Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2009., 09:00   #1001
Quote:
panties kaže: Pogledaj post
mejdan je dobar motel, na dobrom mjestu, vec sam ga preporucivala ljudima i bili su zadovoljni.
super, hvala
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 15:40   #1002
Evo da i ja podjelim iskustva...
Bila sam nedavno u Sarajevu za vikend (nažalost, jer 2 dana je zaista premalo). Tražila sam smještaj za studentski đžep, no da ipak izgleda prihvatljivo i čisto, da je u centru. Hostel City Center je na stvarno dobrom glasu, no kako smo se mi odlučili ići u zadnji čas, bili su odavno bukirani. U međuvremenu nas je čovjek iz HostelMills mailao da ima mjesta, a našli smo ga preko hostelbookers-a. Išli smo na blef jer su novi, nisu imali nikakvu recenziju, a cijena noćenja im je samo 10 eura po osobi (privatne sobe). Na kraju smo bili zadovoljni - hostel je zapravo veći stan (ne treba očekivati ništa posebno), par soba, dijele jednu kupaonicu, kuhinju i mali dnevni. Sobe su novouređene, uredno je, lik ultraljubazan, od Čaršije 5 min laganim hodom na Kovačima, ostalo možete pročitati

Žao mi je što nisam prije našla ovu temu, no toliko mjesta ne bih ni stigla posjetiti, tako da se definitivno vraćam

Iako se u Sarajevu teško izgubiti, za one kojima trebaju dodatne informacije "gdje je što" prilažem WikiMapiu.

I da se nadovežem, svakako posjetiti piramide prije ulaska u Sarajevo - aktivni odmor

Zadnje uređivanje hanami : 25.05.2009. at 15:51.
hanami is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 20:38   #1003
Planiramo jedan vikend do Sarajeva. Budući da idemo iz Zg, i samo na 2 dana, koji je najbolji prijevoz? Vlak nam nikako ne odgovara jer ide cijeli dan, mogli bi s autom, al nas je frka zbog krađe, jel bi se negdje moglo ostavit auto a da bude 100% sigurno?
__________________
sasvim obična susjeda...
tiha27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 11:00   #1004
Quote:
tiha27 kaže: Pogledaj post
Planiramo jedan vikend do Sarajeva. Budući da idemo iz Zg, i samo na 2 dana, koji je najbolji prijevoz? Vlak nam nikako ne odgovara jer ide cijeli dan, mogli bi s autom, al nas je frka zbog krađe, jel bi se negdje moglo ostavit auto a da bude 100% sigurno?
sa placenog parkinga se slabo kradu auta, a pogotovo onih zatvorenih parkinga sto se placaju, npr u bbi ovaj novi parking (al sat vremena kosta 2KM), ili jadranka, tu i dan i noc neko ima i cuva parking, barem ja takav dojam imam, nisam jos cula za to, al bas i ne trazim vijesti o tome gdje se kradu auta.
zavisi i koje auto imate, to znam da se ovdje najvise kradu njemacka auta.
panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 16:45   #1005
[QUOTE=panties;20762714]sa placenog parkinga se slabo kradu auta, a pogotovo onih zatvorenih parkinga sto se placaju, npr u bbi ovaj novi parking (al sat vremena kosta 2KM),

Cijena parkinga u BBI Centru varira tokom dana:
od 08-16h: 2KM
od 16-20h: 1KM
od 20-08h: 0.50KM
hsnf is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2009., 21:05   #1006
Bila, vratila se, idem ponovo i ponovo

Odsjeli smo u Motelu Mejdan - 2 minute pjesice od Bascarsije. Izvrsna lokacija, centar, a opet zavuceno i bez buke.
Soba za dvoje kosta 50tak maraka skupa sa kontinentalnim doruckom.
Sobe su male, ali stane krevet, ormar i komoda sa TV-om i imajuu kupaona koja izgleda kao da je izasla iz kataloga, a ne iz motela
Jako uredno i cisto, pristojni vlasnici/radnici.

Za svaku preporuku

Jela divne cevape i sudjukice kod Ferhatovica, jela divne pite u Bosni, pila divnu bosansku kahvu u Velikim Dairama... ma
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2009., 08:49   #1007
Update za Motel Mejdan - dosta losi kreveti :nagrbljeni smajlic koji se drzi za ledja:
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2009., 13:06   #1008
Super, hvala za info.
A kako si putovala? Autom, vlakom, busom?
__________________
..after all, life goes on...
traxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2009., 13:08   #1009
Sad vidim da Mejdan ima vlastiti parking - to me brinulo, kamo s autom..
Super!

Moram nesto iskombinirat da odem na koji dan.
__________________
..after all, life goes on...
traxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 13:03   #1010
autom smo isli, imali smo parking.
ali ako mislite da cete naici na ocrtana parking mjesta - necete

to je onak - pored kuce, uz brijeg, ispod drva itd.
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 13:09   #1011
SARAJEVO- KREŠEVO-KOJSINA!

