Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2012., 01:10   #5061
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Ona Alice (koja mi je jos i najzgodnija od svih zenski u sagi ) se sisala par puta sve krace i krace.

Kad se sjetim one dvojice vampira 'drakula 1 i 2' kao dva pedera su, pogotovo onaj plavi.
je, alice je i meni najzgodnija glumica od svih njih, cak stovise sladja mi je s ovom filmskom preikom nego u RL s dugom kosom.
al kod nje ti je isto nelogicnost po pitanju ne rasta kose, ako cemo cjepidlacit pa rec da njima nikakve dlake ne rastu jer su zamrznuti jer, u sumraku je imala kracu periku nego u mladom mjesecu, za pomrcinu se ne sjecam duzine i ne da mi se guglat sliku, da bi sad u praskozorjima imala kratku kosu.
bilo je varijacija na duzinu i kod jaspera i kod esme, kod emse je i boja bila drugacija. pa mislim, jebote, ionak su uglavnom perike u pitanju, kaj im nisu u svim nastavcima mogli natandrcit identicnu periku na glavu i bok bas zato sto su oni kakti nepromjenjivi.

mene je kod drakule 1 i 2 njvise smetala njihova "balavost". bas, onak, zgledaju ko neki deckici, a trebali bi biti opaki badass starjesine, stariji i od marcusa tak sam ih bar ja nekak kroz knjigu dozivjela..
__________________
Pricat ce ti o plovidbi ti sto nisu sidro digli...
La_LuNa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 02:09   #5062
Zasto mislis da su perike u pitanju? Meni djeluju prirodno.

Ma Alice je taman sa kratkom kosom kao u Eclipse ili ovom nastavku. Mnogi decki idu gledat film radi male Stewart ali bolji komad kolaca je Greene

Btw. Sam nesto krivo povezao ili se Leah zeljela imprintat na Jacoba?

Zadnje uređivanje *Hades* : 26.11.2012. at 02:50.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 10:01   #5063
Nije se htijela utisnuti ili kako kažeš imprintati specijalno na Jacoba, več na bilo koga samo da zaboravi na Sama. Ako se ne varam (a možda sam zaboravila) Leah se nije mogla utisnuti ni na koga (u knjigama). Vidiš, to je ostalo nekako nedorečeno u knjigama. Iako je Meyerica neko vrijeme razmišljala da napiše njenu (Leah) priču. Možda bi nam onda pojasnila što se s njom uistinu događa. Ali bojim se da od nje ne možemo očekivati išta u dogledno vrijeme. Žena se primila filmova, Sage, pa sad i The Hosta i ništa ne piše.
Misguided Ghost is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 12:23   #5064
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Zasto mislis da su perike u pitanju? Meni djeluju prirodno.

Ma Alice je taman sa kratkom kosom kao u Eclipse ili ovom nastavku. Mnogi decki idu gledat film radi male Stewart ali bolji komad kolaca je Greene

Btw. Sam nesto krivo povezao ili se Leah zeljela imprintat na Jacoba?
Koji dečki, pa Stewartica mi po nikome nije posebno zgodna, ALice je npr. preslatka...

A gledao sam kao dužnost u vezi, kao i sve do sada
samo mi je ovaj čak i bio OK zbog makljaže, iako mi je krivo što je SPOILER to bila fantazija SPOILER
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 17:13   #5065
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
ALice je npr. preslatka...

... ovaj čak i bio OK zbog makljaže
Damn right.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 17:41   #5066
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Mnogi decki idu gledat film radi male Stewart...
and some boys watch it for jacob

Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
A gledao sam kao dužnost u vezi, kao i sve do sada
ovakvih je uvijek puno kino

a jel' ona s tobom iz "duznosti" gleda recimo transformere?
Ethan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 18:29   #5067
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Koji dečki, pa Stewartica mi po nikome nije posebno zgodna, ALice je npr. preslatka...

