Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2008., 20:59   #1
Chick - flick preporuke iliti Heavy PMS trash

Ovakva je dakle situacija kod mene: otfurala sam danas dragog na aerodrom i ne bu ga bilo 20 dana. Pri tom sam na godišnjem i pere me žešći PMS (jer sam na pauzi od Yasmina nakon 6 godina )

Stoga sam tijekom dana napravila sljedeće:

1) proždrla MC Donalds Royal cheese menu te time prvi puta nakon 4 godine kročila nogom u isti

2) nakon toga pojela sam: 1 Milku noisette (malu, imam za reć u svoju obranu), 2 čokoladna mousse-a, 1/2 kutije sladoleda Ledo čokolada s rižom direktno iz kutije , te 100 g čipsa (onog light hahaha)

3) pogledala 10 epizoda Melrose Place-a i pritom se znatno iziritirala od one Alison - koma!!!

4) pripremila sam si za pogledat sljedeće chick flickove: Bridget Jones 1 i 2, Love actually, Annie Hall ( 1000 - ti puta moj favorite all time), i kompletni opus Audrey Hepburn (21 GB )

5) pročitala do kraja "Lucy Sullivan is getting married" (iako me čeka novi Viewegh)

6) stavila RSS feed na lika koji na net uploada zadnje sezone Beverly Hillsa (9 i 10) te provjeravam svakih 15 min.

Nakon ovog opširnog izlaganja stanja psihe, moja pitanja su sljedeća:

Jesam li prolupala??

Ima netko još preporuka za chick flickove za gledat u stadiju ovakvog hormonskog divljanja? Na sunce amo, prosim fino, kokoške!!! Isto vrijedi i za knjige!

Kaj bi se još moglo prigristi?

P.S. Idem sad popit Bacardi breezer i 1 kapsulu ulja noćurka.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 21:07   #2
A taj noćurak je za zdravlje ili šta?
Mislim da u meniju nedostaju razne vrste haribo gumenih bombona. Pms bez njih jednostavno nije potpun.
Od TV preporuka uvrstila bih prve 4 sezone Sex i grada.
Uživaj!
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 21:08   #3


Jesi, prolupala si.


Mene žešći PMS pere, ali se nekako kontroliram. (valjda?)
Jutros sam pojela "samo" veliki , ogromni bečki u sendviću zalila sa švepsom kojeg ne pijem, došla doma i uspjela zaspat nakon samo sat vremena. Po buđenju sam počela lokat kavu (4 popodne) te tako nastavila do 7.

U tom periodu sam jednom otišla u kuhinju s namjerom da jedem, ali sam natočila - još kave.

Uz sve to, preslušala sam negdje 5 različitih muzičkih pravaca, sve pomješano, naravno, i koliko god da sam se trudila pustit suzu, nisam uspjela.

Pa čak niti na Hurt od Đonija Keša.

Popušila sam skoro cijelu kutiju cigareta. 100's.


I sad sam, naravno, gladna.


Eh da, da ne bi bilo. Preporuka:


http://www.imdb.com/title/tt0309530/


__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 21:24   #4
nije chick flick, ali je dušu dalo za PMS - Engleski pacijent

nema pms-a bez puuuuno čokoladnog mlijeka, od kojeg mi se inače povraća, doslovno, nemam pojma zbog čega

pusti si i cd od Jewell to je ultimativni pms trash
maxxie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 21:31   #5
prije kave

prosetala psa, skinula posteljinu, potrpala je u masinu, izvadila usisavac, primijanila vrecicu, usisala krevet, skupila krevet, usisala sobu, oprala wc, oprala pod u wc-u, oribala pec i pult u kuhinji, slozila stol u kuhinji, popakirala hrpu novina, usisala ostatak kuce, pospremila radni stol, prebrisala prasinu s kompova, prebrisala vrata, doruckovala (dragi donio dorucak), radila, radila
(nazicala dragog da skuha kavu),
skuhala rucak i sad bih nekaj od cokolade, bilokaj cokoladnog, kekse, kolace, cokoladu (sladoled ne, nije dosta kalorican ), kolace recimo... ili cokoladu

ne gleda mi se tevej

PS da luda si
PS bilo kaj od đekija čena
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 22:06   #6
Pa ulje noćurka kao navodno ublažava PMS simptome

Haribo, vidiš - neloša ideja. , znači da bum sutra morala u Mercator,jer nema dostave u nedjelju

+ sad mi se jede Bounty i pije čokoladni liker . A u fridgeu imam samo breezer, Pina coladu i Kilkenny. Pa to je za popizdet!

E da, na Melrozu sam stala tam di se sestra od Đejn vužgava na Majkla a on ševi Kimberli

Sad me zanima kaj bu dalje.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 23:18   #7
Quote:
Crow Jane kaže: Pogledaj post
Pa ulje noćurka kao navodno ublažava PMS simptome

Haribo, vidiš - neloša ideja. , znači da bum sutra morala u Mercator,jer nema dostave u nedjelju

+ sad mi se jede Bounty i pije čokoladni liker . A u fridgeu imam samo breezer, Pina coladu i Kilkenny. Pa to je za popizdet!

