Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2008., 14:33   #81
Thx, Lilit. Probala? I?
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 15:04   #82
evo recenzije - jedan i dva a dodala bi da evo vec par dana ga koristim ali na nacin da prvo skinem sminku s maramicama od balee ili gel kremom od balee (prilikom tusiranja) a onda prebrisem lice s Rocom i poslje toga ne ispirem nego samo nanesem kremu preko i tako mi pase jer za skidanje sminke s rocom mi ga treba jako puno a i ja se osjecam neugodno ako se ne umijem pa se zato skinem sminku i sve prije roca i onda roc stavim ko sta bi stavila tonik
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 19:51   #83
to mlijeko je dosta hvaljeno kako čujem, i navodno ne masti kožu jer je u biti riječ o emulziji

inače, RoC mlijeka za mješoviti tip nema nigdje..tonika ima i jeftin je - 68kn samo

ontopic- jagodice, još čekam recenziju avene micelarne... vidjela je danas u ljekarni, velika boca za samo 76 kn, jel valja to šta??
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 20:32   #84
Ja nakon mjesec dana korištenja ne samo pohvaljujem, već se klanjam bioderminoj sensibio micelarnoj


Zločesta Dark Star je jednom napisala da misli da sensibio micelarna nije dostatna da tonizira mješovitu kožu, ali ja sam živi dokaz da može!!
Moje najveće kozmetičko otkriće EVER, predivno očisti i tonizira kožu.
My precious
LadyStardust is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 23:10   #85
e pa draga ja sam presretna ako ti odgovara ..dobili su i najnovija pakiranja sensibio sa prozirnim crvenim čepom, ne znam jel sastav ostao isti, al ambalaža je nova
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 23:12   #86
inače, oću da već netko proba plante system micelarne ili uriage...da i to malo vidimo. jagodica mi ne reagira za ovu avene za osjetljivu, morat ću intervenirat na pp
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 20:47   #87
still no response..

@lady- nabavila sam danas testerić bioderme sensibio (ni ja ne mogu vjerovat), dođe u pakiranju sa sensibio forte kremom i photoderm fluidom, te tri stvarčice dobiješ besplatno..evo samo radi tebe ću joj dat novu šansu

inače, za sve koje zanima micelarna, pitajte jel ima tester jer izgleda da ih dobijaju..da ne bacite pare na nešto što vam možda neće odgovarat
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 21:37   #88
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
inače, oću da već netko proba plante system micelarne ili uriage...da i to malo vidimo. jagodica mi ne reagira za ovu avene za osjetljivu, morat ću intervenirat na pp
Meni je od Planta zakon jedino s čime mogu skinuti i maskaru, a da me ne iritira plus kaj si očistim i cijelo lice... probala sam nekoliko i super su mi
frayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 16:34   #89
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
@lady- nabavila sam danas testerić bioderme sensibio (ni ja ne mogu vjerovat), dođe u pakiranju sa sensibio forte kremom i photoderm fluidom, te tri stvarčice dobiješ besplatno..evo samo radi tebe ću joj dat novu šansu
:klapbavezno javi kakva ti je

Sva ta 3 testera si dobila?
Nažalost, sensibio forte ti ne bude koristila, koliko sam skužila to je baš za jako suhu kožu...

Btw, i mama od moje frendice je dobila tester micelarne,izgleda da ih drže ispod pulta i biraju kome će dati
Ja bi pak htjela probati sebium micelarnu ali se bojim da mi ne napravi neko sranje, znatiželja u mom slučaju uvijek ubije mačku
LadyStardust is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 19:43   #90
evo sinoć sam njome prebrisala lice prije Effaclar fluida, i okej je, ajde ajde..još par dana će biti na testu, pa ću donijeti zaključak, no mislim da ću se vratiti sebium jer mi se od nje lice ne masti..inače, i ja sam se strašno začudila što testeri micelarne actually postoje..danas sam u pablo ljekarni unutar mercatora (ima i u ZG) dobila dvije bočice micelarne vichy, koja me oduvijek živo zanimala-također je za osjetljivu kožu:



inače, ne vjerujem da oni baš biraju kome će dati tester, možda stvarno nemaju, a problem je u tome što ja te testere nisam ni pitala očekujući da ih neće ni imati. no ove ljekarne pablo su mi šta se testera tiče, danas su mi dali te dvije micelarne i po jedan tester od uriage, plante system i payot fluida..jest da sam nešto kupila, no i kad ne kupim ništa uvijek dobijem testere od njih i skroz su ljubazni!

p.s. da, sva tri testera su mi dali u prima pharme-i oni su skroz ok šta se toga tiče
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 20:05   #91
Quote:
mala cHrna kaže: Pogledaj post
@dark star
tolko sam se načitala o toj bioderminoj micelarni (uglavnom od tebe) da sam je morala kupit i super je, stvarno super - čini mi se da mi je umirila i prištiće na dekolteu. tak me nekak lijepo rashladi, ujutro je koža glatka... ma oduševljena sam! hvala na preporuci
ovo mi je promaklo..negdi san pročitala da se može koristiti i za problematičnu kožu tijela..uglavnom, tko god ima problem s prištićima, micelarna sebium će mu biti zakon