A gledao sam kao dužnost u vezi, kao i sve do sada
samo mi je ovaj čak i bio OK zbog makljaže, iako mi je krivo što je SPOILER to bila fantazija SPOILER
Stewartica je bljedunjava nečovječja ribica baš, zgodna ne znam kome....dužnost, ha? jebote, pa radije ispeglam 3 tone košulja
__________________
Postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji ne znaju.
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 20:47   #5068
kad već svi pričaju o curama u filmu, slažem se za Alice ali od dečkića mi je nekako najzgodniji Emmett (Kellan Lutz)
natty0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 21:30   #5069
Alice je stvarno preslatka,a od muških su mi svi zgodni osim Edwarda .
Baš san ovih dana pogledala Breaking Dawn 1. i 2. dio i iznenadilo me koliko su dobri tj. zabavila san se.Inače ih nikako nisan tila pogledati jer san umrla od dosade gledajući Eclipse i New Moon ali me mm nagovorija i eto nije mi žao.
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 21:40   #5070
nego, recite vi men' jednu stvar, di ste gledali film?
ja sam gledala u cineplexu CCOE, i onak, na momente sam imala osjecaj da ce mi se glava rasprsnut..
e, sad, ne znam jel to do kina, platna, kojeg dreka, ali mene su ubijale scene u kojima kamera prelazi preko neke panorame, recimo, kad dolaze u svoju kucu koju je bella dobila za rodjendan, pa kad kamera prelazi po kuci i pokazuje nam je, meni se to bilo tako zblurano da su me oci doslovno zaboljele
isto tako kasnije, na cistini, kad kamera prelazi preko likova, ista stvar.
e, sad, jel to do kina, jel to do moje coravosti (nosim lece) il koji drek, nemam pojma. al bas su mi te scene prelaska kamere po prostoru bile jako teske za gledati, fizicki.
__________________
Pricat ce ti o plovidbi ti sto nisu sidro digli...
La_LuNa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 23:24   #5071
Quote:
Ethan kaže: Pogledaj post
and some boys watch it for jacob



ovakvih je uvijek puno kino

a jel' ona s tobom iz "duznosti" gleda recimo transformere?
Kod mene obostrano
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 17:44   #5072
Quote:
Misguided Ghost kaže: Pogledaj post
Nije se htijela utisnuti ili kako kažeš imprintati specijalno na Jacoba, več na bilo koga samo da zaboravi na Sama. Ako se ne varam (a možda sam zaboravila) Leah se nije mogla utisnuti ni na koga (u knjigama). Vidiš, to je ostalo nekako nedorečeno u knjigama. Iako je Meyerica neko vrijeme razmišljala da napiše njenu (Leah) priču. Možda bi nam onda pojasnila što se s njom uistinu događa. Ali bojim se da od nje ne možemo očekivati išta u dogledno vrijeme. Žena se primila filmova, Sage, pa sad i The Hosta i ništa ne piše.
pa nije baš ostalo nedorečeno, već njena priča nema kraj.
nije se utisnula, jer nije srela tu osobu, ili možda ta osoba još nije ni rođena...

al nisu ni završene priče s ostalim likovima, Sethom, Mikeom, angelom, itd...
ne znam, meni je tak bolje, neg da su svi dobili svoj happy end (i ovak mi je toga bilo previše)

a meyerica je poprilično toga napisala 4 knjige, pa bree tanner, the host, produciranja filmova, pa promidžba... nije to baš malo posla za nekog tko je kućanica. svaka njoj čast, obogatla se ona nama
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 23:22   #5073
Za sve fanove Tvajlajta: http://www.youtube.com/watch?v=FmxSk...7&feature=plcp
Milkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 23:31   #5074
Quote:
*soul*mate* kaže: Pogledaj post

