da se nece iskupit dok je ziva!

a ostali likovi, kao sto nadalllina rece, su vec toliko dosadni da nam ne mogu uciniti ovo gledanje do kraja podnosljivim... onaj mate je vec tako dosaaadan, i nikol i ogi. jos su mi niksa i karmen najzanimljiviji

gledat cu do kraja samo zato jer je ostalo tako malo, i kako da sad ne vidim jos koji put onaj brodic koji plovi kraj svjetionika ili onu corsu ST registracije ispred konzuma , ali razocarana sam serijom i to nista vise ne moze promijeniti.
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Old 07.06.2012., 22:09   #9424
Quote:
carna kaže: Pogledaj post
budalastina,pa to ti je!a mogli su to staviti u zadnju epizodu,pa koga interesuje sta ce biti nek trci u kino ili ceka jesen
a vidim po slikama da su se potrudili oko 'vjencanja'...bas steta jebemti,ako je nesto bombasticno,ne mora nuzno biti i tragicno?..
p.s.anci,tvoji referati su zanimljiviji od serije
draga, hvala ti uzivam pisajuci vam izvjestaje tj uzivala sam dok su se lijepe stvari dogadale. sad me sve ljuti. i slazem se posebno s boldanim, zasto su morali cak 6 epizoda pokvarit, mogli su nagurat u zadnju, pa bi bili ljuti i razocarani, al proslo bi nas istu vecer! ah...
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Old 07.06.2012., 22:27   #9425
E pa nema na cemu, Anci, naravno .
A to sto si napaisla u vezi Lare moram se osvrnuti..vjerovatno si u pravu,vjerovatno jesi s time sto si napisala, ali vidi kad je tako velika bol u pitanju, najveca na svijetu kazu..onda ja ne da ne bih osudjivala neciji postupak u toj situaciji, nego ne bih uopce komentirala ni analizirala....ma kakav to postupak bio..to je neciji ocaj..dakle, njegov nacin kako se najbolje nosi sa situacijom, boli i dramom..ma sto to bilo..ako ce toj osobii biti lakse prebdijeti to onda mi je razumljivo..i zaboravih, isto kao sto mi je razumljivo i ne osuudjujem u takvoj situaciji Jakova sto je opalio po drugim zenama, on se okrenuo takvoj vrsti utjehe, jbg, svak po svom unutarnjem kodu nekom.....
Tako i jadna nasa Lara..grozno..ja isto ne mogu ovo vise gledati, nemam zeludca..ja ovakva kmezava..a i to ce biti najveca kazna za fanove..da gledaju Jakova slomljenog takovm boli..i Laru..i njihovu tek rascvalu ljubav unistenu tolikom tragedijom..premucno ce to biti za gledanje..zato ja jos veceras i asta la vista do filma jer neeeee ovo se ne dogadja na kraju balade neee
....da sma znala da ce veceras novine biti, ne bih danas esej ispalila, jagodice mi pomodrile ..svakako mi dosadno, tura ne spada nikako ispod 39..spadne sa 39. 5 na 39. 3 grozno ja nzm sta ce od mene biti veceras.....

Zadnje uređivanje Nadalllina : 07.06.2012. at 22:42.
Nadalllina is offline  
Old 07.06.2012., 22:39   #9426
dobro da sam išla na forum prije nego sam mislila pogledati epizodu.potpuno se slažem sa nadalinom i ne gledam više do filma. ovo je stvarno pravo mučenje.
blanke mi nije ni najmanje žao, nadam se da će priznati svoje sudjelovanje u zločinu. za dinka nemam riječi, bolesnik na kvadrat.
erin47 is offline  
Old 07.06.2012., 22:42   #9427
pa dobro nadalllina, oni su samo likovi u seriji, i zato mislim da smijem komentirati da mi se ne svidja nacin na koji ce lara postupiti. mislim, na kraju krajeva to je tako da bi se imala na cemu radnja graditi. da je to slucaj iz stvarnog zivota onda ne bi to tako komentirala, svatko ima svoj nacin, naravno tu stoji sto si rekla. ali i dalje mislim da ni u tuzi ne smijes biti sebican prema bliznjima. al dobro, kraj rasprave
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Old 07.06.2012., 22:57   #9428
Ja se slazem s anci, rekla sam vec nadalini,..da ne opravdam Lare sto je samo tako otisla u casne i ostavila svoju NAJVECU LJUBAV iza sebe i okrenula mu ledja,i pri tom ga jos okrivi za tu tragediju ..kao sto rece anci tribali bi biti zajedno nego nikad prije i tjesit jednog drugog a ne tako se oprostiti jedan od drugog!" Nema logike,..pa sta smo onda mi gledlai svih 180 ep, neke macke i misije ili sta?
Da bar toliko srece nismo zasluzili a kamoli njih dvoje, koji se bore od svog prvog dana za svoju ljubav i srecu!!!! Ajme nikako shvatiti ove bidone tamo...ali dobro!
Sta je je,..ne moze se nis promjeniti ali zato II.sezona jos dok nije pocela bolje sa smisle neko MEGA DOBRO pricu ,ako se uopste jos mogu izvlacit iz ovog govna i opravdat sve ovo...inace bit ce gledanost oko 100 (ljudi iz seta + produkcija)!!!
neznana89 is offline  
Old 07.06.2012., 23:17   #9429
evo ih, sreli su se, jakov donio novce, al je malo vruce glave i napada dinka .. mislim da ce jakov i zajeb... stvar, jer zasad kak stoji, dinko samo zeli pare, al opet, s njim nikad ne znas






a dinko smijesan, broji pare 500 po 500, bas provocira jakova, sam cekam da pukne (jos jednom, juricic glumi za oskara )

