Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2007., 18:51   #21
Quote:
snoopy_dc kaže: Pogledaj post
kako će ih tražiti kad nema tih kadrova baš kod nas ...za sad u firmama rade ljudi na poslovima zaštite na radu koji uopće nemaju nekavu posebnu kvalifikaciju možda neki tečaj za stručnjaka zaštite na radu...ali pričekaj malo da uđemo u EU mi sa kvalifikacijama ćemo ih zamjeniti...zato knjigu u ruke...bitće posla garant...

kuš to me brine.... da samo kad ćemo u EU
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 20:11   #22
Quote:
BundyBoy kaže: Pogledaj post
kuš to me brine.... da samo kad ćemo u EU
kad ćemo u EU? Kad mi završimo faks ćemo moć reći uskoro....
snoopy_dc is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 12:34   #23
fini brisanac je dobila VŠS jučer u večernjaku

neka žena sa 4. godine, poprilično ogorčena, kaže jedino "izvanredno" je cijena godine...
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 13:04   #24
Quote:
Thurgood kaže: Pogledaj post
fini brisanac je dobila VŠS jučer u večernjaku

neka žena sa 4. godine, poprilično ogorčena, kaže jedino "izvanredno" je cijena godine...
Ima to kakve veze sa ovom temom ?!
snoopy_dc is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 13:19   #25
naravno da ima, poslije 4 godine pohađanja te škole dobila popizditis. de nađi večernjak od jučer pa pročitaj
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 13:44   #26
može neki sken članka negdje?
tihomir2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 14:51   #27
Quote:
Thurgood kaže: Pogledaj post
naravno da ima, poslije 4 godine pohađanja te škole dobila popizditis. de nađi večernjak od jučer pa pročitaj
aha pa tak napiši onda...hm neznam dal ću uspjet nać večernjak od jučer...probat ću na netu... napiši u krtakim crtama ak ti se da ili skeniraj pa stavi na forum da cijeli svijet vidi jer ne kupuju svi večernjak kao primjerice ja!!!
snoopy_dc is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 15:23   #28
ja sam pročitao u kafiću

bum pogledao, možda ga nađem pa uslikam sa mobitelom recimo
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 17:17   #29
Quote:
Thurgood kaže: Pogledaj post
ja sam pročitao u kafiću

bum pogledao, možda ga nađem pa uslikam sa mobitelom recimo
da ili ga uslikaš ili jednostavno natipkaš u kratkim crtama...kaj god prihvaćamo bilo koju opciju...
snoopy_dc is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 21:21   #30
evo ga:

__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 22:20   #31
a dobro to su već extremi. po starom programu nema stručnih predmeta do 4. godine, po novom je to malo sve okrenuto.

Što se tiče spominjanja predmeta na 4. godini točno znam o kome je riječ,ali neću sad pisat ovdje.

Uostalom.. svaki fax ima svojih mana i predosti kao i ovaj. nije da sad ja branim nekog ili nešto, ali tako vam je to u životu. ako se ne snađete sami, neće vam nitko ništa poklonit.

seminarskih nisam imao 10-tak na trećoj godini, a ni u kratkom periodu.. sve se stigne na vrijeme. Istina ima par čudnih profesora, ali gdje ih nema?
tihomir2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 09:31   #32
Quote:
tihomir2 kaže: Pogledaj post
a dobro to su već extremi. po starom programu nema stručnih predmeta do 4. godine, po novom je to malo sve okrenuto.

Što se tiče spominjanja predmeta na 4. godini točno znam o kome je riječ,ali neću sad pisat ovdje.

Uostalom.. svaki fax ima svojih mana i predosti kao i ovaj. nije da sad ja branim nekog ili nešto, ali tako vam je to u životu. ako se ne snađete sami, neće vam nitko ništa poklonit.

seminarskih nisam imao 10-tak na trećoj godini, a ni u kratkom periodu.. sve se stigne na vrijeme. Istina ima par čudnih profesora, ali gdje ih nema?

da eto pročitao sam članak...Slažem se na svakom fakultetu ima čudaka od profesora,al to mi nije ništa novo...tak da je po meni malo i bezveza što je sve to dala u novine a i pitanje da li je sve to istina možda ima nešto što je rečeno onako iz afekta...tako da ...također nikoga ne branim...
snoopy_dc is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 01:19   #33
Bas bih to voljela procitati. Ima li mozda na Netu? Sada sam trazila po njihovim sluzbenim stranicama, ali nisam nasla.
Dugonoga is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 09:57   #34
pa samo klikni na onu sliku malo višije.
tihomir2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 20:36   #35
I onda, kakvo je ovo? Ja sam nikakav učenik pa me zanima koliko bi mi blo isplativo ovo tj koliko je teško za završiti i koliko se treba učiti? Ne sviđa mi se već sad lista predmeta koje vidim.
Maurice is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2007., 23:47   #36
Pozdrav,