Sredinom 7 mjeseca idem u Bosnu nakon 5 godina
Jedva čekam!
Kao mala išla sam svake godine s obitelji, u Kojsini imamo i kuću, ali pošto više nemamo ni struje, vode i ostalo, ne možemo tamo odsjesti.
Ove godine idem s mamom i dečkom, mama će spavati kod rodbine, a mi tražimo neki prihvatljiv smještaj.

Ajd pomozite, ako ima ikoga iz Bosne na ovom forumu, da zna za neki smještaj u Kreševu jer dolazimo vlakom, tako da nemamo auto na raspolaganju, a stalno ćemo biti na relaciji Kreševo- Kojsina, tako da mi je za smještaj Kreševo najbolje rješenje....Ako nema baš ništa u Kreševu onda može i neki smještaj u Sarajevu po prihvatljivim cijenama....valjda ima neki bus na relaciji Sarajevo- Kreševo ?


I još nešto: šta mi preporučate za vidjeti, koje restorane, izlete i bilo šta

ove godine ću se malo više potruditi da obiđem tu okolicu Sarajeva, tako da su sve informacije dobrodošle...


TULIPANKAa is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 28.06.2009., 14:09   #1012
Ja sam u Sarajevu zadnji put bio prije par godina. Stvarno je dobar grad. Iako sam samo bio na jedan cijeli dan. Evo razmisljam da odem opet. Nekako mi se cini kad tamo dođem koda sam zivio u njemu. Ljudi su stvarno drugaciji. Primjerice u Zagrebu je sve nekako tmurno i svi gledaju samo sebe. (iako Zagreb pruza puno vise događanja) Pitam najboljeg frenda idemo skoknut do Srajeva, a on meni kaze si ti normalan sta cu ici tamo gdje je gore nego kod nas. Mislim ne mogu vjerovat da netko tko nikad nije bio u nekom gradu to moze reci. Sarajevo nadam se uskoro se vidimo. Pozdrav iz Osijeka. (Hrvatska)
efos is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 00:04   #1013
Dali je neko iso u Inat kucu preko puta vjecnice Bosanski lonac im je super ukusan
isaisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 23:36   #1014
efos probaj doci u Sarajevo od 12.8-20.8 tada je Sarajevo Film Festival definitivno najjaci film u regionu i tada je haos dogadjanja u gradu ako ne kada god stignete bit ce vam extra , ako trebas kakvih info javi se na pp iz sa sam
akcija1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 10:56   #1015
Quote:
akcija1 kaže: Pogledaj post
efos probaj doci u Sarajevo od 12.8-20.8 tada je Sarajevo Film Festival definitivno najjaci film u regionu i tada je haos dogadjanja u gradu ako ne kada god stignete bit ce vam extra , ako trebas kakvih info javi se na pp iz sa sam
Ok. Hvala. Morao bih doci ponovo. Eto i bas u vrijeme sarajevo film festivala kad su razlicita događanja.
efos is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 10:02   #1016
Quote:
akcija1 kaže: Pogledaj post
efos probaj doci u Sarajevo od 12.8-20.8 tada je Sarajevo Film Festival definitivno najjaci film u regionu i tada je haos dogadjanja u gradu ako ne kada god stignete bit ce vam extra , ako trebas kakvih info javi se na pp iz sa sam
Jeste a jos su sada Bascarsijske noci.....Ljeti je Sa dosta zivo,uvjek su po gradu neka desavanja...Neces se zeznuti.
Obavezno otidji na Vrelo Bosne,Stojcevac,Vodopad Skakavac(kod Vogosce)i na Zmajevac.Odatle ti se pruza prekrasan pogled na grad!
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 14:53   #1017
Ljudi idem u Sarajevo na vikend ovaj četvrtak i htjela bi na cigane

Sarajlije - pomagajte!
morsko prase is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 16:15   #1018
Quote:
morsko prase kaže: Pogledaj post
Ljudi idem u Sarajevo na vikend ovaj četvrtak i htjela bi na cigane

Sarajlije - pomagajte!
Cigani ti sviraju u The Clabu (kod Bicakcica Titova ulica gdje se 6-ca okrece) platis ulaz 5 maraka s konzumacijom i ides u restoran i tu ti sviraju cigani.
akcija1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 16:39   #1019
Oooo da, nemojte ne otići na Vrelo Bosne, Stojčevac - tamo ponesite roštilj i sve ostalo, pokraj jednog od izvorskih jezera se sjednite i tulum. Tamo naravno lubenice ubacite, sokove, alkohol i ostalo da vam bude hladno .
Malo kad krenete prema Igmanu, ima jedan (od mnogih xD) izvora gdje si natočite vode u bocu i popijte. MA Stojčevac je mrak.
__________________
'Be not afraid of life. Believe that life is worth living, and your belief will help create the fact.'
Aamy_11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 22:59   #1020
Privatni smjestaj u Sarajevu

Ukoliko je neko zainteresovan za privatni smještaj u Sarajevu, izdajem povoljno stan u prizemlju privatne kuce odmah blizu Baščaršije. Stan je dvosoban. Za sve potrebne informacije obratite se e-mailom na sljedecu adresu:
[email protected]
teacher75 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:19.