Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2006., 11:59   #201
ja bih rekla Lido jer sve što je nabrojano kao uvijet oni imaju... i mislim da za 100 ljudi nisu preveliki jer toliko ćemo ljudi imati i mi...za sada imamo samo pozitivna iskustva s njima tako da im dajem toplu preporuku... a lokacija za slikanje-jarun i to u godišnje doba kad je vrijeme je prekrasna.... u lidu nemoraš uzeti i onaj dio do jezera koji se koristi kad su veće svadbe...
sly47 is offline  
Old 13.10.2006., 12:10   #202
RESTORAN:
Ako nemate više od 120 ljudi svakako Hotel Tomislavov dom na Sljemenu.
ivanar is offline  
Old 13.10.2006., 13:07   #203
možda Movie Pub ili Big Mamma(tamo je tak lijepo meni bar), probaj nazvat
MalaLola is offline  
Old 13.10.2006., 13:08   #204
Quote:
Breskva kaže:
Madaj super MS.LOve
ODakle vam ide svadba? Koliko ljudi ? Koji ste meni uzeli ?
Što se za dekoraciju uzimali od Senke?
Koliko će vam to naplatiti?
Vjencat cemo se u Zagorju pa nece povorka daleko... Ali, vecina ljudi dolazi iz Zagreba. Bit će nas cca. osamdeset. Ne znam napamet koji menu, mislim da je br.3? Uglavnom, jedini ima toplo predjelo poslije juhe.
Senka ce staviti svijecnjake, presvlake na stolce (2€) i nabavit će cvijeće za salu.
Ms. Love is offline  
Old 13.10.2006., 13:23   #205
cure da li možda netko zna kontakt od dj. Benca i/ili dj igora Košćeca?molim vas pošaljite mi na pm.pomagajte,please.sve sam prevrnula ,ali uzalud.
ivanar is offline  
Old 13.10.2006., 13:24   #206
Hvala na savjetima cure! Stvarno ste super

Sad ću se primiti telefona i raspitati se na tim mjestima. Za Lido nisam sigurna jer mi se prijatelj nedavno tamo ženio i rekao je da oni ne uzimaju svadbe ispod 150 ljudi. Možda imam krivu informaciju.

Krećem u raspitivanje - držite fige
Pika225 is offline  
Old 13.10.2006., 13:26   #207
Quote:
ivanar kaže:
cure da li možda netko zna kontakt od dj. Benca i/ili dj igora Košćeca?molim vas pošaljite mi na pm.pomagajte,please.sve sam prevrnula ,ali uzalud.
Pošalji PM Jeleni23, vidim da se ona javljala na topicu o DJ-ima za svadbe..
Mayo is offline  
Old 13.10.2006., 13:26   #208
pika 225 Hotel tomislavov dom mi se čini jako lijep.A sa okruglim stolovima prima najviše 100 ljudi,osim ako vam je plesni podij na terasi,onda može i više.Ja tamo imam svadbu 1.9.2007.
ivanar is offline  
Old 13.10.2006., 13:50   #209
O vjenčanjima u Hotelu Tomislavov dom ima sve na webu.Cijena ovisi o menu-u,a ne znam za nikoga tko je tamo imao svadbu.Jedino znam da mi se sviđa mjesto,da imajudosta slobodnih termina,ali puno upita i da su jsko ljubazni.Momentalno nemaju okrugle stolove,ali dobivaju za dva mjeseca.
ivanar is offline  
Old 13.10.2006., 13:56   #210
Dobro, hvala ti na informacijama! Najbolje otići pogledati. I Hotel As mi se čini jako lijep, u prirodi. Ne znam kako je vama cure, ali ja sam jako nervozna zbog odabira te sale. Nekako mi se čini da je nikad neću naći. Znam da je to smiješno, ali ne mogu si pomoći
Pika225 is offline  
Old 13.10.2006., 14:12   #211
Nije smiješno, pa to je na prvom mjestu u organizaciji vjenčanja većini nas. Kad nađeš dvoranu, bend i fotografa riješila si 90% svega
Odi pogledaj hotel As uživo, vidjet ćeš da je jako lijepo..
Mayo is offline  
Old 13.10.2006., 14:13   #212
Upravo sam zvala hotel As,jako su skupi.Okoliš i restoran su jako lijepi,jedina zamjerka..nemaju presvlake na stolicama,a meni je to važno.Iskreno niti jedan restoran mi nije 100% po mojoj mjeri.Ja bi htjela da je u prirodi,da ima okrugle stolove i presvlake na stolicama, da ima lijepu terasu,pristojnu cijenu i da stane 110 ljudi.
ivanar is offline  
Old 13.10.2006., 14:32   #213
E vidiš, to bih i ja pa javi kojeg si našla
Ruku na srce, teško ćeš naći idealan restoran. Pogledaj na stranicama Samobora, možda dobiješ kakvu ideju..
Mayo is offline  
Old 13.10.2006., 14:36   #214
Quote:
Ms. Love kaže:
Meni je dan D sljedecu subotu u SEMI-u!