evo trenutno sam pred diplomom na spomenutom fakultetu pa da podjelim svoja razmisljanja sa vama. Fakultet je dosta zanimljiv, istina kada diplomiras u relativno kratkom roku nalazi se posao i svima ga preporucam jer zasigurno u skorije vrijeme potraznja za spomenutim kadrovima nece prestati. Procitao sam neke komentare da je taj posao u zastiti lagan, da su place dobre i sve to izgleda divno krasno da nije jedne druge stvari a to je odgovornost. Odgovornost za ljude, za materijalna dobra jer svaka greska dragi prijatelji u nasem poslu se jako skupo placa, o posljedicama bolje da i ne pricam. Zato shvatite taj fakultet, a poslije i posao vrlo ozbiljno jer zivot i zdravlje radnika za koje cete vi direktno odgovarati nisu mala stvar i nije to sve tek tako.
tihomir is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 13:46   #37
Pozdrav,

moze li jedno pitanje? Na njihovom webu nisam bas nasla neke konkretne informacije, no zanima me sljedece; kako se boduje srednja skola (max 600 bodova), kada neki upisuju sa 3, a neki sa 4 godine srednje? Te, ima li razredbenih ispita? Onih ostali 400 bodova vjerujem da nema mnogo ljudi.

Hvala,
D-D
D-D is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 23:04   #38
Wink

Quote:
D-D kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

moze li jedno pitanje? Na njihovom webu nisam bas nasla neke konkretne informacije, no zanima me sljedece; kako se boduje srednja skola (max 600 bodova), kada neki upisuju sa 3, a neki sa 4 godine srednje? Te, ima li razredbenih ispita? Onih ostali 400 bodova vjerujem da nema mnogo ljudi.

Hvala,
D-D
citiram ovo je skopirano iz obavijesti koja je donedavno bila na webu :

....""2. Upisni postupak

a) Svi pristupnici koji se prijave na natječaj za upis podliježu upisnom postupku kojim se obavlja izbor pristupnika za studij.

b) Upisni postupak za upis u I. godinu studija obuhvaća vrednovanje općeg uspjeha pristupnika u svim razredima srednje škole i na maturalnom ispitu. Prednost pri upisu imaju pristupnici koji su završili verificirani oblik usavršavanja u struci (ispit usavršavanja iz zaštite na radu, specijalisti zaštite na radu i vatrogasni tehničari specijalisti) te pristupnici koji već obavljaju poslove zaštite ljudi i materijalnih dobara.

c) U upisnom postupku pristupnici mogu postići najviše 1000 bodova. Od toga najviše 600 bodova može donijeti srednjoškolski uspjeh, 200 bodova donosi specijalizacija, a 200 bodova potvrda poslodavca da pristupnik obavlja poslove zaštite ljudi ili materijalnih dobara.

d) Pristupnik koji u upisnom postupku postigne manje od 300 bodova (upisni prag) isključuje se iz daljeg natjecanja za upis.

e) Prednost pri upisu u V. godinu studija (specijalistički studij) imaju inženjeri sigurnosti i osobe s boljim prosjekom ocjena u prethodnom školovanju.

f) Ako upisni prag prijeđe više od planiranog broja studenata Škola može primijeniti dodatni test opće informiranosti radi utvrđivanja redoslijeda za upis i nakon objave rezultata upisnog postupka. "

....ali kad sam ja upisivao nije bilo tog testa tako da mislim da neće ni biti makr to je opća informiranost nebi trebalo biti ništa što bi trebalo predstavljati problem ili ???!!!

a sad koliko bodova nosi koji uspjeh to ne znam,a ne sjećam se kako je bilo kad sam ja upisivao jer da budem iskren nisam ni obraćao pozornost jer sam prolazio s odličnim u trogodišnjoj srednjoj pa sam bio siguran da neću imati problema sa upisom... Probaj se prijaviti na jesen S R E T N O !!! ... pozzz
__________________
Držim da "oprema ne čini fotografa"
snoopy_dc is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2007., 22:44   #39
Ljudi, pa kad su prijamni i upisi na VSS? na njihovoj stranici ne mogu nigdje naći te podatke?
__________________
Palačinke nemaju kosti!
karamazov is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 11:07   #40
Quote:
karamazov kaže: Pogledaj post
Ljudi, pa kad su prijamni i upisi na VSS? na njihovoj stranici ne mogu nigdje naći te podatke?
Nemaaaaaaaaaa prijemnog !!!
__________________
Držim da "oprema ne čini fotografa"
snoopy_dc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:17.