E da, na Melrozu sam stala tam di se sestra od Đejn vužgava na Majkla a on ševi Kimberli

Sad me zanima kaj bu dalje.

imash kakao u prahu? razmuti s pinom koladom
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2008., 19:43   #8
dinja i pršut. obžderi se tolko da se po noći probudiš dehidrirana od količine soli unesene u organizam. meni se dogodilo zadnji put.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2008., 21:43   #9
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
dinja i pršut. obžderi se tolko da se po noći probudiš dehidrirana od količine soli unesene u organizam. meni se dogodilo zadnji put.
A jebi ga, ne volim dinje

Kaj nitko nema preporuke za trash filmove?

Danas sam si pogledala Attack of the killer Tomatoes od muke.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2008., 21:49   #10
ja kad me pms uvati gledan kill bill ili slicne filmove u kojima zenska mlati dosta likova. i onda se zamisljam da san upravo ja ta zenska, a da su muskarci, pa muskarci. =) i dvi vriće čipsa nisu na odmet.
__________________
-dream amplifiers make it louder-
riot_grrrl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2008., 21:50   #11
Kvragu kad me nitko ne sluša kad kažem da pogledate Girls Rebel Force Of Competitive Swimmers. XD
Nisam u zadnje vrijeme vidjela veći trash, a trash je u tolikoj mjeri da sam pogledala do kraja jer sam bila u šoku i pitala se..ček šta se sad dogodilo?
Rekla sam već..toliko loše da je..dobro?
Minou is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2008., 21:52   #12
preporuka

Za PMS u svakom slučaju "The Holliday", a ako je riječ o težem slučaju PMs-a, onda dva puta za redom, i okružiti se omiljenom hranom da se ne moraš dizati s kauča Još da je ugradit kateter i gdje bi nam bio kraj
Hailie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2008., 23:09   #13
Quote:
Crow Jane kaže: Pogledaj post
Kaj nitko nema preporuke za trash filmove?
Ne znam, meni nikako sada ne bi pasao trash.

Prije Pohane Zelene Rajčice. Ili Mostovi Okruga Madison.
Možda Sjaj U Travi. Ili Tramvaj Zvan Čežnja.

A U Kurac.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 00:06   #14
Danas si ga otpratila na put i odgledala si 10 emisija melrose placea i sve ostalo i to sve do 9 kad si ostavila post?

Reklo bi se curo da si vrlo dinamična ili da PRETJERUJEŠ ....
__________________
that's amore
Donna Corleone is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 00:12   #15
Pa nije post od danas. XD
Minou is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 00:12   #16
Preporučam da pojedeš ostatak onog sladoleda s rižom... ofkors direkt iz kutije, kaj se to inače jede drugačije!?
Za film nemam ideja al kad sam pod PMS-om rasplačem se i na reklame o životnom osiguranju, pa izbjegavam cmoljave filmove... tak da bi prije odabrala trash.
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 01:18   #17
Quote:
Donna Corleone kaže: Pogledaj post
Danas si ga otpratila na put i odgledala si 10 emisija melrose placea i sve ostalo i to sve do 9 kad si ostavila post?

Reklo bi se curo da si vrlo dinamična ili da PRETJERUJEŠ ....
A, ono ... Who the hell are you?

Btw, Melrose traje 40 min, you do the math.
A avioni falabogu lete od ranojutarnjih sati....
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 01:20   #18
Quote:
Hailie kaže: Pogledaj post
Za PMS u svakom slučaju "The Holliday", a ako je riječ o težem slučaju PMs-a, onda dva puta za redom, i okružiti se omiljenom hranom da se ne moraš dizati s kauča Još da je ugradit kateter i gdje bi nam bio kraj
Holiday sam odgledala još prije, čak mi je bio OK i Jack Black

Za ovakve prilike bilo bi dobro nabavit onakvu fotelju kao George Costanza - sa ugrađenim frižiderom.

Ooo...This is going to be SUMMER of George!
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 08:21   #19
Quote:
Crow Jane kaže: Pogledaj post
Jesam li prolupala??

Ima netko još preporuka za chick flickove za gledat u stadiju ovakvog hormonskog divljanja? Na sunce amo, prosim fino, kokoške!!! Isto vrijedi i za knjige!

Kaj bi se još moglo prigristi?

P.S. Idem sad popit Bacardi breezer i 1 kapsulu ulja noćurka.
apsolutno si prolupala.

chick flick ne znam ni jedan , al nisi jela ako nisi satrala čipseve s paprikom. i gajbu bacardija.
za sve ostalo - lako ćemo.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 16:49   #20
a zakaj ti dragog nema 20 dana?! a zakaj si ti u to vrijeme na godisnjem?!

(zanemari, i mene ce puknut za dva dana pa se spremam)

no ja se przim u zagrebu, radim radim i ja i dragi, pa jos mazohisticki idem 4 puta tjedno u teretanu...

za pms: ogromne kolicine BIJELOG kinder buena i mekflarija sa jagodom iz Meka mmmmmmmm
miss blondie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:09.