a meyerica je poprilično toga napisala 4 knjige, pa bree tanner, the host, produciranja filmova, pa promidžba... nije to baš malo posla za nekog tko je kućanica. svaka njoj čast, obogatla se ona nama
Sve je to za pet, ali kao fan knjiga, ja bih radije da piše knjige. Filmovi joj donose lovu, ali opet..... Bar da kaže kako ima nešto u pripremi.
Misguided Ghost is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 17:11   #5075
Quote:
La_LuNa kaže: Pogledaj post
nego, recite vi men' jednu stvar, di ste gledali film?
ja sam gledala u cineplexu CCOE, i onak, na momente sam imala osjecaj da ce mi se glava rasprsnut..
e, sad, ne znam jel to do kina, platna, kojeg dreka, ali mene su ubijale scene u kojima kamera prelazi preko neke panorame, recimo, kad dolaze u svoju kucu koju je bella dobila za rodjendan, pa kad kamera prelazi po kuci i pokazuje nam je, meni se to bilo tako zblurano da su me oci doslovno zaboljele
isto tako kasnije, na cistini, kad kamera prelazi preko likova, ista stvar.
e, sad, jel to do kina, jel to do moje coravosti (nosim lece) il koji drek, nemam pojma. al bas su mi te scene prelaska kamere po prostoru bile jako teske za gledati, fizicki.
ja sam gledala u cinestaru u dvorani extreme i uopće nije bilo nikavih poteškoća za moje slabovidne oči sa lećama xD bez problema sam mogla gledati cijeli film, nisam imala nikakvih problema kakve ti navodiš. moguće da je to do kina
natty0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 21:58   #5076
Quote:
La_LuNa kaže: Pogledaj post
nego, recite vi men' jednu stvar, di ste gledali film?
ja sam gledala u cineplexu CCOE, i onak, na momente sam imala osjecaj da ce mi se glava rasprsnut..
e, sad, ne znam jel to do kina, platna, kojeg dreka, ali mene su ubijale scene u kojima kamera prelazi preko neke panorame, recimo, kad dolaze u svoju kucu koju je bella dobila za rodjendan, pa kad kamera prelazi po kuci i pokazuje nam je, meni se to bilo tako zblurano da su me oci doslovno zaboljele
isto tako kasnije, na cistini, kad kamera prelazi preko likova, ista stvar.
e, sad, jel to do kina, jel to do moje coravosti (nosim lece) il koji drek, nemam pojma. al bas su mi te scene prelaska kamere po prostoru bile jako teske za gledati, fizicki.
Ako si bila u manjoj dvorani ili preblizu platna, moguće je da ti je smetalo. To mi se desilo kad sam gledala BD 1. Ovaj put i mi smo bili u dvorani extreme i to u posljednjim redovima i sve je bilo OK.
Misguided Ghost is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 23:25   #5077
Quote:
La_LuNa kaže: Pogledaj post
fan sam (doduse, puno veci fan knjiga nego filmova), al meni je film sve do pred kraj bas bio dosadan.
onaj dio, nakon sto otvori oci, ti silni dozivljaji, prebrzo su i premlako docarani. krenuli su odlicno, s onim scenama zvukova i zumiranja, i onda zbrzali sve.. kao i sva ta njena samokontrola (onaj dio s planinarom uopce nije nit priblizno docarao poantu). prebrzo mi je sve to islo naspram knjige u kojoj je odlicno opisano kako joj je bilo kao friskoj novorodjenoj, i smatram da su tome, kad su vec isli raspolavljati zadnju knjigu u 2 filma, mogli dati vecu minutazu i zornije to prikazati....
Slažem se sa navedenim...
Film mi je jednostavno prazan, tek mu je kraj dobar... Kao da su izbacili sve najbolje iz knjige, nekako kao da sam gledala samo isječke... Meni totalno razočarenje, osim kraja i nekoliko scena tokom filma u kojima sam se nasmijala... Definitivno nije nešto što bih mogla pogledati ponovno na TVu...
Knjige su mi sve odlične, mogla bih ponovno čitati... prvi film mi je bio dobar, ali ovo sada je 3/10.
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2012., 00:10   #5078
Gledao sam ovaj zadnji film, bio u drustvu koje je samo to htijelo

Zacudo, vidi se odredjena doza ozbiljnosti, iako i dalje ima tu teenage crtu, ali bar meni u odnosu na oste nastavke, bio je gledljiv.