Bilo me malo frka kak cu se sa Senkom dogovorit, al me Marta umirila
Bila sam jucer na tom finalnom dogovoru i zadovoljna sam, bas misle na sve!
Oho pa to znači da će uskoro biti novih slikica...sa stvarnim mladenkama a ne ove manekenke,jiiipiiii!!!!
__________________
11.07. došao nam je najveći dar, naš Jan
iva11 is offline  
Old 13.10.2006., 14:41   #215
Quote:
Pika225 kaže:
Hvala na savjetima cure! Stvarno ste super

Sad ću se primiti telefona i raspitati se na tim mjestima. Za Lido nisam sigurna jer mi se prijatelj nedavno tamo ženio i rekao je da oni ne uzimaju svadbe ispod 150 ljudi. Možda imam krivu informaciju.

Krećem u raspitivanje - držite fige
moja svadba je za 3 tjedna i imat ćemo oko 100 ljudi, možda par više ili par manje...mislim da te je frend krivo informirao....nazovi pitaj pa ćeš vidjeti...
sly47 is offline  
Old 13.10.2006., 14:53   #216
Samobor sam i ja htjela,jedino što sam našla da je ok su Samoborski slapovi.Čula sam da je lijepo...okoliš i sve to...ali da u restoranu imaju nekakvi stupovi zbog kojih se ljudi ne mogu kako treba vidjeti.Kao da smetaju i kvare ugođaj.Ne znam jel nisam otišla pogledati....ali ako netko zna nešto o tome neka javi.Inače ja sam našla nešto najbliže svojim kompliciranim zahtjevima...Hotel Tomislavov dom na Sljemenu i crkvica na Sljemenu.
ivanar is offline  
Old 13.10.2006., 15:09   #217
Mayo474 hvala na podršci
Ivanar, cini se da imamo jako slicne zelje. Ja sam bila u Samoborskim slapovima, i stupovi koji se tamo nalaze meni jako smetaju, jer bi mladenci sjedili iza stupova sa kumovima i najblizom rodbinom, a gosti u drugom dijelu. I dosta je skupo. Pogledaj Lavicu i Samoborsku klet, oboje u centru Samobora. U Lavici sam bila na jednoj svadbi, bilo je jako lijepo. Tada nisu imali okrugle stolove, ali sada imaju. I cijene su OK.
Pika225 is offline  
Old 13.10.2006., 15:16   #218
SUper MS LOVe jedva čekam da nam javiš kako je prošlo i slikice molimmmmmmmmmmm te
p.s. imaš pm
Breskva is offline  
Old 13.10.2006., 15:21   #219
Ja samo hoću reči da smo to dragi i ja tražili, prirodu (da se možemo otići slikati a da gosti ne stoje negdje ne znam gdje), uredan okoliš, presvlake, okrugle stolove, urednost restorana, interijer, eksterijer sve su nam to bile boljke, ali svim zahtjevima je u Zagrebu teško udovoljiti i k tome još misliti na cijenu, treba ići dalje od centra svakako !
Breskva is offline  
Old 14.10.2006., 00:12   #220
Quote:
Mayo474 kaže:
Ah, hvala ti, hvala!
Nama na čemu, bilo mi je zadovoljstvo
__________________
Ako već moraš napraviti korak unazad, važno je nakon toga ići barem dva naprijed.
lbucar is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:43.