__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Old 07.06.2012., 23:21   #9430
Ako nista drugo Jakov+LJUT=sexy kombinacija
Jel Jakov vidia malog u auto anci?..Ma nema sanse da bi dinko samo lovu prihvatio i vratia zlaju haha..valjda znas kakav je!
neznana89 is offline  
Old 07.06.2012., 23:24   #9431
Quote:
neznana89 kaže: Pogledaj post
Ako nista drugo Jakov+LJUT=sexy kombinacija
Jel Jakov vidia malog u auto anci?..Ma nema sanse da bi dinko samo lovu prihvatio i vratia zlaju haha..valjda znas kakav je!
pa nema malog zlaje u autu
a prije je dinko nesto bio s malim kod auta i rekao: tko bi odolio tati s djetetom mozda ga je dao nekome na cuvanje? ne kuzim, i sad dinko broji pare a jakov ga ljuto gleda niti da bi se navirio jel mali u autu.
ma nebuloze
ediT: BIO JOS NEKI AUTO PARKIRAN, DINKO POKAZAO JAKOVU DA JE TAMO ZLAJA, DOK JE OVAJ POTRCAO, DINKO ZBRISAO A ZLAJE NEMA AJME JADAN JAKOV, BAS GA JE ZEZNUO
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Old 07.06.2012., 23:26   #9432
Izvinite sto vam nisam napisala sadrzaj, nisam bila u mogucnosti, tek maloprije sa m procitala novine, a evo Nadalllina vam je sve detaljno prenijela, tako da nema potrebe.! Sorry jos jednom
nela zlatar is offline  
Old 07.06.2012., 23:29   #9433
Quote:
grizli kaže: Pogledaj post
Kad smo kod hrv serija. nisu li ove s HRT-a ipak kvalitetnije s pametnijom radnjom, tipa "Ponos ratkajevih i sl" ?

Negdašnja Vila Marija i sl je mislim bila bolja od ovog Larinog izbora.. to je jedina sapunica koju sam pratio. ne gdedam sapunice.. Davno davno gledao Marisol
Po meni,sve hrvatske serije,snimane od 2003.godine su super,jedino mi se ne dopada serija Sve ce biti dobro,jedino za tu seriju bih rekao da je uzas,ali ipak smatram da su Larin izbor,Ruza vjetrova i Dolina sunca ipak najbolje hrvatske serije.Ponos Ratkajevih jeste dobra serija,ali negde od pola serije pocne da smara
Danijel89 is offline  
Old 07.06.2012., 23:31   #9434
Quote:
anna_maria kaže: Pogledaj post
pa nema malog zlaje u autu
a prije je dinko nesto bio s malim kod auta i rekao: tko bi odolio tati s djetetom mozda ga je dao nekome na cuvanje? ne kuzim, i sad dinko broji pare a jakov ga ljuto gleda niti da bi se navirio jel mali u autu.
ma nebuloze
ediT: BIO JOS NEKI AUTO PARKIRAN, DINKO POKAZAO JAKOVU DA JE TAMO ZLAJA, DOK JE OVAJ POTRCAO, DINKO ZBRISAO A ZLAJE NEMA AJME JADAN JAKOV, BAS GA JE ZEZNUO
Jeaah my ass i Jakov naivan ka nekoliko puta do sada i samo tako je povjerovao,da ce mali biti u drugom auto? AAAAAAA jebentiferplejdatijeben16puta jel tako Hercegicka?!!!

Zadnje uređivanje mirrorball : 08.06.2012. at 23:12.
neznana89 is offline  
Old 07.06.2012., 23:32   #9435
dinko kaze zlaji: ''jebes pare, najbitnija je familija,''


i evo, oborio nekog pilota i sjeo sa zlajom u avioncic

__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...

Zadnje uređivanje anna_maria : 07.06.2012. at 23:37.
anna_maria is offline  
Old 07.06.2012., 23:37   #9436
Pjesma od Jakova za Laro :P
http://www.youtube.com/watch?v=Mv7lE8IMEIY


Jaoo dinko dinkooo dbgda te bog jednom za uvjek strefio..pa sto jakov ne trci za njim ili pozove policiju majko im svima supljeglave!!