@frayla- thnx na infou..ja sam htjela kupiti i micelarnu nekog drugog proizvođača, no uvijek su me u ljekarnama uvjeravali da su biodermine najbolje..te plante system su sigurno zakon zahvaljujući pažljivo odabranim biljnim sastojcima, ali su skupeee...uf
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 20:08   #92
mislim da sam ja ovo od vichya imala, nisam ziher
smrdilo mi je čudno
i nije mi niš spektakularno napravila
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 23:04   #93
Ja imam Vichy,nije ništa posebno,inače mi je suha i osjetljiva koža,oko nosa mi se i peruta .
Dali je netko uz Vichy probao još neku micelarnu a da je bolja??Ovo sam kupila na nagovor u ljekarni a cijena je 125 kn 400 ml.
bucek is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 23:34   #94
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
ovo mi je promaklo..negdi san pročitala da se može koristiti i za problematičnu kožu tijela..uglavnom, tko god ima problem s prištićima, micelarna sebium će mu biti zakon
da, da, oduševila sam se! baš mi je podivljao dekolte i leđa - i redovito ih čistim micelarnom, kad i lice i moram reć da mi u ova tri tjedna nije iskočio niti jedan prištić. jako dobra stvar što je najljepše, nije mi nimalo isušila kožu (ja sam kupila sebium).
a da ne spominjem to da sam je kupila prije skoro 3 tjedna i to malu bočicu i još je nisam pola potrošila! uopće je ne treba puno. iako je ja koristim nakon umivanja, ne skidam šminku s njom jer se previše šminkam pa bi mi trebala bočica dnevno
__________________
...pored tebe, svaki će refren pasti u vodu...
mala cHrna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 13:54   #95
Quote:
bucek kaže: Pogledaj post
Ja imam Vichy,nije ništa posebno,inače mi je suha i osjetljiva koža,oko nosa mi se i peruta .
Dali je netko uz Vichy probao još neku micelarnu a da je bolja??Ovo sam kupila na nagovor u ljekarni a cijena je 125 kn 400 ml.
Nuxe. Meni puno bolja. Al nisam probala puno micelarnih, samo Vichy, Nuxe i sad imam Biodermu malo za promjenu
 
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 14:31   #96
ja jos uvijek koristim vichy, nije me ni odusevila ni razocarala

je li netko probao uriage mozda?
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 14:46   #97
Quote:
mala cHrna kaže: Pogledaj post
da, da, oduševila sam se! baš mi je podivljao dekolte i leđa - i redovito ih čistim micelarnom, kad i lice i moram reć da mi u ova tri tjedna nije iskočio niti jedan prištić. jako dobra stvar što je najljepše, nije mi nimalo isušila kožu (ja sam kupila sebium).
a da ne spominjem to da sam je kupila prije skoro 3 tjedna i to malu bočicu i još je nisam pola potrošila! uopće je ne treba puno. iako je ja koristim nakon umivanja, ne skidam šminku s njom jer se previše šminkam pa bi mi trebala bočica dnevno
znaš u čemu je baza s tim isušivanjem..sama micelarna ne isušuje kožu, ali kako je to sama voda+tvari koje na sebe vežu nečistoću, ako čistiš lice samo njome, nakon nekog vremena bi ti možda moglo biti malo isušeno jer ona nije hranjiva kao npr. mlijeko ili neki losioni za skidanje make upa..ja sam evo kupila RoC mlijeko upravo iz tog razloga, ali za sada nisam preoduševljena..micelarnu ću koristiti u funkciji tonika, jer je za toniziranje i prevenciju prištića fantastična-nezamjenjiva

plasibou- ja stvarno ne volim vichy, al mi je njihova micelarna bome fantastična..bolja mi je od bioderme sensibio jer odlično skida makeup, doslovno u dva poteza blazinicom. zum-zum i gotovo. možda mi za skidanje šminke s lica ne bi bila dobra jer meni općenito ne odgovaraju te stvari za osjetljivu kožu, ali mogla bi je koristiti kao eye make up remover-ionako košta tu negdi
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 14:52   #98
Quote:
BlackCandy kaže: Pogledaj post
ja jos uvijek koristim vichy, nije me ni odusevila ni razocarala

je li netko probao uriage mozda?
ja sam probala hyseac i tolederm, u prima pharme imaju baš dosta testera (u novootvorenim)..hyseac mi je malo isušivala, tolederm ništa posebno..htjela sam kupiti onu eau demaquillante za mješovitu kožu, al su me odgovorili u ljekarni, kao biodermina je najbolja, bla bla. šta se tiče cijene svakako jest, a s ovim drugim mi se nije dalo eksperimentirati..inače, savjet za cure- uvijek od svega pitajte tester!
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 15:30   #99
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
ja sam probala hyseac i tolederm, u prima pharme imaju baš dosta testera (u novootvorenim)..hyseac mi je malo isušivala, tolederm ništa posebno..htjela sam kupiti onu eau demaquillante za mješovitu kožu, al su me odgovorili u ljekarni, kao biodermina je najbolja, bla bla. šta se tiče cijene svakako jest, a s ovim drugim mi se nije dalo eksperimentirati..inače, savjet za cure- uvijek od svega pitajte tester!
hm, ali hyseac linija nema micelarnu, to je tonik
raspitivala sam se o tome u ljekarni i rekli mi da uriage ima 2 micelarne,
sa suhu i za mjesovitu... plava linija

sada si me zbunila
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 15:34   #100
na njemu piše losion za čišćenje..uglavnom, riječ je o tekućini koja se ne ispire, moguće je da si u pravu i da nije baš micelarni losion (kao npr. avenenov)..ja sam to sve strpala pod eau demaquillante

edit: evo tog pakiranja o kome ti govoriš, ali ni tu nije naglašeno da je micelarna

__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:28.