Sent via Tapatalk
Juden is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2013., 19:33   #5079
Sumrak saga maraton na Cinestar Premiere 1 i Cinestar Premiere 2
Quote:
Za savršeni završetak godine CineStar TV Premiere kanali su pripremili pravu poslasticu za sve filmoljupce – Sumrak saga maraton! Pogledajte na svojim omiljenim televizijskim kanalima svih pet nastavaka Sumrak sage koji su opčinili milijarde obožavatelja diljem svijeta!
1x1.trans Sumrak saga maraton samo na CineStar TV Premiere kanalima! 1x1.trans Sumrak saga maraton samo na CineStar TV Premiere kanalima!
U subotu, 28. prosinca, od 20:00 sati gledatelji mogu uživati u prvom nastavku ljubavne priče između djevojke Belle i vampira Edwarda u filmu ‘Sumrak’. Bella je oduvijek bila drugačija i nije joj bilo važno uklopiti se u popularno društvo u njezinoj školi. Kada se njena majka ponovo udala, Bella ode živjeti sa ocem u mali gradić. Jednom prilikom tamo upozna misterioznog i prekrasnog Edwarda, koji je drukčiji od svih koje je do sada upoznala. No, Edward zaista i jest drukčiji, on je vampir. Već u nedjelju, 29. prosinca, u 20:00 sati, CineStar TV Premiere 1 kanal emitira drugi dio ‘Sumrak saga: Mladi mjesec’. Život u gradiću Forksu za Bellu Swan je savršen: u vezi je s Edwardom, svojom najvećom ljubavi, a uskoro upoznaje i njegovu obitelj vampira – Cullenove. Nakon rođendanske zabave koja krene po zlu, Bella će se suočiti sa sudbinom gorom od smrti… U trećem nastavku, ‘Sumrak saga: Pomrčina’, koji će se prikazati u ponedjeljak, 30. prosinca u 20:00 sati, Bella se ponovno zatječe usred opasnosti dok Seattleom hara niz zagonetnih ubojstava, a zlonamjerna vampirica nastavlja tragati za osvetom. Usred svega toga prisiljena je odabrati između ljubavi prema Edwardu Cullenu i prijateljstva s Jacobom Blackom – znajući da bi odluka koju donese mogla raspiriti pradavni sukob vampira i vukodlaka. ‘Sumrak saga: Praskozorje 1. dio’ CineStar TV Premiere 1 kanal donosi u utorak, 31. prosinca u 20:00 sati. Unatoč Bellinoj skepsi o ranom stupanju u brak, ona i Edward se vjenčaju. Iako je ljudsko biće, Bella sazna da je zatrudnjela za vrijeme medenog mjeseca i da nosi dijete svog supruga vampira. Edward želi prekid trudnoće, zato što nerođeno dijete polako ubija Bellu svojim rastom, ali Bella to odbija, odlučna da ga rodi.
1x1.trans Sumrak saga maraton samo na CineStar TV Premiere kanalima! 1x1.trans Sumrak saga maraton samo na CineStar TV Premiere kanalima!
CineStar TV Premiere 1 filmski kanal u srijedu, 01. siječnja u 20:00 sati emitira TV premijeru, ‘Sumrak saga: Praskozorje 2. dio’, epsko finale sage koji prikazuje tajne i misterije romantične priče u novom svjetlu. U finalnom nastavku Bella i Cullenovi, skupa sa svim saveznicima koje mogu okupiti, se pripremaju za borbu u ključnoj, finalnoj bitci za zaštitu svoje obitelji. ‘Sumrak saga: Praskozorje 2. dio’ donosi više borbe, više romanse, strasti i misterije koji zaokružuju univerzalnu priču o ljubavi, obitelji, hrabrosti, snazi i sudbini.
1x1.trans Sumrak saga maraton samo na CineStar TV Premiere kanalima!
Kirsten Stewart i Robert Pattinson su utjelovili tinejdžere Bellu i Edwarda koji su postali idoli mladima diljem svijeta. Poznato je kako su i u privatnom životu Kirste i Robert bili u ljubavnoj vezi, a mnogi fanovi i mediji su ih prozivali najboljim parom. Sumrak saga ludilo je zahvatilo cijeli svijet, pa tako i Hrvatsku. O ludilu govore i brojke, tako je svih pet nastavaka ‘Sumrak sage’ u Hrvatskoj pogledalo preko 620 tisuća ljudi.

Ne propustite pogledati ‘Sumrak saga’ maraton samo na CineStar TV Premiere kanalima!
split1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2013., 14:55   #5080
Još kad bi imala ta dva programa,lol
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:00.