Zadnje uređivanje neznana89 : 08.06.2012. at 00:17.
neznana89 is offline  
Old 07.06.2012., 23:39   #9437
Quote:
neznana89 kaže: Pogledaj post
Ja se slazem s anci, rekla sam vec nadalini,..da ne opravdam Lare sto je samo tako otisla u casne i ostavila svoju NAJVECU LJUBAV iza sebe i okrenula mu ledja,i pri tom ga jos okrivi za tu tragediju ..kao sto rece anci tribali bi biti zajedno nego nikad prije i tjesit jednog drugog a ne tako se oprostiti jedan od drugog!" Nema logike,..pa sta smo onda mi gledlai svih 180 ep, neke macke i misije ili sta?
Da bar toliko srece nismo zasluzili a kamoli njih dvoje, koji se bore od svog prvog dana za svoju ljubav i srecu!!!! Ajme nikako shvatiti ove bidone tamo...ali dobro!
Sta je je,..ne moze se nis promjeniti ali zato II.sezona jos dok nije pocela bolje sa smisle neko MEGA DOBRO pricu ,ako se uopste jos mogu izvlacit iz ovog govna i opravdat sve ovo...inace bit ce gledanost oko 100 (ljudi iz seta + produkcija)!!!
Ma rekla sam ti Neznana da je to njemu Lara rekla u trenutku bunila da je kriv, vjerovatno..nije to ozbiljno mislila..poslije je plakala u njegovom narucju i tjesila se, cak napisano ne daje dojam da su se oni u svadji razisli, nego u ocaju oprostili..po ovome svemu , s obzirom kako kvalitet serije biljezi rapidan pad msm da ce II sezone odbijati od nule za dva.
Nadalllina is offline  
Old 07.06.2012., 23:54   #9438
"možda bi bilo bolje ništa ne komentirati jer bi svaka bila previše"

...evo nisam se javljala mjesecima ali sam vas stalno pratila...seriju pratim na oyo ali nisam bila u mogućnosti svaki dan komentirati na forumu pa si nisam uzela ni obavezu izvješćivanja o budućim sadržajima...
...ali evo da samo kažem sad na kraju da mi je ovo što neće biti happyend toliko uzelo volju za gledanjem onih prvih 10 epizoda ili recimo 60 gdje se prvi put ponovno susreću ili nedajbože 103 na korčuli i toliko mi je omrazlo razmišljanje o svim lijepim trenucima lare i jakova da sad gledano unatrag za seriju ne mogu reći da mi je bila dobra-u smislu da je bila dobra priča i da se sa zadovoljstvom mogu sjećati je se...baš mi se zbog tog završetka serija baš omrazila...znam da je bilo odugovlačenja,kontradiktornosti i svega aliiii nakon svega trebalo je završiti happyendom a ne ovako....
...ako je ovaj kraj izmišljen kao takav samo zbog gledanosti koja je bila,odnosno da bi se moglo ić na film i drugu sezonu a da se nije vođeno računa o tome koliko će tim krajem gledatelji biti zadovoljini onda se slažem da je to jadno.... i dabogda ime se desilo ono što je neznana ili netko već napisao-da im gledanost bila 100(glumci plus produkcija)...
...sve u svemu više ne mogu reći da je ovo naša najbolja serija koju sam gledala...možda samo zbog ljutnje jer sam očekvala happyend ali taj kraj kao takav tjera me na to da počinjem seriju više kritizirati u smislu odugovlačenja situacija i nelogičnosti i to da su sve scene lare i jakova koje su mi prije oduzimale dah sada gledano unazad bez veze i da uopće ne razumijem šta mi je tada u tim scenama bilo zapanjujuće dobro....možda samo zobg ljutnje zbog ovakvog završetka ali evo tako je...
kikolina12 is offline  
Old 07.06.2012., 23:56   #9439
Evo i ja procitah sadrzaje i sad sam jos tuznija nego sinoc

Kako kazete mogli su im dati bar jedan dan da uzivaju u vjencanju i sreci
i zavrsiti s otmicom sezonu a ne ovako

ocito im nije sudjeno da imalo budu sretni
sve im pokvarise i Jakovljev rodjendan i sada vjencanje

Sad mi je jasnije zasto Lara zeli otici u samostan i ona obmana
koju najavljuju u filmu ali nisu im bile potrebne ovih 5 epizoda
da nas bace u bed s tom sahranom

a sta cu sad platila oyo da pogledam te zadnje epke
pa cu da ih pogledam
ali da imam veliku zelju gledati njihovu tugu i zalost nemam

dosta je vise bilo hocemo srecu i veselje
ali producenti ne znaju sta je to

Blanku uopce ne zalim zasluzila je sve ovo
ona je najveca negativka ove serije da nije pomagala
onom djavlu od sina nista se od ovog ne bi ni dogadjalo
nek umre nitko ne zali za njom
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is online now  
Old 07.06.2012., 23:57   #9440
Ajme sto se ovo brzo desava pa ispucase veceras pola sadrzaja sto sam ja naspisala do kraja. Pa sto u zadnjih par samo ce oplakivati.

Anci naravno da mozes komentirati..nzm sto to..kao i svi ..kao i ja..tako sam i ja o sebi pricala da inace i u rl pa i ovdje sam pazljiva s koment. kad su tragicne stvari u pitanju, maaa nebitno skroz....htjela sam samo reci da svatko razlicito ispoljava i nosi se boli i svakoga drugacije pukne..i to je to.
Nadalllina is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:04.