Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2024., 09:14   #5001
Pozdrav,
ima li netko friške informacije vezane za dr.Branka Petrisa, Rijeka? Cijene tretmana, način rada?
__________________
https://t.me/pump_upp
asyko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2024., 16:28   #5002
Life coach

Pozdrav
Life coach…iskustva?preporuka za nekog dobrog u Zagrebu?
trebam savjetovanje za neke stvari koje nemogu sama razrjesit
Ima li to smisla?mnogi se bave danas sa tim i tesko je znati tko je uistinu kvalitetna osoba za to…zato molim iskustva i preporuku
Hvala puno
petra1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2024., 20:17   #5003
Trazim preporuku za psihoterapeuta u Slavonskom Brodu. Hvala!
Miss Lu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2024., 13:13   #5004
Pozdrav, imala sam prometnu nesreću kao pješakinja. Moram s nekim popričati. Možete li mi dati preporuku za Zagreb? Privatna praksa, naravno jer ne mogu predugo čekati.
Hvala
PerlaPerlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2024., 00:43   #5005
Pozdrav svima, nadam se da ste koliko-toliko dobro. Je l’ mi moze netko preporuciti psihijatra/dijagnosticki centar u Zagrebu (privatno)? Zanima me kompletna obrada i postavljanje dijagnoze (anksioznost, depresija, etc.), ali i testovi za ADHD, autizam, etc. znaci nekog tko bi pokrio vise manje sve od A-Z. Isto tako, imate li preporuke za psihijatre/psihologe koji imaju online termine? Unaprijed hvala.
veganomicon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2024., 23:35   #5006
Pozdrav,

ponavljam molbu:

trebala bih preporuku za psihoterapeuta/icu koji znaju raditi s traumom.

Ili nekoga za granični poremećaj osobnosti u kombinaciji s kompleksnim PTSP-om (i slutim, neriješenim i prolongiranim žalovanjem). Za granični, svi simptomi su mi se stišali, no preostali su nestabilni i intenzivni međuljudski odnosi koji me redovito trigeriraju. Tu je i socijalna anksioznost zbog koje se izoliram.

Na Rebru imam psihijatricu, ali ona ne obavlja psihoterapiju već mi samo kontrolira lijekove.

Lokacija: Zagreb.

Hvala
LoreleiLee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2024., 19:32   #5007
Molim preporuku za psihijatra za OKP (privatno) i psihologa koji provodi KBT i ERP s OKP-ovcima (privatno) u Zagrebu.
Pretpostavljam da neću moći naći sve u jednoj osobi jer mi je potrebna kombijacija lijekova i terapije.
Hvala!
Niska Grana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2024., 18:40   #5008
Molim preporuku za dobrog psihologa za mladju osobu u Zg, na uputnicu. Ima li netko iskustva sa psiholozima po domovima zdravlja u Zg?
lady darla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2024., 10:35   #5009
ne kuzim ovo je ko zona sumraka pisali smo nas dvoje troje tu odjednom nea postova
navodim is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2024., 11:30   #5010
Postovi su prebačeni na temu o psihoterapiji.
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2024., 12:06   #5011
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Postovi su prebačeni na temu o psihoterapiji.
Molio bih da se obavijesti sudionike o brisanju postova jer na ovaj nacin to izgleda vrlo vrlo nekorektno hvala,osobno ne volim da mi se brisu postovi ako nisam prekrsio pravila.
navodim is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2024., 18:52   #5012
Postovi nisu obrisani nego prebačeni na odgovarajuću temu.
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2024., 09:34   #5013
Da li netko može preporučiti nekog muškog psihoterapeuta ako je moguće novi zg, treba mi za prijatelja za kojeg mislim da bi se bolje otvorio muškom psihoterapeutu, iako ako imate i neku dobru žensku također može preporuka. Vidjela sam da ima neki koji terapiju temelji na Jungu, da li netko zna nešto o takvoj psihoterapiji onako iz iskustva?
leptir84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2024., 10:15   #5014
Quote:
leptir84 kaže: Pogledaj post
Vidjela sam da ima neki koji terapiju temelji na Jungu, da li netko zna nešto o takvoj psihoterapiji onako iz iskustva?
Dragutin Vučković, psihoterapeut i psihoanalitičar je na glasu kao dobar, nije u Zg-u nego u Klinča Sela (Jastrebarsko), ali navodno radi i online. Jako je tražen, ali ima liste čekanja. Osobno nisam bila kod njega, ali sam dobila preporuku za njega.
FluZtr is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2024., 10:24   #5015
Quote:
FluZtr kaže: Pogledaj post
Dragutin Vučković, psihoterapeut i psihoanalitičar je na glasu kao dobar, nije u Zg-u nego u Klinča Sela (Jastrebarsko), ali navodno radi i online. Jako je tražen, ali ima liste čekanja. Osobno nisam bila kod njega, ali sam dobila preporuku za njega.
E da, za njega sam i ja čula od osobe koja je išla kod njega ali nije osjetila neke rezultate pa je prestala ići... Ovaj kojeg sam ja vidjela je negdje baš u Zg. Ali nisam sigurna uopće jel diplomirani psiholog. Šta je sa onim Blažinićem (možda ne bi smjela spominjati ime, ne znam...) koji je na tv-u često? Meni se čini ok kad ga slušam.
Svjesna sam da ima svakakvih psihologa a htjela bih mu preporučiti nekog za kojeg znam da je dobar. Osobno sam na liječničkom za vozački naletjela na psihologinju koja me užasnula svojim razgovorom, tako da sam jako oprezna.
leptir84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2024., 19:40   #5016
Kakve veze ima je li psiholog, ako ima propedeutiku psihoterapije može biti i šumar. Psiholozi nisu po defaultu psihoterapeuti i oni moraju završiti istu edukaciju kao i bilo koji drugi VSS da bi bili terapeuti. psihijatri također.
merak etme is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2024., 12:59   #5017
I ponovno mi je obrisan post ili prebacen vrlo iritantno
navodim is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 18.04.2024., 20:37   #5018
Pozdrav, pozdrav,
hitno tražim preporuku za psihijatra u Splitu, ali da je žensko i da radi privatno (ako je moguće, ako ne, prihvaćam i druge sugestije). Konkretno, riječ je o obiteljskoj anamnezi shizofrenije, gdje je osoba počela pokazivati znakove, i to sad već jako izražene znakove istoga, a odbija otići potražiti pomoć, čak ni to, priznati da treba pomoć, što je i za očekivati u danim okolnostima. Ipak, ako neko ima bilo kakvu preporuku, ili iskustva, značilo bi puno!
Unaprijed hvala forumaši
krown is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:32.